Blog pro všechny milovníky onanie
03.Září 2009,16:56
Zaujala mě hned, jakmile jsem jí spatřil. Byla to štíhlá blondýna, mohlo jí být tak třináct let. Na sobě měla v tom letním parnu bílé tílko, pod kterým se rýsovali její malé kozičky a sukýnku sahající ji těsně pod zadeček. Vypadala tam tak božsky, že jsem jí musel zastavit. "Nechceš svést?" Zeptal jsem se, když nakoukla do otevřeného okna a poskytla mi krásný výhled do jejího výstřihu. "To budete hodnej." Pravila a už si sedala na přední sedadlo vedle mě.
Když jsem se rozjel, dali jsme se do řeči, přitom jsem si tu dívčinu důkladně prohlížel a na mysl mi začali přicházet hříšné myšlenky. "Ani nevím, jak bych Vám to mohla oplatit." Pravila po chvíli. "Neboj, já už něco vymyslím." Odpověděl jsem a přitom jsem položil ruku na její nohu. Ucítil jsem, jako by chtěla ucuknout, ale neudělala to, místo toho se na mě podívala. "Víte včera mi bylo teprve třináct." Pokusila se situaci nějak zachránit. "To nevadí, to už je dost slušný věk." Pravil jsem a má ruka vnikla pod sukni a začal jsem hladit její hladká stehna.

Zřejmě jí to dělalo dobře, jelikož ještě víc pootevřela své nohy. Přitom se její sukýnka vyhrnula výš a já spatřil její kytičkované kalhotky. Čurák se mi pokoušel protrhnout látku trenýrek a kraťasů, proto jsem ho hned vysvobodil. Byl to opravdu pořádný macek, jeho dvaadvacet centimetrů dokázalo uchvátit kde jakou dívku a co teprve tuhle holčičku. "No tak nestyď se a začni ho zpracovávat, věřím, že už si to aspoň viděla." Pravil jsem, nesměle se naklonila nad mým rozkrokem a chopila se mého ptáka.

Tělem mi procházela neuvěřitelná vlna vzrušení, dívka nemotorně přetahovala předkožku přes žalud, ale to mě ještě víc vzrušovalo. Měl jsem co dělat, abych dokázal řídit. "Ach to je ono, a co kdybys ho vzala do své pusinky." Zasténal jsem a hledal nějaké vhodné místo pro zaparkování. To už můj kůl vnikal do dívčiny pusinky. Pevně ho obepjala svými rty a začala ho nezkušeně kouřit. "Jo, to je ono, saj ho, cucej jako bonbon." Sténal jsem a ona poslechla. To už jsem odbočoval na odlehlou odpočívárnu, která byla od silnice oddělena hustým porostem křoví a stromů.
Zastavil jsem právě včas, jelikož jsem došel na neuvěřitelný vrchol. Stříkal jsem do pusinky té holčičky notnou dávku svého semene. Nevěděla co má dělat, nejprve se snažila sperma polykat, ale pak když zjistila, že to nezvládne, vytáhla mého ptáka ze svých úst a zbytek mé mrdky jí dopadal na obličej. Vypadala krásně, to ano. Olepená od mého spermatu, z úst jí vytékalo to co nezvládla spolykat, prostě bomba. Vysvlékl jsem si tričko a podal ho té holčičce. "Na utři se do toho." A ona to udělala, za chvíli měla obličej zbavený od lepkavého semene a my mohli pokračovat.
Vylezl jsem z auta a dívčina též. Stála tam před autem ve svém oblečení a já chtěl jen jediné, aby se svlékla. "No tak, to oblečení nebudeš potřebovat, svlékni ho." Chvíli váhala, ale pak se začala svlékat. Nejprve to bylo tílko a já spatřil černou podprsenku, která zvýrazňovala její kozičky. Poté si sukýnku a tím předemnou stanula jen ve spodním prádle. Přistoupil jsem k ní a mé ruce hned spočinuli na jejích kozičkách. Takhle nadržený jsem ještě nikdy nebyl, hned jsem jí rozepl podprsenku a jakmile byla dole, přisál jsem se na její prsa. Byli to dva oblé kopečky, růžové brvy které vypadaly jak jahůdky.

Když jsem se nasytil jejích kůzlátek, přesunul jsem se na její kalhotky. Opřená o kapotu mého auta na mě špulila zadeček, takže přístup k její kundičce byl snadný. Kalhotky měla již pořádně promočené, z její kundy se linula aromatizující vůně a já jazykem přes látku kalhotek začal dráždit tu panenskou kudničku. Holčička sténala a narážela se zadečkem na můj jazyk. Na chvíli jsem toho nechal a sundal z dívčiny i její kalhotky. Teď již byla celá nahá a já si mohl vychutnat pohled na její lehce zarostlou píču.

Chopil jsem se svého tvrdého čuráka a nasadil ho na okraj dívčiny píči. Žaludem jsem pomalu rozhrnul její růžovoučké pisky a pomalu začal vnikat do útrob neposkvrněné kundy. Měla jí pořádně úzkou a to mě vzrušovalo ještě víc a když jsem narazil na odpor panenské blány, pevně jsem chytl dívku za boky a pořádně přirazil. Zařvala a já pronikl až na samé dno její kundy. Na nic jsem nečekal a začal jí tvrdě mrdat. Chvíli skučela bolestí, ale pak se začala uvolňovat a začala se poddávat té náramné slasti, jenž jí můj pták způsoboval.
Její píča se během chvíle přizpůsobila velikosti mého ptáka, klouzal jsem v ní jak nůž máslem, jednou rukou jsem si pohrával s jejími kozičkami a druhou dráždil naběhlí poštěvák. Dívčina hlasitě sténala a zadečkem mi vycházela vstříc. Byla opravdu učenlivá a za chvíli mrdala jak zkušená děvka. Oba jsme hlasitě sténali a tvrdě přiráželi. Za chvíli dosáhla holčička mohutného orgasmu, při kterém si pořádně zařvala. Její píča se začala stahovat okolo mého ptáka a to už jsem nevydržel ani já a začal do té rozkošné dívenky pumpovat svou mrdku.

Oba jsme se po chvíli oblékli, nasedli do auta a já ji dovezl až k domu, kde bydlela. Řeknu vám, byla to pořádná jebačka.
 
kategorie: Erotické povídky
vložil: sexlower
Permalink ¤


2 Komentáře: