23.Listopad 2007

Taková Jsem Já...

MILOSTNÝ TYP:Nevypočitatelný a tajuplný,málokdy se dá pevně udržet.

MOTTO V LÁSCE:Čekat,až se objeví ten pravý a potom bez "kdyby" a "ale" získat pro Sebe.

SILNÉ STRÁNKY:Intuice.Dokáže se přesně vcítit do pocitu svého prostějšku.Její láska je nádherně oddechová,nic nepožadují,nekladou si žádné podmínky..Partnera podporují,dodávají mu odvahu a s oblibou zkoušejí něco nového.

SLABÉ STRÁNKY:Není možno si je udržet.Jednou se stejně rozloučí a pujdou si svou vlastní cestou.Duvod?Bud potřebují v lásce přestávku,nebo mají  milence a nebo už konečně našly samy sebe.Často také chtějí mít svuj klid.

CO HLEDÁ:Přístav,do kterého by mohly podle libosti připlouvat a zase z něj odplouvat. Ta, která to dokáže a vydrží, má vysokou šanci na štastný, krásný a dlouhodobě trvající vztah.

CO JI VADÍ:Netaktnost,necitlivost,lži,masové akce a předevší lidi, kteří se neustále ptají"Jak se Ti daří?Je vše v pořádku?"Ona chce,aby ji všichni nechali na pokoji,když se ji zrovna moc nedaří nebo potřebuje čas pro sebe.

JAK NA NI ZAPUSOBIT:Je snílek,sama si ničeho nevšimne.Je nutné ji nalákat,hýčkat,zahrnovat pozorností jako dobrým jídlem nebo skleničkou vína.Učinným prostředkem,jak ji zaujmout he třeba zahrát ji na kytaru a k tomu zazpívat.

O ČEM HOVOŘIT:O citech,lásce,hvězdách.Ještě lepší je nemlvit vubec.S ní se totiž dá nádherně společně mlčet...

PŘEDEHRA:Ona je velmi slmyslná,touží po něžnostech a jemných a něžných dotycích. Laskáním ve vlasech také nepohrdnou.Dukladná masáž nohou a zad je perfektně naladí. tím spíš, když občas ze zad sjedete i na jiná , erotická místa.

SEX: Sex s ní je zážitkem století. Má šestý smysl a s milimetrovou přesností se zaměří na body,které jejího partnera okamžitě dostanou do extáze. Ale než k tomu dojde, ponechají si nekonečně mnoho času, mění tempo a oddalují vyvrcholení, tak dlouho, až je to téměř bolestivé. Celé hodiny se dokážou soustředit na svého partnera a na své si stejně přijde, rozkoš druhého je její nejsilnější afrodiziakum.

CO Ji ODRAZUJE: Touha po přílišné dokonalosi a každodenní rutina, a to nejen při sexu.

VĚRNOST:Co řekne a co dělá, to jsou dvě ruzné věci.

VELKORYSOST:Zapomíná na narozeniny,svátky,výročí. Ale v případě nutnosti s ní mužete stoprocentně počítat.

UPŘÍMNOST:Na lhaní a podvádění má své názory a ty se výrazně liší od postoju ostatních-Převrací skutečnost tak, jak se ji to zrovna hodí.

ŽÁRLIVOST:Nezná ani majetnickost, ani žárlivost.Partnera, který ji chce jakýmkoliv zpusobem kontrolovat nechá velmi rychle jít.

POZOR: Dá s esní zažít užasná noc se spoustou skvělého vzrušujícího , divokého, ale i tajemného sexu a citu, který se jen tak nezažívá.. přesto se často stává, že se už třeba nikdy neozve.Je opatrná, z toho vyplývá i její zdrženlivost.Když jí přítel zklame, nedokáže už nikdy v životě odpustit, natož třeba i věřit a uplně ho vymažou ze své paměti.

Tohle mi napsal muj kamarád....Musela jsem to tady dát...

Sabi, co říct více..
je to asi o tom okamžiku
zda zrovna straníš romantice
nebo nějakému tomu cukrbliku

a čemu právě straní druhá strana
-zda ho zajímá ...jsi či nejsi vdaná?

pro mne jsi třeba velmi zajímavá,
inteligentní a vypadáš moc krásně
mít podmínky, jsi prostě ta pravá
jiný to nemusí vidět takto jasně

a zavřel bych k tomuto tématu brány
neboť každý nahlíží vždy ze své strany
a taky nejsem dobrý v tomto tématu
takže jen zkouším ...a všechny kolem matu.. ,-)

Sabinko, jak tak na to koukám tak nám podzim jistě svědčí..
nebudeme se bát vlka nic a počkáme si na jaro snad to bude lepší
i když nedělám si moc veliké naděje, na srdci co tak pálilo jsou zase závěje.
Nevím, co se u mě děje, padá na mě chmura a stín beznaděje...
nosík nemám na muže...vždycky mě cit přemůže..ale srdce asi
poslouchat bych neměla , s ´dáblem dorazí, na místo nádherného anděla...
to potom jednomu nestačí vlastní oči, jak se pod ním země točí...
to co dozvěděla jsem se dnes, to poněkud mi otevřelo oči....
ne že bych každému věřila ale tohle byl kamarád, co mi informaci dal
a tím i poslední naději na klid v duši a lásku která snad i někde byla
do horoucích pekel zakopal...mluvit tak jak on mluvil o mě...přejel mi
po zádech mráz...tam kde ještě byla pěšinka je najednou zase ta
veliká nepřeklenutelná hráz ...a už bude stát věčně...proč muž jež
tvářil se jak anděl se projevil tak zrádně a nebezpečně......
nevím, a nechci po tom pátrat raději...to asi podvědomě hodlám
nechat zmučenému srdci alespoň nějakou naději

23.Říjen 2007

nevěra

Mít víc žen je normální, legální a v podstatě nezbytné. Pokud (vpřípadě nehody) uzavřete sňatek jen s jednou z nich a dodržíte párjednoduchých pravidel pro zacházení s těmi ostatními, nic vám nehrozí.

Hlavnípartnerka se může v klidu těšit z vaší pozornosti a tvrdit kámoškám, žejste jiný než všichni ostatní. V což ostatně doufáme i my, protože jakjsme s politováním zjistili, mnoho z nás i z vás při nevěře stálevyrábí základní školácké chyby.

Například kolega Bursík..., neraději to nebudeme rozmazávat. Konspirace při jednání se standardnímhejnem žen přitom není tak obtížná. Na základě dlouhodobého studiatragických událostí v životech našich spolupracovníků jsme vytypovalisedmičku nejčastějších přehmatů, které vedou k překotnému konci idyly anepříjemným otázkám ze strany hlavní ženy. Tak si je shrňme.

1. Nesprávná obsluha mobilního telefonu

Únik informací z mobilu je pravděpodobně nejčastější příčinou zničení idylických mnohostranných vztahů.

Tenhle skvělý konspirační pomocník se totiž díky své nechutně spolehlivé paměti může stát vaším zabijákem. Takže:
a)pečlivě mažte nebezpečná volaná i přijatá čísla. Metodu označenívedlejších žen mužskými jmény nedoporučujeme - ženy ji znají taky av případě podezření volají nejdřív podezřelým chlapíkům, o nichž domanikdy nemluvíte.
b) než odešlete esemesku,soustřeďte se na jméno adresátky - ze vzduchu zprávu už fakt nechytíte.Že máte esemesky i výpisy o doručení okamžitě po přečtení mazat, asichápete a nezapomeňte, že některé telefony rafinovaně archivují výbušnétexty i v sekci „napsat zprávu“.
c) nefotit!
d)pořiďte si nový telefon, zakódujte ho pinem, a pokud možno nenechávejtebez dozoru. U své současné mašiny ale nastavení neměňte - vaše hlavnížena už ho nejspíš dobře zná a odchylky od normy vyvolávají podezření.
e)mějte v pohotovosti téměř vybitou baterii - když vám z domova zavolajído plně obsazené postele, stihnete jenom říct: „Miláčku, asi se to brzopřeruší, dochází mi ba...“ A tak se stane, což po návratu na základnusnadno dokážete.
f) nikdy nedávejte své soukromé číslo náhodným známostem - už jste slyšel o „šílených stíhačkách“ a vyděračkách?

2. Prozrazena-nevera@pruser.cz

Některézvlášť talentované ženy dokažou uhodnout heslo vaší mailové schránky(stalo se našemu redaktorovi), takže si raději založte adresu s nějakýmdebilním názvem, s nímž by vás nikdo nespojoval.

Třebaplastove.potrubi@... nebo něco podobně průmyslového (samozřejmě pokudse neživíte ohýbáním umělohmotných trubek). Případně můžete použítlibovolné průměrné jméno, které nevzbudí pozornost ani zájem - třebaJiri.Paroubek@..., nebo... No, vy už si nějak poradíte, a hlavněnezapomeňte na klíčové tlačítko „delete“.

3. Sex 4 x 4 turbo

Romantickévyjížďky ve dvou, při nichž někde na kraji lesa dostanou zabrat tlumiče- to je klasika všech milovníků ženské přírody.

A pokud máte dostatečně prostornou káru, patří motorizovaný sex k těm bezpečnějším variantám, pokud ovšem:
a) dodržujete předpisy, protože policejní radary mají poměrně kvalitní objektivy a vyšetřování by mohlo dál pokračovat u vás doma.
b) pečlivě auto vyčistíte a budete dokonce tak rafinovaný, že se podíváte pod sedadla.
c)nebudete takový cvok, abyste jezdil vaší čtvrtí nebo vozil pasažérku ažpřed barák -  sousedky a chodci vůbec bývají docela zvědaví.
d) nemáte sklony zúčastňovat se dopravních nehod.
e) v přírodním terénu nezatáhnete ruční brzdu.

Tyhleabsurdní nehody se OPRAVDU dějí. Zdroj blízký redakci se jedné takovézúčastnil jako pozorovatel a ten muž byl ze své limuzíny ohnuté o stromv rokli opravdu nešťastný. Našeho informátora se několikrát otázal, jakto vysvětlí manželce, když jí řekl, že má v Praze obchodní schůzku amísto toho je na dně brdského kaňonu, nemá šanci vyjet a ta kurvazdrhla i s prachama a dokladama…

4. Neopatrná uklízečka

Voditsi ženy do místa, které sdílíte s hlavní ženou, představuje jednoz nejvyšších bezpečnostních rizik. Vlasy, sponky, voňavky, punčochy,drobné make-upové nářadí a přibližně tisícovka daších předmětů včetněnespláchnutých chloupků ve vaně. Tohle všechno musíte uhlídat, zajistita zničit - a k tomu ještě zařídit, aby sousedka zrovna neměla oko nadveřním kukátku (předem zalepit žvýkačkou).

