22.Květen 2014
Tak další ročník fantastického Animefestu je za námi!
Děkuji všem, jež se u našeho stánku zastavili (^_^)

foto: Yuri

Postřehy z Animefestu
  • Rok od roku s sebou na Animefest vezeme víc a víc věcí... letos jsme se skoro do toho auta ani nevešli, celou cestu jsme jeli s gigantickou těžkou taškou na klínech, protože kufr byl narvaný k prasknutí... na příští rok nám už náš řidič Helius slíbil dodávku :D
  • V minulých letech jsem snila o tom, jaké by to bylo mít jeden obrovský módní stánek, a jak bych ho načančala! Přijde mi to neuvěřitelné, ale díky vstřícnosti organizátorů Animefestu a díky spolupráci s ostatními návrháři se to vážně stává skutečností (*_*) Budu se snažit, aby náš Módní koutek byl rok od roku úžasnější! (*_*)
  • Ke hře Sbal si svého ukeho dáváme jako překvapení náhodnou placku zdarma - ale ne vždy ji nová majitelka hry může nosit! Jako jedna převelice roztomilá slečna, co prý ke hře dostala placku "Násilnický Seme"! XD
  • Zajímavé zjištění - prodaly se všechny placky "I ♥ yaoi", ale ani jedna "I ♥ yuri" . Cožpak nikdo nemá rád yuri? (O_o)
Fronta na kafe :D
Fotka s krásnou zákaznicí - ten den jsme měly stejné spodničky! :D
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)
29.Duben 2014
(Text pouze anglicky, jelikož se jedná o akci v Americe.)

We are thrilled to announce that goods made by Porcelain Doll will be for sale at Anime Central in Chicago!
In case you are in Chicago but you aren't attending Anime Central, you can buy our items also at brunch hosted by Midwest Lolita Collective. In the giant booth will be many other lolita indie brands from all over the world!

All necessary info is here.

Porcelain Doll is sending some skirts to Chicago, in $40-$50 price range. In different sizes!

And we are also sending many many cheap accessories! Chokers priced $6-$10, headdresses and bonnets priced $12-$25, and socks with lace for $10 in different colors. 
 
... and more (^_-)
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)
17.Duben 2014
Nové sukně - k zakoupení na Animefestu a později i na e-shopu Porcelain Doll.

Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)