charakteristika meho znameni   19.Červen 2009


Charakteristika znamení

zavřítVáhy jsou znamením spravedlnosti a harmonie. Mocnou vladařkou Vah jepak Venuše, bohyně lásky. Váhy mají mimořádný cit a intuici na podvod,neupřímnost a lest. Mohou být skryty jakkoliv rafinovaně, váhy jespolehlivě demaskují. Tyto jedince je nesnadné zmást, natož svést zcesty. Mají rovněž schopnost vcítění a porozumění ke druhým. Vždyvyslyší žádosti a potřeby svých druhů. Dokáží naplnit nadějí srdcechronických smolařů a lidí, jenž by si ostatní ani nevšimli. I přesriziko extrémů a zacházení do krajnosti pomáhají a podporují dobro apřátelství. Znovu vidíme jak důležitou úlohu sehrává v jejich životěsoulad, harmonie a láska.

Je-lipotřeba vyřešit spor, Váha nikdy dlouho nepřemýšlí a přispěchá všeurovnat a přinést smír. Co se zaměstnání a uplatnění týče, nalézajíváhy díky správnému úsudku a intuici podobná uplatnění jako Panny.Avšak mají ještě větší schopnost vcítit se do situace druhých.Mimořádné uplatnění pak nalézají v charitativní činnosti, bývajítalentovanými vyjednavači a diplomaty.

Rovněž mají nadání kespekulacím. Pozor na jejich hráčskou vášeň a sympatie k hazardu,nemuselo by to dobře dopadnout. Jinak se často stávají výzkumníky,historiky a vědci obecně. Mají mnohostranný talent - jsou z nich herci,řemeslníci, hudebníci. A vhodný partner ? Mohl by to být Beran - vnesedo vztahu jiskru a elán. Rovněž tak i Lev. Dále by to mohlo vyjít sVodnářem, Střelcem. Nedoporučuje se spojení Rybou.
napsal/a: pohodova.holcina 21:43 | Link komentáře (0)básnička   23.Říjen 2008


Miluju jen tebe,

nechci žádně modrý z nebe.

Chci jen tebe

a ne  nebe.

Mé srdce touží po tobě.

Ty si má láska,

 ty si můj sen.

jen o tobě zdá se mi

krásný sen.

Jsi má hvězdá jasná,

jak na nebi zářící.

Si má láska,

jak hvězda žhavíci.

 

 

napsal/a: pohodova.holcina 20:16 | Link komentáře (0)Vtipkky:)))   27.Září 2007


V restauraci

,,Co napsal ten host do Knihy přání a  stížnosti?

ptá se kuchař servírky.

Nic jenom tam vložil řízek!

 

Sportem ku zdraví

Jakej děláš sport?ptá se pan Novák svého kolegy v práci.

Basketbal.Když mi nevyjde sportka,házím tikety do koše!

 

Přesila

Šel sjem takhle jednou v noci přes město,

když jsem z jedné temné uličky zaslechl volání o pomoc.

Coby uvědomělý občan jsem se nedal na útěk,

ale nahlédl jsem do uličky.

Dva zloději se prali s nějakou starší paní o její kabelku.

Babka bojovala jako o život.

Chvilku jsem přemýšlel,

jestli mám jít dál a tvářit se,

že jsem si ničeho nevšiml,

nebo se zapotit.

Nakonec jsem se rozhodl pomoci.

Proti třem už ta paní neměla žádnou šanci...

 

V čekárně

Doktor vrthne se samopalem do čekárny a křičí na pacienty.

Tak tohle je poslední dávka,kterou vám hradí pojištovna!

 

U zpovědi

Přijde žena ke zpovědi a povídá:,,Otče,mám problém.

Mám doma dva papoušky,samičky,a ty pořád opakují jednu a tu samou větu."

,,Jakou větu?"táže se kněz.

,,No říkají:Ahoj,my jsme dvě coury,nechcete se pobavit?"

To je ale nemravné!vykřikne kněz.Pak se ale zamyslí a  povídá:,,Možná že bych věděl

o něčem,co by váš problém mohlo vyřešit.Mám doma dva papoušky,samečky,

které jsem naučil modlit se a číst bibli.Přinestesvé samičky ke mně domů,dáme

ja k nim do klece a oni naučí ty vaše nezbednice zbožnosti a modlibám.Pak jistě

přestanou opakovat tu ošklivou frázi."

