Blog pro všechny milovníky onanie
03.Září 2009,16:03
Od té doby, co jsem se rozvedl s manželkou, neměl jsem žádnou ženskou v domácnosti. Bylo mi už osmapadesát a tak jsem si řekl, že budu žít jako starý mládenec.
Jednou mě požádali moji sousedé, jestli bych jim nepohlídal jejich dvanáctiletou dceru Irenku, protože jedou sami na dovolenou. Okamžitě jsem tuto zprávu přivítal a souhlasil. Byl jsem už v důchodu a většinu času se nudil, tak budu mít alespoň rozptýlení. Navíc jsem se těšil, že mě bude obskakovat mladé pěkné děvče. Irenka měla totiž zrovna ve škole prázdniny. Ještě z jednoho důvodu jsem se na následující týden těšil. Hrozně mě totiž přitahovaly takové lolitky jako Irenka, roztomilé, usměvavé - hrozně rád jsem je pozoroval. Irenka byla v tomto směru ztělesněním takové dívenky. Milý úsměv, světlé dlouhé vlásky, štíhlounká postava. Často se mi do podvědomí loudily představy nahé Irenky. Teď jsem si ji alespoň mohl prohlížet oblečenou.
Když její rodiče odjeli, nastěhoval jsem se k ní. Uvedla mě do pokoje pro hosty a hned mi začala říkat strejdo, což mi neznělo špatně. Potom jsme si chvíli povídali o škole, co ji baví a podobně. Byla při všem kouzelná a roztomilá. Odpoledne jsem trávil u televize, kde dávali fotbal a po očku se chodil dívat na dvorek na Irenku, která se koupala v bazénu. To nejlepší ale přišlo večer. Irenka mě poprosila, abych jí umyl záda, což jsem s nadšením přivítal. Když jsem přišel do koupelny, už seděla nahá ve vaně a nevinně se usmívala. Vzal jsem houbu a pečlivě jí začal umývat záda. Přitom jsem se vzrušením pozoroval její malé rostoucí kozičky a růžové drobné bradavky. Tento pohled jsem měl před očima ještě dlouho do noci.