Třást se strachy,jestli hlavní žena dodrží termín návratu a nezjeví se ve futrechv nepravou chvíli. Předvádět partnerkám WC, na které vaše hlavní ženapověsila plakát medvídka Pú. Tohle opravdu chcete? Nebylo by naopaklepší využívat byty vašich přítelkyň? A věnovat energii spíš vychytánítermínů, v nichž se jejich partneři budou bezpečně nacházet mimo domov?Pokud máte svou hlavu, připravte se na jednoduchou rovnici - 1 minutasexu = 5 minut pečlivého úklidu. No, když vás to baví...

5. Zbytečná provokace

Jestliprovozujete model jedna hlavní plus několik vedlejších, jste jen krokod nepříjemné role vydírané oběti. Tajné milenky se sice smířís existencí vaší oficiální partnerky, ale z neznámých důvodů se každáz nich domnívá, že je jediná.

Podléhá totiž kuriózní iluzi, žecitově je v podstatě vaší hlavní ženou a jen nepřízeň osudu jí bránívklínit se do vašeho života na plný úvazek. Což je samozřejmě totálnípitomost. Nicméně věty typu „Jestli ti přijdu na další ženskou, tak tizničím vztah/manželství/život/auto/“, které se k nám občas donesou,svědčí o tom, že nebožačky to myslí smrtelně vážně.

A pokud seněčeho domáknou, nestydí se tuhle nechutnou výhrůžku naplnit. Hrozícítragédii ale snadno předejdete obvyklými lživými výroky o lásce avěrnosti a podobných fenoménech. A pokuste se je nezpochybňovat ani vechvílích nejvyššího rozčilení. Známe případy, kdy muž zpochybnil ahodně, ale opravdu hodně litoval.

6. Moc žvaníte

Rozmysletesi, proč vlastně potřebujete tolik žen. Bažíte po pověsti Casanovy achcete si připumpovat sebevědomí? Nebo vás prostě poctivě baví sex,jako každého normálního muže? Jestli se přáteli necháte oslovovatGiacomo, podstupujete značné riziko. Nejspíš totiž dost žvaníte,protože bez pouštění informací pověst arciprcíře nevybudujete.

Jakmilese se svým koníčkem svěříte více než jednomu, nanejvýš dvěma nejlepšímkamarádům, zaděláváte si na problém. Vlastně byste o tom neměl říctvůbec nikomu, ani svému bázlivějšímu já. Buďte si jistý, že ve chvíli,kdy vypustíte informaci o svém mnohoženství do světa, už nikdy nezmizí.Bude putovat mezi lidmi, měnit tvar i barvu a nakonec se velmipravděpodobně dostane i k vaší hlavní ženě. Nicméně vy už jste to vestavu euforie po prvním záhybu stejně vykecal, takže je to fuk.

7. Smrtící obsah kapes

Jestlibudete dobrodruh a vypravíte se s některou z náhradních žen na koncert,do kina nebo ji pozvete na večeři, zbavte se všech papírových důkazů. Anikdy neplaťte kartou. Účty, vstupenky a bankovní výpisy mohou býtpoužity jako účinný důkazní materiál. Můžete sice tvrdit, že jste sikoupil dvě místa, protože máte rád nohy nahoře, ale moc šancí téhleverzi nedáváme.

A na závěr drobná náboženská vsuvka: uvědomtesi, že pokud jde o sex, množné číslo žen ve svém životě potřebujete. Namuslimy čeká v nebi VĚTŠÍ POČET PANEN a obvyklou námitku křesťanůo věrnosti je třeba správně interpretovat: ortodoxní křesťan se věnujesexu pouze za účelem plození. Dvakrát, třikrát i pětkrát s jednou ženou- to se dá vydržet. Ale celý život? Blázníte?

5 základních kamenů lásky a vztahů


Každý někdy zapochyboval o smyslu vztahu, ve kterém se právě nachází.Jak poznat, jestli má cenu do něj investovat další energii?
24. prosince 2007
Na začátku jste pro svou lásku ochotni vzdát se všeho. Po nějaké doběse začnete rozhodovat, zda máte nechat románek přerůst do něčehotrvalejšího. Kvalitní vztah by měl přes všechny krize měl obsahovat pětzákladních stavebních kamenů.

Důvěra
Důvěra je pro vztah naprostým základem. Pokud ji váš protějšek jednouzklame, jen těžko ji budete lepit dohromady. Každý z vás má právo natrochu toho soukromí, ale jak moc si vás pustil do svého srdce poznátepodle toho, co všechno vám dokáže svěřit. Určitě není dobré projíždětsi tajně jeho mobil nebo e-mailovou schránku, ale přílišné skrývánítaky není úplně v pořádku.

Intimita
Čistič Viktor / foto: shutterstock
Klapající sex je pro vztah důležitý, ale neznamená to, že každý, kdovás dokáže rozvášnit v posteli, bude ideálním partnerem do nepohody.Důležité jsou činnosti, které spolu děláte i mimo postel, jestli spoludokážete být sami dva a nenudit se. Míra intimity se taky pozná vechvílích, kdy jeden z vás onemocní nebo prožívá krizi v pracovní sféře.Pokud vás ten druhý má rád, i když jste zrovna neupravení a psychickynebi fyzicky na dně, a navíc o vás dokáže pečovat, znamená to, že vášvztah někam směřuje.

Společná perspektiva
Hrabete si každý na svém písečku, nebo plujete spolu na jedné lodi?Používáte častěji slovo já, nebo my? Pokud žijete víc vedle sebe nežspolu a už si ani nepamatujete, kdy jste naposledy podnikli něcospolečně sami dva, ujasněte si, jestli ze společného hnízda radějiodcházíte, nebo se do něj vracíte.

Rovnováha
Ve vyzrálém a dospělém partnerství by měli být partneři na stejnéúrovni, protože nepotřebují někoho ovládat a dokazovat si svou moc apřevahu nad druhým. V hádkách se vyrovnaní partneři nesnaží zahnat tohodruhého do kouta a dokážou se jeden druhému omluvit.

Spolehlivost
Mezi jednu ze základních lidských potřeb patří pocit bezpečí. Pokud vámho v krizových situacích dokáže partner poskytnout, je vaše citováinvestice do něj oprávněná.

22.Říjen 2007

Jak poznáte 100% Rybu

Žena Ryba - Zralá pro jeviště

Žena v Rybách je spáč a ráda lenoší, musí být v dokonalém pohodlí, aby tomohla vychutnávat všemi smysly. Je vnímavá pro veškeré smyslové dráždění. Vypadá, jako by žila jen s ohledem na své bližní. Za prvé sev nich zrcadlí, protože potřebuje uznání, že je krásná a žádoucí, zadruhé má prostě talent jednat s lidmi a ujímá se jejich problémů. Ryběse nesmí lhát, protože ona to vytuší. V životě ženy v Rybách je mnohomužů jejích snů. Co chvíli se do někoho zamiluje, přičemž je schopná horovat pro naprosto rozdílně typy. Muž, jehož si nakonec mezi mnohaláskami zvolí, většinou nebývá ten pravý. Často se vdá za poddajného améně smyslného muže. Žena v Rybách bohužel bývá muži často rozčarovaná.Snadno jí zlomí srdce.

Muži, který se jí líbí, dá zájem najevo,aniž by tím poškodila své vzezření nevinné tiché vody. Zatímco se tváříchladně, nechává prosvítat své rozkošnictví a rozpaluje mužovu fantazii. Jestliže se skutečnost shoduje s fantazií, je Ryba velmi šastná a spokojená.


Většinou se tato osoba chová velmi nenápadně, jako by se držela strnouod veškerého dění(Tato věta není o Mě). Ryby bývají krásní lidé s pěknou urostlou postavou,ženy jsou obdařenu jemnými způsoby a až smyslním vnímáním. Nejdřív vás na nich zřejmě zaujme jejich nerealistický pohled, je tak zasněný,zvláštní a velmi podmanivý. Jak ženy, tak muži, bývají ve společnostivelmi šarmantní, přátelští a nechybí jim přiměřený humor. Navazujísnadno přátelství a většinou si hodokáží udržet díky vstřícné povaze aumění naslouchat. Bohužel, většinaRyb, nikoliv ale velryby a štiky,postrádá sebedůvěru, pevnou vůli, aproto se obtížně prosazují. Kživotu i práci potřebují klidné zázemí iodpovídající pracovníprostředí.
Láska a partnerství:
Rybaje zrozená pro lásku, je něžná, romantická i vášnivá.Na svoji upřímnosta otevřené srdce často doplácí. V zamilovanosti staví vždy emoce nadrozum. U partnera vnímá více ty lepší stránky; ty špatné prostě neberena vědomí. Často se stává, že si objekt své lásky přikrášlí, partnerasi postaví vedle sebe na nejvyšší stupínek ideálů,přisoudí muvlastnosti, které třeba vůbec nemá. Když vztah nevyjde, pád býváošklivý. Když Ryba miluje, tak celým srdcem, často v lásce přinášíoběti nebo bolestně trpí. Bývá velmi závislá na lidech, kterémiluje.Svou lásku neustále prověřuje, potřebuje důkazy věrnosti, abyrozptýlila své obavy. Na druhou stranu, Ryba dokáže svéhopartnerazraňovat svojí proměnlivostí a bohužel někdy i bezohledností.Je tvorem velmi náladovým a dalo by se říct, že jak se zrovnavyspinkala, tak také jedná. Jen velmi málo se smiřuje se zklamáním akřivdou.
Kdo hledá bytost bezmezně oddanou, je u Rybičky na správné adrese.
S kým si Ryba rozumí:
 ZamilovanéRyby dokáží mnoho odpouštět a mají největší podílna tom, že jejichvztah vydrží. To už musí být něco, když si začnousamy od sebe balitkufry.
Jak vést dialog s Rybou:
 Potrpí si na jemné,decentní, něžné a uhlazené chování, dává přednost prostředína úrovni,libuje si v estetice, s radostí přijímá pozvání a přímo milujekomplimenty. Nezbytně nutně k životu potřebuje důvěru a věrnost druhéhočlověka. Pokud žije dočasně sama, nevěří si a nachází úlevu a věrnostdruhého člověka. Pokud žije dočasně sama, nevěří si a nacházíúlevu odproblému a složitých situací v alkoholu nebo v drogách. Na topozor!Zajímá se o všechno, je to vděčný posluchač i vyprávěč. S Rybou sečlověk nenudí, pokud zrovna nezabrousíte na téma zklamání. To se uzavředo sebe, do svého vysněného světa, a je velmi těžké k ní proniknout.Má-li v pořádku rodinu a partnerství, nikdy neodmítne pomoc, půjčku čmalé povzbuzení a dokáže být tím nejkouzelnějším společníkem a můžetesi s ní povídat, o čem chcete a jak dlouho chcete.

