O autorovi


Jméno: ZeZa
Region: Brno-město
O mně: "Jsme malí, slabí - Dosti těchto řečí!" "Sláb jenom ten, kdo ztratil v sebe víru! a malý ten, kdo zná jen malý cíl!"
Můj profil

Poslední příspěvky
Archiv
Přátelé
Šablona vytvořena
Free Blogger templates

ZeZa

02.Květen 2007
Snad Spisovatel
Jak začít... Když píšu nikdy nevím jak začít a proto vetšinou začínam (takhle) něakou hloupostí která je spíše zbytečná.. Ale možná ne, spousta lidí mi říká ať píšu nebo spíš ať napíšu něakou knihu, pch knihu  no nevím kdo zvás by mi tohle řekl opravdu od srdce..No nic teď asi k tomu co psát.. Mím snem vždy bylo napsat něco takovýho aby ste to rádi četli znova a znova nebo alespoň aby ste se do příběhu vžili tak jako by ste ho opravdu žili.. Myslím že většina lidí mýho věku to snad odsouhlasí že to co zde příde v následujících větách je pravda a něak se jich to taky dotýká nebo dotýkalo.. Budu zde vyprávět příběh o mém "štastném" živote jeho strastích, nesnázích i snázích co mě a doufam že i nejen mě potkavájí v každodeních uličkách už tak dost krutýho života..
Řekl bych že každý znás asi prošel 9-ti letkou poviných keců tech nevrlích nevlídných ksichtu co se jim říkalo učitelé, (kdo neprošel tak se mu asi tenhle članek bude číst špatně:) Každý znás jim nadával do různých zvířat, částí těl a bůh ví co ještě..(pro představu: vůl,kráva,slon, noha, vlas, zelenej čtvereček.atd.. Během běhu 9-ti lety těmito ústavy se událo cokoliv a každymu jinak někdo byl šikanátor, někdo byl oběť někdo prospíval s jedničkama někdo s červeným zadkem od vařeček svích rodičů..(můj případ stím zadkem) každopadně na tom nesejde kde ste se v hyerarchii školy nacházeli.. "Dozorce" byl pokažde nad vámi a měl něakou moc, on/a měl nebo má moc nad vaším osudem a budoucností a vy nad jeho nervama a psychikou a to znamená i nad jeho zdravím ( a co je k nezaplacení? Ano správně, no zdraví) a tak nevím kdo znvás si všiml že se snimi da velice krasně manipulovat když ste se usmívali byli ste slušní vždycky ste odnesli jakejkoliv pruser s mín odrenou prdeli než smradi co si otvírali hubu tak moc že jim do ní vletel holub a oni se udusili svou blbostí... u známek je to horší tam už se nad každým učitelem musí konat jinak  však každý ví co na koho působy (na moji matykářku pusoby když sem tasenej k tabuli počítat příklady, to že se ohnu a v uplejch džínách vystrčím zadek v tu chvili mi jeji oči sundávají kalhoty a už to dál nebudu rozvádět vím že jěště budete chtít jíst:) každopádně byla pak milejší atd..no prostě škola co říkat každej máte sví "první zažitky z prvních lásek,(sexu), intrik,drog, alkoholu a bůh ví co ještě co ja neměl... každej znas to něak  musel odsrat.. a dostat se dál.
To byla ve zkrz celá základka to šlo hopem že? Ješte bych se kní vrátil ale tedka už jaxi osobnějc doufam že ta osoba o které to tady bude (ne ja)  to vezme jako srandu nebo cokoliv co mě nebude pak moc bolet..
Chtěl bych tu rozebrat svoji intimitu vztah zkušenosti a spoustu osobních věcí (a lídí co mě stim pomáhají takže kdo na to nema žaludek ať se odpojí a nečte už dál..
Začátek: 13-14roku co sem se na vás čuměl..Procházel sem obdobím kdy "Teennager" se snaží být středem, být oblíbený a všemi milován( ber te to bez te nadsázky) a když je někdo magor jako já a nechá si narůst dlouhou deku a obarvit tak že jí ma jak semafor..(můžete se přesvědčit v mým profilu v dalších fotkách je moje podobyzna)tak je to fakt zoufalost.. (A pokračování příště už se mi klíží voči i na ponožkách nebojte ještě to bude napínaví jak moje trenky:)
posted by ZeZa @ 01:59  
Komentáře (0):
Přidej komentář
« Domů