22.Květen 2007,19:22
Pamatujete na ty americký filmy, kde vždycky byla nějaká oslava a přinesli tam ty nádherný americký sušenky?A chtěli by jste si je někdy udělat? Máte jedinečnou možnost! Mám nejaký kamarády a známý z ameriky a jedna žena od toho kamaráda z Michiganu mi dala recept na tuhle úžasnou sušenku! Už jsem to několikrát měl a věřte - není nic lepšího!
 Takže budete potřebovat:
500g ořechů (ne vlašských! často se to dělá s burákama, ale klidně i s lískovýma)
250g margarínu (ne másla!)
375g Chocolate chips (taky nevim pro to českej výraz, ale vypadá to takhle)jsou to prostě takový čokoládový "bobky", ale stačí třeba jen vzít normální čokoládu a nalámat na malý kousky ;)
-Rozprostřete oříšky na plech na kterým musí být pečící papír
-Uvařte margarín a cukr + voda a míchejte to pořád, dokud to nedostane zlato-hnědou barvu
-Sundejte to z vařiče a hned to nalijte na ořechy na plechu ( je jedno jak to chcete nalít, jestli chcete ty sušenky, tak jednotlivě, jestli chcete jednu velkou sušenku, tak se s tím neserte a nalijte to všechno na ořechy, jak chcete)
-Posypte to těma Chocolate chips a nechte to celý dílo vychladnout ;)

Uala, dílo je na světěMám tady ještě jeden recept na tyhle cookies, ale je to českej recept, takže už to budou spíš počeštěný sušenky a ne taková klasika... najdete to tady ->  http://ondras.praha12.net/kucharka/?action=display&id=46Dobrou chuť
 
vložil: Dendy91
Permalink ¤


0 Komentáře: