Apríl!!! :-) napsal/a: SirPesZ 14:22 Link komentáře (1)
Ahoj!
Znáte ten pocit, kdy vám je nanic, aniž byste k tomu měli nějakej pádnej důvod?
Dneska je úterý, což se nezdá býti překvapivé. Ale opak je pravdou. Alespoň pro mě. Totiž, to si takhle užíváte pondělí, do školy jdete jen na jednu přednášku, protože pan docent je nemocný, na třetí přednášku chodit nepotřebujete, na tělocvik se svorně vykašlete... když v tom najednou BUCH! A zjistíte někdy po poledni, že je úterý. No nic, stává se...
Dneska jsem navíc neměl pořádnej oběd. To je pech. Já neměl ani vylejzat z postele. Ani ta kytara mě dneska moc nebavila. To bude vážný.
Ale abych si furt jen nestěžoval na krutý a nespravedlivý svět...
Od posledního zápisu se událo více věcí. Například začala škola. Aneb HELL ON FEL
Nebo byl rodinný turnaj v ping-pongu. To se takhle sleze po roce příbuzenstvo a klábosí se a lítá kolem zelených stolů jak splašený. Inu hezká to akce.
A nebo sraz od základky. Po pěti letech. To bylo také milé. Míle.
Taky se mi do rukou dostala nová alba In Flames, Sonic Syndicate a Cradle of Filth.
S naší kapelou to taky začíná vypadat slibně.
Na dobrou noc popřeji všem zúčastněným pěkné snění. Ať se líbí!
Hau hau hau! napsal/a: SirPesZ 18:43 Link komentáře (0)
Má dnešní návštěva hudebního veletrhu Muzika dopadl celkem úspěšně. Sáhnul jsem si na nástroje, na které ještě nějaký dlouhý čas nebudu mít finance, shlédl zajímavá vystoupení, poznal nové zajímavé lidi, potkal staré zajímavé lidi.
Hlavně již máme pravděpodobně kompletní sestavu kapely. Vyřešit jen pár drobností a může se začít hrát. Jen v některých mých textech mi trochu udělalo škrt přes rozpočet, že budeme mít zpěvačku. Ale žádná velká překážka.
V pondělí by mě začala škola, kdybych měl na pondělí zapsaný jediný předmět. Takže mi škola začíná v úterý. Odvážnému štěstí přeje (což je jistě pravda, ale s tímto případem pramálo související).
Pokračování příště (možná). napsal/a: SirPesZ 21:47 Link komentáře (0)
Dělat průvodce na zámku není žádný med. Dělám už to pátým rokem, takže o tom něco vím. Děti řvou, cizinci se chovají jak v chlívu a plat je nižší, než nízký. Proč to dělám? Jet o v určitém směru zajímavé a jsem asi masochista :-). Alespoň si člověk pokecá s lidma a nenudí se... i když... A taky nějak zaplní volno před začátkem školy. Sice je fakt, že pak nemá klid na tvůrčí práci, ale prázdniny jsou ještě dlouhé a brigáda končí tuto neděli.
Vzhledem k tomu, že na Okoř je cesta, jako žádná ze sta (obzvláště s auto-navigací), tak jsem se tam byl letos podívat. Report mám na stránkách.
Taky začínám objevovat krásy poezie. Asi na mě ten literární tábor nějak přece jen poznamenává :-). To ej dobře.
Tímto dnešním příspěvkem jen zabíjím nějaký ten čas. Nečekejte nic hlubokého (haha, jakoby tu někdy něco takového bylo). Třeba tanky jezdí po pásech.
Lokomotivám se motají kola.
Teplý popel metá kotrmelce v kotli.
Najděte si Petra Vášu na youtube, ale na živo to je stokrát lepší. napsal/a: SirPesZ 21:10 Link komentáře (0)
Dnešním (tedy včerejším, abychom byli přesní, vzhledem k tomu, že byla před chvílí půlnoc) největším zážitkem rozhodně byl (můj již třetí) koncert Iron Maiden. Tuhle kapelu miluju. Je i víc věcí, které miluju, ale ty nejsou tak aktuální a někdy ani tak příjemné.
V pondělí si skočíme s kámošema do zkušebny, zahrajeme Maiden, pěkně se ztrapníme a pudeme vesele domů :-).
Letošní Ars Poetica se opět povedla na výbornou! www.ArsPoetica.cz -> nově mám tuto stránku na starosti já. Bohužel jsem se neřídil loňským ponaučením a nevzal jsem si s sebou provaz.
Taky jsem uvažoval ještě o navštívení festivalu Trutnov Open Air, ale vzhledem k vývoji posledních událostí jsem si to zase rozmyslel. Třeba se naopak podívám po republice a nebo tak něco.
A teď si jdu dát sendviče, mám hlad. napsal/a: SirPesZ 00:42 Link komentáře (0)Posledního června