,,Dějuhu vám,otče.Tohle by skutečně mohlo pomoci,"odpoví žena.

Příští den přinese své samičky ke knězi domů.Když vstoupí do domu,

uvidí dva papoušky v kleci,jak drží růženec a modlí se.

S nadšením přistoupí ke kleci  a vpustí do ní svoje nezbednice.

Zachvíli se z klece ozve:,,Ahoj,my jsme dvě coury,nechcete se pobavit?"

Místnosti se rozhostí napjaté ticho.Pak se jeden šokovaný papoušek

podívá na druhého a povída:,,Naše modlitby byly vyslyšeny!"

 

 

napsal/a: pohodova.holcina 18:22 | Link komentáře (0)VTIPY:D   09.Červen 2007


Jde takhle chlápek po městě a má triko s nápisem "NESNÁŠÍM
 CIGÁNY".

Vidi ho cigán, jde blíž a ptá se ho: "Co to máš na tom triku?"
Chlápek se na něho podívá a říká: "To je první věc, která mě na vássere, ženeumíte číst." Cigan hned vola: "Hej Dežo, Laco pojďte sem. Bude férovka.Jemu je třicet, nás je třicet." A chlápek na to: "To je druhá věc, která mě na vás sere, když se chcete bít, musí vás být přesila."Tu se cigán už doopravdy naštve a vytáhne na chlápka nůž. A chlápek klidně na to: "A to je třetí věc, co mě na vás sere, taháte nože tam, kde se bude střílet."

Stojí policajti na prechodu a koukaj na stopujícího cikána.
 Najednou ze zatáčky vyjede kamion a cikána prejede. Koukne se zpet a na cikána couvne. To udelá ješte 2x a poté odjede. Policajti na to koukaj, kroutí hlavama a potom jeden rekne: "Tak to byla brutální sebevrazda, co?"# Padá letadlo k zemi a pilot křičí na cestující: "Jeden z vás musí # vyskočit, # jinak se zřítíme!" Těmi cestujícími jsou Čech, Rus,Američan a cikán. Čech okamžitě zařve: "To je jasný, vyhodíme # cikána!" V tom přiskočí,Američan a v klidu praví: "Pánové, žádný rasismus, # uděláme to # následovně - každému položím otázku a kdo ji správně nezodpoví, tak ten z letadla,bude musetvyskočit.""Jaká byla největší lodní katastrofa na světě?" "Titanic" -odpoví správně Rus.Na Čecha: "Kolik, tam zahynulo lidí?" "1161" - odpoví správněČech.Nakonec se Američan otočí k cikánovi a říká: "Vyjmenuj je!"

Na vlakovém nádraží hlásí rozhlas: "Pozor, pozor, vlak z Trnavy má 95 minut zpoždění!" Dežo vztekle dupne a říká: "Kurva, skoro hodinu!"Na silnici po autonehodě leží běloch a cikán. Přijede sanitka, okamžitě spěchá k bílýmu. Cikán začne hulákat: "No co to je,zase rasismus!" Saniťák se k němu otočí a říká: "Jakou barvu má ta sanita? Bílou. Takže ty si počkej na tu svojí."

 Cikán říká cikánce: "Poslouchej, ty strašně smrdíš. Běž se umýt."Cikánka si myslí, co bych se myla, koupím si radši voňavku.Přijde do obchodu, prodavačka jí doporučí lesní vůni, ona koupíhneddvěbalení. Večer lehne dopostele a ptá se manžela: "Starý, čuchni, co cítíš?""Hovno v lese..."
napsal/a: pohodova.holcina 12:02 | Link komentáře (0)vtipy   07.Červen 2007


 Veverka sedí na stromě a louská oříšky. Rozlouskne první-stříbrné šaty. Rozlouskne druhý-zlaté šaty. Rozlouskne třetí oříšek-diamantové šaty. Veverka se rozpláče, schoulí se na větvičku a vzlyká: "Já se asi kvůli pitomé pohádce nikdy nenažeru!"

