O autorovi


Jméno: ZeZa
Region: Brno-město
O mně: "Jsme malí, slabí - Dosti těchto řečí!" "Sláb jenom ten, kdo ztratil v sebe víru! a malý ten, kdo zná jen malý cíl!"
Můj profil

Poslední příspěvky
Archiv
Přátelé
Šablona vytvořena
Free Blogger templates

ZeZa

06.Květen 2009
Bude opět klid?

Bude opět klid?

Bouře!Blíží se k nám!
Bouře!Je tu za chvíli!
Seslána na nás,
za naše skutky,
za zničení krás.
Bezohledné zneužití!
Moci chtivé použití!
Všechny nás zahubí!
Bude tu klid.
Lidstvo!Lidstvo!
Žeň se do záhuby!
Konečně!
Mír na trůn nastoupí.
Opět zavládnou pravidla!
Zvířata k moci nad světem!
Bude zákon jediný!
LOV! Nebo budeš loven!
ZABIJ! Nebo budeš zabit!
posted by ZeZa @ 23:17   komentáře (0)
Součást

Součást

Hleď! Jen pohleď na krásu.
Slyš! Jen poslouchej zpěv.
Ciť! Jen pociť hlazení hlasu.
Krasné věci jsou tu mezi námi.
Námi záhy rozebrány.
Člověk! Člověk je ta příčina.
Člověk! Na něj spadá vina,
krásné lidé stvoří,
lidské zrůdy jim to zboří.
Proč? Závist, zlost a zhouba?
Těmhle bestiím v srdci hloubá?
Proč tu teče krev?
Slyšte ptačí zpěv,
klidné tóny přírody,
Časy plné pohody!
posted by ZeZa @ 23:16   komentáře (0)
Děj se co děj

Roční doba střídá se

od jara do zimy.

A já do konce svýchdní,

tě budu milovat.

Mé rty laskají tvojitvář.

Proč srdce pláče mi?

Ten pocit neznámí!!

Věř mi když říkámmiluji tě!!!

Děj se co děj.

Budu tě milovat dokonce svých dní!

Já hlupák nevěřil,

 Blížil jsem se konci.

Všechny sny dokonalymálem.

 

Ví někdo z nás pro cožijeme?

Proč jdeme dál?

Srdce se mi rozpadá,

Táhneme kupředu dál.

A já vím!

Každým kouskem svébytosti vím!!

Že tě MILUJI!!!

 

A teď již vím!

To nejkrásnější comůžeš dát je láska

A láskou být milován..

 

Děj se co děj

budu tě milovat

do konce svých dní!

 

Život bez tebe:

Je  půlka Země,

po které bych bloudil.

Půlka slunce,

Co mě hřeje.

A hvězda

Kterou nevidím.

 

