Orlící přestřelili

24.Leden 2005

citát z daniellanda.cz:
Již v roce 1987 spolu s kamarádem Davidem Matáskem zakládá kapelu Orlík, kdy název převzali ze stejnojmenné vinárny Orlík. Kapela Orlík koncertovala především v dobách totality a sváděla boj s cenzurou komunistického režimu.
Hned po prvním oficiálním albu v roce 1990 a koncertě - se ocitl Orlík pod kritikou novinářů. A tak začala v mnoha případech zcela nesmyslná a nepodložená kritika z nejrůznějších stran. Mnoho fanoušků Orlíku nepochopilo obsah písní a tak nastartovali neodvratný konec kapely.

Tak boj s cenzůrou, hurá Orlík, demokratická kápela bojující za práva politických vězňů. Kritika? Cože my jsme přece bojovali proti komunistům! Cože? My si to spletli, to byli cigáni a né komunisti. Jo tak proto nás nezavřeli. No ale teď už se to nehodí, tak se rozpadneme kluci, jo? napsal/a: overdope 13:20 Link komentáře (0)
Takže to trošku přeženu, jo?

Zavedu koncentrák, vyplynuju tam milion neárijců.
Pak postavím nemocnici a zachráním milion životů.

Lidé mě mají mít rádi?

Jiný člověk postaví nemocnici a zachrání milion životů.

Je stejně dobrý jako ten první? No jistě, první dělal chyby, ale poučil se a už je hodný.

Přemýšlej trochu....Landa provedl účastí v Orlíku svinstvo a to mu už nikdo neodpáře. napsal/a: overdope 12:57 Link komentáře (0)
Nesnesl bych být v jednom národě s lidmi, kteří obhajují Orlík. Jestli je průměrný Čech rasista a xenofóbní nácek, pak nejsu Čech, takoví lidé jsou odpad, svinstvo státu. Buď jenom v hospodě něco pořvávají a rostou jim pupky, nebo vyběhnou mlátit cigány - a to jen když sou v přesile, jinak jsou srabi a zdrhají. Každopádně v tom nic pozitivního nevidím. napsal/a: overdope 12:09 Link komentáře (2)Citadela

19.Leden 2005

Hooooo, jak rad bych na citadelu....ale nejspis budu odvolan jako gogo na trosku mensi klubovku k rakouskym hranicim. No, uvidi se:-) napsal/a: overdope 22:48 Link komentáře (0)