 

Tři slepice si hrají na schovávanou. Jedna piká a dvě se schovávají. První se schová do šopy a druhá do kurníku. Třetí počítá: "8, 9, 10... už jdu!" Jde a zakopne o klacek položený na zemi. "Kurník šopa!" Schované slepice vylezou a volají: "To neplatí, ty ses dívala"

 

 Potkají se dvě želvy a ta první se ptá: "Kde máš krunýř?" a ta druhá odpoví: "Ále...... utekla jsem z domova!" Jde Karel Got do parku a chce si sednout na lavičku, ale jsou všechny obsazený, tak si vyleze na strom a tam si začne zpívat: Kdepak ty ptáčku hnízdo máš? Ptáček: Sedíš mi na něm vole!!!! Jde ježek po lese a vidí, jak na stromě visí zajíc: "Co tu děláš, zajíci?" "Omrzel mně život, tak jsem se pověsil." - "A proč visíš za uši?" "A mám snad viset za krk? Vždyť by jsem se udusil!" Hrají medvěd, liška a zajíc karty a medvěd říká: "Jestli tady bude někdo podvádět, tak mu rozbiju tu jeho zrzavou hubu!" Sedí zajíček na břehu řeky a pláče. Jde kolem medvěd a ptá se: "Proč pláčeš zajíčku?" - "Ále, uplavaly mi plavky!" - "No tak, zajíčku, chuj s nima." - "No právě, ten mi uplaval taky!" Jde pouští mravenec se slonem. Mravenec: "Slone, proč si neseš ten kýbl s vodou?" - "Kdyby mi bylo teplo můžu se polejt - a proč si ty neseš dveře od auta?" - "No, kdyby mi bylo horko, tak si otevřu okýnko!" Sedí dvě blechy na patníku u silnice. V tom jedna vidí, jak se zdálky blíží velký huňatý pes, a loučí se. Holka měj se mě už to totiž jede. Sedí dvě krávy na stromě, popíjejí pivko, pletou a povídají si. Asi o bejcích. O čem jiném si takové krávy můžou povídat. Najednou okolo proletí prase. Ta jedna kráva říká: "Hele prase. A lítá!?" Prase se zastaví a odpoví: "Drž hubu nebo ti dám žihadlo!!!": Zajíce už dlouho sere medvěd tak jednoho večera se medvět ožral a válel se po zemi při cestě domů tak zajíc viděl příležitost tak chopil klacek a zrubal medvěda do krve. Druhý den se medvěd probudí a svolá celý les na poradu. Medvěd říká: včera mě někdo zvalil, nevím jak vypadal ale vím že měl na hlavě divné výrůstky. Zajíc říká šnekovi: no vidí Sedí zajíček na břehu řeky a pláče. Jde kolem medvěd a ptá se: "Proč pláčeš zajíčku?". "Ále, uplavaly mi plavky !" "No tak, zajíčku, chuj s nima...". "No právě......... "

 Přijde stonožka do obchodu a prosi: Mami mami nekupuj zas šněrovací! Do hospody vstoupí zajíček a povídá: "Jestli ten, kdo mi ukradl koně, ho hned nevrátí, udělám to, co by v takové situaci udělal můj děda." Za chvíli se u hospody objeví kůň. Zajíc chce odejít, ale všichni touží vědět, co by udělal jeho děda. Zajic na to: No co by, šel domů pěšky..."

 Žába sedí na lekníně v rybníku a kuňká si. Za cvíli tam přijde pán a říká: "To je krásný den, sluníčko svítí, ptáčci zpívají, mouchy bzučí". a teď se podívá na tu žabičku a říká: "tak co žabičko, jaká je vodička"? Žába: "Ty vole, jsem žába ne teploměr. Jde pejsek po poušti, a strašně se kroutí, Bůh se ho optá, copak se mu děje, a pejsek, že jestli neobjeví patníček tak se počůrá. Sedí dvě vrány na větvi a ta jedna tý druhý vyklovne oko, a ta s tím vyklovnutym okem říka: Tak hele jestli to uděláš ještě jednou tak už se nikdy neuvidíme!!!

