Život obyčejnýho člověka.
30.Březen 2009
Co se změnilo

No už jsem sem dlouho nic nenapsala a je toho dost co se změnilo.
Tak třeba to, že jsem zas píšu. Pak že jsem zas sama. Že mám skoro hotový papíry na auto. Že se kamoška rozešla ze svým klukem.

Tak se dem rozepsat. No asi vás zajímá co znamená skoro hotový, že? EEEmm z mého pohledu to je to, že testy a technická je brnkačka. Ale jízdy..... no je too děs a hrůza. By mě zajímalo, proč když vidím, že tam nic nejede nebo je to auto daleko musím mu dát přednost (nemyslím stopku).

A to že se moje kámoška rozešla z klukem, no podle mě normálka. To prostě k životu patří. Člověk si pobulí, vyřve, vymlátí ze sebe zlost a pak mu je fajn a navíc, v moři se spousta rybiček.

autor Weruninek | 17:26 | komentáře (0)
20.Prosinec 2008
Ať žijou vánoce
A je to tady. Zase jsou tu vánoce, svátky klidu, míru, pohody atd. Jo ale jak pro koho. Nesnáším tam schon a šílenství. Ale co za pár dní je klid a pak už jenom sladký silvestr. Chlastání, pařby, přátelé, rodina, jo tak to ten pravej odvaz.
autor Weruninek | 20:54 | komentáře (0)
24.Září 2008
Zase září

A už je tu zase školička. Tenhle rok začal dost divně a pak už to bylo v pohodě.

Hlavně slučák ze základky. Jo ten byl nejlepší. Konečně jsem zase viděla svoje starý kámoše a kámošky, lásky a nenáviděné osoby a všechno se to najednou vrátilo. Vzpomínky, láska, nenávist, pochopení, soucit, závist, radost, štěstí,.... Však to znáte. Vyvstala mi na paměti docela super vzpomínka na mou lásku ze 3. třídy, nosil džíny, bílý tričko a mě se strašně libil, jo hnědý vlasy, hnědý oči a krásnej uhrančivej pohled. Teď jsem ho viděla zas a..... Zase džíny, černý triko, hnědý vlasy, hnědý oči a ještě krásnější uhrančivější pohled a já v tom zase lítám jak ta malá holka a připadá mi, že jsem zas ve třetí třídě. Je to skvělej pocit a jsem za něho ráda, idyž pořád nevím jestli je na tom stejně jako a já a moje city opětuje. Kéž by.

autor Weruninek | 18:05 | komentáře (0)
15.Srpen 2008
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NEPODCEŇUJTE MUŽE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dívky, ženy, paní!

Pusťte svého kluka, přítele, manžela do kuchyně. Možná se vám to bude zdát jako šílenost, ale může vás to moc překvapit. Například můj bývalý, nikdy nevařil, neuklízel, nepral, nežehlil, no zkrátka nedělal doma nic co jen trošičku zavánělo ženskou prací. Vždycky mi říkal: "Nikdy nebudu doma nic dělat, teda jen vydělávat peníze, sem tam vezmu ven děti a to je všechno. Nic po mě moje budoucí nemůže čekat." A co jáá mu na to řekla, toho dne nic, ale nechale jsem si to hezky uležet v hlavě a zamyslela jsem se nad tím. Druhý den jsem se sešli a já mu odpověděla: "Zkusíme si to na jeden týden vyměnit. Já budu chodit do práce, dělat chlapský věci a tak a ty budeš dělat moje práce a ještě chodit do práce. Jo a aby ti to nebylo líto, uzavřeme sázku. Když to zvládneš, tak jeden den udělám co budeš chtít. Ale když to nezvládneš, čeká tě další týden ženských prací. Platí?" A co on na to? Souhlasil.

No určitě jste zvědavé jak to dopadlo. Bohužel jsem částečně prohrála i vyhrála. Prádlo bylo zaprané, žehlení ušlo, uklid byl vynikající a to vaření bylo skvělé, senzanční, úžasné. Nevím kde se to v něm vzalo a to mi tvrdil, že vařečku držel v ruce poprvé.

