Blog pro všechny milovníky onanie
03.Září 2009,16:54
Chtěl bych vám vyprávět příběh, který se stal před několika měsíci. Jmenuji se Radek a je mi 14 let. Doma jsme čtyři děti: já, moje dvanáctiletá sestra Veronika a minulý rok k nám přibyli ještě dvojčata Milan a Mirek. Se ségrou si docela rozumím, ale dvojčata nic moc. Pořád jen řvou a to není nic pro mě. Naštěstí máme babičku, která bydlí jen dva kilometry ve vedlejší vesnici a u které s Verčou dost často přebýváme, z čehož má radost jak maminka, protože má doma klid (teda až na ty dva prcky), tak i babička, protože nás má moc ráda, no a pak hlavně my, jelikož babička je super a strašně ráda nás rozmazluje, což se nám pochopitelně líbí.
Babička má taky doma obrovskou vanu která mi jako malýmu připadala jako bazén a ve které jsme se s Verčou vždycky společně koupali. Jenže teď se přede mnou začíná stydět. Minulý týden jsem vlezl do koupelny, zrovna když se oblékala po koupeli. Měla na sobě takový krásný bílý kalhotky s malinkejma červenejma srdíčkama, který jen tak tak obepínaly její krásnej pevnej zadeček. Pomyslil jsem si, že i když Verunka pořád vypadá jako holčička, bude z ní moc pěkná holka. Nutno říci, že mě ten pohled dost silně vzrušil. Jak mě uviděla, okamžitě si zakryla ručníkem plochý hrudník.
"Nelez sem, převlíkám se!" zasyčela.
Přišlo mi to k smíchu.

"Co blbneš, vždyť nemáš co schovávat," snažil jsem se, aby to znělo hodně otráveně a cítil jak mi stoupá pták.
"Vypadni nebo zavolám babičku," už trochu křičela. "Já ti do koupelny taky nelezu."
Při pomyšlení na naší, v tomhle ohledu hodně staromódní babičku jsem se radši spakoval.
"Aby si se nepotento,“ prohodil jsem ještě přes rameno a šel se do obýváku koukat na telku.
"Tak děti, čas jít na kutě,“ prohodila babička.

Bylo asi půl jedenáctý večer a my jsme se všichni společně koukali na televizi. V jejím malém bytě to máme rozděleno tak, že babička spí v obýváku na rozkládacím gauči a my dva společně v její velké posteli v ložnici. Převlékl jsem se v koupelně do pyžama a pomyslel jsem si, že už jsem pěkně dlouho neonanoval, ale tady, s babičkou a ségrou neustále za zády to nešlo. Nemusím vám asi vykládat, že jsem byl pořádně nadrženej. No co se dá dělat, budu to prostě muset nějak vydržet než pojedeme v neděli domu. Když jsem přišel do ložnice, Veronika se už rozvalovala pod peřinou.
"Můžu už zhasnout?" zeptal jsem se a když souhlasně kývla otočil jsem vypínačem a pokoj se ponořil do tmy.

Lehl jsem si k ní a malinko do ní strčil, aby se tak neroztahovala. Zjevně měla dobrou náladu, protože mi to oplatila. Natáhl jsem ruku a malinko jí polechtal pod kolenem. Cukla sebou a zaculila se.
"Můžu si lehnout k tobě pod peřinu?" zeptal jsem se co možná nejpříjemněji.
"A to jako proč?" trochu se podivila.
"Už ji máš krásně zahřátou a mě je tu zima,“ odvětil jsem.
"Když chceš.“