 Dva lenochodi sedí nehybně na větvi stromu. Po třech dnech jeden začne pomalu otáčet hlavou a ten druhý mu říká: "Ty vole, co stresuješ?!" Opaluje se žába na pláži, kolem běží slon a šlápne jí na břicho až pod tou tíhou vyvalí oči! A slon na to to čumíš co, mam nový tenisky! Tři slepice si hrají na schovávanou. Jedna piká a dvě se schovávají. První se schová do šopy a druhá do kurníku. Třetí počítá: "8, 9, 10... už jdu!" Jde a zakopne o klacek položený na zemi. "Kurník šopa!" Schované slepice vylezou a volají: "To neplatí, ty ses dívala"

Veverka sedí na stromě a louská oříšky. Rozlouskne první-stříbrné šaty. Rozlouskne druhý-zlaté šaty. Rozlouskne třetí oříšek-diamantové šaty. Veverka se rozpláče, schoulí se na větvičku a vzlyká: "Já se asi kvůli pitomé pohádce nikdy nenažeru!"

napsal/a: pohodova.holcina 16:43 | Link komentáře (0)bááášnička   26.Duben 2007


                                 Jedna basníška o klučinkovi:)

Neřikej mi drahoušku,

ty jeden velekej oslíčku,

Robíček je zlobivá opička,

s velkýma ušima.

Byl si  moje velky zlato,

a ted mi nestojíš  za to.

Když mi říkáš bledule,

sám si říkáš sněžule.

Když mi říkáš lásko,

děla se mi z tebe lehko.

Ty slova medová,

jak tvá usta ledová.

Říkáš to co nemáš,

přitom naříkáš.

Uši máš jak zajiček,

v hlavě máš pár opiček.

Já dala jsem ti lásku,

ty jsi mi nalepil pásku,

a proměnil ji v prach,

byla to pěkná zrada.

Ty tvé oči jak čokoláda,

úsměv jak marmeláda,

tvé srdce je jak kámen,

tak si říkám ámen.

 

 

Někteří plakali,

někteří se smáli,

když člověkovi,

jinej člověk,

srdce zlomil,

na dvě strany.

Ty dvě strany,

proměnily se ve dvě půlky,

a ty půlky,

už jsou jen kůlky,

ty kůlky srdce zasáhli,

a pěkně ho vzbouřili.

teď srdce hoří,

moře se bouří.

 

Ta slova krásna jak med,

proměnili se v pouhý  led,

když roztál se  med,

spadl jsi pod led.

Jsi pouhý vrah,

a už je s  tebe prach.

 

Už neříkej mi lásko,

žadný ty má krásko,

zkončila už ta tvá velká zrada,

ted už je to jenom velká pravda.

Já  jak jahoda sladká,

ted už čokoláda hořká.

 

Když o růži nepečuješ jak máš,

ta růže ti to vratí jak má,

Ted trny ji narostly,

 listy z ní opadaly.

na tvé ruce chladly,

listy byli krásne jak med,

ted jsou už jen pouhý led.

 

 

,

 

 

 

 

 

 

 

napsal/a: pohodova.holcina 21:49 | Link komentáře (0)moje nurmelogie   17.Duben 200799
8
111
Datum narození 18.10.1990
znamení váhy (vzduch - myslící typ)
v čínském horoskopu kůň
roční vibrace 11
--------------------------------------------------------------------------------


Lidé se třemi jedničkami v mřížce bývají upovídaní. Současně se ovšem jedná o citlivé jedince, kteří obvykle obtížně vyjadřují své hlubší city, a bývají v tomto ohledu spíše uzavření.

Vyznačuje se pronikavým úsudkem, velkým smyslem pro humor a citem pro detail. Lidé s osmičkou v mřížce s chutí uskutečňují své nápady a plány. Jsou nejspokojenější, když mají něco na práci. Sami vytyčují své úkoly.

Dvě a tři devítky v mřížce znamenají vysokou inteligenci a vysokou hladinu duševní energie, kterou je třeba usměrňovat na psychizcké i fyzické úrovni v zájmu zachování rovnováhy. Pokud dojde k jejímu porušení, projeví se bolestmi hlavy a napjetím. Osoby s devítkami vždy hledají odpovědi pod povrchem věcí a vytrvají, dokud nenaleznou pravdu.