Představuje svobodnou mysl a proměnlivost. Lidé s touto vibrační číslicí jsou neklidní a nestálí. Často trpí nerozhodností. Touží se osvobodit od všech pravidel a závazků. V životě mají štěstí. Pětka představuje pětiúhelník vymezený pěti body - ruce, nohy a hlavu, což znamená člověka. Je symbolizovaná Jupiterem, kterému se říká planeta štěstí. Pětka je taktéž symbolem hvězdy, která zářivě svítí a rozlívá svou moc na všechny strany. Člověk s touto vibrační číslicí má vůdcovské schopnosti. Je ale nestálý, netrpělivý a dobrodružný. Může vyniknout v jakékoli oblasti, je všestranný. Často upadá do propastí, aby znovu vstal a letěl za novou slávou, proto také zanechává jednu lásku kvůli druhé. Většinou žije jen v přítomnosti a minulost ho velmi nezajímá.

Slovní vyjadřování
Dvě jedničky v mřížce - s vyjadřováním hlubších citů žádné potíže nemáte a cítíte potřebu o nich mluvit. Díváte se na situaci a problém z obou stránek, nejste tvrdohlaví, aby jste neviděli stanovisko druhého, ani tak hrdí, aby jste se nedokázali omluvit, když cítíte, že jste byli v neprávu a připadá vám přirozené, aby se stejně choval i druhý. V lásce komunikujete zcela bez zábran a vždy řeknete co se vám líbí a co vám vadí.

Intuice
Chybějící dvojka - nutnost naučit se spoléhat na vnitřní hlas, snaha ospravedlňovat své jednání, něž se učit z vlastních chyb. Neschopnost nahlédnout na věc i z jiného pohledu.

Pojmová představivost a mentální postřeh
Jediná trojka v mřížce - schopnost logického uvažování bohatou představivost a otevřený, vstřícný přístup k životu. Dokážete si představit čísla vizuálně, zatímco lidé bez trojky jsou něčeho takového schopni jen s velkou námahou. Nápady míváte leckdy zcela nepraktické. Ostatně není vyloučené, že některý z takových nápadů může být k nezaplacení. Jako milenci si libujete v rafinovaném svádění protože máte poněkud nekonvenční záliby, často vás přitahují partneři neobvyklého zevnějšku.

Zručnost a asertivita
Chybějící čtyřka - delší čas k nalezení vlastní zručnosti, větší trpělivost k jiným, nepřiměřené reakce, snadno pláčete, důležitost manuální práce.

Citová hloubka a vůle
Chybějící pětka - málo pohnutek a vytrvalosti k dokončení úkolu, polovičatost, důležitost plnění úkolů jeden po druhém, stanovit reálné cíle.

Láska ke kráse, k domovu a k rodině
Chybějící šestka - cítíte od rodičů chlad a nepochopení, těžko s nimi hledáte společnou řeč. Máte problémy s pamětí, potřebujete často mnemotechnické pomůcky, seznamy a postupy.

Pochopení a účast
Chybějící sedmička - velká váhavost, těžko se prosazujete a mluvíte na veřejnosti, samota vás pak velmi tíží.

Logika a intelekt
Chybějící osmička - Snažíte se nejednat podle prvního popudu a pokaždé vše pečlivě zvážit, nesnášíte mravenčí práci, máte silný smysl pro humor, ale nedokážete přijmou vtip o sobě. Nesnášíte když si vás někdo dobírá.

Analytické schopnosti
Dvě, tři a čtyři devítky v mřížce - Symbolizují vysokou úroveň inteligence a vysokou hladinu mentální energie, která postupně vzrůstá s každou další devítkou. Tuto energii je třeba odvádět jak duševně, tak fyzicky, má-li zůstat zachována zdravá rovnováha. Někteří lidé s devítkami jsou velmi výbušní, ale u většiny vnější zdání klame. Rádi shromažďujete vědomosti o všem, co vás zajímá. Máte bystré analytické myšlení a vaše schopnosti třídění poznatků dokážete dobře využít. Při výběru partnera jste znační idealisté, vidíte ho spíš takového, jakého by jste ho chtěli mít, než aby jste ho dokázali přijmout takového, jaký skutečně je. Hledání pravdy se stává vaším celoživotním cílem, budete se vždy dívat pod povrch věcí, protože nedojdete spokojenosti, dokud neobjevíte pravdu. Projevuje se u vás extrémní zaměření na filozofii nebo určitou víru.
Prázdné roviny
Rovina senzitivity – 2, 5, 8
tito lidé prožívají své city velmi hluboce a tím pádem jsou krajně zranitelní. Budují si kolem sebe obrannou hradbu, za níž by se mohli ukrýt. Jejich chování na veřejnosti se může projevovat různě: odměřeností, nedůtklivostí, agresivitou. A to všechno z jejich nedostatku sebedůvěry a pocitu, že jejich nitro je vystaveno napospas světu. Pokud vkládají své hluboké city do práce, dochází k pozitivnímu využiti jejich energie.Rovina Saturnu - 4, 5, 6
tato rovina, prostřednictvím stálých změn a nepřízně osudu učí trpělivosti a vytrvalosti. Lekce Saturnu mají souvislost s karmou. Tito lidé bývají po jisté období svého života podrobováni zkouškám v určité oblasti a tyto zkoušky se v různých obměnách znovu a znovu opakují dokud si dotyčný nezačne uvědomovat, že dělá stále jednu a tutéž chybu. Pro lidi s rovinou Saturnu je nesmírně důležité milovat a být milován.

Vibrační číslo - 6
Šestka je symbolem krásy, harmonie arytmu. Souzní s ní ženská planeta Venuše. Pro šestku je nejdůležitějšíkvalita. Jejím cílem a touhou jsou především štěstí a krása, neboťšestka je skutečný milovník krásy. Má vytříbený vkus a touží pokrásných věcech. Ostatně často uspěje právě v umělecké oblasti, pokudse neuplatní v profesích, jež vyžadují smířlivost. Šestka má inegativní vlastnosti - váhavost, nerozhodnost, volí cestu nejmenšíhoodporu. Ovšem nechybí jí smysl pro odpovědnost, a pokud se jednourozhodne, dokáže se zhostit i obtížného úkolu.

Intimní číslo - 6
Touhapo klidu a souladu. Šestka se vyhýbá napětí a konfliktům; přesto máduši prostředníka. Přijímá odpovědnost a má umělecké sklony. Přisuzujevelký význam životě ve dvou a rodině vůbec. Má ráda umění, touží povyrovnaném a šťastném citovém životě.

A JAK JE TO DOOPRAVDY?
Pokud člověk neklame mou duvěru, nemám duvod zklamat tu jeho. Ublíží-li Mi ale jedinkrát a moc, ublížím mu 10X víc a nemám duvod už hrát fér...Tolikrát Jsem věřila a tolikrát Jsem na to doplatila. Možná i proto neumím přijmout city a milé chování hned ze začátku... Trvá Mi než dovolím někomu odblokovat ten blok. Nejsem arogantní, Jsem chladná, opatrná, neduvěřivá... Přiznám se také, že Mne něco nového strašně rychle nadchne a rychle omrzí pokud to zaběhne do stereotypu, který ze srdce nenávidím. Jistota je zničující, nudná.... Na druhou stranu, když není, chci ji mít. Na povrch se dělám horší, než doopravdy Jsem... Bojím se ukázat v pravém světle, aby Mi nebylo ublíženo- Protože s tím se těžko smiřuji a ještě meně raději to vracím, ale musím... Musím mít vždy pocit zadostiučinění. Vím, že umím být zlomyslná a ublížit slovy a někdy i neprávem...sama to vím, ale nerada to přiznávám. bojím se blízkosti a závaznosti. Ráda se starám o druhé,ale musí pečovat i oni o Mne. Naštve Mne, když si Mne člověk málo všímá a další den mu vyčtu, že ze Mne dělá neschopnou chudinku, když se stará a chce Mi pomoci.... Pomoc často odmítám, pokud o ni sama nežádám... Spoléhám na Sebe a chci žít po svém, nesnáším, když Mi někdo mluví do života, ačkoliv má mnohdy pravdu a myslí to dobře, stavím se k tomu negativně. Často si neuvědomuji, co mne trápí a Jsem pak na lidi okolo zlá, aniž by věděli příčinu mých nepřiměřených reakcí. Také mám potřebu obhajovat své chování místo, abych se poučila. Obdivuji silné a uspěšné lidi,kteří neprojevují slabost...Charismatické lidi,kteří budí respekt.
Nesnáším bezpáteřní lidi
...Nesnáším,když se někdo bojí říct Svuj názor, nebo ještě huř....žádný nemá....ještě huř...Ten názor někde zaslechl....Nesnáším jednoduchost.....Nesnáším lidi, kteří se pohoršeně dívají, když někdo není stejný jako ta většina...nudná,nezajímavá většina....Vychcanost...,která hýbe světem....Myslím tu...Ubohou....Přiživování se na kamrádech nebo rodině....Nemám namysli větu "Chytrým patří svět", protože s tím plně souhlasím ...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VÝSLEDKY:

Jaký typ kluků přitahuješ?

Tvůj výsledek testu
Tvojipovahu nelze jednoznačně určit, což vycítí i muži. Proto nepřitahuješvyhraněný typ mužů. Na tebe se klidně usměje profesor filozofie isvalnatý hokejista. Stačí, když jsou vnitřně vyrovnaní a duševně silní.Tato tvoje touha k tobě vábí muže, kteří chtějí ženu chránit z pozicesilnějšího pohlaví. Muži v tobě vidí ženu s velkým "Ž". Jsou k toběgalantní. Tvůj mrazivý pohled na muže, který tě nepustí ve dveřích jakoprvní, odradí každého nevychovance. Přesto by sis měla dát pozor, abytvé průhledné touhy k tobě nepřitáhly chytráky, kteří umějí využítsituace. Sňatkový podvodník ovládá způsoby supergentlemana. Proto nasebe u první večeře vše nevyzrazuj. Tvař se trochu víc záhadněji. Mužes opravdovými úmysly to neodradí. Pokud ano, nestojí ani za slzičku. Stvou elegancí se nemusíš o dostatek mužů bát. Jelikož by ti své srdcedala spousta galánů, musíš si toho svého vybírat podle jiných měřítek,než je jen duševní vyrovnanost. Měli byste mít společné hobby, podobnýnáhled na svět a stejné názory v důležitých otázkách významných proživot ve dvou. Vnitřně silný muž může být i ten, který by dal přednostsoukromému podnikání před rodinnými starostmi. Jak se říká, čím vícemožnostítí, tím důkladněji musíme zvažovat. Takže, až tě osloví elegán- "Slečno, můžu si k vám přisednout?", hned se mu nevydej všanc. Ty jsiatraktivní pro mnoho mužů. "Staropanenství" se rozhodně nemusíš bát.
.-----

Jakým dojmem působíš na opačné pohlaví?