30.Červen 2008

Již 27 dní si užívám prázdnin. Řekl jsem si, že zkusím, jaké je to býti v dělnické třídě, a proto jsem se rozhodl brigádničit u Pražských služeb (uklízení), což se ukázal jako velmi dobrý tah, neboť mi to vlilo mnoho nových chutí do studia.
S jedním kamarádam a jeho bráchou, který je taky můj kamarád, navštěvujeme zhruba po čtrnácti dnech zkušebnu, kde si hrajeme nějaké naše oblíbené písničky (Iron Maiden apod.), je to sranda.
Uvažuji o koupi akustické kytary, za což můžou hlavně Rudé Kostry, peníze by (po brigádě) i byly, ale zase by asi nebyly na novou elektrickou kytaru, kterou potřebuju víc. Když vtěsnám nějakou brigádu do dalšího semestru, tak bych si je ale třeba mohl pořídit obě. A navíc chodit k mému známému učit se na kytaru. Je moc fajn, jen to není učitel pro finanční podmínky studentů :-).
Od příštího semestru nastupuji na STM.
Hm, ještě něco novýho důležitýho? Kdo ví? Nikdo :-).
Dobrou noc napsal/a: SirPesZ 18:56 Link komentáře (0)HEAVY MEnTAL

03.Březen 2008

Tak teď je druhý výukový týden druhého semestru. Zkouškové bylo zažehnáno a bylo rozhodnuto o přestoupení na jiný obor, už se těšim, až se zbavim všech fyzik, obvodů a tak vůbec.
Byl jsem na natáčení DVD Poděbradské skupiny Rimortis, na které se moc těším.
Poslední dobou mě (pod vlivem Rudých Koster, přiznávám) uchvacuje akustická kytara.
První přednáška na FELu, která mě opravdu bavila byla Astrofyzika minulé úterý, snad bude ta zítřejší minimálně tak dobrá :-).
Dobrou noc napsal/a: SirPesZ 19:32 Link komentáře (0)Klapzubova jedenáctka

12.Prosinec 2007

Poslední zdokumentovaný týden studia byl šestý, nyní máme jedenáctý.
Ve škole přitvrdili, spousty písemek, zkouškové se kvapem blíží, darmo mluvit.
24. 11. (skoro na Vánoce) se konal K-Ples, který byl výborný, jako ostatně vždycky, jen mi na xicht nemuseli patlat tolik barvy a v těch silonkách mi to prej taky moc neslušelo.
A včera večer (nebo to už bylo dneska ráno?) jsem zjistil, že příští týden je poslední výukový v tomto kalendářním roce, tzn. že od pondělka za týden je Štědrý den a to znamená, že bych už zatraceně měl aspoň vymyslet, co komu dám!! (nemluvě o koupi, asi všichni mí kamarádi dostanou letos tužku a čokoládu - teda, já osobně bych to i bral :-))
27. 12. nám s partou začíná akce Silvestr, tam se taky těšim (pokud místo toho nebudu dělat semestrálku z algoritmizace, dělám textové RPG; taky si s sebou asi vezmu skripta a budu na všechny machrovat větama a poučkama, u kterejch nemám sám ani páru, co znamenají :-)).
Napsal jsem si předtermín na zkoušku z materiálů na 4. 1. 2008, to bude mazec, jestli nevyměknu a neodhlásím se :-).
A teď milé děti mě již nenapadá, co z mého života by vás mohlo zajímat (ne, že by to předtim bylo zajímavější), takže se loučím. Mějte se krásně, skládejte básně! napsal/a: SirPesZ 14:17 Link komentáře (1)Rock & den

