07.Listopad 2008

Už aby to bylo

Když někdo ztrácí někoho kvůli kterýmu dýchá... kvůli kterýmu by přestal dýchat a ten někdo hodrží nad vodou, ale zároveň ho topí a za svoji cenu mu nepomůže když to potřebuje... naopak ho využívá a pro svoji pohodlnost ho nechá krvácet -----> TAK PROČ "JI" TEN "NĚKDO" TAK MILUJE?

02.Leden 2008

Silvestrovská 51čkaDlouho očekávanejch pár dní, poslední z posledních v roce 07, na který jsem se neskutečně těšil.... dopadlo úplně v pohodě a odvíjelo se pohodovým silvestrovským duchu....
První večer bezpochyby patřil našemu pražskýmu, muslimsky smýšlejícímu panu Arafatovy, kterej si začal tykat s dámou jménem alkohol a ta ho po zbytek večera provázela a nebrala ohledy na to, jestli jí Arafatovi nožky stačí ... A tak se náš pan nechal sám od sebe ocejchovat černou barvou lihovou A to se Máslíkovi natolik zalíbilo, že zbytek barovýho osazenstva, nosil hrdě na krku a vůbec tak všude, Máslíkův symbol moudrosti ...Mezi tím, si Arafatek dal pár tanečků arabské salsy a s notnou dávkou sebevědomých a ladných kroků se odporoučel na wc... Po dlouhým rozhovoru s porcelánem a celým obsahem svýho žaludku naznal, že se půjde taky seznámit s dámou jménem noc odkolíbal se až do peřin...Arafat sice nešel spát jako číslo jedna, ale za to šel řádně zhuntovanej... Pak už se postupně začalo chodit hajat...a když jsme usínali, tak se nám Arafat ještě představil jako vypravěč, trošku netradičně pojatých pohádek pro děti..... Kdo by řekl, že Jeníček s Marihuankou hledali v lese perníček???? Hlasitej smích vyhnal Máslíka za malým ušatým a Pusička si sjednala respekt a pomalinku se usínalo..... Konečně jsem mohl usínat vedle své milované....
A už bylo ráno.... no.... ráno.... ráno jsem si vstal první a to bylo kolem 11té... Pošontal jsem hygienu ranní a vyvenčil Michala, zapnul jsem si nijak nezajímavou televizu a ku překvapení jsem ju asi po 10 minutách zase vypnul a šel jsem si zase lehnout, páč nikdo ještě nevstával a mě to samotnýho nebavilo a nechtěl jsem nikoho budit.... Tak pak se vstávalo na vostro a po snídani jsme vyrazily na svach...jako že lyžovat. Když jsme dojeli my, lyžaři nad svah, začali jsme si rozebírat lyže. Dan se zeptal... "a který lyže si teda můžu půjčit?" no a Ivča mu na to řekla "Ty tady ale lyže nemáš" No a po menším problému se šlo na věc.... Máslík nazul BIGFOOTy a Kikinka moje milovaná, poprvé zasunula botečky do vázání na BOARDU. Přes pády a nezdary se pomalu ale jistě začínalo dařit. Párkrát jsme se sklouzly a šly jsme se s Radkem napít do mistního bufítku...Pokecaly jsme si s paní v bufetu o tom jak se letos přemnožily muchy a po poslední jízdě jsme se vrátily domů. Mezi tím přijel Pája a později Pupi s Klausem.
Napapali jsme se výbornýho gulášku, kterej pro nás připravila 3ka Máslík, Malej Ušatej a Ráďa. Potom jsme si dali pinpongovýho "Mrazíka" a "Silvestra" a "Buzíka" atd. Nepamatuju si kdo vyhrál co, ale vím, že "Buzíka" miluju ... Pak se zase pilo a pilo ale jenom málo páč se šetřilo na sivestra............

Už mě bolí prsty a pletou se mě slova a písmena tak to prosím někdo za mě dokončete.......jo a aji nějaký photo....

Pokračovaní teda jest je....:

Na Silvestra se taky pilo,pak se to samo vsecko uklidilo a v prubehu se strizlivelo KONEC!!!

30.Listopad 2007

Vánoční FIFA 08 CUP

21.Listopad 2007

Až teď mě konečně připadá, že k někomu patřím...Hrozně moc mě chybíš, i když je to třeba jenom minutu.... Moc moc moc moc moc tě miluju a chtěl bych s tebou být celej život, i když vím, že se lásce poručit nedá, tak já dám do našeho vztahu úplně maximum co ze sebe budu moci dát. Nikdy jsem tak silný poblouznění nezažil a těško se s tím vyrovnávám, ale je to krásnej pocit, ale zároveň i dost težkej a plnej otázek na který je možná lepší neznát odpověď. Muck, pusinko....

