03.Únor 2009,21:38
Týýý jo už to bude 7 měsíců co jsem nejvíc nejšťastnější človíček na celýýým světě!!! A to jen  díky tomu nejkrásnějšímu a nejroztomilejšímu medvídkovi pod sluncem!! Benoušku tak strašně moooc tě miluju a nikdy nepřestanu!!Si to nejkrásnější co mě kdy v životě mohlo potkat!!! Nechci tě nikdy ztratit a vím že neztratím protože se vezmeme budeme mít dvě překrásný dětičky a zestárneme spolu :)) No a jak umřeme to víme jen hno my dva ale bude nám tak asi 80 možná 90 protože dříf to nepůjde!!! Děkuju ti za všechno co si pro mě udělal a děláš!! Teprve s tebou jsem poznala co to je pravá láska a co to je být milována!!! Miluji tě čumáčku můj sladkej!!! Ať žije uhelnááá!!!!
 
vložil: Justin....
Permalink ¤ 0 komentářů
30.Srpen 2008,20:25

Přítele si udržíš jen upřímností a důvěrou, ale hrdostí

a nesnášenlivostí každého odstrčíš od sebe. - Božena Němcová

 

Rána od přítele se nehojí. - Arabské přísloví

 

Nejcitlivěji býváme zraněni těmi, bez nichž si svůj

život v plném rozsahu nedovedeme představit. - Robert Browning

 
vložil: Justin....
Permalink ¤ 0 komentářů
29.Červenec 2008,21:30

Až teprve naše společná láska mi ukázalaco je v životě důležité. Teď vím, že štěstí je jen poloviční když se o něj nemáš s kým dělit, a že smutek je dvojnásobný, když ti z něj nemá kdo pomoci. S Tebou jsem poznala, co to znamená opravdu milovat a jaké to je, když je moje láska opětována...

W. Shakespeare

Ps: Miluji tě lásko, U and Me 4ever together

 

 
vložil: Justin....
Permalink ¤ 0 komentářů
28.Červenec 2008,23:17
Tak návrat do reality byl opravdu tvrdej.. :( Kdyby to šlo hned teď bych se vrátila na uhelnou ale jen pod podmínkou že by tam byli ty stejný úpe nejlepčejší lidičky!!! :-* Jináč to byla vážně ta nejlepčejší dovolená pod sluncem a i když bylo skoro pořád hnusně žádný moře ani nic podobnýho se tomu nevyrovná!!! Hlavně jsem tam poznala tebe!! Vím že to setkání bylo osudový a už nikdy to nebude jinak... Ty a Já 4 ever!!! Vážně jsem si to tam moc užila jak chujoviny s Davídkem aj Anettkou společné usínání a probouzení se společný snídaně večeře obědy... A když se kouknu na ty fotky jak nám tam všem bylo báječně chce se mi znovu a znovu plakat... :( Děkuju všem kteří absolvovali tento báječnej tábor protože kdyby tam nebyl někdo z vás nebylo by to ono... Já vím byli to jen dva týdny ale všichni ste mi moooc přirostli k srdíčku!!! Ale teď už jsem v Brně a ležím doma s nechutnou Angínou... Včera u mě byl benoušek a zítra se staví Anettka tak nebudu alespoň sama... A docela dost mě mrzí že si někteří lidi myslí že jsem se změnila... Jo je to jejich názor ale já budu vždycky stejná... Já jsem jen konečně za dvacet let ve svým životě maximálně šťastná protože už mám vše!! Mám kamarády kteří za mnou stojí, Benouška, svou rodinu a nic mi nechybí!! Nikdy se nezměním... Jen přiznávám s Benym trávím trošku více času ale jsem stejná... Neumím se ze dne na den změnit a ani nechci!! Všecky vás lovuju děťátka moje!!! Uhelná 2008!!!!!!!!!!
 
vložil: Justin....
Permalink ¤ 0 komentářů
19.Červen 2008,23:22
Tak proč pořád vidím tebe... Proč tě pořád miluju... Takhle zní slova jedné moc krásné písničky od Michala Davida z disco příběhu. Nějhorší na těch slovech je, že jsou pravdivý!!! :(( Je tak strašný se vzpamatovat z toho když o někoho příjdete a ještě horší připustit si ten fakt jestli je to navždy!! Nejkrásnější Písnička na světě je a pro mě vždycky bude Karl Wolf - Afrika. Navždy budeš v mým srdíčku!!! Ps: Leoš Mareš - Tři slova. Díky za vše!!!
 
