Are you dead yet?

23.Květen 2006

Tagže dnes je úterý. tenhle tejden je nehorázná flákárna ve škole. Už se tam nudím. Alespoň sjem si stáhnul celý album od Soilwork ;... >> napsal/a: SirPesZ 21:12 Link komentáře (0)Dnes jen Chuck Norris

16.Květen 2006

* Chuck Norris napočítal do nekonečna.... >> napsal/a: SirPesZ 16:35 Link komentáře (0)
Ano, je tomu tak. Poslouchám teďka AC/DC, je to hrozný, ale je to klasika, no :-). Řekl jsm si, že se naučim nějakou klasiku a taxi vybírám a tohle má celkem přijatelnej nosnej riff, ale... >> napsal/a: SirPesZ 19:15 Link komentáře (2)
Právě poslouchám klasiku, konkrétně - Vyřvává mi tu: Iron Maiden - Run to the Hills "The Number of the Beast". Co dodat? :-) Začátek 80. let, jak vyšitej :-). Dickinson zpívá, jako by ho... >> napsal/a: SirPesZ 10:59 Link komentáře (0)
Právě poslouchám folk. Konkrétně - Vyřvává mi tu: Korpiklaani - Hunting Song "Voices Of Wilderness". Tohle je folk podle mýho gusta. Musím se něgdy dohodnout s Petrem, jak to bude s tou... >> napsal/a: SirPesZ 16:45 Link komentáře (0)
Dnes je úterý a je večer a píšu sem. Doufám, že si vzpomenu, co jsem za tu dobu všechno dělal :... >> napsal/a: SirPesZ 21:41 Link komentáře (0)