12.Říjen 2008,13:35
Páteční E-motion na Flédě se vážně vydařila. Po outdoorových akcí v létě, jsem se na návrat zpět do klubů opravdu těšila. Headlinerkou byla velice milá DJane Sophia Sugar z mé oblínené Velké BritánieSpousta známých.....  výborná hudba...... prostě fajn party....

Sobota se nesla v duchu slavnostním. U mých rodičů proběhla narozeninová party, která byla vážně moc fajn

Co mě ale v poslední době udělalo velkou radost, tak to je mé obnovené přátelství s Kombajnem
 
kategorie: My life...
vložil: MoONiQuEe
Permalink ¤ 0 komentářů
24.Září 2008,19:37

Paul vanDyk za 5 dvanáct !!

 

Paulvan Dyk je mezi evropskými i světovými DJs jednou z největších hvězd a tak nenídivu, že na jeho vystoupení, které proběhlo v noci ze soboty na neděli, zavítalodo O2 Areny tisíce lidí. Hvězda, která zde loni představila desku s názvem “InBetween” nás opět dokázala přesvědčit návštěvě matičky Prahy, ač na poslední chvíli.

 

Organizátořiakce Prague Session 2008 vsadili na jistotu, jména účinkujích to jasnědokazují. Německý DJ Alex M.O.R.P.H., který s Paulem spolupracoval na albu InBetween, či precizní houseový producent Tocadisco toho byli jasnou zárukou.

 

3.....2....1......startujeme !!!!

 

Cesta z Brna utekla poměrně rychle a díky časnému odjezdu jsme měli to štěstí slyšetset německého DJ a producenta – Tocadisco, který do ČR zavítal porvé a doufám,že ne naposled. Každý určitě slyšel jeho remix “The Egg – Walking away”, kterýpoužil David Guetta ve svém hitu “Love don´t let me go”. Zanedlouho mu vyjdejeho první album, ale mimo to vydal undergroundovou sérii : “The black series”,kde najdete hity jako např: Morumbi, které nechybělo ani při jeho pražském vystoupení.Vzal to jak se říká pěkně od podlahy, takže se nedalo divit tomu, že se tanečníparket začal plnit. Stejně jako hudba nabírající ještě větší grády, se zvedalai vlna nadšení, která se mezi partypeople šířila rychlostí laseru.

 

Po tomto tvrdším úvodu jsem doufala, že i ve 23 hodin nastupujícíčeský DJ Michael Burian a pravidelný předskokan samotného mistra budepokračovat v tomto rytmu a nedovolí nám vyskočit z dobře rozjetého vlaku.Burian se chopil otěží a během necelých dvou hodin dokázal vytvořit příjemnouatmosféru a připravil půdu pro nástup hlavní hvězdy večera. Předvedl svouklasiku, která jistě nikoho neurazí. Nejednoho vlastence musela potěšit i Smetanovaskladba Vltava s živým doprovodem houslí,která premiérově zazněla na letošní bilé senzaci. Na jeho hity sice publikumreagovalo silněji než na tracky Tocadisca, nicméně ten dal svými nemilosrdnětvrdými rytmy mému tělu zabrat mnohem vice.

 

 

This is your show master...

 

S úderem půl jedné pak na plochu nastoupila hlavní hvězda večera, německý DJ Paul vanDyk, který přijel do Prahy s novým koncertním konceptem. Právě vyšlo jeho novéEP album s názvem “Hands on Between”, které navazuje na jeho předešlé album “InBetween”.

 

Během svého čtyřhodinového vystoupení představil v jednom z bloků své nejznámější skladby živě, za doprovodu německých muzikantů a zpěvaček Ashley Tomberlin,pocházející z Ameriky či Josee Hurlock z Holandska. Zazněly tak největší hity zjeho produkce, jako “Time of our lives” v podání zpěváka bývalé skupiny Vega 4– Johnna McDaida a i skladby z jeho pátého alba In Between. Největšího ohlasu se dostalo zejména skladbám For an Angel, Crush nebo již klasické Born Slippyod Underworld. Nějaká ta technická chybička se během live vystoupení vloudila,nicméně tato “drobnost” se dala přehlédnout.

 

Samotný Paul van Dyk pak při svém vystoupení používá technologii Serato Scratch Live aAbleton Live, kdy na dvou noteboocích živě upravuje skladby a k tomu sám hrajena klávesy.

 

This is the end....

 

Jako poslední se představil další německý DJ a producent Alex M.O.R.P.H., který je v současnosti jedním z nejžádanějších DJů libujících si v tranceových vlnách.Jeho set byl o poznání pomalejší než u předešlých DJs, nicméně svým melodickým setem s vokálovými pasážemi určitě nikomu nezkazil požitek z akce.