vložil: Justin....
Permalink ¤ 0 komentářů
25.Květen 2008,18:58
Včerejšek to byl úplně nejvíc nejkrutější den!!! :) Dostala jsem od maminky povolení a i když ještě nejsem zdravá jsem mohla jít s Kubíkem na oslavu jeho strejdpvých narozenin. Byla jsem troškec nervózní páč jsem ty lidi neznala ale nakonec to bylo v klídku!! Kubík byl úplně úžasnej celej den i večer!!! Miluji tě zlatíčko a ty víš jak moc pro mě znamenáš a že už napořád chci být jéén s tebou!!! Si moje všechno!!! :-* 
 
vložil: Justin....
Permalink ¤ 0 komentářů
23.Květen 2008,19:36
Jo a jen tak mimochodem jsem zasejc nemocná... :((( Mám nechutnou angínu a to je dneska pátek takže všichni jdou na ohňostroje a kalit a já budu trčet doma!!!! :((( A to jsem se chtěla jít podívat na zelňák páč je dneska noc kejklířů noo ale co nadělám :((( Tak mi snad zítra bude líp abych alespoň na chvilku mohla s Kubíkem na tu oslavu... :) Alespoň že ho uvidím!!! Joo a dneska za mnou byla Anettka a nabarvila mě vlásky takže jsem sice nemocná ale krásnější když už nic jinýho!! Tak si každopádně všichni ten dnešní večer užíjte i za mě!!!!
 
vložil: Justin....
Permalink ¤ 0 komentářů
19:34
Tááák první várka foteček z mých narozenin už je autorizovaná tak se klidně můžete juknout!! :)) A tuším že v něděli by měla bejt další.... Musím to všechno nějak sezbírat a dát dohromady!! :)
 
vložil: Justin....
Permalink ¤ 0 komentářů
18.Květen 2008,16:33
Hej tak tenhle víkend byl úplně nejlepčejší za poslední dobu!!! slavila jsem totiž dvacetiny... Původně jsem to chtěla udělat v jednom salonku u nás v hospodě ale jak už to tak bývá a při mé smůle to nevyšlo... tak mi nezbylo nic jiného něž vzít do ruky telefon a půjčit si od kamoša chatu... Jak jinak než že s tím souhlasil :) Jelikož čuchal že se bude kalit!! :)) A přišel pátek šesnáctýho května... přesně ten den... sice mi pár jedinců tu chatu odvolalo ale rotumím tomu že k tomu měli velice závažné důvody!! :D chata byla ve slavkově. A více méně se všichni dopravili autama takiže pohodička klídečeček :) Dovezli se dvě bečky spustu vína a hromada žrádla!! Takže se celý víkend nědělalo nic jinýho něž chlastalo a žralo ale byli jsme i u rybníka a ti neodvážnější z nás do něj dokonce i vlezli.. :) Byl to prostě boží ale fakt boží víkend a ta nejlepčí oslava narozenin kterou jsem kdy měla!! A to taky díky těm zprávným lidem kterým ještě jednou děkuji za jejich účast!!! Jen jeden strašně důležitej človíček mi tam moc chyběl!! Ale s tebou si to lásko vynahradííím!! :-* No nic jdu si číst bibli... kdo ví tak pochopí.. :D
 
vložil: Justin....
Permalink ¤ 0 komentářů
03.Květen 2008,16:04
Tak po docela zvláštních čarodkách když jsem táhla jedno stvoření opitý domů jsme vymysleli boží akci :)) Teda spíš Davídek vymyslel :)) Že pojedem do Práglu... No tak jsme se během dvou hodinek zbalili a vydali se směrem k hlavnímu nádraží :) Já jsem ještě stihla jet za Kubíkem do práce abych mu dala alespoň hubana... Koupil se lístek a vlak měl k naší prozatimní smůle 20 minut zpoždění.... Ale jediný štěstí bylo že ten vlak to zpoždění měl páč mi volal kámoš co mám v plánu na večer a když jsem mu vylíčila situaci tak že prý jede s náma a autem... No tak nám nezbylo nic jiného a těšit se na cestu nádherným luxusním červeným bávem :)) Cesta tam proběhla absolutně v klídku a noční praha je skvělá!!! Dokonce jsme stihli i půlnoční orloj ze kterýho nakonec žádná postavička nevystrčila ani nos :D Poté kalbing v poloprázdným mish mashi... Nikdy jsem ten klub tak prázdnej nezažila... A nakonec jsme si udělali takovou malou okružní jízdu taxíkem po Praze... zůčastnění pochopí :)) Ale stejně to byla hrubá akce... Hlavně jak jsme pak s Davčou rvali ty tulipány :D Příště se razí do Ostravy na Stodolní!!! Yeaaah :)))
 
vložil: Justin....
Permalink ¤ 0 komentářů
24.Duben 2008,21:28
Dneska mi s tebou bylo nááádherně broučku!!! I když to byla jen chvilička ale jsem strašně ráda že už mi zasejc věříš!! doufám že vyjde ten zítřek páč se na to těším jak malá :))) Jsem nejšťastnější nejvíc na světě!!! Konečně...... :-*
 
vložil: Justin....
Permalink ¤ 0 komentářů
22.Duben 2008,14:45
Hej zrovna máme dvě hodiny šíleně nudné grafiky!!! Asi půl hodiny jsem studovala Hinduismus páč jsem včera poznala novýho kámoše a je z indie a uznává hinduismus tak jsem si chtěla přečíst co je to zač :) A přišla jsem na to že to je jakási šílená slátanina a dá mi mega času než tomu přijdu na kloub :)) Jináč je to týden co jsem se dala zasejc dohromady s Kubíkem. Jenže se nechová tak aby mě zasejc neztratil... Já už nevím co mám dělat ale asi to bude nejlepší neřešit :)) Za chvilku končíme tak pak doma ještě něco písnu :))
 
vložil: Justin....
Permalink ¤ 0 komentářů
10.Duben 2008,12:23
 Nooo už jsem dloooouho nic nenapsala... Já totiž poslední dobou nic nestíhám... Věnuju se svým kamarádům škole a práci a jsem maximálně spokojená :)) Ještě před dvěma tejdnama jsem nestíhala absolutně vůbec nic... Pak jsem si začala plánovat čas a teď už nestíhám jenom spát ale na to si člověk za chvilku zvykne :)) Jináč jsem poznala další nový suprový lidičky :) Třeba Anettku... Ta slečna je úžasná :) A taky Kubíka a moje zlatíčko Davídka aaa začala jsem si víc rozumět s Jančou a taky jsem začala asi teda už před třema týdnama pracovat za barem tak když se budete nudit stavte se do Cerbera na starce :))
 
vložil: Justin....
Permalink ¤ 0 komentářů
26.Březen 2008,12:36
Docela dost hustej den to byl... Neměla jsem ani na to abych to sem napsala ale musím!! To jsme byli zrovna v Plzni. Podotýkám s těma nejlepčejšíma lidma! :)) a stojíme tak u kaufu. Bylo něco kolem asi jedenácté. Byl to přesně rok od doby kdy jsem podepsala smouvu s eurofinancialem. Za jiných okolností bych to slavila ale už to stejně nemělo cenu páč už tam nepracuju. Byl jeden z těch hezčích dnů, sem tam vykouklo sluníčko takže nálada byla boží! :) Hlavně při vykládání vtipu jede vlak, je to tak :D Jestli ho neznáte požádejte mě a ráda vám ho povím jen nezaručuju jak dlouho se budu smát. :)) Čas docela ubíhal a už bylo něco okolo druhé... seděli jsme v autě a listovali v časopise joy a púřemejšleli o tom zdali se něčemu přiučíme :)) Jenže pak mi zavibroval telefon. Přišla mi esemeska. Jak jsem jí dočetla byla bych nejraději kdyby mobily vůbec neexistovali. Byla to docela šlupka. Představit si že už ho neuvidím, nepohladím po tvářičce, nedám mu pusu. Zkrátka už to nebude nikdy takový jako dřív!!! Říká se, že člověk se má ze všeho vyřvat vybrečet. Tak jsem to udělala ale na ten měsíc s tebou nikdy nezapomenu!!Jen by to chtělo jít někdy na kafe podle tebe to nemá cenu řešit ale chci se jen zeptat na jedinou otázku. Bude mi smutno!!!!!
 