Byly to skvělý čtvrt rok co jsme byli spolu, jen škoda, že mu to nevydrželo dýl jak ten týden a půl. Po sázce se zase změnil v toho nemožnýho kluka. Ale jedno mu zůstalo, láska k vaření.

autor Weruninek | 15:40 | komentáře (0)
01.Srpen 2008
Dnešek
Nevím co je dneska za divnej den. Nejdřív se na koupáku málem utopím, pak vidím hořet traktor, pak zase hoří a nakonec se ještě pohádám s mámou. No a víte co je fakt poser? Když si tady přečtete jeden blog a zjistíte (já už to vím dřív), že si někdo ještě může doufat, že se k němu budou chovat lidi fér a budou upřímní. Jo človíčku, není to tak ŽIVOT JE K....A! Buď se s tím smiř a nauč se v tomhle světě žít a nebo si z tebe každej udělá rohožku. Je lepší bejt mrcha než rohožka.
autor Weruninek | 22:35 | komentáře (0)
28.Červenec 2008
Autoškola
Tak už mi to začalo. Zítra už mám třetí jízdu. Na závěrečky se šprtám a moc mi to nejde. Je to tam celkem sranda, řízení je ale moc namáhavé a unavné, no a někdy mám strach že nabourám, zraním někoho a .... pak mě to přejde a už mám zase z řízení radost. Jsou to moc smíšené pocity.
autor Weruninek | 11:35 | komentáře (0)
06.Červenec 2008
no konečně
No konečně to začíná mít grády. Začátek nic moc a teď se to konečně rozjíždí. Jsem docela šťastná. Knečně ozačínám chápat křižovatky a pamatuju si docela i značky, zdravověda taky super, jen vyhlášky a pravidla to je dost problém. Potřebovala bych učitele, instruktora a vrbu v jednom. Bych chtěla moc že? Hej závidím lidem co už mají řidičák a řídí. Je to zábava, relax, adrenalin, stres, no prostě super věc.
autor Weruninek | 22:18 | komentáře (0)
01.Červenec 2008
.........
Úterý, nálada se mi trochu zlepšila, ale zase přišel strach z autoškoly. Všichni mě utěšujou, že je to brnkačka, hračka a že to dám, ale já se bojim bojim a moc.  Nevíte náhodou někdo jak se zbavit strachu? Ach jo, matura byla hračka, procházka růžovým sadem, ale dělat papíry na osobák je děs, hrůza a šílenství. Jestli to udělám stejně dobře jako maturu, tak to vidím na otravu alkoholem a na záchytku. Ať už to mám za sebou a nemusím se stresovat. Mě už z toho kape na karbit, posílám totiž mamku pro brambory do koupelny., moje budoucí adresa asi bude Huskova 2, psychiatrická léčebna.
autor Weruninek | 12:31 | komentáře (0)
30.Červen 2008
.........
Pondělí, začátek prvního prázdninového týdne. Doma je opět nuda, jsem tu sama a nebaví mě to. Připadám si strašně sama. Pořád si hraju s představou sebevraždy, ale už to není tak žhavý. Teď už je to jen nuda, samota a deprese. Ach jo.
autor Weruninek | 14:04 | komentáře (0)
29.Červen 2008
opět
Tak už je za mnouprvní víkend prázdnin. Letošní veřejné koupání mám už za sebou. Bylo to celkem fajn. Hlavně ta partička kluků cojsem tam potkala. Jeden byl celkem fajn, špinavej blonďák, modrozelený oči, mohutná postava. Achjo. Celkem pěknej, ale já na takový kluky nemám. O mě vlastně nezakopne žádnej obstojně vypadající kluk (podle mýho měřídka krásy). No co, při nejhorším zůstanu na ocet a nebo ještě líp bude ze mě karieristka se spoustou zvířátek.Je to sice divná představa, ale co jinýho mi zbývá. Jóóóóóóóóóó ještě něco. SEBEVRAŽDA. Je to takový hodně konečný řešení, v některých případech opravdu jediný!!!!!!!!!!
autor Weruninek | 17:34 | komentáře (0)