Druhý den ráno už Irenka nemusela do školy a tak většinu dne strávila ve svém pokoji. Dolů sešla jen na oběd. Až ve tři odpoledne si sedla k televizi. Vypadala znuděně. " Copak se děje, už tě nebaví si hrát?", zeptal jsem se. " Nudím se strýčku", odpověděla otráveně. Navrhl jsem jí, že si s ní zahraju karty. S tím souhlasila a tak jsme hodinu strávili kartami. Ale i ty ji brzy přestaly bavit. " Neznáš nějakou lepší hru strýčku?", škemrala a já dostal najednou divný nápad.
" No znám jednu hru", řekl jsem jí opatrně. " Jéé, a jak se jmenuje?", rozzářil se jí najednou obličej. " Na honění", odpověděl jsem. Zase vypadala zklamaně. " Ale na honěnou já znám", řekla znuděným hlasem. Zavrtěl jsem hlavou.
" Tohle ale určitě neznáš", řekl jsem jí. " Jestli chceš, pojď nahorů do svého pokoje a já ti to ukážu", nabídl jsem jí. Irenka souhlasila a nadšeně běžela do svého pokoje. Když jsme tam byli, přivřel jsem dveře. " Tak, teď ti ukážu, jak se to hraje.
Je to opravdu moc příjemná hra!", povzbudil jsem ji. Irenka se usmívala a nedočkavě se na mě dívala. Řekl jsem jí, ať si lehne na postel a svlékne si šortky. Irenka mě okamžitě poslechla. " Tak a teď si svlékni i kalhotky", řekl jsem lhostejně.
I to Irenka udělala. Sedl jsem si k ní na postel a prohlížel si hladově její kundičku. Irenka se na mě pořád smála. " A co teď strýčku?", ptala se nadšeně. " Teď roztáhni co nejvíc nohy", řekl jsem. Irenka to bez problém udělala. Její řídce ochlupená buchtička se mi ukázala v celé své kráse. Irenka se nedočkavě dívala. Prsty jsem jí trochu roztáhl malé pysky.
" Tak a teď si hlaď tady tu fazolku", dotkl jsem se prstem jejího poštěváčku. " Je to příjemné?", zeptal jsem se. " Docela jo", souhlasila, ale nebyla zdaleka tak nadšená jako předtím. " Ukaž, já ti to napoprvé předvedu", řekl jsem jí a lehl si k ní. Prsty jsem roztáhl její mušličku a druhou rukou ji začal pomalu mnout. Irenka ani nedutala. Pozorně jsem si prohlížel její krásnou dírku a prsty ji dráždil. Zanedlouho jsem si všiml, jak se jí zrychlil dech. Podíval jsem se na ni. V očích měla ten známý lesk a upřeně se dívala do stropu. Začala být vzrušená. Její kundička pomalu rozkvétala a malý poštěváček se pod mými prsty měnil na nateklou fazolku. V duchu jsem se usmál a špičkou prstu jsem pomalu projel do její dírky. Irenka poprvé nahlas vzdechla a já cítil, že začíná být krásně vlhká. Chtěl jsem jí něco říct, ale nakonec jsem byl ticho.
Z Irenky se už draly náznaky sténání a docela nahlas oddychovala. Dokonce si začala nesměle masírovat přes tričko prsíčka. Trochu jsem se sehnul a obličejem se přiblížil k její kundičce. Dýchla na mě ta známá vůně vzrušené dírky a milostné šťávy. Pomalu jsem olízl její poštěváček. " Úúúúh", zasténala Irenka a zatnula pěsti do povlečení. Několikrát jsem to zopakoval a vždy jsem z Irenky vyloudil nějaký zvuk. Nakonec jsem vzal její poštěváček do pusy a začal ho sát a cucat. Irenka už nevydržela a začala nahlas sténat. Můj ukazovák, kterým jsem škádlil její pochvičku byl už úplně mokrý. Vyndal jsem ho a na jeho místo hned vnikl můj jazyk. Irenka byla na pokraji orgasmu. Přisál jsem se k jejím pyskům jako klíště a jazykem se začal dostávat hlouběji do dírky. " Áááách..