Valentýn   11.Únor 2008


*Láska je prsten a prsten nemá konce.

*Zamilovaní zavírají při líbání oči, protože chtějí vidět srdcem.

*Láska je jako slza. Rodí se v oku a padá k srdci.

*Každý jsme anděl s jedním křídlem. Abychom mohli vzlétnout, musíme se obejmout.

*Někdy stačí malá chvilka na to, abychom si někoho oblíbili, ale nestačí celý život, abychom na něj zapomněli.

*Není vítězem, kdo bojoval a zvítězil, ale ten, kdo miloval, zrazen byl a odpustil.

*Milovat není jen mít rád, milovat je věřit, odpustit a znovu podat ruce, milovat je rozdělit duši i srdce.

 

img00009MILUJU TĚ LUKÁŠKU A NAVŽDY TO TAK  

                                                                              BUDE!!!

napsal/a: tesica 11:02 | Link komentáře (0)Love   29.Říjen 2007


Milovat.... jedno slovo, sedm písmen, čtyři souhlásky a tři samohlásky. Moc to není, ale mnoho to znamená!

Žij každý den jako bys právě v něm měla prožít celý svůj život!

Láska bolí, to se ví, jak to léčit, kdo poví???

Láska je krásná, však krásnější je věrnost,bez ní je láska pouhá malichernost!

Kluci mají nejmenší zahrádku na světě: 1 mrkev, 2 malé brambůrky, trochu petržele a ohromnou radost když kolem projde zahradnice.

   

napsal/a: tesica 15:49 | Link komentáře (0)
Tohle je to nejkrásnější........a já to mám!!Jen díky tobě!

Najendou se všechno začne točit kolem vás, najendou je vše růžovější než kdy předtím.Kdykoli ho vidíte víte, že to on, ten kluk v ryflích a pokecaném trčiku od oběda, je ten co vždy bude stát vedle vás, že vás rozesměje i když brečíte u šíleně romantického filmu, víte, že to on vás bude híčkat, škádlit, milovat, hladit, ochraňovat, podporovat, respektovat a že když už náhodou se najde malá chybička bude to on kdo se usmíří tou nejkrásnější věcí an světě! Máte v sobě pocit krásna a vaše srdce se nafukuje jako by bylo láskou bezedné! V hlavě si přehráváte slova........"miluju tě", věty........." jsi to nejlepší co mě kdy potkalo", chvíle........."Rouchovany",smsky........."Ryby milují vodu, lidé vzduch, ptáci nebe a já hrozně miluju tebe!".............slova, která vás zahřejí! Přemýšlíte jak jen ho překvapit, jak jen ho odměnit za to vše, za to moc moc moc, co dokáže....a jen a jen pro vás a pro žádnou jinou! Tak tohle všechno a i mnohem víc je to nejkránjěší co vás vůbec může potkat a já to mám, mám to úplně vše, i víc a mnohem víc ........jsem jako princezna...a ty jsi můj princ, chci tě každou chvíli odměnit za to co pro mě děláš, všechno co dokážeš, že seš součástí mě, za to šíleně děkuju! doufám, že už navždy budu moct žít jen pro tebe a odměňovat tě a........!

Lukášku  hrozně tě miluju a ty to víš !!!!!!DĚKUJU!!!

napsal/a: tesica 20:17 | Link komentáře (0)
Byla jednou jedna blonďatá holčička a ta se skamarádila s jedním milým chlapečkem.Trávili spolu spoustu času,pořád si povídali a smáli se.Chlapečkovi se holčička moc líbila,ale holčička měla jinýho chlapečka, tak si chlapeček řekl, že na holčičku počká. Holčička sice byla se svým chlapečkem šťastná, ale on ji opustil pro holčičku co miloval. Když se to chlapeček dozvěděl, neváhal a hned dával holčičce najevo co cítí.Holčička se zalekla a i po krásném týdnu stráveném s ním mu řekla, že ho bere jako kamaráda, protože nevěděla co má očekávat co cítit....byla zmatená! Chlapeček byl smutný, ale řekl si že se nevzdá. A dobře udělal! Holčička byla jednou sama doma a moc si přála aby byl chlapeček u ní. Napsala mu psaníčko, aby za ní přijel. Holčička se moc těšila ža chlapeček přijede a měla taky proč! Chlapeček s holčičkou se mzlíkovali celou noc a v tu chvíli si holčika uvědomila jak je jí s chlapečkem dobře a jak jí na něm záleží. Od té noci jsou spolu už měsíc a holčička je nejšťastnější holčičkou na světě.Holčička s chlapečkem se mají rádi a záleží jim na sobě...což je hlavní!!!!!