Pomalinku jsem se přesunul na její půlku a malinko se k ní přitiskl. Měla na sobě lehkou noční košilku která jí končila jen kousek pod zadečkem. Já měl jen triko a kraťasy, které nosím na spaní, takže jsem krásně cítil její teplou hebkou kůži.
"Víš co mi dneska říkal Honza od sousedů?" zeptala se najednou. "Prej jestli bych si s ním nechtěla hrát na doktora.“
"A šla jsi?" zeptal jsem se pobaveně.
"No to určitě, s takovým hnusákem!" čertila se.
"A už jsi to někdy zkoušela?"
"Co?"
"No hrát si na doktora.“
"Ne nikdy, a ty jo?"
"Když jsem byl malej"
"Ty hele...“ Verča se otočila a já v šeru pouliční lampy vyděl její zkoumavý pohled.
Ležela na boku a dýchala mi do obličeje.
"A líbilo se ti to?"
Pocítil jsem vzrušení a najednou mi začalo být děsný horko. Můj pták začal pomalinku stoupat.
"Chtěla by jsi to zkusit?" zeptal jsem se potichu.
Přitiskl jsem se k ní ještě pevněji, takže musela cítit mýho ptáka. Lehce jsem položil ruku na její kolínko a začal jí opatrně hladit. Pomalinku jsem sunul ruku směrem k zadečku až jsem se dostal na okraj její noční košilky a hladil jí dál po stehně.
"Nebudeš mě lechtat, že ne?“ zašeptala.
Její sladká dětinskost mne vzrušovala ještě víc. Odhodil jsem peřinu abych měl více místa, pomalu jí zasunul ruku pod noční košilku a hladil jí po zadečku.
"Neboj se bude to moc hezký,“ řekl jsem potichu a zabrousil rukou přes bok na její pičku.
Palcem jsem pohladil stydký pisk, ale Verča s sebou cukla.
"Co to děláš?“ zeptala se a zdálo se mi, že to zní trochu ustrašeně.
"Neboj se, když se ti to nebude líbit, tak přestanu.“
Pomalu jsem jí otočil na záda a svlékl si triko. Lehce jí nadzvedl zadeček a vyhrnul košilku až k pupíku. Čekal jsem protesty, ale ani nehlesla. Trochu jsem jí roztáhl nohy a políbil na stehno. Pokračoval jsem v polibcích a při tom se sunul k jejímu rozkroku. Kundičku měla celou holou a krásně voněla. Lehce jsem jí jazykem prohrábl poštěváček. Asi se jí to líbilo, protože roztáhla nohy ještě víc a přede mnou se otevřela celá její dírka jak nádherná květinka. Přesunul jsem se nad ní a přiblížil se svým obličejem k jejímu.
"Jestli mám pokračovat, tak pro mě musíš něco udělat,“ hlesl jsem tiše.
"A co?" zašeptala.

Sedl jsem si na paty a vzal jí za ruku. Posadila se. Položil jsem její ruku na svoje nohy a zasunuj jí lehce pod nohavici u kraťas. Nechápavě se na mě podívala.
"Chci, abys mě tam hladila,“ řekl jsem a zasunuj jí ruku do mého rozkroku, až se prsty dotkla ptáka.
Pomalu ho mnula ale protože neměla moc cit, tak mne to trochu bolelo. Radši jsem jí zarazil.
"A teď chci, abys mě svlékla,“ prohlásil jsem.
Chytila za kraťasy a prudce je ze mně strhla. Můj pták se před ní tyčil do výše. Vzal jsem jí za hlavu a lehce jí nasměroval směrem němu. Zavrtěla hlavou.
"No tak,“ řekl jsem nedočkavě. "Vem ho do pusy a já pak budu pokračovat s tebou.“
Chvíli váhala, ale pak lehounce přetáhla kůžičku přes můj žalud a jazykem ho objela, jak kdyby to bylo lízátko. Nejspíš si dodala odvahu protože si ho strčila do pusy a začala sát. Jenomže byl pro její dvanáctiletou pusinku moc velký, málem se zalkla a tak jsem se jí raději vytrhl a opět jí položil na záda. Jazykem jsem začal masírovat poštěváček až začala malinko chropět. Potom jsem lehce zasunul prst do její dírky a začal se v ní pohybovat. Verča napjala všechny svaly a mně bylo jasný, že tenhle pocit je pro ní zcela nový. Prudce oddychovala a tak jsem se v ní začal pohybovat ještě rychleji a do toho jí lehce oblizoval okolí její pičky. Z ničeho nic se vzepjala a prudce přirazila na mojí ruku. Z úst se jí vydralo krátké zasténání. Prožila svůj první orgasmus. Sedl jsem si na kraj postele, vzal si kapesník a začal si ho honit. Verča ležela a koukala na mě. Po tomhle zážitku jsem byl tak vzrušenej, že jsem se udělal snad za půl minuty. Utřel jsem si sperma do kapesníku, natáhl si kraťasy a triko a lehl si k ní do postele. Ještě rychle oddychovala a košilku měla pořád vyhrnutou nad pupík. Stáhl jsem jí dolů, přikryl nás peřinou a lehce jí objal.
"Jaký to bylo?" zeptal jsem se tiše.

Odměnila mě pusou. Přitiskl jsem se k ní, zavřel oči a s blaženým úsměvem na rtech jsem se odebral do říše snů. A hádejte, o čem se mi asi tak zdálo.
 
kategorie: Erotické povídky
vložil: sexlower
Permalink ¤


3 Komentáře:


  • 25.09.2017 14:21:02, Lenka

    To mi sa takto hrajeme s bratom uz od 11-tich.

  • 03.04.2017 18:36:56, agent

    No tak tto bylo něco,škoda že jí ho tam nestrčil.během čtení sem si ho vyhonil.

  • 03.04.2017 18:35:32, pennis

    No tak tto bylo něco,škoda že jí ho tam nestrčil.během čtení sem si ho vyhonil.