11.Listopad 2007

Ofico prohlášení - změna

Táááák od těd se měním.... Už mě nebaví, jak pořád někoho seru tím, že jsem nespolehlivej. Měním sebe a hodlám v tom pokračovat dokavaď se to nezlepší. Nechcu aby jsem měnil někoho k obrazu svýmu a tím dokázal přetočit někoho, kdo by potom ve skutečnosti nebyl on sám. Začalo to tím, že jsem si dneska v práci vyjednal navýšení platu o 2000 vočí. Vlastně už tím, že jsem přestal kouřit.... to ale nebude tak lehký a tak jsem se s jednou bízkou osůbkou domluvil, že budu kouřit jenom s ní a jak to tak vypadá tak ju budu vídat pouze jednou za 14 dní. Uvidíme jestli se rozkouřím a nebo dokouřím. Další změnu bych vyděl v tom že se pokusím neslibovat každýmu hory-doly a pak hovno z toho, ale budu se domlouvat jenom na to o čem si budu myslet, že to dokážu nebo stihnu. A chtěl bych to tak zdokonalit, že když pak někdo řekne:"No, když to říkal Ídm tak to bude 100% pravda!" ale to mě čeká ještě hodně velkej kus práce nebo spíš tvrdé dřiny a odříkání . Dál budu pracovat na tom aby z postavičky byla aspoň postava. A celej tenhle spis mých úkolů dělám proto, abych konečně našel nejakou slečnu, páč už mě z toho jebe a sere mě, že si nikoho nemůžu najít a já bych tááák moc
chtěl.
To by bylo všechno k tomuto prohlášení každej den se na to budu dívat, abych nezapomněl co mám vlastně dělat.... 

GL-G

08.Listopad 2007

Helloween - Hlavně v noci

  Sranda musí být aji kdyby u toho měla prskat kola. Potom jsem byl za to naležitě odměněnej malinkym tatoosem sssss. Hold prvni spani, přináší dlouhý před zrcadlem stání.

  A až se to pořešilo tak jsem nepostřehl oběd, ale ještě že Dan byl tak hodnej a namázl mě chlééébik tataróóózem. Hned jak jsem to zdlábl tak jsem usnul i přes to že "Prachy dělaj člověka" sledovalo přezmála 10 lidí. Jak to skončilo tak mě to zbudilo, skočil jsem si pro pivčo a šlo se na dřevo (no o který se pak padalo) a potom malej africkej HELLOWEENskej titul Ladika.

  Pak se sklidil stůl a Čajík oznamil že v 18:45 bude nástup strašidel. Jak to dořekl tak začal šrumec ličení. Samozřejmě že koupelna byla volná a plně dostupná. Tak Kiki díky, za zrcátko. Ale když se černili zuby tak to pálelo nejvíc, jou.

  Po namaskování se šlo na věc, páč to bylo hlavně v noci a s bez tmy by to nešlo. Šupl atmosféra nasákla snad každým kdo v tu chvilí držel svíčku. Průvod byl zakončen kruhem ze strašidel na zahradě. Po kouzelné formuli Máslíka s ostatníma strašidlama, se ozvala rána a záblesk nebo záblesk a rána a nebo zaráz a všichni upřeli svou pozornost na ohňosroj. Kde z poza šibenice přicházela zahalená postava v černé kápi s červenýma žhnoucíma očima. Odkázala nás na okouzlující hostinu plnou krve s červama, kde se nám strašidla představili a že se bylo na co koukat.

  Po představení se blblo v maskách a nečekaně "pilo". Teď už nevím, jestli se grilovalo a pak odličovalo nebo naopak. Po odlíčení se propletlo pár lidí při twisteru a pak se chodilo postupně spát někdo i s třema rukama, protože se to dělá HLAVNĚ V NOCI. Samozřejmě, že se našlo pár jedinců co i přes pohyb nehybnýho, ujížděli několikrát na holkách a mašinách s postupem času i tito borečci šli taky ulehnout. Nebo to aspoň v plánu bylo, páč ono se už o půl 7mé ráno toho moc dělat nedá. A protože se nebylo čemu smát, tak jsme po neuhasitelným smíchu asi půlhodinové křeče kóóónečně vytuhli.

  Ráno se pobalilo, navštívilo městečko Palermo (ale sou tam nějací divní páč tam móc často usínají) a jelo se domů. Výbornej zážitek s nejvyžším hodnocením. Díky vám všem co jste tam byli za nezapomenutelnej HELLOWEENskej zážitek.
Díky, Díky, Díky

----------------------------------------------------------------------
Videjko z foťáku


----------------------------------------------------------------------


21.Únor 2007

Rekord jak sviňa

Tak sem milí a drazí udelal rekord!
A to v práci za jeden výkend v jidlech a hlavně ve skurvených pizzách!!! Su prostě 1čka....Hola hou už to ale nechcu kurva nikdy zažit, páč sem se nadřel jako vůl!!!

04.Prosinec 2006

Sokolnice

Kdyby ste nekdo jel kolem Sokolnic urcite se zastavte do restaurase na sokolovne kde ted pusobim a muzete si dat treba aji jako PIZZU...

O autorovi

  • Jméno Piwrnec
  • Bydliště Brno-město
  • Zdareeec...jsem malej, hodnej, přiblblej no možna trochu debilni, ale jinak uplně normalni, dýchající-žijící BORECZECH co potřebuje trochu toho dlouho hledanýho štěstí.
Můj profil

Kategorie

Poslední návštěvy