Smaženky   26.Březen 2007


Je smutný, že na místech, kde sem dřív potkávala přátele, dnes potkávám jen smažky. Na jednu stranu mi jich je líto, ale na tu druhou mi z nich je blbě!
Jací to byli pohodoví lidé a co teď? Jen samá lež, poděly, přetvářky a vycuclý ksichty.
Hlavně že RASTA FOREVER, ale než začnete, Smaženky, nosit Rasta hadry a dready na hlavně, tak si nejdřív zjistěte o čem to Rastafarai vůbec je!!!!!!!!!
Hezky ste to dopracovali, no....... napsal/a: Niia 22:12 | Link komentáře (0)Láska   04.Únor 2007


Něco tak krásného, něčo tak jedinečného, něco tak bolestivého a nevypočitatlného, něco, co vás dokáže rozesmát a zahřát u srdce, a na druhou stranu rozplakat a rozesmutnět....takových tváří, takových pocitů.
Být s někým celý život a nikoho jiného nepoznat nebo střídat jak ponožky? Kde je onen zlatý střed? Jak najít tu správnou cestu? Jak poznat, co je dobré a co už je příliš? Jak moc vydržet a jak moc bojovat? Jak moc se snažit a jak moc ustupovat?
Jak dlouho hledat prince, když si nevšimnete, že ten pravý stojí před vámi? Pravá krása je vždy ta vnitřní, ne ta na povrchu, jenže škoda, že plno lidí ji nevidí...sou zaslepeni, staraj se jen o to, kolik na sebe napatlat mejkapu, co si vzít na sebe, co si koupit, aby byli in, a pochopitelně za co nejvíc peněz a pokuď možno v nějakym luxusnim krámu, aby se mohli vytahovat, pak pokecat (teda spíš podrbat) s kámoškama o nějakých stupidnostech, kam na solárko a sbalit nějakýho manekýna, kterej má sice svaly, ale jinak je úplně tupej?!.... a ani je nenapdne, že takový černoušci v Africe nemaj co jíst, že plno dětí nemá domov, že všude je plno války a lidé umírají úplně zbytečně, že je nutná taky nějaká láska k přírodě, než jen k sobě samotnýmu, protože jestli to tak pude dál, tak se nám příroda sama pomstí a už podle mého začala, a myslím, že to bude rok od roku horší.....a pak přijdou trochu jiný starosti, než se zabývat tim, jak zrovna dneska vypadám!!!!!!!!! Ale na to musí každej přijít asi sám a upřímně lituji těch, kteří na to nepřijdou nikdy! Ikdyž ono to je určitě pohodlnější, se tím nezabývat a už sme zas u toho..Já, já, já, jenom já!!!!!!!!!!!
A když to přece jen některé z oněch povrchních, bezduchých lidí napadne, tak jim to je stejně jedno, budou si nadále žít svůj sobecký život... napsal/a: Niia 23:39 | Link komentáře (0)Život  


Co je smyslem života?
Chcete si užívat, ale furt vám v tom něco brání, nic nejde jednoduše... Celý život se za něčim honíte, chodit do školy, učit se, pak další škola, aby ste si nakonec našli práci, která vás ,,uživí,, a do konce života makali...fakt supr vyhlídky, ne?
Jediný hezký chvíle sou ty, kdy máte volno....jenže toho já mám taky málo. Tak co dělat? Je to neustálej koloběh...znova a znova a znova. A už mě to pěkně s....
napsal/a: Niia 23:03 | Link komentáře (0)