Tvůj výsledek testu
Prokluky, kteří tě znají jen povrchně, jsi kniha se sedmi pečetěmi.Nejdřív v tobě vidí planoucí oheň a atraktivní nevěstu. Když pakpoznají, že s tebou lze báječně debatovat a řešit vážné problémy, že sena tebe mohou spolehnout a svěřit ti každé tajemství, vyvede je totrochu z míry. Na světě je bohužel pořád ještě hodně mužů, kteří stouto kombinací prostě nepočítají. Přátelé, kteri tě znají už déle,však vědí (a oceňují), že jsi atraktivní děvče a současně superkamarád.
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Umíš si udržet partnera?

Tvůj výsledek testu
Poklona!Tvé vyhlídky na udržení partnera jsou velmi slibné. Víš přesně, o co tijde. Pocity a důvěry hrají ve tvých vztazích hlavní roli. Člověk byvšak měl umět akceptovat druhého i s jeho nedostatky. Jenom v případě,že se oba obohacují navzájem, může se vztah zdárně rozvíjet. Koordinacisvých představ s partnerem jsi zvládnul/a na jedničku.

Jaký je tvůj ideální partner?

Tvůj výsledek testu
Utebe jasně vítězí klasika, kterou však rád(a) opouštíš pro něconeobvyklého (občas i nelehce dosažitelného) a sílu. Tradiční pohled nalásku mají Raci, kteří hýří poetickými slovíčky a první milování semusí vyznačovat především jemnými dotyky. Taková představa tě naplňujeklidem a bezpečím, po kterém tak toužíš. Ač jsou Raci se svou náladounevypočitatelní, přece jenom se v tvých představách objevuje ještě něconeobvyklejšího. Tím by mohla být exploze emocí, které v tomto případěpřinášejí zrozenci ve Vahách. Ti, ač se tváří sebevyrovnaněji, doslovadovedou šokovat svými emocemi. Ty jsou skryté, a právě objevení tohotohluboko zakopaného pokladu tě láká. Na druhou stranu ovšem také toužíšpo silném jedinci, který ti však nebude dominovat a s humorem napravínějaký ten nesvár. Takoví jsou Býci.Ti by tě dovedli přitáhnout jedinýmpohledem, který by v tobě rozžehl touhu po ohnivé noci, na kterou senezapomíná. Což tě velmi vzrušuje. Kruh se uzavírá a na jeho konci natebe čeká někdo, s kým vyřešíš každý problém. Kdo tě vyslechne a dá tiobjektivní úsudek. Takové jsou Panny. Takže, tvůj ideální partner čimilenec je namíchán z poetického Raka, emocionálně záhadných Vah,eroticky silného Býka a bezpečí poskytující Panny.

Jak používáš svoji ženskost?

Tvůj výsledek testu
Bezpochybyjsi šťastná, že ses narodila jako žena. Víš, že to v sobě skrývádostatek výhod a půvabu. Tvůj vyrovnaný pohled na svět z tebe dělábáječnou společnici. To o tobě řeknou kamarádky, kolegové i partner. Soběma pohlavími dovedeš udržovat dobrý vztah. Koneckonců víš, že zradittě může přítelkyně stejně jako přítel a potěšit tě může jak kolega, takkolegyně. Co se týče mužů, moc dobře tušíš, co na ně platí. Leckdy jsiúspěšná, protože si nehraješ na hloupou sexbombu ani na Ramba vsukních. Jsi přesvědčená o tom, že žena může mít ruku plnou trumfů,které však musí použít správným způsobem. Někdy to sice připomíná liščímazanost, ale ty znáš správnou míru takového chování. Mrknutí á laMarilyn Monroe přece není rána pod pás, která by tomu druhému ublížila.Na druhou stranu si v šéfově kanceláři umíš dupnout. Ať tam sedí Ing.Jana Nováková nebo PhDr. Adam Novotný. Znáš své kvality a ty musí býtoceněny podle spravedlivých měřítek. Nepochybuji, že se ti to podaří. Stvým rozumným přístupem k životu uspěješ všude, kde jsou stejně rozumnílidé.

Myslíš srdcem?

Tvůj výsledek testu
Jakse zdá, ty jsi přímo sopka emocí. Ty myslíš srdcem takovou rychlostí,že se mozek později stačí jen divit a vzdychat. Emoce jsou dobrá věc,ale nechat je rozhodovat může být riskantní. Snaž se je trochu držet nauzdě a pustit ke slovu občas rozum. Pak se nestane, že se horko těžkodostáváš ze zašmodrchaných situací. Zejména na negativní pocity sidávej velký pozor. Při zlobě, z nenávisti lze udělat hrůzné blbosti.Budeš-li mít chuť po někom hodit talíř, rozmysli si to! V takovýchpřípadech pusť ke slovu logiku. Na druhé straně schopnost silněprožívat pozitivní emoce z tebe dělá štastného člověka. Dovedeš plnýmidoušky pít lásku, radost a uspokojení? Těmito emocemi se klidně opíjej!Ty přece život dělají krásným. Kdo dovede tuto krásu vnímat, má velkéštěstí. Tak se ho drž a hlavně...Hlavně oplácej toto štěstí stejnoumincí.

Jste taktní?

Tvůj výsledek testu
Jsirozený diplomat. Což neznamená, že druhé obelháváš. Právě naopak. Nikdyby tě nenapadlo něco jim předstírat. Jen se ti prostě daří nehezkéstránky života zaobalit tak obratně, že svými výroky nikomu nepůsobíšbolest, a přitom nemusíš lhát. Tvoji přátelé si toho cení, a proto jsitak oblíbená/ý.

Jste věrní?

Tvůj výsledek testu
Jstev podstatě věmí sami sobě. Samozřejmě máte své vrtochy, své rozmary.Občas "zahnete" svým obvyklým dodavatelům nebo oblíbené značce.Nedržíte vždycky slovo. Dopouštíte se malých úhybů, drobnýchzbabělostí. Také lžete, když se vám to hodí. Ale loajalitu, čest,upřímnost vnímáte jako nejvyšší hodnoty (a snažíte se o ně), jsouuloženy od dětství ve vaší šedé kůře mozkové. Dokážete pružněpřizpůsobovat své zásady, když je to užitečné (pro vás) nebochoulostivé (vzhledem k ostatním) - umíte nenalít čistého vína. Vžádném případě však neobětujete všechno, v co věříte, momentálnímuzájmu, pochybné výhodě. Nemáte příliš chuti smlouvat s vlastnímsvědomím nebo s nebesy. Raději se nezpronevěřujete svým slibům, neradizrazujete své přesvědčení a své vztahy. Máte dost sebedůvěry, abystedokázali změnit své rozhodnutí, kdyby vám měly vzniknout nějaképroblémy. Základ vašeho milostného kréda tvoří věrnost a romantismus.Ať už počítáte se svatbou či ne, chcete mít lásku exkluzivní, a to jakz osobní potřeby, tak ze společenského konformismu. Může se vám stát,že budete nevěrní (nebo přijmete nevěru druhého), ale nemyslíte si, žeto svazek posílí, a odmítáte z toho dělat pravidlo. Nejste anicizoložník(nice), ani trpitel(ka).

Jaká jsi?

Tvůj výsledek testu
Jů,ty jsi úplnej magnet na kluky, všichni se snaží upoutat tvojípozornost. Lépe se rozhlédni a uvidíš, kolik lidí by se s tebou chtělospřátelit. Svým vystupováním přicházíš o spoustu zajímavých zážitků.Měla bys taky být trochu aktivnější, tím nic nezkazíš. Je bezvadný jakájseš. Jseš typ holky, která se umí pěkně projevit na veřejnosti. Takženáš tip - stačí se jen pořádně dívat a za chvilku budeš mít na každémprstě deset kluků, kteří budou chtít jen tebe ...

Jste tolerantní?

Tvůj výsledek testu
Jaklze vidět, zde je bodový rozsah velmi široký. Takže je jasné, že jednoujsi takový/á, podruhé onaký/á. Celkově se dá říci, že se s druhýmilidmi sneseš. Vyznáváš filozofii, že každý má právo na vlastní názor.Snažíš se tuto myšlenku uvádět z teorie do praxe. Většinou se ti todaří. Ne ovšem vždy. To může mít na svědomí mnoho důvodů. Někteří z vásmohou být méně tolerantními s osobami, jež vám nejsou sympatické. Jiníjsou náladoví, a tak záleží na momentálním rozpoložení, zda budoutolerantní či ne. Další mohou být tolerantní v otázce víry, ale bědakdyž jde řeč o sportu... Jinými slovy - občas zapomeneš na svůj talenta staneš se nekompromisním zastáncem svého názoru. Za svým si klidněstůj, neuchyluj se však k násilí. Protože jakmile se něco prosazujepomocí síly, i když se jedná o dobrou věc, ztrácí to na ceně a humanitě.

Dokážete se v sexu uvolnit?

Tvůj výsledek testu
Vášpřístup k sexuálnímu životu je velmi tolerantní. Zřejmě jste toho jižhodně vyzkoušeli a nebojíte se experimentovat. Někdo z vás jespokojený, někdo možná poněkud přesycený a říká si - "Ale co dál?Všechno už jsem zkusil(a)..." Pokud vás láká skupinový sex, zkuste sedobře zamyslet nad tím, co jiného kromě rozkoše by vám a vašemupartnerovi mohl způsobit. Navrhuji zajímat se o tantrické učení, oschopnosti využívání vlastní energie. Ale pozor, myslete při sexu i nacity!!!

Jaký vztah máš k sexu?

