Možná už netrpělivě hledáte a vyhlížítesvou lásku, jenže stále nepřichází? Už asi tušíte, že k tomu, abyste konečněobjevila muže svého srdce, potřebujete začít sama u sebe. Jenže jak má vlastněvypadat žena, po které muži touží?

Určitě už víte, jakého muže bystevedle sebe chtěla. Už jako malé holčičky sníme o svém princi. Já osobně jsemsnila o krásném muži na bílém koni. Měly jste to podobné? Těšíte se, až hojednou potkáte a budete spolu žít šťastně až do smrti. Jenže pak přijde studenásprcha. Párkrát se zamilujete a zjistíte, že jste si svou realitu malovala ažpříliš růžově.

Ale nechcete zůstat sama lámete si hlavujak být žena, po které muži touží a hledáte cestičky, jak je zaujmout. Jenžejakmile narazíte, řeknete si, že tohle nefunguje. Pak se ve vás odehrávádilema a řeknete si, že vám to vlastně za ty nervy nestojí a chcete klid. Jenžepo nějaké době je vám zase smutno a červíček začíná znova dloubat.

Jak býtžena, po které muži touží?

Celýčlánek si můžete přečíst zde>>

napsal/a: Luki32ann 16:18 | Link komentáře (0)
Když vidím ty šťastné páry, cítím se hrozně. V čem jsou tyto ženy lepší než já? Vždyť některé nejsou ani nijak zvlášť atraktivní, tak jak je možné, že mají vedle sebe tak šikovného chlapa?

Tyto a ještě mnoho dalších otázek jsem si kladla, když jsem byla ještě single. Taky se občas sama sebe takto ptáte? Není to o tom, že by tyto ženy byly v něčem lepší jak vy. Mnohdy jsou průměrné. Ani s vnější vizáží to zrovna dvakrát nepřehání. Říkáte si, co v tom vězí?


K tomu, abyste byla šťastně zadaná, nemusíte být modelka oblečená podle poslední módy. V časopisech se dočtete spoustu informací, že pokud nebudete mít zrovna tuto kabelku či kostýmek, nebudete „in“. Nenechte se zmást, protože ve většině případů je to vlastně jen obchodní tah. Inspirovat se samozřejmě můžete, ale nenechte si takto diktovat, jaká máte být.

Já osobně mám ráda jak pěkné oblečení, tak i kabelky. Když se něčem cítíte dobře, vyzařuje tato energie z vás. Rozhodně to neudělá značková kabelka za pět tisíc. Pokud se vám ovšem líbí, nemám v úmyslu vám ji rozmlouvat. Přece jen jsme ženy a máme rády pěkné věci. Navíc ten pocit, kdy vám někdo z vašeho okolí řekne, jak vám to dnes sluší je opravdu skvělý.

Více se dočtete zde>>>
napsal/a: Luki32ann 16:47 | Link komentáře (0)
Ptáte se sama sebe: Jak si vybrat správného životního partnera? Výběr správného parťáka pro života vám život ovlivňuje víc, než si vůbec dokážete představit. Jak si můžete pomoci, abyste si i za deset let mohla s klidným svědomím říct, že vaše volba byla tehdy správná? Tomu se podíváme na zoubek v dnešním článku. 

Pokud  vám vztah dlouhodobě neklape, odráží se to negativním způsobem na ostatních aspektech života. Můžete být úspěšná ve své práci či byznyse, ale pokud jste sama nebo doma nemáte dostatečnou podporu ze strany partnera, pak se vám moc dařit nebude.

Víte, jak se řekne anglicky zamilovat se? Je to fall in love. Doslovně to znamená spadnout do lásky. Když se zamilujete na první pohled, nějak zvlášť neuvažujete, zda by vztah mohl dlouhodobě fungovat.  Partner vás na první pohled přitahuje a chová se k vám hezky.  Nasadíte si růžové brýle a i když možná vidíte velké odlišnosti, žijete v představě, že se to časem poddá. Bohužel opak je pravdou, nepoddá.

Jak je možné, že jsem si toho nevšimla?

