ZkaZiLa seM FšeCHno!

autor: petulka...15 | 07.Březen 2009
táákže__měla sem fšechno__sqelí kámoše__užasnýho kluka__prostě všechno__byla sem stastná__ a ted? nemám nic__pste nic__nemám kluka__skoro zádny kámoše__a proc?? mno jenom kůly pitomým chybám kerých delám tolik moc až je mi z toho špatne__už je to měsíc__ nigdy bych newerila ze je mesic tak dlouhá doba__mesíc premejslení nad tím co sem udelala__nadtím že sem si zkazila všechno__jenom já__chtela bych to na nekoho hodit ríct za to můzes ty!! nebo on!!nebo ona!!__sakra!! ae já nemůzu_muzu jen sedet a brecet a mlátit si hlavou vo zed__proboha proc to delám__ublizuju tolika lidem__měla byhc se odmlčet__dát všem pokoj__začít negde znova__ae__ já to neumim zít bez nej? to nejde__já to neumim__nechci mit jiny kamoše jiny kluky__nechci!!nemám na to__můzu si za všechno sama__moe blbost moe demence__clověk se má chybama učit a já už sem jich udelala tolik ze uz vim co to všechno odnásí__nigdy sem nepremejslela nad tím co sem gdy udelala ae ted ten mesíc se mi promítlo takovejch vjeci__a proc to delám?__z blbosti?? lidi já sama newím__fšechno mi dojde až pozde jako ted! až dyz sem o fšechno prisla__o to nejdůlezitejsí o NEJ!! zranila sem ho __bodla sem mu nůz do zad nebo v tomhle případě ticíse nozu do srdce__ae verte ci ne__je hodne tezky mi verit po tom všem_Nigdy sem nebyla takle dole jak sem a nigdy sem se za sebe nestydela tolik jako ted__nigdy opravdu nigdy uz nic takový neudelám__je mi tak zle__pri pohledu na sebe no fuuuj__jak sem to dokázala__fšechno to krásny sem znicila__ze dne na den konec__a není nic__zádny důvod pro usmev pro smích pro vtip pro nic__ten měsíc ano ten!! a já stale brecim a proc?? prze chci bejt jiná__lepší__ férová__jiná__jak mě bylo krásne__měla sem fšechno__hlavne sem byla stastná a to stestí sem mela s kým sdílet___a ted nemám s kým sdílet ani tu bolest__bolí to moc to bolí__je toho moc co me bolí__ae nejvíc me bolí ta ztráta__ta nadeje kerou si vytvárim i dyz vim ze zádná není__ potrebuju pár facek__co facek __pestí__porádných__potrebuju probudit__začít znovu ae to já neumim a vlastne__já nechci nic jinyho nez to co sem mela__chci jeho a dyz ne jeho tak nikoho __Nic__už nebudu taková jaká sem byla__stastná ftipná usmevavá strestená__nebudu po tom co sem udelala uz vím ze nebudu__ze uz nic takovýho nebude__že uz bude jenom prázdno tma__konec!!

Už nezBYLo n!c

autor: petulka...15 | 25.Říjen 2008
Řekne mi něGdo proč se Lidi mění? Proč jsou najednou z minuTy na minuTu upe jiní.?... MěLa sem příTeLe.. sJuper čLovíček... Po našem rozchodu sme opěT začaLi baviT.. BYLo To upe sTejný jako na začáTku dYž sme se poznaLi. BYLo To sJuper..A pak najednou...nic..nenávidí mě..Newím proč.. Je upe jiný jaký BYL... změniL se...mOOc se změniL..Mooc mě mrzí, že seš Takovej ae i přes všechno i přes To, že mě neCHceš niGdY viděT ani sLYšeT.. FurT tě Budu míT ráDa a BYL si To nejhezčí co mě v žiWoTě poTkaLO..