Tvůj výsledek testu
Utebe Eros pracuje na směny. Když ho to popadne, tak umí být pěkněvynalézavý a radostný. Líbí se ti na intimní styk pohlížet jako napříběh, který si musí každá dvojice společně vytvořit. S pravidly musísouhlasit obě strany - a pak je dovoleno dělat cokoliv. Co se týčetebe, ty si přeješ, aby se milování nestalo banální pětiminutovouzáležitostí prováděnou deset let v jedné a té samé pozici. Správně,nuda Erota odežene jak mávnutím kouzelného proutku. S partnerem (a vmalém přátelském kruhu) ti nedělá potíže o sexu mluvit. Toho využij vdobě, kdy v tvém životě nastalo minusové sexuální období. Vyjeď siněkam s partnerem a zaveď řeč na toto tétna. Někdo přece musí převzítiniciativu. A ty na to máš! Tvoje představivost Proto by tvým partneremměla být osoba, jež bere sex jako lahodný nápoj. Je třebaexperimentovat, zkoušet nové chutě, dorozumívat se instinktem aintuicí... A pak už jen pít a vychutnávat. Občas nastane období; kdyEros usne. Cítíš se jako nepřitažlivý objekt, pouze sníš a snažíš sinamluvit, že bez sexu se dá přece žít. Neber to jako tragédii, ale čask odpočinku. Nebot i erotika ožije novými barvami, když ji dopřejemechvilkuopřejeme chvilkuopřejeme chvilkuopřejeme chvilkuopřejemechvilkuopřejeme chvilku spánku. Nedovol ale, aby ta chvíle trvaladlouho. Byla by škoda nechat zlenivět tvého prostopášného Erota!

Potřebujete sexuální doping?

Tvůj výsledek testu
Vevašem případě je náruživost a sexuální posedlost nedílnou součástí vašísmyslné osobitosti. Tudíž o tom ani příliš neuvažujete. Dovedetereagovat i na ty nejjemnější nuance, ale hlavně s tím sklízíte úspěchy.Ostatní vám mohou jen závidět.Gratulujeme!

Umíš rychle odpouštět?

Tvůj výsledek testu
Hádkáma střetům se nevyhýbáš. Naopak, vždycky chceš mít navrch. Uděláš sipředstavu a vyvodíš důsledky, které mohou tvé protivníky velmi tvrdězasáhnout, protože jim nedáš novou šanci. Škoda, svým nekompromisnímchováním druhé nezřídka zraňuješ. Naše rada - dělej kompromisy, mějvíce pochopení a neboj se občas ustoupit. Diplomacie vede často kúspěchu.
--------------------------------------
Jsi ideální dcera, respektive ideální kamarádka. Často dostáváš dárky akaždý ti ze srdce přeje všechno nejlepší, protože si nic nevynucuješ adárky nepřijímáš jako něco samozřejmého. Nestydíš se přiložit takyněkdy ruku k dílu a nikdy nic nepřeženeš. Proto většinou dostaneš, cosi přeješ, a nejsi životem zklamaná.--------------------------
 
15 RAD DO VAŠÍ LOŽNICE1) Rád si hraje - s jejím tělem samozřejmě. A také se hned nežene za tím jediným cílem s krycím názvem "už abych tam byl".

2) Pečuje o sebe - když už by rád sex, tak ať jepříjemný pro oba dva. Po celonočním alkoholovém dýchánku s jehopřáteli, bez sprchy, se škrábajícím strništěm na tváři silněpeelingového efektu... to opravdu nebude zážitek, který by si snadšením psala do deníčku.

3) Ví, jak na ni - tohle je hodně individuální a chceto chvíli praxe. První žena preferuje sex jednou, ale pořádně dlouho.Druhá radši víckrát a s přestávkami, další stačí třeba zase jen jednoua k tomu ještě hodně krátce a tak dále...

4) Velký ochranář - ona mu plně důvěřuje a když ji obejme, připadá si naprosto v bezpečí.

5) Nepřipomíná jí žádné nedostatky - a to ani tymíněné jakoby v legraci typu: "Jé, tady ten roztomilý faldíček!" nebo:"To máme ale pěknou macatou prdelku, viď?" a podobně.

6) Střídá role - někdy si se svou partnerkou pohrajenatolik, že ho už bude prosit, aby šel konečně na věc. Někdy se s tímnaopak nebude párat ani trochu!

7) Řekne, co chce slyšet - během milování se vyzná kevšemu, co k ní cítí a co pro něj právě ona znamená. Ale mělo by to býtupřímné. Žádné mazání medu kolem pusy nemá smysl.

8) Reaguje na její projev - při milování a nejrůznějším dráždění. Tím nejlépe pozná, v čem pokračovat a kudy asi cesta nepovede.

9) Příliš se neptá - Dotazování se, jaké to s ním bylo, je opravdu přinejmenším divné. O moc lepší však není ani: "Na co právě myslíš?"

10) Dá znát, co cítí - stejně jako on, tak i ona chce vidět a slyšet, jak má její miláček slastí přivřené oči a zrychleně dýchá.

11) Dokáže pochválit - srdíčko jí zaplesá, když ji k sobě po společně strávené noci přitiskne a řekne, jak moc se mu to líbilo.

12) Nemá "stresující" pokoj - respektive mu nadpostelí nevisí plno kalendářů a plakátů těch nejsvůdnějších polonahýchsexbomb s naprosto dokonalým tělem...

13) Nesplete si její jméno - natož během sexu a sejménem jeho bývalé! Pokud k tomu muž náhodou inklinuje, radši by se mělomezit na neutrální oslovení (beruško, lásko, kočičko... nebo idrsnější, ale každopádně pozor na ty ex!)

14) Nesnaží se o překonání Kámasútry - nic proti změnám poloh a zkoušení nových věcí, ale zlomený vaz a jiné zdravotní následky zase nejsou nezbytně nutné.

15) Odpustí si některé otázky - a to především: "Už jsi byla?" případně: "Kolikrát jsi byla?" Pokud to nepozná sám, asi není co řešit.......................................................................................

Přiznání...

 Nechápu, co vede Mě a ostatní k tomu, abychom místo papírových deníku, které najde maximálně přítel, vykřikovali své soukromí pomocí internetu do celého širého světa.
Je to forma terapie, jistá dávka exhibice, trochu i té touhy pozvěčnění se, především ale chuť něco tvořit...

Maybe we could make it all right
We could make it better sometime

Maybe we could make it happen baby
We could keep trying
but things will never change
So I don't look back.Still I'm dying with every step I take
Milujte tak, abyste se nezamilovali, chcete-li být šťastni.
Milovat a udržet je nejlepší, milovat a ztratit je druhá nejlepší možnost.
Láska je partie karet, všichni v ní podvádějí - muži, aby vyhráli, ženy, aby neprohrály.
Pokud milující má rád a chce být milován, nemůže se ukázat takový, jaký opravdu je.

Kde není lásky, vynikne každá chyba.
Miluje jen ten, co oplátkou nic nečeká. 
Je lépe pro ženu, aby si vzala muže, který ji miluje, než aby si vzala muže, kterého miluje.    
Malá láska se může za jistých okolností zvrhnout ve velkou nenávist, velká láska jen v úplnou rezignaci. 
                                    
                                     Bývala Jsem lehkovážná holka,
                                     co  neznala lásky hodnotu.
                                     kluku Jsem mívala jako much,
                                     ale stále cítila samotu.

                                     Žila Jsem život zábavný,
                                     uvnitř Jsem však prázdná byla.
                                     Pak Jsem ho potkala,
                                     měla Jsem pro koho bych žila.

                                     Nechtěl Mě,
                                     jaký div.
                                     Nevěřil v upřímnost mou.
                                     Řekl Mi,
                                     že co Jsem živa.
                                     Mívám pověst zlou. 
                 
                                     Já se vážně snažila,
                                     zmizel v života víru,
                                     mnoho flirtu Jsem zažila,
                                     ale po něm dál v srdci díru...