10.Listopad 2007

Tak se nám týdnem s týdnem sešel, a proto přicházím, abych opět podal zprávu o uplynulém týdnu a všech nesmyslech, které se mi zrodili v hlavě.
Tento nenápadně se tvářící týden (označovaný jako šestý týden studia) byl dosti zlomový (alespoň podle všech indícií) v mém životě. A nebylo to ani tím, že jsem psal semestrálku z angličtiny, ani tím, že jsem si udělal domácí úkol z dokumentace dva dny předem, ani to, že jsem opět nepobral elektroobvody. Dokonce to nebylo ani nedostatkem mlíka a nedostatkem peněz, kdy když jsem chtěl odjet na víkend mimo Prahu, musel jsem si půjčit od svého velmi hodného spolužáka (díky Satane).
Zítra (vlastně už dnes) je vikariátní setkání. Co si od něj slibuju? Vlastně ani nic. A ze včerejška na dnešek jsme měli kamarádskou slezinu, neboť někteří kamarádi se za námi přijeli podívat z Anglie. Sranda byla veliká, ale nebylo třeba kbelíka.
Nějak podezřele se těším na sedmý týden výuky :-). napsal/a: SirPesZ 00:43 Link komentáře (0)
    Tak se opět po týdnu hlásím s novinkami z mého nicotného a bezvýznamně bezvýznamného života.
Ve čtvrtek píšu semestrálku z angličtiny, takže kdo nebude držet palce, toho uřkne čarodějnice (úroveň 25). Ve středu jsem si řekl, že od listopadu se začnu učit, nevěda co je za datum. To jsem si ale dal, ale moje slovo platí, takže už jsem se dokonce i předem připravil na měření a maminky jsem se ptal na používání těch a oněch časů. Možná dokonce otevřu některá skripta a kouknu se, jak vypadají zevnitř. Taková algebra si o to vyloženě koleduje.
    Tuhle jsem vám potkal takovou kočku, ale jen přebíhala silnici.
Divadlo v Dlouhé je bezkonkurenčně vyprodáno dopředu, takže Maškarádu a ani Soudné Sestry asi nikdy neuvidím, i když za týden poběží v TV.
    A jinak jsem zjistil, že kromě školy toho moc nestíhám. Dokonce i na tu kytaru necvičím tolik, jako dřív a to ani zdaleka. Ale časem si snad zvyknu a přeorganizuju si svůj denní rozvrh.
    Včera jsme u Martinečka domluvali Silvestr, to zas bude srandy kopec, už se nemůžu dočkat :-).
A dneska byla další zkouška na předtančení na náš dobročinný K Ples, to bude taky legrace, všichni jste zváni (když si koupíte vstupenku :-)).

A jinak v návaznosti na stálou popularitu Chucka Norrise připojuji ještě něco (zdroj http://www.lapiduch.cz/klub.php?klub=fel)

CHUCK ON FEL
Chuck Norris měl 30 bodů z protokolů z Fyziky 1.
Chuck Norris vyhodil Staňka za nepřipravenost na hodinu. Dvakrát.
Chuck Norris dal zkoušku u Zemánka za jedna.
Chuck Norris umí integrovat jakoukoli funkci.
Chuck Norris udělal blbce z Vobeckýho na cvikách z elektroniky.
Chuck Norris umí dělit nulou.
Chucku Norrisovi chutná jídlo v menze.
Chuck Norris viděl na FELu uklízečku.
Chuck Norris zná na FELu kopu pěkných holek.
Chuck Norris se nemusí učit na ESy.
Chuck Norris pokaždé dělí beze zbytku.
Chuck Norris zderivoval e na x na nulu přes x.
Chuck Norris zná profesora Damiena Zla.
Chucku Norrisovi funguje KOS (kopací oddělávací systém)
Chuck Norris dal Matematiku 3C ze semestru.
Chuck Norris postavil u Třeštíka klávesnici na nožičky (TDO).
Chuck Norris rozuměl ekonomice.
Chuck Norris nemusí přesedat po cestě z Karláku do Dejvic.
Chuck Norris synchronizoval asynchronní motor.
Chuck Norris měl na osciloskopu dvě různé hodnoty y pro jedno x.
Chuck Norris vyplnil anketu.
Chuck Norris se přihlásil ke kompu na Karláku na první pokus.
Chuck Norris má rád Janderu a Jandera jeho.
Chuck Norris vyrobil dokonalý Diracův impuls.
Chuck Norris chápe cvika od Vágnera.
Chuck Norris spočítal Acremanovu funkci pro hodnoty 4,1 bez přetečení zásobníku. napsal/a: SirPesZ 21:07 Link komentáře (0)


Starší články >