 

MILÁČKU MŮJ,MÁM TĚ MOC RÁDA A STRAŠNĚ MI NA TOBĚ ZÁLEŽÍ A TY TO VÍŠ! CHCI S TEBOU BÝT CO NEJDÝL TO PŮJDE I PŘES VŠECHNO CO SE STANE !!!SEŠ MOJE VŠECHNO A NEMŮŽU TĚ JEN TAK ZTRATIT!!! TY VÍŠ ŽE TO NEBUDEŠ MÍT JEN TAK JEDNODUCHÝ.....................

       Byla jednou jedna blonďatá holčička a ta se seznámila s jedním milým chlapečkem.Skamarádiasu a pořád si povídali. Chlapečkovi se holčička moc líbila,ale holčička měla jinýho chlapečka, tak si chlapeček řekl že na holčičku počká. Holčička byla šťastná s tím svým chlapečkem,ale on ji opustil pro holčičku  co miloval.Tak holčička byla sama! Chlapeček to zjistil a hned dával holčičce najevo co cítí. Holčička sea a i po krásném týdnu stráveném s chlapečkem mu řekla že ho bere jako kamaráda,protože nevěděla co očekávat a

 co cítit! Chlapeček byl smutný,ale holčičky se nevzdal..! A udělala dobře! Jednou byla holčička sama doma a moc chtěla aby u ní chlapeček byl. Holčička napsala chlapečkovi psaníčko aby za ní přijel. Holčička se moc těšila a měla taky proč.Holčička s chlapečkem se mazlíkovali celou noc a v tu chvíli holčička pochopila jak jí na chlapečkovi záleží a jak je ráda, že chlapeček čekal na její srdíčko a nevzdal se!Od té noci jsou spolu už  měsíc a holčička je nejšťastnější holčičkou na světě a je moc ráda že chlapečka má….a chlapeček je rád že má holčičku! Oba se mají moc rádi a záleží jím na sobě,což je to nejdůležitější…….:-)

nou jedna blonďatá holčička a ta se seznámila s jedním milým chlapečkem.Skamarádili se, trávili spolu hodně času a pořád si povídali. Chlapečkovi se holčička moc líbila,ale holčička měla jinýho chlapečka, tak si chlapeček řekl že na holčičku počká. Holčička byla šťastná s tím svým chlapečkem,ale on ji opustil pro holčičku  co miloval.Tak holčička byla sama! Chlapeček to zjistil a hned dával holčičce najevo co cítí. Holčička se zalekla a i po krásném týdnu stráveném s chlapečkem mu řekla že ho bere jako kamaráda,protože nevěděla co očekávat a co cítit! Chlapeček byl smutný,ale holčičky se nevzdal..! A udělala dobře! Jednou byla holčička sama doma a moc chtěla aby u ní chlapeček byl. Holčička napsala chlapečkovi psaníčko aby za ní přijel. Holčička se moc těšila a měla taky proč.Holčička s chlapečkem se mazlíkovali celou noc a v tu chvíli holčička pochopila jak jí na chlapečkovi záleží a jak je ráda, že chlapeček čekal na její srdíčko a nevzdal se!Od té noci jsou spolu už  měsíc a holčička je nejšťastnější holčičkou na světě a je moc ráda že chlapečka má….a chlapeček je rád že má holčičku! Oba se mají moc rádi a záleží jím na sobě,což je to nejdůležitější…….:-)

napsal/a: tesica 16:12 | Link komentáře (0)