Jakmile opadnou růžové brýle, začne vám na partnerovi vadit, že si po sobě neuklízí nebo že má každý z vás diametrálně odlišné názory. Počáteční nadšení začne postupně upadat. Řešíte důležité záležitosti, společné bydlení, hypotéku a rodinu. Přichází první neshody a hádky. Někdo vám může říct, že protiklady se přitahují. To ovšem není případ partnerských vztahů.

Nikdo nám neřekl, jak si vybrat správného životního partnera. Přitom je to to nejdůležitější v našich životech, protože když necítíte podporu a harmonii doma, jste rozladěné a nedokážete se soustředit na ostatní věci. Myšlenkami jste stále doma a děsíte se, co se zase bude dít. Vzorce si s sebou nesete z dětství. Vidíte, jak se k sobě naši rodiče chovají a přenášíte si tento vzorec také do svých vztahů.

Taky jsem vždycky říkala, že můj životní partner bude úplně jiný a soužití bude mnohem lepší, než jsem viděla doma. Ovšem světe div se, mé vztahy probíhaly velmi podobně. Když jsem zahodila své růžové brýle, začaly první neshody a problémy. I když jsem si tento fakt nechtěla vědomě připustit, dělo se. Teprve tehdy, když jsem vědomě nastavila svou přitažlivost, se situace změnila.

jak-si-vybrat-spravneho-zivotniho-partnera

Jaký muž je pro mě ten správný?

Na tuto otázku si odpovězte sama. Asi jsem vás moc nepotěšila. Ale mám pro vás jeden tip, jak to rozpoznat. Když už máte konkrétního adepta na pozici životního partnera, zkuste se na něj podívat trochu jiným pohledem. Objektivním a nezamilovaným. Vím z vlastní zkušenosti, že to není nejsnadnější úkol, ale do budoucna si tím můžete ušetřit mnoho nepříjemností. Hodně zjistíte, když spolu začnete bydlet.

Někteří s bydlením čekají až po několika letech nebo po svatbě. Jenže jakmile máte nějaké společné závazky, nebo potomka na cestě, už se hůř couvá. Váš mozek vám dává několik tisíc důvodů, proč v nefunkčním vztahu vydržet. Přitom je to jen otázka času, kdy pomyslná nálož exploduje a rozejdete se. Statistika jasně ukazuje, že každé druhé manželství končí rozvodem. To však nebude váš případ, protože už víte, jakým pohledem se na začátku máte dívat.

Kouzlo vědomého partnerství

Je krásné, když i po pěti, deseti a více letech můžete říct, že máte po boku partnera, se kterým jste šťastná. Když vzpomínáte s vděčností na chvíli, kdy jste se poznali. Každý den, když se probudíte, uvědomíte si, že se do něj znova zamilováváte. Říká se tomu kouzlo vědomého partnerství.

I když jsme spolu s mým mužem několik let a něco jsme spolu už prožili,  každý den vím, že bych si ho jako svého životního partnera vybrala znova. Jsem vděčná za den, kdy jsem se rozhodla přestat být single a vědomě se vydala směrem k muži svého srdce.

napsal/a: Luki32ann 18:47 | Link komentáře (1)
Když vidím ty šťastné páry, cítím se hrozně. V čem jsou tyto ženy lepší než já? Vždyť některé nejsou ani nijak zvlášť atraktivní, tak jak je možné, že mají vedle sebe tak šikovného chlapa?

Tyto a ještě mnoho dalších otázek jsem si kladla, když jsem byla ještě single. Taky se občas sama sebe takto ptáte? Není to o tom, že by tyto ženy byly v něčem lepší jak vy. Mnohdy jsou průměrné. Ani s vnější vizáží to zrovna dvakrát nepřehání. Říkáte si, co v tom vězí?

K tomu, abyste byla šťastně zadaná, nemusíte být modelka oblečená podle poslední módy. V časopisech se dočtete spoustu informací, že pokud nebudete mít zrovna tuto kabelku či kostýmek, nebudete "in". Nenechte se zmást, protože ve většině případů je to vlastně jen obchodní tah. Inspirovat se samozřejmě můžete, ale nenechte si takto diktovat, jaká máte být.