vložil: Justin....
Permalink ¤ 0 komentářů
05.Březen 2008,11:10
Ty jo jsem tak strašně moc šťastná jak už jsem dlooouho nebyla!!! A budu šťastná dlouho!!Protože mám toho nejlepčejšího a nejroztomilejšího broučka na světě!!! Tan víkend byl vážně nádhernej milí  Díky za to že tě mám a za každou chvilku strávenou s tebou!!!
 
vložil: Justin....
Permalink ¤ 2 komentářů
24.Únor 2008,21:43
Hej tak tohle byl jeden z nejlepčejších víkendů vůbec!!!! V pátek pěkně apokalypsa, ta byla úplně nejbrutálnější pak spánek a v sobotu europarty yeeeah.... :) Docela nuda tam byla.... jsem čekala od toho víc no ale co už jsem si to pak vynahradila v Caribiku s Jíťulou a pak přišel Rades s Marťem :)) Nejkrásnější ráno za strááášně dlouhou dobu!!Prostě nejvíc vejkend!!
 
vložil: Justin....
Permalink ¤ 0 komentářů
23.Únor 2008,16:32
Hej tak včera to byla úplně jejvíc nejlepší axiška ze všech!! S Leňulkou, Sabinkou, Jíťulkou, Míšánkem a taky Hebiskem :)) Strašně nám to všem mooc slušelo!!Na Eddiho Hallivela jsme byli úplně ve předu a moooc jsme pařili!!Úplně jsem se zamilovala a taky mám jeho podpis :D ! A Pet duo mě úplně rozbili!!!Nevím co víc dodat prostě mazec mazec mazec s těma nejskvělejšíma lidičkama!!!!! Muck vás všechny!!!
 
vložil: Justin....
Permalink ¤ 0 komentářů
30.Leden 2008,12:02
Njn už zase jsem v rozpacích..... Ale tak uvidíme co z toho bude.... :)) Těším se na čtvrtek úplně nejvííííc!!! Máme s Týnuškou filmový večer a ode dneška k ní jdu zase bydlet :-* Já tu holku zbožňuju nejvíc na světě stejně jako Jitíka Kačenku Verunku a ty moje dvě třídní tlamičky. Jo a ještě slečnu Smažáčkovou. Asi půjdu na áčko, ještě si musím koupit lístek a valím. Jooo a 23.2 2008 je Europárty.... Eurokalbaaaaa
 
vložil: Justin....
Permalink ¤ 0 komentářů
06.Leden 2008,13:56
Tak nám ten nowej rok pěkně začíná.... Znovu a opět a jako vždy jsem nemocná!!! Čili to znamená že když nemám něco z nohou černej kašel zápal plic streptokoka hnisavou angínu tak mi stejně něco musí bejt!!! A jsem pekělně nasraná páč jsem si nechala píchnout jazyk a s nateklým jazykem se kašle šeredně kurevsky!!! :( Navíc dneska je mi absolutně na umření!!celou noc se záchvatama kašle a usla jsem zhruba v půl 6 ráno když to trošku ustalo!!! Je šestýho ledna 2008 a já jsem zase nemocná.... Asi semnou není něco v pořádku!!!! :(((((
 
vložil: Justin....
Permalink ¤ 0 komentářů
05.Prosinec 2007,10:57
Tak dneska je mikuláš :)) Dostanu nějakou dobrotku už se těším! :)) Od taťuldy jsem dostala boží adventní kalendář s chlapama... :) Čili když otevřete okýnko čeká tam na vás sladkost a obrázek nějakýho pěknýho chlapa!! Uvidím co dostanu od maminky tak ať vás děti moje neodnese čertisko!! Smějte se pápáčky!!
 
vložil: Justin....
Permalink ¤ 0 komentářů