Toto finále začne 31.3. na ledě Bratislavi od 17:00

Rozhodčí:
Kubuš, Baluška
Mášik, Novák

Košice jsou ve finále

Košice postoupili po velmi dramatickém utkání kde vyhráli poměrem 5:4 a zahrají si finále s Bratislavou.Košice si zahrají po pěti letech finále a znovu s Bratislavou. Skalice se v utkání dostala do vedení už o dva góly 4:2 ale Košice to dokázali otočit a vyhrát. Takže Skalice nakonec tedy skončí na 3.místě a opakuje svůj výsledek z roku 98/99. V tomto souboji vždy vyhrávali jen domácí tými a potvrdilo se to i vtom posledním zápase. Domácí na svém ledě vyhráli 17 krát v řadě. Prvního gólu sme se doškali hned v první minutě po trefě Kmita ten se ale ještě strefil ve 23minutě ale to bylo srovnáno protože mezi tím se ještě trefili hosté v 16.minutě Pálffy na 1:1 v 17. minutě Mikúš na 2:1 pro Skalici ve druhé třetině padlo dohromady pět branek ve 23. minutě se trefil Pašek na 3:2 na 4:2 zpohledu Skalice se o branku zasloužil ve 25.minutě Kocák. Za domácí se podařilo snížit ve druhé třetině ještě ve 27. minutě Gron a ve 33.Groppa. Ve třetí třetině rozhodl o výtězi ve 48.minutě Miklík. Domácí tedy vyhráli 5:4 a jsou ve finále s Bratislavou která postoupila přes Trenčín, který skončil na 4. místě.

napsal/a: Kubista17 20:33 Link komentáře (0)

Košice se Skalicou o finále

Kdo doplní Bratislavu ve finále Slovnaft extraligy??? To je otázka pro zítřejší den, protože se odehraje sedmí zápas. Kdo vyhraje postupuje do finále. Košice skončili v základní části na druhém místě za Bratislavou a Skalice skončila na čtvrtém místě. Takže o trochu větším favoritem jsou Košice. Toto utkání začíná od 17:00 na ledě Košic.

napsal/a: Kubista17 21:09 Link komentáře (0)

Slovan Bratislava je ve finále

Slovan Bratislava dnes vyhrála na domácím ledě v posledním sedmém zápase nad Trenčínem 2:0 a Bratislava otočila stav série z 3:1 na 4:3 a zasloužene postoupila do finále. Na svého soupeře si počká do zítřka kdy se utkají Košice proti Skalici vtomto zápase se také rozhodne až v sedmém zápasu. Na první branku čekali domácí fanoušci do 25. minuty kdy se trefil Kapuš. O druhý gól se postaral ve 49.minutě Uram a rozhodl o výtězství svého týmu 2:0. Konečný stav série je tedy 4:3 a ve finále je tedy Slovan.

napsal/a: Kubista17 20:56 Link komentáře (0)

Kdo vyhraje je ve finále!!!!!

Zítra se rozhodne o prvním finalistovi Slovnaft extraligy. Do sedmého zápasu došla série mezi Slovanem Bratislavou a Duklou Trenčín. Trenčín v této sérii už vedl o dva zápasy a stačil mu udělat poslední krok do finále, ale Dukla zjistila že to nebude jentak lehké postoupit pres tak silného soupeře který nakonec davkrát po sobě vyhrál jednou doma 5:2 a podruhé vyhrál v Trenčíně 4:1 vyrovnal tak sérii na 3:3 a vynutil si poslední sedmí zápas, který se odehraje zítra od 17:00 na ledě Slovanu.

napsal/a: Kubista17 21:43 Link komentáře (0)

Skalice si vynutila sedmí zápas

Hokejisté Skalice dnes vyhráli na domácím ledě 3:2. Hosté v zápase dvakrát vedli o jeden gól ale pokaždé o vedění přišli.Hned ve 2. minutě se trefil hostující Rudolf a poslal hosté do vedení 1:0. To bylo také vše co se v první třetine stalo. Ve druhé třetině domáco vyrovnali po trefě Gründlinga ve 28. minutě. Tři minuty před koncem druhé třetiny dokázali ještě hosté vstřelit branku a dostali se tak hosté do vedení 2:1. Ale ve třetí třetině už domácí nezaváhali a otočili stav utkání na 3:2 po trefě Pálffyho ve 43.minutě a Mikúšky ve 46.minutě. Stav série je tedy vyrovnán tedy a rozhodno poslední zápas v Košicích od 17:00 v pátek 28.3.

napsal/a: Kubista17 21:16 Link komentáře (0)

Skalice - Košice

Duel mezi Skalicí a Košicemi se odehraje 26.3. Skalice odehraje 6 semifinálové utkání na domácím ledě a bude muset vyhrát jestli už nechce skončit. Prohrává s Košicemi už 3:2 na série. Když poslední zápas Skalice prohrála v Košicích 3:0. Zápas začíná od 17:00.

napsal/a: Kubista17 22:04 Link komentáře (0)

Trenčín znovu prohrál

Dukla Trenčín v semifinále vedla už nad Slovanem

3:1 na série ale zatím se Dukle nepodařilo udělat poslední krok do finálových bojů. Slovan úřadující mistr Slovenska dokázal stav série dnes vyrovnat na 3:3 a další poslední zápas který se odehraje ve čtvrtek 27.3. na ledě Slovanu tak může stav otočit. Slovan dokázal dvakrát vyhrát nad Trenčínem jednou 5:2, a dnes prohrál Trenčín 1:4.  Dukla překvapila už ve čtvrtfinále když hrála s Martinem kde prohrávala na série už dokonce 3:0 ale jako jediný tým v historii dokázal ještě vyhrát sérii 4:3. Slovan ve čtvrtfinále odehrál bitvu se Žilinou a tuto sérii naprosto ovládla Bratislava když vyhrála napsal/a: Kubista17 22:02 Link komentáře (0)