Chybějící čísla v mřížce
Osobnosti bez dvojky se musí naučit spoléhat na svou intuici, naslouchat /vnitřnímu/ hlasu nebo svědomí a vyvažovat intuici rozumem. Cítí potřebu neustále ospravedlňovat své jednání, a proto jednají spíše impulzivně a neučí se ze svých chyb.

Těžko si představují abstraktní pojmy. U různých lidí se tento nedostatek projevuje různě - některým naprosto schází představivost nebo schopnost tvůrčího myšlení, zatímco jiní nechápou matematické a jiné abstraktní pojmy.

Musí se naučit praktičtějšmu přístupu k životu i větší trpělivosti a toleranci vůči lidem, se kterými přicházejí do kontaktu

Postrádají iniciativu a odhodlání, potřebné k dokončení započatých projektů, takže se potřebují naučit dokončit jednu věc, než se pustí do další. Často jsou talentovaní v mnoha směrech, ale nedovedou svého nadání vhodně využít, ani když k tomu dostanou příležitost.

Osoby s chybějící šestkou v mřízce mají často pocit, že si jsou s jedním z rodičů cizí, protože si s ním nerozumějí nebo nedokážou dobře komunikovat. Své rodiče přitom upřímně milují, ale nevycítí jakýkoliv rozpor, i když své pocity třeba neumějí popsat slovy.

Lidé bez sedmičky se musí naučit překonat svou plachost, která zaskočí vždy, když přijdou do kontaktu s lidmi mimo bezpečí domova, nebo když k nim domů přijde někdo cizí. Neradi se účastní diskuzí ve společnosti a příliš je nelákají ani vysoce soutěživé sporty, pokud se nejedná o sport, který je velmi přitahuje, a i potom jim aktivní účast múže způsobit potíže. Přiklánějí se spíše k rekreačním sportům.

Roviny mřížky


žádné
Prázdné roviny mřížky
Prázdná rovina saturnu může těmto lidem dávat zdroj frustrace a obtíýí, ale i přesto je v průběhu života budou přitahovat situace, které prověří jejich trpělivost a vytrvalost.

Lidé s chybějící rovinou vize se zdají být předurčení ke službě lidstvu. Mnoho z nich se ke své životní náplni dostává neobvyklým způsobem. Mají tendenci zaujímat vedoucí roli se vším, co s sebou nesou, ale tíhnou rovněž k umění, učitelství a vědě.

Osobní roční vibrace napsal/a: pohodova.holcina 22:13 | Link komentáře (0)
Oblibená barva!
ZELENÁ:Tenhle outdoorový týpek má rád nekomplikované,přirozené holky.Ja romantický a věrný.

ŽLUTÁ:Pokud nosí rád žlutou,má jasné uvažování.Má rád chytré holky se smyslem pro humor.

BÍLÁ:Je to přemyšlivý a idealistycký typ,který touží po něžné přítelkyni,která ho bude rozmazlovat.

FIALOVÁ:Nekovenční typ s velkou fantazií.Flirty nejsou nic pro něj.Touží po velké lásce.

HNĚDÁ:Je spíš klidný a stojí nohama pevně na zemi.V lásce je smyslný,ale taky trochu pohodlný.

MODRÁ:Je velmi spolehlivý,někdy i trochu chladný.Jako přítel je věrný a vášnivý.

ČERVENÁ:Tenhle energetický kluk je sexy a je rád středem pozornosti.Ženu svých snů chce sobývat.

ČERNÁ:S tímhle klukem se nikdy nebudeš nudit,i když ej trochu egoistický a komplikovaný.

Pro 70% kluků je jejich vzhled důležitý.
730 hodin za rok myslí průměrný chlapík na sex. napsal/a: pohodova.holcina 10:47 | Link komentáře (0)
Tvar obličeje
Jaký je ve zkušenosti tvůj miláček?
To ti prozradí tver jeho obličeje!

Železný obličej:Obličej tvého kluká má čtvercový tvar.Znamená to,že je hodně vytrvalý a dokáže být i trvdý.Rád a snadno se rozhoduje a v partě se chová jako její absolutní šéf.