"Kouzlo první lásky je v tom, že nevěříme, že jednou zkončí"
Řekl Discracli....Neznám ho....Ale měl pravdu a s ním bezesporu všichni, kteří tvrdí, že na první lásku se nezapomíná a je ta nejkrásnější.... Tedy... Svým zpusobem. Problém je vybrat tu první, úplně opravdickou lásku. Byla to ta zeškolky? Z první třídy? Z prváku? Ten nešika, co vás připravil opanenství? Nebo ten šikovnější, který vám ukázal, jaká láska umí být sevším všudy? Všechno ale jednou končí, tak skončí i Ta, o které jste věděli, že bude trvat užnavždycky, protože jste měli ještě dost naivity a málo životníchzkušeností.Potkáte druhou lásku...Někdo dříve, někdo později...Dlouhé rozhovory - v podstatě o ničem, ale vlastně o všem, blízkost, jistota...
Aleuž tam není ta jistota, že to nikdy neskončí.Už chybí ta naivita. Jste příliš střízliví a světvidíte jinýma očima než v patnácti. Přišli jste o většinu iluzí aněkterých snů. Svět kolem už není růžový a někteří lidé jsou zlí a falešní.
S tím vstupujete do nového vztahu.
I s tím, že je vám jasné, kvůli čemu se budete hádat a že zamilovanost netrvá věčně.Jednoho dne skončí to období, kdy vaše nejčastěji použitá věta je"Miluji tě!" a říkáte ji stokrát, tisíckrát denně. Po roce a něco sedostaví období, kdy mnohem častěji říkáte jiná slova*, až se "Milujitě" stane rutinou vyslovovanou po skvělém orgasmu, před spaním nebo přislabé nostalgické chvilce.Vyčerpaní z toho, jak jstespolu a jak moc se máte rádi.Člověk si občas musí ulevit, někam utéctnebo prostě z plných plic zařvat. Jinak to nejde. Ani u prvních lásek,ani u té poslední...
Tak sedím a vzpomínám na to, co bylo.Naprvní velkou lásku, u které jsem si byla jistá, že neskončí. Vzpomínámna dobré,ale i zlé.Abych si mohla vážit všeho,co mám... Bez iluzí a naivity. Zdá se mi o lidech, kteří mi zmizeli ze života. Je to lepší, nežkdyby se mi mělo zdát o práci, ale horší, než sny o sexu :) Posledníchpár dní je vzpomínkových. Možná proto,že jsem mezi novými lidmi a naty "staré" nezbývá čas. A někdy to není jen tím časem, ale předevšímproto, že zkrátka z toho života více či méně zmizeli.Asi je úplně normální, že si jednou za čas vzpomenete na někoho, kdose vám připletl do života a zas zmizel, nějak vás ovlivnil, s něčímpomohl nebo v něčem zklamal, ale zkrátka byl na chvíli s vámi nebovedle vás. A tak mám teď vzpomínkové období...Nemám deprese. Není důvod je mít.Přesto tak nějak se smutkem přemýšlím o všech těch"kamarádech na chvíli" a o bývalých milencích, kteří mi nějakýmzpůsobem zasáhli do života.Zrovna včera, kdy jsem s kamarádem v autěprojížděla mě celkem známou trasu, vzpomněla jsem si, co asi kdo dělá...Není to stesk, je to jen zvláštní pocït, že nevíte, co dělá člověk, nakterém vám kdysi záleželo. Jak se má a jestli nemá nějaké starosti.Život mě tímhle nepřestane udivovat. Tím, kolik lidí vám zkříží cestu avy je třeba už nikdy neuvidíte. Anebo víte, že je vidět  ani nemůžete,protože jsou věci, které tomu brání...Nebo kolem sebe chodíte a sotva se pozdravíte- A to je smutné, když Jste si předtím byli tolik blízcí. Pěkně hnusná doba...Doba, kdy jsme za přítele schopni někoho označit pouhým kliknutím naodkaz "Přidat mezi mé přátele"? A stejně tak rychle ho také vymazat. Akaždý si hrabe na svém písečku a občas zvedne mobil, zeptá se "Jak semáš?" anebo taky nezeptá, protože volané číslo je nedostupné...Už celkem dávno se mě někdo ptal, jestli opravdu stojí za tovést život, jaký žiju já, být bez partnera, jen si užívat, býtsvobodná. Tenkrát jsem jí odpověděla, že vlastně ne, že si sicečlověk užívá věci, které ve vztahu obyčejně nedělá, ale v závěru stejnězjistí, že ačkoli si náramně užívá a nikdo ho nehlídá, večer si nemá kekomu lehnout, komu poslat sms na dobrou noc a ráno nemá komu dělatsnídani nebo svačinu do práce.
V poslední době, kdy se vyrojilo takové krizové období, hodněvzpomínám. Ne proto, abych si drásala nervy, spíš vzpomínám na tohezké. A je těch vzpomínek víc než dost. Hlavně za poslední dva roky.
Vzpomínám i na ty muže, na to, co mi dali, co vzali,na ty, které jsem milovala i na ty, kteří byli jen na chvíli, pro párdoteků a polibků a pak jsme odešli každý jiným směrem. Některé tyvztahy byly naprosto šílené a o některých by se dal napsat román vestylu Anny Kareniny :) Každý z nich se na mě určitým způsobempodepsal. Byl součástí mého vývoje, na chvíli částí mého života, někdyvzorem jindy milým přítelem nebo jen někým, kdo v tu chvíli bylnablízku, ať už z jakéhokoli důvodu. Pravda, mnohdy to nebyly důvodyzrovna dvakrát patetické :)Vím, že jsem se za ty dva roky změnila. I když jsem stále zůstala tímrebelem s tváří andílka, ďáblicí, mrchou, obyčejnou holkou, směsicítoho všeho, přesto jsem jiná. A ten vývoj zdaleka ještě nezkončil.Popravdě řečeno... není lehké se najednou uklidnit, ubrat plyn.Chtěla jsem vyzkoušet ještě spoustu věcí a až pak začít přemýšlet, žese usadím.
Aby  mohlo začít něco nového, musí nejdříve skončit to staré...Když ne, nemá to cenu...
Nenechávejte mě samotnou s mýma myšlenkama...Možná si řeknete, že se nudím, při pohledu na celé tohle líbímseti a blog. Ne, nenudím se... Právě naopak, ale mám  potřebu psát tady to, co bych ráda někomu řekla osobně, ale nejde to, nemužu...Někdy je to takhle lepší...Pokud toho člověka zajímám, i když se nemužeme vidět...Z jakéhokoliv duvodu...přečte si to tady a vyloží si to, tak jak on sám uzná za vhodné...Tak jak si bude přát, aby to bylo a možná také tak, jak to je... Ale nikdy to tak už nebude...Nikdy se nevrátí zpět to, co bylo... Nikdy už to nebude stejné...Ale muže to být....jiné...Muže to být ještě lepší...Duležité je věřit...a vědět, žeNIKDY se nemá říkat NIKDY...Čím více člověk o tom druhém mluví, at v dobrém či zlém, tím více mu leží v hlavě... Co si budeme nalhávat...Absolutní ignorace také není dukazem o tom, že nás ten druhý nezajímá... Muže být předsíraná...Ale také nemusí...Jak to poznat? To je věčné dilema nic nechápajících lidí...,Lidí....kteří jsou zamilovaní, až se z nich stávají detektivové a nejlepší psycholgové proti jejich vuli..."Co tím chtěl básník říci?"...O čem mluvím? NEOHLÍŽEJ SE, CO BYLO, ALE CO BUDE................................................................................................................
Hodné holky se dostanou do nebe, potvory všude tam, kam si přejí...♥

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odsuzuji alkohol... Ukazuje druhou tvář člověka... Jeho hluboké podvědomí vychází na povrch, jeho obavy, strach, zloba, jeho skrytá trápení, a hlavně pravda... Alkohol mění lidi na agresivní, zlé, plačtivé, přecitlivělé, hysterické,... Člověk ztrácí zábrany a téměř každý po probuzení lituje svých činnu, pokud si je ovšem pamatuje...
----------------------------------------------------------------------------
You and me
We used to be together
Every day together always
I really feel
I'm losing my best friend
I can't believe
This could be the end

It looks as though you're letting go
And if it's real,
Well I don't want to know

Don't speak
I know just what you're saying
So please stop explaing
Don't tell me 'cause it hurts
Don't speak
I know what you're thinking
I don't need your reasons
Don't tell me 'cause it hurts

Our memories
They can be inviting
But some are altogether
Mighty brightening

As we die, both you and I
With my head in my hands
I sit and cry

It's all ending
I gotta stop pretending who we are...
You and me
I can see us dying...are we?

21.Říjen 2007

Proč lhát, když...

...stačí mluvit pravdu, aby ti stejně nikdo neuvěřil? Lidské řeči jsou horší než výstřel z pistole...Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl. Osočování je hrozná věc. V zákonech však není zapsán žádný trest proti osočovatelům jako proti zlodějům, kteří kradou přátelství.Každý člověk má ke své pravdě svá poznání, své důvody, své kořeny, ale to ho neopravňuje vidět v jiné pravdě jiného člověka důvod k nenávisti.Věř těm, kteří hledají pravdu. Pochybuj o těch, kteří ji našli...protože- Moudré ucho neposlouchá,co hloupá huba povídá.Where The Truth Lies

Jeden okamžik Mi změnil život, byla to setina sekundy...Ovšem stalo se to...Většina z vás tento pocit asi zná. Pocit, kdy vám příde všechno těžké, nemožné a kdy se cítíte sami. Žijete ve světě, kterému nikdo nerozumí. Ulicemi plynou davy nevšímavých, ustaraných a tak neskutečně monotónních lidských postav. Všechny jsou zabrány do svých vlastních starostí všedního, ničím nezajímavého dne. Nikdo se na chvíli nevytrhne z každodenního stereotypu. Nikdo se nezeptá, zda nepotřebuje ten druhý pomoci, zda je vše v pořádku. I když jsme lidé rozumní a žijeme ve světě, kde očekáváme střízlivou věcnost, každého z nás se citlivě dotýkají některé okamžiky, a to jak v realitě vlastní, tak realitě druhých. Nikdy nás nenaplní natolik věc, kterou děláme pouze z rozumu...Stále budeme mít pocit, že někde něco chybí. Každý jsme jiný a každý čekáme něco jiného. Můžeme litovat každého rozhodnutí, které učiníme. To ukáže čas, ale kde mám záruku, že kdybych se rozhodla jinak, život by byl lepší? 
    
Mohl by být i podstatně horší

Lidem jsem mnohokrát věřila a naopak jsem nevěřila, že by byli schopni udělat nějakou hnusárnu, ale opak byl pravdou...
LŽI JSOU JAKO LÉK...                       

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zaujal Mne velmi jeden článek, a to tak moc, že jsem ho tady musela zveřejnit... Mluví Mi z duše...
       PARCHANT (Jak se pozná?)

 • klade sebe a své potěšení před potřeby všech ostatních v životě
 • může (a obvykle to i udělá) zničit ženu, která mu způsobí smutek
 • nestará se o to co si o něm ostatní myslí - nepotřebuje souhlas
 • nevzhlíží k ženám
 • nedovolí, aby mu lidé neprokazovali respekt. Pokud ho nerespektují, dokáže je rychle usadit
 • rozčílí se a dá to najevo
 • nebojí se ženě citově ublížit

Důvod, proč jsou parchanti u úspěšní u žen je v tom, že mají všechny kvality, na které ženy slyší. Co ale přehánějí je to, že zacházejí ve svém chování do extrému a vypadají příliš drsně, samolibě a samostředně. Musíte pochopit, proč jsou tihle muži u žen úspěšní. Často když ženy mluví o parchantech, zní to tak strašně, že si většina hodných hochů myslí, že se musejí chovat přesně opačně. Pravdou je, že stěžování, které od žen slyšíte je kombinací:

 • ženské frustrace z toho, že nejsou schopny kontrolovat vztah stejným způsobem jako před tím
 • jeho opravdu parchantskými kvalitami

Kdyby bylo na první pohled jasné, že je muž úplným parchantem a nějakým idiotem, tak by nikdo s ním nechtěl mít nic společného a ona by s ním dlouho nevydržela. Jenže on má také své kvality, které jsou pro ženy atraktivní a návykové, takže zůstává. Vyhrává nad ní ve všech směrech.

Tímto článkem Vás rozhodně nechci navádět, abyste se chovali naprosto stejně jako tito parchanti. Jen by Vás to mělo přivést k zamyšlení, proč jsou právě tito parchanti u žen tak úspěšní.

Cholerika charakterizuje červená barva. Symbolizuje energii a sílu. Rád skáče do řeči, umí být velmi kritický, dokáže zraňovat, chce být ve všem nejlepší a neváhá „jít přes mrtvoly" za svým cílem. Miluje adrenalin. Rozhoduje se okamžitě a nepomýšlí na následky. Musí být lepší než ti druzí, je výjimečný. Ve skupině ho poznáte tak, že se vždy bude něčím odlišovat. Neváhá na sebe vzít zářivě žluté, červené nebo třeba růžové tričko - hlavní je být jedinečný a uznávaný.