Já osobně mám ráda jak pěkné oblečení, tak i kabelky. Když se něčem cítíte dobře, vyzařuje tato energie z vás. Rozhodně to neudělá značková kabelka za pět tisíc. Pokud se vám ovšem líbí, nemám v úmyslu vám ji rozmlouvat. Přece jen jsme ženy a máme rády pěkné věci. Navíc ten pocit, kdy vám někdo z vašeho okolí řekne, jak vám to dnes sluší je opravdu skvělý.

magazine-806073_1280

Chtěla jsem tím pouze říct, že není důležité jak moc "in" jste, ale jak se sama se sebou cítíte. Jistě, první dojem udělá hodně. Můžete být dokonale nalíčená a oblečená, ale pokud nejste v souladu sama se sebou, okolí to na vás jasně vycítí. K tomuto souladu se dá vyladit vnitřně. Pokud sama sebe nebudete mít ráda, nepomůže vám ani svěcená.

Rozhodně nemusíte být smutná, pokud jste ještě sama. Mnoho žen raději zůstává v nefunkčním vztahu, protože mají strach, že zůstanou samy. S partnerem si sice nerozumí, ale co když už nikoho lepšího nenajdou? Z vlastní zkušenosti vám mohu říct, že je rozhodně lepší být sama a spokojená, než se trápit v nefungujícím vztahu. Ano, na vztahu se musí pracovat, ale jsou už situace, kdy je lepší se rozloučit, než se vzájemně trápit.

Teď si určitě říkáte: "Tobě se to kecá, když jsi šťastně vdaná." Ano, teď se mi to opravdu kecá, ale ještě před několika lety jsem byla úplně ve stejné situaci, proto vím o čem mluvím. Když jsem na sobě začala aktivně pracovat, tato myšlenka mi v mnoha ohledech pomohla. Když jsem byla ještě single a chytl mě splín, že zase trávím večer sama doma, uvědomila jsem si, jak je mi dobře.

Sice mi bylo smutno, ale na druhou stranu, když jsem si uvědomila, že je mi takto rozhodně lépe, než abych se užírala v nefunkčním vztahu. Postupně jsem si začala více věřit a světe div se, moje vnější realita se díky tomu začala měnit. Najednou jsem potkávala lidi a zažívala situace, kteří ve mně tento pocit umocňovali.

Jednala jsem v souladu sama se sebou a viděla jsem, jak se posouvám dál a dál. Měla jsem chuť na sobě pracovat a vytyčila jsem si za cíl přestat být konečně single a najít si muže svého srdce.  I když mi občas trpělivost docházela, vytrvala jsem a vyplatilo se. Nepotřebovala jsem k tomu ani vypadat jako modelka z časopisu.

Pokud ráda listujete v časopisech a řídíte se trendy, je to naprosto v pořádku, také se ráda inspiruji, ale není nutné mít dilema z toho, že nevypadáte tak či onak. Jste jedinečná přesně taková, jaká jste a i na vás někde čeká muž, který vás bude milovat přesně takovou, jaká jste.

napsal/a: Luki32ann 17:20 | Link komentáře (1)
Datum registrace profilu a uvedené údaje
Přidal se na Facebook teprve před několika dny? Na tom by nebylo až tak nic špatného, jenže vidíte, že za těchto pár dní je velmi aktivní a má v přátelích velké množství lidí, které neznáte, nebo se vám zdají podezřelí. Nebo  má aktivní profil už několik let, ale za tu dobu si přidal pouze dvě fotky a nic víc.

Žije život plný superlativů
Tvrdí vám, že má úžasný život, chlubí se svým obrovským majetkem a prosperujícím podnikáním které mu vynáší miliony.  Poznáte ho podle toho, že vás bude brzy po přidání zvát na nějakou luxusní dovolenou, ale nemusí to pravidlem  Znám mnoho úspěšných mužů, ovšem ti nevystavují svůj úspěch a majetek na odiv jen tak na počkání. Nemluvím teď o sdílení radosti z něčeho, co se člověku podařilo.

Podezřelá nebo žádná profilová fotka
Tvrdí vám, že je mu třicet, jenže podle fotky vám připadá, že mu nebylo ještě ani osmnáct.  Nebo vám přijde až podezřele krásný? Ověřte si fotku na google obrázky. A co když fotku v profilu nemá? Nechte si ji od něj poslat.

