Košice jsou ve finále

Košice postoupili po velmi dramatickém utkání kde vyhráli poměrem 5:4 a zahrají si finále s Bratislavou.Košice si zahrají po pěti letech finále a znovu s Bratislavou. Skalice se v utkání dostala do vedení už o dva góly 4:2 ale Košice to dokázali otočit a vyhrát. Takže Skalice nakonec tedy skončí na 3.místě a opakuje svůj výsledek z roku 98/99. V tomto souboji vždy vyhrávali jen domácí tými a potvrdilo se to i vtom posledním zápase. Domácí na svém ledě vyhráli 17 krát v řadě. Prvního gólu sme se doškali hned v první minutě po trefě Kmita ten se ale ještě strefil ve 23minutě ale to bylo srovnáno protože mezi tím se ještě trefili hosté v 16.minutě Pálffy na 1:1 v 17. minutě Mikúš na 2:1 pro Skalici ve druhé třetině padlo dohromady pět branek ve 23. minutě se trefil Pašek na 3:2 na 4:2 zpohledu Skalice se o branku zasloužil ve 25.minutě Kocák. Za domácí se podařilo snížit ve druhé třetině ještě ve 27. minutě Gron a ve 33.Groppa. Ve třetí třetině rozhodl o výtězi ve 48.minutě Miklík. Domácí tedy vyhráli 5:4 a jsou ve finále s Bratislavou která postoupila přes Trenčín, který skončil na 4. místě.

napsal/a: Kubista17 20:33 Link