13.Prosinec 2016
Novinky a informace o Porcelain Doll
nyní najdete na blogu
http://pd-olomouc.blogspot.cz
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)
08.Červen 2014


Seznam hostů

1. Ophelia Violetta, designérka Rabbit Heart
2. Pierrette, designérka Porcelain Doll
3. Pavel Beran, fotograf
4. Kristýna Hoďáková, fotograf
5. Honza
6. Iri
7. Matej G.
8. Kawaiiko
9. Beata
10. Loupák Anko
11. Hikaru
12. Fluffy
13. Anna Bastet
14. Nexus
15. Kioko Kacumi

16. Sysa S.
17. Baška O.
18. Layla
19. mrtvý Blažek
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)
25.Květen 2014

Naše Facebooková stránka má již přes 1000 fanoušků! Ze srdce děkuji všem, co práci Porcelain Doll podporují a sledují ♥ Pamatuji časy, když jsem s lolita módou začínala - tehdá bych české lolity napočítala na prstech jedné ruky, a každá bydlela na jiném konci země. Nosit krajkové sukně se spodničkou a žít se srdcem viktoriánské dámy bylo tehdá tak podivínské, a těžko to u druhých našlo pochopení. A dnes? Inu, mnohým to přijde podivínské stále, ale když jsem obklopena lidmi, jež můj krajkový svět sdílejí, mám v srdci hřejivý pocit, že jsem se přeci jen narodila na tom správném místě.

Děkuji všem, co si kdy od Porcelain Doll něco zakoupili, byť by to byla jen malá mašlička do vlasů. ♥ Děkuji všem, co kdy přišli na nějaký ze srazů, co pořádáme. ♥ Děkuji všem, co kdy dali "like" našim fotkám na Facebooku. ♥

Jako poděkování následujícím 5ti zákaznicím k objednávce přibalím zdarma náhodný doplněk - podkolínka či mašli do vlasů! (^_-) To, zda si objednáte přes e-shop či vyberete v olomoucké prodejně, nehraje roli. Platí pro všechno zboží značky Porcelain Doll - nikoliv však pro ostatní značky, placky a boty.

A co bude dál?

  • Budeme prodávat i přednášet na mnoha českých conech!
  • V červnu chystáme kouzelnou tea party s výstavou kreseb od Ophelie Violletty.
  • Pracujeme na druhém, novém e-shopu pouze na placky!
  • A samozřejmě, pořád šijeme nové a nové doplňky i oblečení (^_^) Teď jsou na plánu především bonnety (kloboučky), podkolínka s krajkou, nové mašle do vlasů a několik různých krajkových obojků.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Our Facebook page has more than 1000 fans! Big thanks to everyone, who support and watch Porcelain Doll. ♥ I remember time, when I began to wear lolita fashion - I could count czech lolitas on fingers of one hand, and each girl lived on other side of the country. To wear a skirt with lace and petticoat and to live with a heart of victorian lady was so weird, and noone could undertand. And nowdays? Many people still think it's weird, but now I have many friends who share my lacy world, so my heart is filled with the warm feeling that I have really been born in the right place.

Thank you everyone, who bought anything from Porcelain Doll, even if it's only a small bow ♥ Thank you everyone, who ever attended any of our meet-ups. ♥ Thank you everyone, who ever gave "like" to our Facebook photos. ♥


As my thanks, to next 5 orders of items by Porcelain Doll, I will give random accessory for free (bow or socks) (^_-)

And what will be next?

Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)