 

Na projekci za Paul van Dykem a unikátní laserovou show, se dalo koukat celou noc,na těchto místech se skutečně nešetřilo. Někde se naopak skrblilo až moc.Nechápu pointu odebírání víček z nápojů na baru. Od roztančených návštěvníkůjsem byla nejednou polita a o klouzající mokré podlaze nemluvě. L Security I zdravotníci byli poctivě nasvých místech, stejně jako prostor vyhrazený kuřákům. Ne všichni ale tentozákaz v prostorách arény dodržovali.

 

Sečteno a podtrženo, letošní Paul van Dykova tour se mohla směle rovnat té loňské. Výběr účinkujících, jako vždy velice kvalitní organizace United Music, komfortní zázemí O2 Areny a společnost dobře bavících se přátel, to vše přispělo k dobře prožité noci a odstartování další halové sezony. Komu ještě síly stačili, mohlse jako vždy vydat na after party do klubu Retro či Studia 54. Naše pětičlenná posádka se ale spokojeně vydala na zpáteční cestu do Brna......

 

 

 

 

 

 
kategorie: My life...
vložil: MoONiQuEe
Permalink ¤ 1 komentářů
21.Září 2008,20:16
Uf...a je to za námi :)

Celý týden, jsem žila ve slastném nevědomí a plánovala si celkem klidný víkend. Ale chybička se vloudila. Po příjemně stráveném pátku u rodičů nastala ta hektická část víkendu a rozhodnutí za 5 dvanáct   " jedeme na Paula, sbalte se "

OK.... naše čtyřčlenná posádka z Brna, Moravan, Kuřimi a Blanska měla hodinu na přípravu. Kačenka      ( díky mámo, zachránila si mě a to dokonce bez pomocí sanitky či psychiatra) byla do celé "hurá" akce zapojena na poslední chvíli. Doladila se při posezení v Pangey , kde jsme ji vyzvedli a vydali se směr Praha.                                                                                                                                                                               Celkové zhodnocení této akce bude v reportu pro Rave.cz

Život mám posledních pár dní jako na houpačce, dnešní den je jeden z těch náročnějších, nicméně loni jsme akcí "Paul van Dyk" začali, tudíž jsme náš party life zakončili se vší pompou, jak jinak než opět při tónech mistra a v duchu motta : Lahodným likérem na křídlech do extáze......
 
kategorie: My life...
vložil: MoONiQuEe
Permalink ¤ 0 komentářů
13.Září 2008,17:54
....s koncem léta na většinu lidí padají podzimní splíny a deprese.....Mě moje splíny následují každým ročním obdobím, takže se z dnešního, ač poněkud chladnějšího počasí, těším.Víkend nezačal zrovna šťastně, ale dnešní dvouhodinová projížďka s hudbou v uších, příjemným počasím a příslibem fajně stráveného večera, mi náladu zvedla o pár bodů výš.

Začínám vytahovat své kostlivce ze skříně a musím přiznat, že je to mnohem těžší než jsem si myslela. Každopádně je to dobrý očistný proces. Je totiž načase vyřešit všechny zaprášené věci a resty, které jsem dlohou dobu jen přehlížela. . . . .

V mém životě se z čista jasna objevil někdo, na kom mi moc záleží a proto si už nechci hrát na schovávanou a snažím se hrát fair play..... Snad to dotyčný ocení a nezmizí tak rychle jak se objevil.....
 
kategorie: My life...
vložil: MoONiQuEe
Permalink ¤ 0 komentářů
05.Září 2008,14:09
....Tak trošku zbytečný týden. Nebýt milé společnosti, která se mi v bytě střídá jako na běžícím pásu,asi bych se ukousala nudou :(

Nicméně konečně jsem měla čas udělat si pořádek v bytě a hlavně in my head.... a že to byla makačka

Několik uzavřených kapitol spolu s nově otevřenými dveřmi...asi tak by se dal nyní charakterizovat můlj doposud velice komplikovaný život....a ještě jedna věc.... chybí mi Kombajn. Ano, člověk, který mě a mé přátelé v minutě zavrhnul, člověk, který si prostě žije po svém....ale taky člověk, kterého jsem si oblíbila a prostě mi schází jeho uštěpačné poznámky, histerické scény, jeho společnost....

 
kategorie: My life...
vložil: MoONiQuEe
Permalink ¤ 0 komentářů
04.Září 2008,11:15

This is the end…my only friend…the end !!!