Zelený člověk je orientován na rodinu. Nemá rád novinky, je věrný a stálý. Nepodstupuje riziko, dodržuje svůj zažitý stereotyp. Stejně jako červený člověk je i zelený citově založený. Rozhoduje se však velmi pomalu (podle svého srdce). Poznáte ho tak, že se dokáže velmi dlouhou dobu bavit s obdivným tónem o celebritách. Dodržuje svůj denní režim a nikdy si na sebe nevezme žádné výrazné oblečení.

Modrý prahne po vědomostech. Rád se dozvídá nové věci, ale vše podstatné si musí sám ověřit. Proto může působit dojmem pomalejšího člověka (přemýšlí). Dlouho si buduje důvěru k ostatním a zklamání nese velmi těžce. Neustále pozoruje okolí. Myslí na budoucnost. Má na sebe vysoké nároky. Když je nedokáže splnit, tak upadá do depresí (proto vychází z melancholika). Nerad uznává své chyby. Vše musí mít svůj zažitý pořádek. Ve společnosti se drží spíše stranou a pozoruje. Většinou se jeho komunikace omezí na několik osob, kterým věří. Na hlučné zábavy příliš nechodí. Obléká se spíše konzervativně.

Poslední barva, kterám nám zbývá, je žlutá. Vychází k nezávazného a vždy usměvavého sagvinika. Takový člověk se rád nadchne, ale jeho nadšení vzápětí opadne. Zásadně všude chodí pozdě. Je to životní optimista. Velmi nerad ubližuje lidem. Jeho přítomnost vždy rozproudí zábavu. Neustále mluví, mluví a mluví. Nedokáže ale nic dotáhnout do konce.Ve společnosti tohoto člověka poznáte jednoduše. Baví všechny okolo sebe. Neváhá se obléct do čehokoli.

 • červená: energie, síla, potřeba být výjimečný a uznávaný
 • zelená: klid, jistota, stereotyp
 • modrá: vysoké nároky, nevyzpytatelnost, klid, mír
 • žlutá: nevázanost, optimismus, potřeba prosadit se

Červený člověk se určitě nesnese se žlutým a s jiným červeným. Žlutý by neustále podrýval jeho autoritu a vztah s červeným by byl založený na vzájemném předhánění se. Jeho akčnost se nemusí líbit zelenému, nicméně vztah s ním by nebyl až takovou překážkou. Nejlépe se k červenému hodí modrý. Jeho vysoké nároky červený splňuje. Obě strany mají z takového vztahu přínos - červený je uznávaný a má možnost seberealizace a modrý splnil své nároky na partnera (navíc je slabší a tak se raději červenému přizpůsobí). Problém u těchto dvou nastává v momentě, kdy dojde k hádce. Ani jednomu se nechce ustoupit. :)

1.fázi funguje přitažlivost fyzickáV 2. fázi zabírá přitažlivost osobnosti, kouzlo, charisma, energie, nasazení a vynalézavost.
a) inteligence - mozek
b) duševní úroveň - styl
c) praktické dovednosti - šikovnost
d) materiální zajištění - peníze
Ženy, ať už vědomě nebo nevědomě, vyhledávají dominantní znaky, když si vybírají životního partnera.

06.Říjen 2007

Nemužu mít všechno..

Nemužu mít všechno, ale většinou chceme to, co mít nějakým zpusobem nemužeme........Chceme tam, kde to není povoleno, kdyby to stálo na každém rohu s cedulkou 'nabízím se' nikdy by to nebyla výzva získat to.... Kdyby před námi visela mapa, jak se tam dostat, nikdy by to nebylo dobrodružství a konec cíle buhví kde a buhví jaký.... Ta jistota je někdy zničující... Nezajímavá, bez nádechu záhady ....nudná.......... Hledáme proto jinou trasu... Nekonečnou stezku odvahy na každém rohu nabízející novou zkušenost,která nám pomuže uvědomit si kudy chceme jet příště.... Až nám tu cestu zkříží někdo, kdo bud pujde s námi... A zkusíme jít spolu nebo nás alespon nasměruje kudy cesta nevede.... Pomuže nám uvědomit si kudy chceme jít příště a čemu se vyhnout.... Protože VŠECHNO PŘICHÁZÍ Z NĚJAKÉHO DUVODU........ ALE .......Nic není zadarmo......

SENSATION WHITE

6.10 2007, hala Ludowa, Wroclaw.

08.Září 2007

KLIDNÝ ŽIVOT.............

Dávej lidem více, než očekávají a dělej to s radostí.
Nevěř všemu co slyšíš, nespi tolik,kolik bys chtěl,neutrat vše,co máš.
Když někomu říkáš "Miluji Tě" mysli to doopravdy.
Když někomu říkáš "Promin" Dívej se mu do očí.
Nikdy se nesměj snum někoho jiného,lidé kteří nemají sny,nemají mnoho.
Věř v lásku na první pohled.
Miluj do hloubky a vášnivě,muže Ti být ublíženo,ale je to jediný zpusob,jak žít plný život.
Při nesouhlasu bojuj ferově.
Neposuzuj lidi podle jejich příbuzných.
Mluv pomalu a mysli rychle.
Pokud Ti někdo položí otázku, na kterou nechceš odpovědět, usměj se a zeptej se:"Proč to chcete vědět?"
Zatelefonuj matce.
Řekni "Na zdraví" když si někdo kýchne.
Když prohráváš, neprohraj ponaučení.
Když si uvědomíš, že jsi udělal chybu,podnikni okamžitě kroky k její nápravě.
Pamatuj si, že velká láska a velké uspěchy vyžadují velký risk.
Usměj se,když zvedáš telefon,osoba na druhém konci to uslyší.
Pro manželství si vyber toho, ským si rád popovídáš,až zestárnete konverzační schopnosti budou stějně duležité jako ostatní.
Pamatuj si,že ticho je občas nejlepší odpověd.
Otevři se změnám,ale nezapomen na Svoje hodnoty.
Žij dobrý a čestný život, až zestárneš,tak budeš mít znova možnost těšit se z něj.
Při hádce se svým protějškem s ezabývej aktuální situací.
Laskavá atmosfera doma je velmi duležitá.
Čti více knih,sleduj meně televize.
Čti mezi řádky.
Poděl se o své zkušenosti.
Bud jemný ke světu.
Starej se jen o své věci a nemíchej se do záležitosí jiných.
Nevěř tomu,kdo při líbaní nezavírá oči.
Jednou do roka jdi an místo,kde Jsi nikdy předtím nebyl.
Pokud vyděláš hodně peněz,použij je na uspokojení jiných,to je největší radost z bohatství.
Pamatuj si, že nedostat někdy to co chceš, je zásahem štěstěny.
Pamatuj si,že nejhezčí vztah je ten,kdy láska k tomu druhému je větší než potřeba ho vlastnit.
Nikdy nepřerušuj toho, kdo Tě chválí.
nauč se pravidla a pak nějaká poruš.
Posuzuj svuj uspěch podle toho,čeho Jsi se musel vzdát.
Pamatuj si,že Tvuj charakter je Tvuj osud.
Nevytahuj minulost.
Přistuuj k lásce a kvaření s bezstarostnou odevzdaností.
Zapamatuj si 3 duležitá R:
-Respekt pro Sebe
-Respekt pro jiné.
Responsibility-Zodpovědnost za všechny Své činy.
EROTOMANIE-Termín erotomanie má totiž ještě jednu definici.Podle ní je erotomaniechorobná víra, že jedinec je milován jinouosobou. Tou může být třebasoused, spolužák ze školy, kolega z práce,prodavačka z trafiky, aletaké někdo, koho dotyčný na vlastní oči nikdyneviděl a zná jej pouze ztelevize, kina nebo časopisů. Erotoman, kterýse zamiluje do cizí osobya upne se na ni, bývá přesvědčen, že ona osobak němu také pociťujevelmi silný cit, a jestliže se spolu někdypotkávají, že k němu vysílávýznamné signály očima, pohyby a podobně.Věří rovněž, že našel prosebe toho pravého a že je jen otázkou času,kdy se jejich vztah naplníse vším všudy. Nedochází mu, že žádný vztahve skutečnosti vůbecneexistuje a že k němu nikdo žádné signálynevysílá. Erotomanie v tétopodobě může být zcela neškodná a do jistémíry ji zná spousta z nás. Zanějakou dobu zamilovanost do neznámé osobypřejde a pozornost se obrátína jiný objekt - například na sympatickéhomladíka, kterého občaspotkáváme při venčení psa a  který se na náspokaždé mile usmívá... Nemohlo by to náhodou něco znamenat?......................PATŘÍ K DOBRÉMU SEXU LÁSKA, NEBO JE DOBRÝ SEX LEPŠÍ BEZ EMOCÍ?Možnáby bylo zajímavé výzkumem zjistit, s kým jsme zažili nejlepšísex.Jestli s tím, do koho jsme byli zamilovaní či s kým jsme žilivespolečné domácnosti, nebo s tím, ke komu nás nevázaly žádnépovinnostivyplývající ze společného soužití.
Ženy podle odborníků nasexualitu i podle psychologů k sexu přistupujíjinak než muži a jinak sedívají na sex, u něhož chybí láska. Jestliženačapají svého partnera přinevěře a on jim vážně tvrdí, že to pro nějnic neznamenalo, nevěří mu.„Když ji tedy nemiluješ, jak tvrdíš, když sní jenom spíš, proč s nívlastně spíš?“ ptají se. „Co z toho můžešmít?“ „No co z toho asi můžumít? Schválně, pověz mi to?“ „To právěnevím. Kdybych to věděla, neptalabych se.“ „Nejspíš sex, ne? Jenomsex.“ „Jenom? Když to je jenom sex,tak proč s ní spíš?“ „Právě jsem tořekl. Kvůli sexu. Je to tak těžképochopit?“

23.Srpen 2007

♥♥♥♥♥Jsme to,co předstíráme,tak pozor na to,co chceme předsírat.