Má v přátelích spoustu lidí, ale přitom ho nikdo nezná
Podíváte se na jeho přátele, kterých má ve svém profilu hojně. Pokud máte nějaké společné přátele, zeptejte se jich, jestli ho znají osobně, nebo co o něm vlastně ví. Pomůže vám to k zjištění, jestli hraje jen na počty lidí v přátelích, nebo má opravdu tolik známých.

Tvrdí vám, že je sice ženatý, ale s manželkou už si nerozumí
I tady zbystřete. Možná vám bude psát, že už s manželkou nežije, nebo dokonce, že mají volné manželství. Po několika schůzkách vás však může čekat překvapení, že ho uvidíte, jak si spokojeně kráčí po boku své manželky a evidentně si s ní rozumí víc než dost. Pokud se do něj zamilujete, pak může trvat roky, než se vůbec rozvede. Když už by se kvůli vám přece jen rozvedl, pak si časem najde jinou, kvůli které nechá zase vás. A to přece za trápení nestojí.

 Všichni nejsou stejní

Může se stát, že muž má pěknou či žádnou profilovou fotku. Nebo vám napíše, že by chtěl vaše setkání z nějakého důvodu odložit. Může se stát. Všímejte si proto více možností. Když se ale bude vymlouvat opakovaně, pak je to jasné.

V případě internetu buďte obezřetná. Pokud vás online seznámení láká, ale máte strach, že se spálíte, pak mám pro vás návod, který jsem sepsala do e-booku Seznamte se jednoduše a efektivně s mužem svého srdce. Dozvíte se v něm, na co si během tohoto způsobu seznámení dát pozor.

Na internetu se totiž nepohybují jen podvodníci a ženatí muži hledající povyražení. Jsou tady i muži, kteří se chtějí opravdu seznámit, jenže nemají dostatek času či příležitostí k seznámení jinou formou. Já jsem si svého muže našla taky na internetu. Jsem tomu ráda, protože za jiných okolnosti bychom se neměli šanci potkat. Proto internet k seznámení nezavrhujte. napsal/a: Luki32ann 09:27 | Link komentáře (0)
Sedíte tak u chatu a najednou objevíte, že si vás přidal do přátel velmi sympatický muž. Podle fotky vypadá velmi dobře. Dáte si ho do přátel a nějakou dobu si píšete. Zjišťujete, jaký má super život, dobře prosperující firmy a několik domů ve svém vlastnictví.  Říkáte si wau, to by bylo zajímavé. Ovšem opatrně ať se nespálíte a nejste obětí falešného profilu.

Slibuje vám hory doly. Dokonce vás zve na dovolenou k moři, kterou vám samozřejmě zaplatí. Domluvíte si oťukávací schůzku, jenže ještě předtím vám napíše, že nastala nějaká nečekaná okolnost a z rande sejde. V tom horším případě se na rande dostaví.

Proč v horším případě? Protože po několika schůzkách se z něj vyklube ženáč s pěti dětmi, nebo takový, který je evidovaný už nějaký ten pátek na pracáku a chce se nechat ženou pouze živit.  Ztratíte zbytečně svůj drahocenný čas, který jste mohla strávit někde jinde, ale také peníze, které vás tento muž bude stát.

Pokud máte jen snítko podezření, že tento člověk není ten, za kterého se vydává, pak mám pro vás tip, jak zjistit, jestli si dopisujete s mužem z masa a kostí, nebo s někým, kdo se za něj pouze vydává. Stačí k tomu profilová fotka na Facebooku.

Falešnou fotku můžete odhalit pomocí google obrázky. Fotku z profilu Facebooku si přetáhněte do vyhledávače google, ve kterém se přepnete na obrázky a hned zjistíte, jestli se ještě někde na internetu vyskytuje a případně pod jakým jménem. Často jsou používané fotky méně známých zahraničních umělců nebo modelů. Rozšířené jsou jak u žen, tak u mužů.

 

napsal/a: Luki32ann 18:59 | Link komentáře (0)