promin

30.Prosinec 2007

PromiňPromiň za to co jsem dnes udělala,pochopim jestli se mnou nechceš už být,však bez tebe můj andílku strácim chuť žít.Asi jsem holka nemožná, asi si tě nezasloužím,ale vrátit... >> napsal/a: music-girl 15:22 Link komentáře (0)
Jsem tu pro TebeAž se jednou budeš... >> napsal/a: music-girl 15:21 Link komentáře (0)
Ten kdo na lásku nezemřel nemýže tvrdit že ví jaké je milovat až za... >> napsal/a: music-girl 15:20 Link komentáře (0)
Chci vědět, kolik paprsků prozáří života stínyChci vědět, kolik útěchy dostanu za pocit vinyChci prozkoumat miliony cest co k lásce vedou a sílíChci přijít na věrohodnou lest, která... >> napsal/a: music-girl 15:19 Link komentáře (0)zlato pojd na to-text

29.Prosinec 2007

Potkal sem holku, byla to docela kočka. A všimnul sem si, že vona po mě taky hází vočka. Tak sem ji pozval na skleničku, vona se mnou šla, ja zkouknul sem ji zblízka, važně neni zlá.... >> napsal/a: music-girl 23:17 Link komentáře (0)
-Jsi otrávenej jak zrní na potkany.... >> napsal/a: music-girl 21:17 Link komentáře (0)
NO TAKZE ZASE JAKO KAZDEJ PATEK JSME SE NASE TROJKA VYDALA NA CHLIV.....NJN ALKACI NA CHLIVUUU ......ZACALO TO RUMEM,PAK VINEM PAK ABSINTEM PAK SLIVKOU NJN.......TROSKU VIC V NALADICCE... >> napsal/a: music-girl 15:39 Link komentáře (0)
!1... >> napsal/a: music-girl 15:38 Link komentáře (0)fujjjjjjjj

27.Prosinec 2007

dnes je den na prdd no coment radeji az te potkam tak se tes smejdeeeeeeenebudes vo me rikat to co neni prawdaaa dostanes po hubeeeeeeeeeeeeezdareccccccccccccccccc napsal/a: music-girl 20:59 Link komentáře (0)prasecak

26.Prosinec 2007

jezis nekomentuju to zacala to merunkou pak vodkou se semtexem pak pivama atddd atddd.......poznala sem tam supa lidicky njn sikulka kdyz se adri tak se dariii!!!!co bych k tomu dodala no ze... >> napsal/a: music-girl 22:04 Link komentáře (0)stedrej den

24.Prosinec 2007

sem chtela na vanoce novou postel a ono nic misto toho sem dostala fusky a tangace no fujjj a plno krawin no sem fakt tak stastna no hruzaa fujjj aspon ten alkohol kdyz uz nicccmusim to nejak... >> napsal/a: music-girl 23:56 Link komentáře (0)
Středa, čtvrtek nebo pátek, Silvestr je vždycky svátek, a když je to sobota, tupl žádná robota! Silvestr bez Tebe, teď když jsem Tě našel, má princezno, bude tím nejsmutnějším... >> napsal/a: music-girl 22:56 Link komentáře (0).................LLL

23.Prosinec 2007

>> napsal/a: music-girl 22:06 Link komentáře (1)


Vánoce,čas zázraků,čas radostných prožitků,čas lásky, míru a pohody,
čas sváteční nálady.Kdy jindy bysme měli věřit,než o Vánocích?
No tak Lidi!Mějte se rádi,nic těžkého to přece není.
Co je skutečn... >> napsal/a: music-girl 22:05 Link komentáře (0)
Štěstí tomu, kdo ho... >> napsal/a: music-girl 22:04 Link komentáře (0)
O VÁNOCÍCH MYSLÍME NA TY,NA KTERÝCH NÁM OPRAVDU... >> napsal/a: music-girl 22:03 Link komentáře (0)
Krásné svátky vánoční, pěknou cestu z půlnoční,od Ježíška velký ranec, na Silvestra pěkný tanec, od muziky lehký krok a pak šťastný nový rok.2Už nadešel nádherný vánoční... >> napsal/a: music-girl 22:00 Link komentáře (0)
Vánoční básničkyO Vánocích myslíme na ty, na kterých nám opravdu záleží. Jsou jako bílé vločky, snášející se na naši rozehřátou dlaň. I kdyby se nám nepovedlo všechny tyto... >> napsal/a: music-girl 21:59 Link komentáře (3)
- Hodne supr veci do New Year 2008 ti preju, pit a chlastat ti dopreju. Hlavne nohy v teple mit, kazde rano soulozit! Tahle nak to musi byt. Proto ver mi a bude klid.- Jak na novy rok tak po celi rok.... >> napsal/a: music-girl 21:55 Link komentáře (0)
Uz jsou tady Vanoce, prisly k nam zas po roce. Chces-li darku hodne moc, zazpivej hned Tichou noc. Pozor vsak na rybi kosti, at na ambulanci nejsou hosti. Vesele Vanoce!Na Vanoce spoustu snehu, na... >> napsal/a: music-girl 21:49 Link komentáře (0)