ááách.áách", vykřikovala. Pak přišlo vyvrcholení a po něm už se Irenka spokojeně usmívala. " Tohle byla nejlepší hra, kterou jsem kdy viděla", řekla mi a smála se. " To jsem rád", usmál jsem se na ni a v hlavě už se mi rodila další myšlenka. Než jsem ale něco řekl, promluvila Irenka. " Strýčku a můžou tu hru hrát i kluci?" Okamžitě jsem se toho chytl. " No jo, můžou, chceš to ukázat?", zeptal jsem se. Jako vždy byla samozřejmě pro. Neváhal jsem ani chvíli. Rozepnul jsem kalhoty, svlékl slipy a ukázal jí svůj úd.
Pohlédla na něj s úžasem. " A jak se to hraje?", byla zvědavá a tak jsem si ho začal pomalu honit. To ji úplně fascinovalo.
" A je to také tak příjemné", ptala se dál. Jen jsem přikývl. Sedla si vedle mě na postel a dívala se, jak si ho honím. Po očku jsem ji pozoroval. Můj penis už byl tvrdý jako kámen. " Klekni si Irenko přede mě, ukážu ti ještě jednu hru", řekl jsem jí po chvíli. Nadšeně přikývla a klekla si na zem k mému penisu. Položil jsem jí ruku na temeno a trochu ji přitáhl k sobě. " Tak, teď si zahrajeme na cucání", řekl jsem jí a mírným tlakem jí přisunul hlavu mezi moje nohy." Otevři pusu", pobídl jsem ji. To už se jí asi tak nelíbilo, protože se přestala usmívat. Přesto, když jsem jí strčil penis těsně před obličej, otevřela pusu a nechala si ho strčit dovnitř. Hned ale přestala. " Strýčku, mě se ta hra moc nelíbí, pojď raději dělat něco jiného", zaškemrala. Pohladil jsem ji po hlavě a řekl jí, že se jí to bude určitě líbit a ať se zhluboka nadechne. Poslechla a trochu se uklidnila a tak jsem jí znovu nacpal penis do pusy. Pro jistotu jsem jí přitlačil hlavu proti sobě, aby toho nemohla zase nechat. Vyvalila oči a vzpírala se, ale po chvíli poznala, že to není nic platné. Utěšoval jsem ji, že to bude prima a že se jí to bude líbit. Tvářila se trochu vylekaně, ale už držela. Pomalu jsem jí zasunul penis hlouběji až ho měla plnou pusu a začal trochu přirážet.
Irenka už si začala zvykat a časem dokonce sama hýbala hlavou tam a zpátky. Přikázal jsem jí, ať mi ho saje, jakoby se nadechovala pusou. Když pochopila i to, byl jsem spokojený. Irenka mě ho už skoro sama pomalu kouřila a já brzy začal sténat. Bylo rozkošné pozorovat, jak ho má plnou pusu a jak ho trochu nešikovně kouří. Když to na mě přišlo, vytrhl jsem ho Irence z pusy a postříkal jí celý obličej. Byla trochu překvapená, ale já jí vysvětlil, že to je jen zdravé mlíčko. Irenka byla ještě trochu vylekaná a tak jsem ji poslal, aby si umyla obličej. Pro dnešek jsem ji už nechal být.

Druhý den, hned po snídani ale Irenka znovu přišla, milá a usměvavá jako vždycky, jestli bych si s ní nezahrál ještě jednou tu hru jako včera. Nic mě v tu chvíli nemohlo potěšit víc. Navíc jsem dostal zase jeden nápad. Řekl jsem Irence, aby šla do svého pokoje, že si jen skočím k vedle do svého domu a hned příjdu. Doma jsem vytáhl videokameru, kterou jsem dostal ještě od mé ženy k pětapadesátinám a běžel zpátky.
Irenka už čekala ve svém pokoji. Řekl jsem jí, že si dneska naši hru natočím. Samozřejmě nebyla proti. Pobídl jsem ji, aby se svlékla, tentokrát úplně do naha. Ani to jí nepřišlo divné, ještě že je tak mladá a naivní. Mezitím jsem si připravil kameru. " Dneska to už Irenko zkus sama", řekl jsem jí a zapnul kameru. Byla perfektní. Přesně jak jsem to dělal včera já.
Roztáhla zeširoka nohy, dvěma prsty si rozhrnula závojíčky a druhou rukou začala mnout svůj poštěváček. Nemělo to chybu a já se těšil, až si to budu pouštět doma. Pořádné grády to ale začalo mít až po několika minutách, když Irenka začala být vzrušená. Řekl jsem jí, že může klidně i vzdychat a sténat. Pohlédla na mě lesklýma očkama, usmála se a začala rozkošně vzdychat. Přiblížil jsem se s kamerou blíž a natáčel detailně její kundičku. Musela mít v sobě skrytý talent! Zrovna v tom okamžiku sjela jedním prstíkem níž a zasunula si ho trochu do dírky. Když ho po chvíli vytáhla, bylo vidět, že je úplně mokrý. Začala si zase mnout nateklý poštěváček. Trochu jsem zacouval a zabral ji zase celou.
Bylo vidět, že je už hodně vzrušená. Vrchol všeho byl její orgasmus. Sladce křičela a sténala, pohazovala hlavou a rukou si zuřivě mnula celou kočičku. Když bylo po všem, zase se mile usmívala. Neměl jsem slov. Bylo to neuvěřitelné. Vypnul jsem kameru a sedl si k ní. " Ta hra je opravdu skvělá", pochvalovala si a smála se. " Neznáš ještě nějakou?", zeptala se.
Přemýšlel jsem, jestli nezajdu moc daleko, ale nakonec jsem neodolal. " Znám ještě jednu, tu můžeme hrát společně", řekl jsem. Byla nadšená jako vždy a chtěla to samozřejmě zkusit. Řekl jsem jí, že je to ještě příjemnější než ta první hra, ale že ji ze začátku bude malinko bolet. Myslel jsem že ji to odradí, ale zřejmě byla tak natěšená, že souhlasila. " Dobře, takže nejdřív musíme začít rozehřívacím kolem", vysvětlil jsem a řekl jí ať si lehne jako předtím a roztáhne nohy. V okamžiku to udělala. Svlékl jsem si kalhoty a slipy. Při pohledu na můj tvrdý penis vypadala zaraženě. Když jsem jí ale trochu promnul vlhkou kundičku, vrátil se jí do tváře spokojený výraz. " Tak a teď se uvolni", řekl jsem jí klidně, pohladil ji po bříšku a klekl si pro jejímu klínu. Chytl jsem si ji za boky a přitáhl si ji k sobě. Můj penis se skoro dotýkal její buchtičky.
Vzal jsem ho do ruky a špičkou ho přitiskl k její dírce. Pořád se usmívala. Optimisticky jsem na ni pohlédl a zatlačil jsem svými boky proti ní. Můj penis špičkou pronikl do její dírky a já ucítil překážku. Chvíli jsem počkal a pak najednou bez varování trochu přirazil. " Ááu", zasténala a bolesně se zatvářila, ale já cítil, že její překážka povolila. Chvíli jsem ji nechal odpočinout a pak jsem začal pomalu pronikat hlouběji. Malinko zaskučela a křečovitě se držela postele. " Neboj Irenko, za chviličku to bude", řekl jsem tiše a pomalu vnikal. Když jsem byl z půlky v ní, přestal jsem a pomalu ji začal omrdávat.
Napětí jejího obličeje částečně povolilo a bylo vidět, že se jí to začíná líbit. Po pár minutách už to byla zase ta Irenka s milým úsměvem a lesknoucíma se očima. To že se jí to líbí se ukázalo, když jsem najednou přestal. Vypadala trochu zklamaně, ale já jsem jí řekl, že to bylo jen rozehřívací kolo a teď začneme hrát doopravdy. S tím jsem si lehl na postel a přikázal jí, aby si sama sedla na můj penis. Poslechla a sedla si obkročmo na moje boky. Chytl jsem do ruky penis a ještě než si úplně sedla, namířil jsem ho mezi její nohy. Irenka si pomalu začala sedat a já cítil, jak můj penis roztahuje její uzoučkou kundičku. Irenka už se nesmála, jen nepřítomně hleděla s blaženým výrazem na tváři. Chytl jsem ji za prdelku a začal ji nadzvedávat a zase spouštět. Irenka to brzy pochopila a začala se sama vozit jako na koníkovi. Byl to nepopsatelný pocit. Její malá kundička byla nádherně úzká a mačkala mi penis ze všech stran. I Irence se to moc líbilo, rychle dýchala, blaženě se usmívala a nevědomky pořád zrychlovala dosedání na můj penis. V tu chvíli jsem nevydržel a za okamžik jsem nastříkal její kundičku plnou semene. Než jsem poslal Irenku umýt, šikovně jsem jí vysvětlil, aby o tom
nikomu neříkala. Do té doby než přijeli její rodiče jsme si spolu ale "zahráli" dosyta.
 
kategorie: Erotické povídky
vložil: sexlower
Permalink ¤


2 Komentáře:


  • 01.01.2010 22:56:39, millan.1950

    Pro Ajaw,proč myslíš,že si TO vymyslel?Tys to zažil a druhý nemohl?Ať je to jakkoliv,čte se dobře,ne?

  • 03.11.2009 22:24:48, Ajaw

    Ty sis to vymyslel, ale já to se svou tehdy 13-letou neteří zažil doopravdy. I když je pravda, že ve 13 už dívky nejsou tak najivní, nějakou dobu trvalo než jsem ji přemluvil. Teď je jí 17, a udržujeme spolu občas sexuální styk dodnes.