Onhivý obličej:Pokud má tvůj kluk širší čelo a výrazné licní kosti,pek je to velmi smyslný a vašnivý typ se smyslem pro humor.Pořádně se ho drž,vyplatí se to!

Zemitý obličej:U tohohle obličeje je čelo a licní kosti užší než čelist.Takový kluk je cílevědomý,pilný,přemýšlivý,vytrvalý,nezdolný.praktický a trvdohlavý.Moc dobře ví,co chce.

Obličej jako zed:Jeho obličej je širší než delší.Licní kosti,čelist a čelo jsou zhruba stejně široké.Znamená to,že je spíše zdrženlivý a opatrný,na druhou stranu je to ideální ochránce.

Obličej jako strom:Obličej tvého kluka je delší než širší.Z toho plyne,že je nezavislý,odvažný,otcovský,rád rozhoduje ale v hádkách má sklon k agresi.Takže pozor!
napsal/a: pohodova.holcina 10:27 | Link komentáře (0)
Je tohle jejich číselný kod?
0=Žádný stres.Kluci nemají rádi holky,který se stresují.
6=Sex.Na ten myslí dost často.
10=Počet holek,které by rádi měli omotané kolem prstu.
20=Počet holek,na které by se denně rídi vykašlali,aby nám ukázali,že jsou fakt cool týpci.
3=Tři branky,které by nejraději střelily v každém fotbalovém zápase.
18=Sen o tom ,že je jednou svede nějaká starší a zkušenější holka..

71%-kluků si myslí,že nevěru by své holce odpustit nedokázali.
75%-kluků straví ráo v koupelně 20-60minut.
25%-všech kluků podvádí,pokud jde o délku jejich nejlepších kousku a většinou si přidávají tak tři centimetry.

Pes nebo kočka-které zvíře má radši?
Je to s podivem,ale odpověd na tuhle otázku hodně prozdadí:
Pes:fanoušek psů je většinou velmi důvěřivý a věrný.Ostatním většinou věří.Toho ale nesmíš nikdy zneužít!

Kočka:Tenhle kluk má rád nezávislé holky.Má rád vlastní svobodu.Rozhodně si ale nenechá ujít společné chvilky mazlení.

To,co jí=jaký je!
Pozoruj,co všechno do sebe cpe a jak se přitom chová.
OSTRÉ:Pokud to pro něj není nikdy dost ostré,má rád dobrodružství.Neustále potřebuje nové podněty a má rád napětí.
SLADKÉ:Je to mlsoun!Znamená to,že se rád odmění a ničeho nelituje,ani svých malých hříchů.
KYSELÉ:Tenhle kluk bude stát vždycky při tobě,v dobrém i ve zlém.Oddanost je pro něj velmi důležitá.
SLANÉ:Kluk,který všechno solí,si je trochu nejistý a potřebuje,aby jeho jistotu někdo neustále posiloval.Nerad riskuje.
HLTÁ:pořád a rychle do sebe něco cpe!Moc času ti nebude věnovat ani v posteli.
MLUVÍ S PLNOU PUSOU:Třikrát mu řekni,že mu není rozumět.Pokud to nepochopí,tak odejdi.Tenhle kluk nemá vychování.
RÁD TĚ KRMÍ:Toho se drž-bude tě neustále rozmazlovat!


To říká-to si myslí
Neměla bys vždycky věřit tomu,co ti povídá!
ŘÍKÁ:S tebou se dá opravdu skvěle povídat.-MYSLÍ:Ale nic víc se s tebou asi dělat nedá.
ŘÍKÁ:Pojd,půjdem si zatancovat.-MYSLÍ:Chci se tě beztresně dotýkat.
ŘÍKÁ:Je to coura.-MYSLÍ:Dala mi košem a já nemůžu přenést přes srdce,že si našla jiného.
ŘÍKÁ:Erotický fotky jsou fakt celkem esteticky,co myslíš?-MYSLÍ:Líbí se mi porno.
ŘÍKÁ:Vím,že jsem blbec.-MYSLÍ:lezeš mi na nervy,protože musíš mít vždycky pravdu. napsal/a: pohodova.holcina 10:06 | Link komentáře (0)


Starší články >