Nemužu se dívat na ty ubožáky kolem, nemužu dělat, že nevidím, co se děje, nemužu předstírat, že o nic nejde- Ale musím... Neumíte se chovat!! Nemá cenu vysvětlovat proč, nepochopí-li to člověk sám, je to zbytečné... Ale na každého jednou dojde...:) Začnětě si vážit lidí a ne jen sami Sebe, když ani nemáte duvod- Ne, nemáte... Myslíte na Sebe, hrabete pro Sebe a ostatní Vás nezajímá... Smutné- Ale lidské a strašně "trendy" v téhle díře. Nemohla bych se zahazovat s takovýma špínama... Nemáte uroven?? Klesli Jste pod ní?? Kde je chování?? Slušné bavení... Pak čekáte zázraky? Vyhrává ten "nejvychcanější", spravedlnost se nepěstuje, Faleš se vyplácí, upřímnost se nenosí... Zkuste někdy mluvit narovinu s lidma, ke kterým máte nějaký vztah- At to bolí nebo ne, tak to zkuste a nebo s nima raději nemluvte!! Sami se budete cítit lépe... Nebo je lepší vodit ostatní za nos? Usmívat se nad vlastní "výhrou", že Jste někoho obelstili? Že Vám uvěřil tu sprostou lež? Že Vás někdo má rád, a proto Vám věří? Neumíte říct vlastní názor? Když se liší od jiných, tak raději držíte hubu? Je mi špatně:).......Kde to Jsme? Kam se chceme dostat? Nemáte rádi hádky? A co když to bez nich nejde... Chcete klid, ale házíte kolem jen špínu a modlíte se, at se na to nepřijde... To je klid? Klid v duši ale určitě ne...

10.Srpen 2007

MIka-Relax, take It easy. . .

Ryby 12. 3. - 20. 3. - pod vlivem Marsu - jsou nároční, společenští, citliví, ochotní, mají rádi kolektivní zábavu

Role Ryb je rolí kontaktérů, role těch, kdo vyprávějí o nevídaném aneslýchaném, role těch, kdo vnímají více, než jiní. Vize a proroctvíRyb mají podobu filmů, promítaných na rozšířené zorničky zřících.Znamení Ryb bývá nazýváno "smetištěm zvěrokruhu" - je jako skládka, nakteré se hromadí vše nepotřebné, vše, na co by ostatní zapomněli, vše,čeho se chtějí za každou cenu zbavit. Představme si tajemné a předzraky většiny smrtelníků ukryté mořské dno, pokryté potopenými koráby,zaplavená lidská sídliště, opuštěné smutné trosky a rozvaliny, truhlices pohádkovými poklady, lastury fantastických tvarů a barev - právě takvypadá vnitřní a často i vnější svět Ryb, přesně tak vypadá i našeRealita na sklonku rybí éry - realita zahlcení, realita přeplněnosti,realita smetišť i pohádkových zámků, zahnívajících periferií ipřepychových městských center. Éra Ryb bude možná jednoucharakterizována jako jeden velký podvod, jako období těchnejfantastičtějších mystifikací.

Ryby mají přirozený dar vnímavosti, dar naslouchání. Jsou stvořeny kvychutnávání a naslouchání. Jsou přede všemi vyznamenány možnostívnímat nejjemnější vibrace boží lásky, naslouchat hudbě sfér. Prožitekvnitřní hudby je vskutku prožitkem na vrcholu ostatních prožitků...Osvobození, uvolnění, spočinutí.Vaše osudové číslo je 6

Šestka poskytuje mimořádný smysl pro zodpovědnost, lásku a rovnováhu.Je to ochotný a svědomitý člověk, který má schopnost napravit a vyvážitnejrůznejší nesouladné okolnosti. Rád pomáhá všem, kdo to potřebují. Mápřirozené nadání pro práci se starými lidmi, invalidy, dětmi nebo sjinými lidmi, kteří žíjí za nerovnoprávných podmínek. Přestože tentočlověk obvykle má umělceké nadání, je pravděpodobné, že si vyberepovolání, které mu umožní pracovat pro všeobecné dobro společnosti. Jeto přátelský člověk, který oceňuje ostatní. Má hloubku porozumění a jeúčastný, laskavý a štědrý. Je to ideální rodič, který se vážně zabývádomácími záležitostmi. Jeho přístup k osobním vztahům je upřimný aotevřený. Nadbytek energie čísla 6 v povaze může vytvořit člověka,který je příliš přísný a náročný vůči sobě samému. Je příliš sebeobětavý. Někdy se může stát, že se pokouší přílišnezasahovat do žáležitostí ostatních. Jindy tento člověk ztratí pojem svéidentity a osobitosti, protože se ustavične zabývá ostatními. Obvyklemá sklon dělat si zbytečné starosti. 

Vaše životní číslo je 5

Vládnoucíplaneta Merkur dává lidem se životním číslem pět touhu se osvobodit odvšech pravidel a předpisů, které je nějak svazují. Až příliš často setito lidé snaží najít svobodu v tom, že uhýbají před vnějšími vlivy aodvracejí se zády právě k těm situacím a lidem, od nichž by se mohlinaučit nejvíce. Správný přístup ke svobodě neznamená zbavit se všechomezení, ale využít těchto omezení a ovládnou je. Pětka je nositelemjemnosti, moudrosti, laskavosti, intuice, rozhledu, pohotovosti aštěstí. Má schopnost logického a racionálního myšlení a systematickéhojednání.

Vaše číslo roku narození je: 1

Tito lidé jsou velmi nezávislí, potřebují velkou míru volnosti asamostatnosti. Svým přičiněním získávají daleko víc, než pomocí druhýchlidí. Svým založením jsou uzavřenější, raději se drží zpátky. K ničemuse nenechají donutit i kdyby šlo o něco, k čemu původně směřovali sami,rádi jednají podle svého. Ve všem chtějí být "jedničky", neradi "hrajídruhé housle". Jejich vůdcovské číslo jedna jim dodává na ctižádosti, acíl, dostat se v dané oblasti na špičku, dokáží sledovat velmiusilovně. Potrpí si v životě na trochu vzruchu, pokud jim schází,postarají se o něj sami. Negativní vlastností lidí s jedničkou roku iměsíce je jejich náladovost, dokáží být větší neurotici než všechnaostatní čísla dohromady.

Váš den narození označuje ÚČASTENSTVÍ

Člověk narozený devatenáctého dne v měsíci je chápavý, moudrý atrpělivý. Často trpí pocitem osamění a izolace díky primárnímu číslujedna. Lidé ho často žádají o pomoc, protože cítí vysoké vibrace čísladevět. Takový člověk je ochranitelský a odpovědný. Občas u něj můžemenajít i negativní vlastnosti jako je bouřlivý vztek, náladovost,panovačnost a žárlivost. V primárním čísle jedna nacházíme velmi vysokéaspirace. Jednička zde představuje inspiraci, ctižádost, entuziasmus,sílu vůle, nezávislost, originalitu a odhodlání. Rozvoj těchtovlastností má velký význam, jinak se takoví lidé stanou sobeckými aegocentrickými. Na situace reagují nejdříve rozumově.
Osobní roční vibrace spjaté k roku 2007 je: 4

Obdobíosobní roční vibrace čísla 4 je nesmírně fyzicky aktivní, přinášítendenci utápět se v práci a nevěnovat pozornost varovným poznámkámpřepracování. Dává sklon k unáhleným rozhodnutím, která vedou komezením a frustracím. Člověk může pociťovat, jakoby na každém krokunarážel na "překážky" a ustavičně mu něco stálo v cestě. Cítídůležitost pocitu určitého zajištění, uvažuje o své budoucnosti i obudoucnosti nejbližších a plánuje mnohem více dopředu. Sklon držet sedoma a dávat přednost známému prostředí před změnou a objevovánímnového. Doba vhodná k nákupu nemovitostí s k investicím. Hledá podporua povzbuzení, protože se může cítit nejistý a pochybovat o svéschopnosti dosáhnout v životě úspěchu. Je to tím, že upírá pohled dolůa usilovně pracuje ~ nedokáže pokrok, kterého dosáhl postřehnout. Musíse naučit, odpočívat a vyrovnávat se s energií, pak mu tento rok můžepřinést úspěch. Jinak stres, nervové napětí, fyzické onemocnění.

MIka-Relax, take It easy. . .   02.Červenec 2007

Took a right to the end of the line
Where no one ever goes.
Ended up on a broken train with nobody I know.
But the pain and the (longings) the same.
(Where the dying
Now I'm lost and I'm screaming for help.)

Relax, take it easy
For there is nothing that we can do.
Relax, take it easy
Blame it on me or blame it on you.

It's as if I'm scared.
It's as if I'm terrified.
It's as if I scared.
It's as if I'm playing with fire.
Scared.
It's as if I'm terrified.
Are you scared?
Are we playing with fire?

Relax
There is an answer to the darkest times.
It's clear we don't understand but the last thing on my mind
Is to leave you.
I believe that we're in this together.
Don't scream - there are so many roads left.

Relax, take it easy
For there is nothing that we can do.
Relax, take it easy
Blame it on me or blame it on you.

Relax, take it easy
For there is nothing that we can do.
Relax, take it easy
Blame it on me or blame it on you.

Relax, take it easy
For there is nothing that we can do.
Relax, take it easy
Blame it on me or blame it on you.

Relax, take it easy
For there is nothing that we can do.
Relax, take it easy
Blame it on me or blame it on you.

It's as if I'm scared.
It's as if I'm terrified.
It's as if I scared.
It's as if I'm playing with fire.
Scared.
It's as if I'm terrified.
Are you scared?
Are we playing with fire?

Relax
Relax
 

 

již jsem to zhlédl(a)

Uvolni se (udělej to jednoduše)

Vrať se na konec té řády
kde není nikdo, kdo by šel
Skončila jsi v rozbitém vlaku s nikým, já vím
Ale bolest a (touhy) jsou stejné
Kde umíráš
(Teď jsem se stratil a volám o pomoc.)

Uvolni se (udělej to jednoduše)
Pro tohle tam není nic, co můžem udělat
Uvolni se (udělej to jednoduše)
Vina je buď na mě nebo je vina na tobě

Je to jako když jsem vystrašený
Je to jako když jsem vyděšený
Je to jako když jsem vystrašený
Je to jako když si hraju s ohněm
Vystrašený
Je to jak když jsem vyděšený
Jseš vystarešená?
Hrajem si s ohněm?

Uvolni se
To je odpověď na ty ponuré časy
Je to jasný, nerozumíme, ale poslední moje myšlenka v mé mysli
je opustit tě
Věřím, že v tomhle se shodneme
Nekřič - je hodně dalších možností

Starší články >

O autorovi

 • Jméno Sabrinaaa
 • Bydliště neuvedeno
 • Všechno něco stojí, i smrt stojí život. Každá životní zkušenost něco stojí. Stojí možná slzy, strach, svobodu, stojí chyby, za ktere se člověk stydí, je to cena vašeho vědomí. Většinou vzpomínám na to špatné, ale vzpomínám na to ráda...
Můj profil

Poslední návštěvy