posted by ZeZa @ 23:14   komentáře (0)
02.Květen 2007
Snad Spisovatel
Jak začít... Když píšu nikdy nevím jak začít a proto vetšinou začínam (takhle) něakou hloupostí která je spíše zbytečná.. Ale možná ne, spousta lidí mi říká ať píšu nebo spíš ať napíšu něakou knihu, pch knihu  no nevím kdo zvás by mi tohle řekl opravdu od srdce..No nic teď asi k tomu co psát.. Mím snem vždy bylo napsat něco takovýho aby ste to rádi četli znova a znova nebo alespoň aby ste se do příběhu vžili tak jako by ste ho opravdu žili.. Myslím že většina lidí mýho věku to snad odsouhlasí že to co zde příde v následujících větách je pravda a něak se jich to taky dotýká nebo dotýkalo.. Budu zde vyprávět příběh o mém "štastném" živote jeho strastích, nesnázích i snázích co mě a doufam že i nejen mě potkavájí v každodeních uličkách už tak dost krutýho života..
Řekl bych že každý znás asi prošel 9-ti letkou poviných keců tech nevrlích nevlídných ksichtu co se jim říkalo učitelé, (kdo neprošel tak se mu asi tenhle članek bude číst špatně:) Každý znás jim nadával do různých zvířat, částí těl a bůh ví co ještě..(pro představu: vůl,kráva,slon, noha, vlas, zelenej čtvereček.atd.. Během běhu 9-ti lety těmito ústavy se událo cokoliv a každymu jinak někdo byl šikanátor, někdo byl oběť někdo prospíval s jedničkama někdo s červeným zadkem od vařeček svích rodičů..(můj případ stím zadkem) každopadně na tom nesejde kde ste se v hyerarchii školy nacházeli.. "Dozorce" byl pokažde nad vámi a měl něakou moc, on/a měl nebo má moc nad vaším osudem a budoucností a vy nad jeho nervama a psychikou a to znamená i nad jeho zdravím ( a co je k nezaplacení? Ano správně, no zdraví) a tak nevím kdo znvás si všiml že se snimi da velice krasně manipulovat když ste se usmívali byli ste slušní vždycky ste odnesli jakejkoliv pruser s mín odrenou prdeli než smradi co si otvírali hubu tak moc že jim do ní vletel holub a oni se udusili svou blbostí... u známek je to horší tam už se nad každým učitelem musí konat jinak  však každý ví co na koho působy (na moji matykářku pusoby když sem tasenej k tabuli počítat příklady, to že se ohnu a v uplejch džínách vystrčím zadek v tu chvili mi jeji oči sundávají kalhoty a už to dál nebudu rozvádět vím že jěště budete chtít jíst:) každopádně byla pak milejší atd..no prostě škola co říkat každej máte sví "první zažitky z prvních lásek,(sexu), intrik,drog, alkoholu a bůh ví co ještě co ja neměl... každej znas to něak  musel odsrat.. a dostat se dál.
To byla ve zkrz celá základka to šlo hopem že? Ješte bych se kní vrátil ale tedka už jaxi osobnějc doufam že ta osoba o které to tady bude (ne ja)  to vezme jako srandu nebo cokoliv co mě nebude pak moc bolet..
Chtěl bych tu rozebrat svoji intimitu vztah zkušenosti a spoustu osobních věcí (a lídí co mě stim pomáhají takže kdo na to nema žaludek ať se odpojí a nečte už dál..
Začátek: 13-14roku co sem se na vás čuměl..Procházel sem obdobím kdy "Teennager" se snaží být středem, být oblíbený a všemi milován( ber te to bez te nadsázky) a když je někdo magor jako já a nechá si narůst dlouhou deku a obarvit tak že jí ma jak semafor..(můžete se přesvědčit v mým profilu v dalších fotkách je moje podobyzna)tak je to fakt zoufalost.. (A pokračování příště už se mi klíží voči i na ponožkách nebojte ještě to bude napínaví jak moje trenky:)
posted by ZeZa @ 01:59   komentáře (0)
14.Listopad 2006
koho to nezajma at to necte pripadny komentare si nechte doma:) a chyby na ty se nedivejte !102! vlastne to vubec radeji nectete
Bylo nebylo...:) Prisel na svet malinkaty chlapecek. Bylo to ve stredu evropy nekde v Česke republice v zapadle dire jmenem Brno.. Chlapecek mel maminku a tatinka jenze fotr furt Chlastal a z prace nenosil vejplatu a tak se mamka nasrala a poslala ho do prdele.. chlapeckovy v te dobe bylo oklolo 3 let ( dovolte preskocim par uvodnich let myslim ze to nikoho nezajima, meneni plen a podobnejch zalezitosti..) A tak jak mamka nemela doceho pichnout tak si nasla jinyho (aby on mel do ceho pichnout :D ) byl to opravej hipizak... dlouhej ohon mu trcel z temene hlavy brejle ze kdyby se snima podivat do slunka tak se mu vyparej voci.. chodil sic semo tamo do posilky takze mel jakys takys stylko no proste "Lazenske svihak" mama se vymlouvala ze na vzhledu nezalezi ze ji staci ze je HODNEJ, MILEJ, JE SNIM PRDEL, MA BYTECEK ,POCTIVOU PRACI , PERO JAK SLON, ATD... (rekl bych ze dneska se to moc nenosi) no to je fuck.. Za tou jeho slupkou od bananu se skrejval vcelku dobrej chlap.. Jezdili do juginy k mořu. spolu ze znamejma a s chlapeckovejma nejlepsima frendama
neakej DICK a neaka SIMA.. abych jiz moc nenapinal chlapeckovy dali prezdivku prej KRAKEN chlapecek sice nechapal proc ale znelo to drsne a to snad kazdej chce aby byl proste drsnej!! ( no nemam pravdu?)
asi se ptate proc KRAKEN ze? Malej "kraken se mu tak rikalo protoze....

CONTINUE...
posted by ZeZa @ 16:08   komentáře (0)