 

Brno naposled

Přestože se pořadatelům podařilo přilákat do Brna mnoho zahraničních hostů, pátý ročník Semtex Culture s sebou přináší i jednu velicenepříjemnou zprávu.“Dámy a pánové, uroňte slzu ...končíme!“ Hluk, který se zMariánského údolí ozývá, totiž nevyhovuje hygienickým předpisům a proto jsme ses touto outdoorovou akcí měli možnost řádně rozloučit. A jak řekli tak udělali…

Semtex sev předchozích dílech ukázal jako velice kvalitní tečka za protančeným,letos bohužel poněkud deštivým, létem. Jakoby ale počasí vytušilo důležitostsvé funkce a tentokrát hrálo na naší straně. Sobotní teploty a azurové nebepřímo vybízely k návštěvě,jak jinak než s dobrou náladou a přáteli poboku .

 

Vyber si svůj styl

 

Semtexovýline-up se podle mého příliš nevydařil. Organizátoři nám letos naservírovalivelice zvláštní menu, které bohužel nevynikalo ničím extra.

 

 Pro mě osobně však bylo největším tahákem do jižzmrzlého Mariánského údolí trio z britských ostrovů, v čele sezpěvačkou Sian Evans – Kosheen, vzhledemk mé absenci na jejich brněnských vystoupeních. Neomlouvá to ale fakt,žeje to kapela, která sice přiláká zájem lidí, nicméně vystupovali v ČR xkrát a to je jen známkou toho, že se pořadatelé snažili spíše vydělat, nežpřekvapit a nadchnout účastníky festivalu.

 

Jejichchytlavé hity „Wasting my time“,, Hide U" nebo „Hungry" nepotěšili jen zasloužilé pamětníky, ale i jejich nověpřibývající příznivce. Nicméně zima byla taková zima, která nás brzy zahanalazpět přes rozhopsaný Dnb stage až do „Redka“, kde udával tón Afrika Islam. Před jeho nástupem jsemještě  slyšela set českého DJje HOMA - pro někoho blázen, proněkoho génius………. Pro mě každopádně svěží a z gauče nadzvedávající set.

 

Po půlnocinastoupil již zmiňovaný Afrika Islam,hvězda,která sice zajistila plný taneční parket pouštěním starších pecekv intervalu 50-ti sekund, ale možnost slyšet tohoto Djje jsme měli takénesčetněkrát. L

 

Shaggy – oldschoolová hvězda pár hitů mělabýt něco jako půlnoční překvapení? Pakliže ano, povedlo se a dle hodnoceníostatních návštěvníků jen zbytečná figurka, která zaplnila nedomyšlenou díruv programu.

 

 

Red Zone - jediné pozitivní místo, kam bylomožné prchnout před chladým počasím a kde byla jistá šance na úspěch, co sedodržování pitného režimu týče. V celém rozlehlém areálu bylok vidění pouze pár stánků s jídlem a větší než malé množství stánkůs pitím. Kvůli půlhodinovým frontám na barech jsem na Semtex opravdu nešlaa věřím, že nejsem jediná koho velice překvapilo, když kolem 1 hodiny rannídošly veškeré nápoje ! na venkovních stáncích a vodka v Red Zone stanu.Pardon, ale za vstupné, které jsme ne moc ochotně vydali za vstup na druhoustranu barikády, jsme očekávali trošku větší komfort a silnější hudebnízážitek.

 

S úderemdruhé hodiny ranní se na stage objevil DJWeki, který pokračoval ve veselém energickém setu a dokázal tak udržetdobře navozenou atmosféru plně tancujícího osazenstva stanu. Nás už ale na mocdlouho nepřemluvil a opravdu chladnou nocí nás jeho basy doprovázeli až doúplného opuštění areálu.

 

Absence Gaetana Parisia na venkovní Erektus techno stage asi také nebylo zrovna dobrou vizitkou a spolu s nemalými zmatky na této stage dobrým zážitkem.

 

Game over

Sečteno a podtrženo, poslední díl mejdanu v líšeňském údolí se prostě nepovedl.Line up sestavený tak, že přímo vybízí k otázkám - přemýšlel o něm vůbec někdo? bylo jeho účelem uspořádatkvalitní festival, který zakončí sezonu roku 2008?

 

Nejspíšedobře, že na Semtex Culture můžemejiž jen nostalgicky vzpomínat, protože po zažití tohoto dílu si nejsem jistá,zda to nebyl další ze zbytečných festivalů, který jen pomůže k něčí spokojenosti nad naditou peněženkou.

 

 

 

 
kategorie: My life...
vložil: MoONiQuEe
Permalink ¤ 0 komentářů
30.Srpen 2008,09:46
Ještě jsem se pořádně nevzpamatovala z Mácháče ( můj report k nahlédnutí zde : http://www.rave.cz/clanek.php?id=11669 ) a už tu máme další velice rozmanitý open.

Dnešní Semtex Culture v Mariánském údolí a slunečné počasí je příslibem fajné soboty. Skyline a Kosheen se pro mě stávají prioritou večera.

