28.Červenec 2008, napsal r.o.z.i.n.a v 22:08

Krev. Po tvářích mi stéká krev. Rozpouští se mé srdce, má duše, mé tělo.
Rudý okvětní lístek už lehl v prach. Zůstala po něm jen malá hromádka šedého popela, tak jako po všem, čas z něčeho vekého udělá jen malou hromádku vzpomínek a prachu.
Lituji. Nechci vidět. Sbírám se ze země a běžím. Chci běžet někam daleko,pryč. Nevidím kam utíkám, cestu mi zastínila mlha a náhla tma. Přišla noc. Nebe tmavne a začíná mě smáčet déšť. Mokré šaty těžknou. Cítím se slabá,  bolí mě srdce, nemůžu dýchat. Nechci se zastavit, chci zase vzít sílu běžet a utéct.
Ne. Už neunesu váhu slz. Padám,hroutím se,umírám. Mé tělo klesá do bláta,větve trhají mokrou látku,na tvář mi kreslí další krvavé šrámy. Déšť ze mě smývá otisky dnů, pohledů a snů.
Otáčím se za minulostí a kráčím za smrtí. Mé rty už touží po polibku smrti. Vítr ze mě strhává oděv. Srdce puká, půlí se, krev se mi rozlévá po celém těle, stále pláču, hlas se mi třese, nemůžu se nadechnout. Umírám.
Upadám do bezvědomí,okolo sebe vidím jen mlhu, neslyším nic, jen nekonečné ticho, na kůži přestávám cítit vlhko lesa a mrazivý podzimní vítr.Vidím tě! Jdeš ke mně blíž, mou dlaň bereš do té své a říkáš spoustu slov, kterým nechci rozumět. Na hřbet ruky skanula tvá slza. Já tě však opouštím a jdu pryč. Mám na sobě opět černé šaty a už necítím pocit zklamání, spoutání, nevyčítám obloze proč zrovna já, jsem svá.
Stoupám vzhůru, a ty jsi tam dole. Opustila jsem tebe, vás. Mám pocit naprosté bezmoci, přeju si, ať je to jen pouhá utopie. Není. Odcházím a čekám na ostatní. Každý jednou příjde.

Déšť smyl make-up a odkryl mou pobledlou pleť. Posledních pár měsíců jsem věděla co mě čeká. Smrt. Nechtěla jsem to nikomu říct, já vím, že když ses díval do mých pohaslých skelných očí a viděl jsi mé vystopulé lícní kosti a pohladil jsi mé vlasy, věděl si to.
Nebyl jsi jediný. Já vím.

 
11.Květen 2008, napsal r.o.z.i.n.a v 11:55
normalne zapomnela sem sem napsat o ostrave!!!nejlepsi to tam bylo..eufire nejvetsi a jak se vyvolavali pavlu..krasny..zlata!!vsechny co ans poraziůli.s..sme jim to  vratili!bylo to uzasny vedet ze an to amme..naprsosto neocekavane a kraaaaaaasne achjooo...a MS CR bylo taky skvele..masky forever decka miluju vas...a priste chci slyset hymnu ZAS!!!!
 
napsal r.o.z.i.n.a v 11:54
namalovala sem ammince obraaazek:Djo...a taky jedem na navstevu kamsi..ahjo
 
napsal r.o.z.i.n.a v 11:43
aaaaaa vcera jsem spala u monickyyybyly tam este dev misenky a barca...supr to bylooo...detska mam vas tak rada faaaaakt...no a vcera kino ....SUPR scary movie atd forever!!!!!!!!!!!jo a zavidid mi ho chacha
 
29.Duben 2008, napsal r.o.z.i.n.a v 19:44

 
napsal r.o.z.i.n.a v 19:38
 
napsal r.o.z.i.n.a v 19:35
a dneska doucovani sere me to ze neee kulecnik nebo MUJ ON....a zitra verunka po sto tisiccich letech po tabore..a pak majales, focenííí magic jupiii.pak after a druhej den skola SUPR:D...diky reditelkoooo..a pak trenaaaaaaaly a mistrivstvi amsky a pak..ze by volno..juhuuuu..a zapomnela sem este na carodky:Dha:D:)))))))))))))))))))))))))(PREDTIM TRENAL FUJ NEHODI SE ME TOOOOOO)
 
napsal r.o.z.i.n.a v 19:34
a nase hakka!!!!!!!!!!!anooo roztleskavacky ruleeeezzz:Dhaha...bude bomba mam puchyre od strihani krepaku:Da pak after partyyy(este ze nakonec nemame ten trenal)moc se tesiiiiiiiim after after AFTER PARTY
 
napsal r.o.z.i.n.a v 19:34
a zase magiiiiic...a decka tolikk casu tam....proste forever fakt moc suprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..zalezi mi na vas moc moc moc...
 
09.Duben 2008, napsal r.o.z.i.n.a v 22:38
nejlepsi!!!!SDC nejlepsi!!!!NEJ....ha jak se me zezacatku enchtelo..szpr cuor oarta nejlepsi proste:Da ty anse videa potom....muj novej styl:Daaaa..decka miluju vas jak ste se snazili a meli sme to nejhezci rposte bylo to s vama uzasny nasa sokolovna me proste CHYBI!!!!
 

Starší články >