Blog pro všechny milovníky onanie
03.Září 2009,16:19
Jdu takhle ze školy a procházím kolem pár obchodů snad ze vším od erotických potřeb až po hračky. Sex shop mě docela vzrušil a když jsem míjel hračkářství tak jsem uviděl stát tam takovou roztomilou holčičku kolem 10 let, jak se tak nevinně dívám do výlohy.
Šel jsem docela blízko a bylo na ní vidět, že ji tam něco zaujalo a hodně po tom touží. Ze zajmavosti jsem se šel podívat co to asi je. Byl to nějáký ten plyšák co mluví a ještě se naučí to co vy říkáte. Nespustila z něj oči ani na chvili. Stál kolem 300,- a se zatemněním zapříčiněným vzrušením mě napadlo, že její touhu bych mohl využít k ukojení té mojí. Oslovil jsem ji jestli se ji líbí, ona že jo a já ji na to odpověděl, že ji ho koupím když půjde semnou a udělá pro mě něco. Ona byla hračkou evidentně okouzlená a tak asi moc nepřemýšlela a s rozzářenýma očima a následovala mě.
Zavedl jsem ji k sobě domů, kde samozřejmě nikdo nebyl a ona trochu s ostychem vstoupila do mého pokoje. Odešel jsem na chvíli do ložnice našich a svlékl jsem se do naha, vrátil se už se stojícím ptákem. Ona na mě jen zírala. Vysvětlil jsem jí, že tohle je penis a že když mi ho začne lízat a cumlat, že ji dám peníze na tu hračku. Tím sem ji asi dost podpořil v rozhodování a její nesmělost se rázem změnila. Přiblízila se a začala ho nezkušeně lízat jak lízátko.

Mnou projela neuvěřitelná slast, protože sem byl panic a nic než líbání jsem zatim nepoznal. Trochu jsem přirazil k její pusince a řekl ji ať ho cumlá a jezdí po špičce jazykem, poslechla a mě se málem podlomily kolena, musel sem si sednout na postel. S roztaženýma nohama stále a stereotypně pokračovala v tom co sem ji nařídil, trvalo to tak 30 sekund možná méně a začal jsem chrlit své sperma do její pusinky. Evidentně ji to zaskočilo, chtěla ho vytáhnout ale já ji chytl za hlavu a přitlačil ji proti sobě, začala se bránit a odstrkovat ale neměla nejmenší šanci. Nakonec vše spolykala a já ji pustil. Až jsem se vzpamatoval, řekl sem ji ať se svlíkne ale to už začala „stávkovat“ šáhl jsem do kapsy od džín a vytáhl 350,- co jsem tam měl a ukázal jí je a že prej je dostane když mě bude poslouchat na slovo. Samozřejmě jsem věděl, že to zabere a ona po kratším rozhodování svolila a začala se pomalu a stydlivě svlékat.
Prohlížel sem si ji pozorně hlavně její nedozrála broskvička mě zajmala nejvíce. Jakmile byla hotová řekl jsem ať se ke mě otočí zády a ohne se, ten pohled mě zase začal burcovat k dalšímu kolu. Vstal jsem z postele a chytl ji a přitáhl k sobě a položil ji na postel, tak že klečela zadečkem ke mě.
Nasadil ho na okraj jejího kakaového otvoru a začal pomalu přirážet. Nemám moc velkýho ptáka, tak to nešlo tak špatně, že bych ji ho musel promazat o to lépe pro ni i když jí to ze začátku bolelo a prosila ať přestanu ale zase se něják zvlášť nebránila. Zanedlouho jsem v ní byl úplně a pomalu a rytmicky přirážel byl to nádhernej pocit poprvé zasunout. Můj chtíč dalšího orgasmu přidal na intenzitě a začal sem ji dost tvrdě mrdat ale kupodivu to zvládala dobře ani nebrečela prostě jen držela. Byla to rychlovka po minutě jsem byl připraven stříkat, vytáhl jsem ho a postříkal ji pravou půlku zadečku a doslova jsem odpadl. Jak jsem se vzpamatoval utřel sem jí kapesníkem, řekl ať se obleče a dal jí ty peníze. Jako by se nic nestalo a s úsměvem je vzala. Byla šťastná ale určitě né tak jak já uspokojen.
Řekl sem jí, že až se jí zase něco bude líbit tak ať čeká u výlohy toho hračkářství vždy ve 3h, v tu dobu totiž každý den chodím ze školy. Řekla, že určitě poděkovala a odešla.
Já spokojen a uspokojen jsem se věnoval svým věcem ale měl jsem tento zážitek pořád před očima a doufám, že tam zase bude stát a čekat na mě. Za ty peníze to totiž stojí. Ale o tom zase příště.
 
kategorie: Erotické povídky
vložil: sexlower
Permalink ¤


5 Komentáře:


 • 10.01.2023 17:48:10, hhh

  A koho zajímá millan.1950 mě teda ne

 • 16.05.2020 09:33:53, millan.1950

  Je zajímavý,jak sem velká většina píše komentáře pod neexistujícími nicky...

 • 09.03.2020 11:51:03, hhh

  Pro "REZAVÝ NUŽ", dej si pozor, abys tam sám neskončil debile!

 • 02.09.2018 21:11:15, thallia

  A ja by som jim pridelovala holciny, ktore to chceju. Nech sa to vykompenzuje

 • 26.10.2015 17:51:56, REZAVÝ NUŽ

  TAKOVYM UCHYLUM CO PIŠOU TAKÉ UCHYLARNY A LIBÍ SE JIM TO, TAK BYCH ZAVEDL POVINNĚ KONCETRAČNÍ TÁBORY A TAM BY JE REZAVÝM NOŽEM PŘIPRAVOVALI O PŘIROZENÍ A PRSTY...