Včerejší odchod mého nejoblíbenějšího kolegy, skrz bydlení a denní studium v Olomouci, byl dojemný. Strašně moc mi ten člověk za půl roku přirostl k srdci a vážně jsem to obrečela

Ale takový je život...Každopádně když jednou něco končí, něco nového začíná. . . .  někdy něco mnohem hezčího než by jste čekali .....

Have a nice weekend
 
kategorie: My life...
vložil: MoONiQuEe
Permalink ¤ 0 komentářů
11.Srpen 2008,18:36

....... no really, no  Kde jen soudruzi z NDR udělali chybu

Ráno bylo fajn, do práce jsem se dostala relativně brzy, ale zbytek dne snad ani nestojí za řeč. Spousta práce, spousta práce, rychlý oběd, spousta práce, spousta práce. Pomale, ale jistě na mě začal padat nějaký divný splín....Ani na to kolo jsem se nedostala, místo toho si tak sedím, poslouchám hudbu a přemýšlím nad událostmi posledních dní, týdnů, měsíců.... nad sebou Ač mám na první pohled všechno co jen můžu chtít, něco mi chybí....

Nemáme-li, co máme rádi, musíme mít rádi, co máme. 

 
kategorie: My life...
vložil: MoONiQuEe
Permalink ¤ 0 komentářů
10.Srpen 2008,17:19

....informace ohledně mého pohovoru je taková, že mě nevzali.  Škoda, ale ve středu mě čeká další a na tu stejnou pozici, tak třeba vyjde tohle místo

Víkend byl naprosto dokonalej. Do Sloupa jsem přijela jako brněnská barbie - in pink, naštěstí jsem dala na Honzíkovo a Hebovo doporučení a převlíkla se. Vyrazili jsme do vinárny, dali pár her fotbálku a kolem 22h se naše grupa ( cca. 15 people ) vydala na čoch do nedaleké vesničky - Vavřinec. Cestou tam koloval jakýsi drink, takže jsme už řádně načatí za necelou hodinku dorazili na místo konání.

Bylo to hoooodně velký. Představována, mě neznámým lidem, jsem byla jako koc z UK, přidal se pak ke mě ještě jeden známej a celou noc jsme krmili lidi tím, že jsme sourozenci z Londýna. Všichni nám to žrali, vodka tekla proudem, marihuana se linula ovzduším a rockový songy nám na place dali pěkně zabrat. Po několika letech, co jsem se z lontu přestěhovala do Brna a byla pravidelnou návštěvnicí pouze parties, kde hrál trance nebo techno, to byla big změna a já jsem se neskutečně dobře bavila

Sobotní večer jsem strávila s Kačenkou na Petrově a abych té vodky náhodou neměla v krvi málo z páteční akce, koupili jsme si vodku a tu dali na Petrově. LOL....když už tak pořádně.

Kubík se mi dnes ráno vrátil z Hradhausu, řádně zničen a já s Káťou jsme jeli do Obřan na "AAA AUTO" turnaj ve fotbale. Zafandili jsme si, popili jsme, pojedli a šupali zpět do centra. Za chvíli mám rande s Johnem  a večer mi bude dělat společnost Káťa a Zoufalé manželky, které jsme pro veliký úspěch museli zkouknout ještě jednou

 
kategorie: My life...
vložil: MoONiQuEe
Permalink ¤ 0 komentářů
06.Srpen 2008,23:01
...mám za sebou fakt dobrej den a přitom :

Horoskop na středu 6. 8. 2008

Narození kolem 27. 7., přitahují úrazy a nehody. Nikde nemachrujte a o nic se nesázejte....atd

                                                                

                                                             

Mě se tato věštba vyhnula, ale to jen díky tomu, že jsem půjčila kolo Ilonce ( moje nejoblíběnější lvice ) a ta se na něm hned za Rondem dvakrát vysekala.... Chuděrka, když přijela, aby mi s díky kolo vrátila, tekla ji z kolena krev a vypadalo to fakt ošklivě......

Káťa se mi konečně vrátila z dovči ( odpočatá a nádherně opálená ) a spolu s ní, Robiem a Pipim jsme se vydali pro něco zeleného za kolegou z práce, který bydlí v Líšni. Parádně jsme si to všichni užili, ale posléze, když jsme se chtěli odebrat na šalinu a do svých domovů, měli jsme smůlu..... Už bez asistence obyvatele této pro nás všechny "neznámé" čtvrti, jsme se nějak zamotali nemohli najít cestu k té plechové potvoře

A dnešní interview  Nemám z toho špatný pocit, i si troufám tvrdit, že jsem udělala dobrý dojem a už zítra budu chytřejší. Dozvím se jestli jsem přijata ......

 

..............Good night .......

 

 

 
kategorie: My life...
vložil: MoONiQuEe
Permalink ¤ 0 komentářů
< Novější články | Starší články >