○○○ čAs ○○○

autor: petulka...15 | 04.Srpen 2008
Gdybch mohLa vráTiT čas ___ wšechno by byLo faJne a žiLa bych si jako f pohádce. SposTa věcí bych uděLaLa jinak a nebo bych je nedeLaLa vůbec ___ Třeba Teď bych se niGdy neWysraLa na nejLepší kámošku, kerou sem Gdy mohLa míT ___ BohužeL jsem si To uvedomiLa až dyž jsem se na ní vysraLa. Už niGdy se nebudem baviT jako jsme se baviLi, aLe i za Ten maLý konTakT co Teď spoLu máme jsem jí mOOOc vděčná ___ ByLa To chYba a jenom kůLy faLešným Lidem zničit veLKou Láskus Tebou ___...___ ČAS je zLej a Ty nejveTší chybY žiwoTa nedokáže smazaaT ___ Chodím swěTem pLná energie, pLná humoru ___ aLe uvniTř jsem zničená a maLá PeTuLkA ___...___ Každá hádka s Lidma, kerý miLUju me uřírá a buLižuje mi. UbLižuje mi, když sLyším jaké fámy o mě koLují v mYm okoLí a boLí me, gdyž Lidi, kerý mě neznaj věří fámům a pomLouvaj me Taky ___ JeTě horší je, Gdyž Lidi co mě zna občas pochYbují zda věřit mě nebou pomLuvám ___ PomLuvy, keré vznikLy, když jsem zjisTiLa, že kLuci jsou Lepčí kámoši než hoLkii. No a? tak se bawim s kLukama, škoda, že mi Lidi neWěří, že jsou to kámoši a že s nima nespim. HoLd spát se dvěma kLuky z jedný vesnice je asi mOOOc ___...___ Gdyby šeL čas vráTiT ___ NiGdy byCh si k TěLu nepusTiLa Toho kLuka o kerym jsem si mYsLeLa, že je faJne ___ Gdybych věděLa jakej je niGdy bych nedovoLiLa aby mi TakhLe ubLížiL ___ TrvaLo mi ceLej rok než jsem se z Toho tak nějak dosTaLa. PřesTaLa se ho báT a i jsem už schopná To říct pár Lidem kerým důvěřuji ___...___ Gdyby šeL vráTiT čas? za 1. bych se nepřesTaLa bawiT s Adu.shkou a za 2. bYch si nepusTiLa JoseFa k TěLu ___ Jediné dWě wěci, kTeré bY se nesTaLi a fšechno bY byLo Jinačí ___ Lepčí ___...___ A příTomnej čAs? Mám sqělý přáTeLé, sJupeer Kluka ___ ALe už niGdy nebudu upe haPpy ___ Vždycky uvniTř haPpy PeTuLkY bude zničená PeTuLkA ___...___...___

žiWoT jE sViNě ...

autor: petulka...15 | 18.Červenec 2008
Wíte jak je člověku, kerý je na všechno sám? Kerý nikomu nedůvěřuje? Kerý vyrostl sám? Kerý dělá spoutu chyb? Kerý swoí blbostí ublížíl spoustě lidem?
Je mi zLe. Je mi smutno. Je mi to líto. Jenže člověk se chybama učí. Miluju své přátelé a nechci jim ublízovat, ale dycky ublížím človeku na kerým mi záleží nejvíc. Ztrácím nejlepší přátelé swoí blbostí. Občas mám dojem, že mi uz nigdo neweří. V mém okolí nemám moc dobrou pověst, respektive je hodne spatná. Ale moc věci co se tu o me traduje není pravda a hodne me bolí kdzy clovek na kerým mi moc zálezí mi neverí a důveruje lidem co me neznaj a hlásej o me doslova hovna.. Pak to dopadá ták ze se bojím pravdu gde sem byla a skym sem byla pze vím ze kdyz reknu pravdu ten clovek mi stejne nebude veřit. A pak sou z tho hádky zbytecný. Jenom protoze mezi pravymi přátelí musí byt důvera a ta tu chybí.. Chybelu uz tehdy dyz sem se rozhádala s nejlepší kámoskou. Chybí ted kdy se zas hádám s klukem na kerým mi zálezí.
Dycky se snazím dělat všechno abych nikomu neublízila, a tak obcas trochu zalzu. Ale nigdy si neuvedomím, ze tomu cloveku tak vlastne ublizuji.. Mrzí me to ze sem taková ale uz asi jiná nebudu.. Obcas si ríkám: "přestan se bavit se všema a sed tise v koute, všem bude pak líp, vznášis jenom zmatek a rozpory." Asi to tak jedno udělám. A všichni budou mit klid..

DaLší ENd

autor: petulka...15 | 23.Květen 2008

mno tak já newim...muj nejslepší kámos se se mnou prestal bavit a není schopnej mi ríct proc..vůbec newim co se stalo a proc je takovej..ale po fčerejsku uz za nim dolejzat nebudu..uz se neznáme. myslela sem ze prátelé...dobrí prátele sou k sobe uprímní ale spletla sem së asi..... moc me to mrzí moc mi chybej dny s tebou ale jak ty se mnou tak já s tebou...!!!

Fak divná holka

autor: petulka...15 | 17.Březen 2008
Hej já sem si myslela ze me más ráda.. ale spletla sem se..:( byla jsem ti a vlastne jsem ti upe volná.. ted mi to krásne dokazujes.. slibujes spoustu věcí ale zádny ze slibu si nedodrzela.. hej fak me to bolíí.. myslela sem jak si rozumíme ale bylo pretvárka?... fak si levá jak vsichni okolo tebe.. myslela sem ze si jina . nejsi!! zase sem byla naivní..!! já kráva pitomáá!!

SeM PiToMá

autor: petulka...15 | 29.Únor 2008
Už je to skoro 5 měsíců, co se spolu nabavíme a já si až teď uvědomila co pro mě znamená.. Hrozně se mi stýská a o to víc horší je, že vím, že už se bavit prostě nigdy nebudem.. Prostě je mi to líto, ty to víš.! Cejtim se hrozně prázdná.. Ale máš pravdu, nebyla sem tu pro tebe, nedívím se ti, že už mě neznáš!

end end and end

autor: petulka...15 | 23.Říjen 2007
Bylo jedno veliké a krásné kamarádství. Přechodem na SŠ se kamarádství pomalu, ale jistě bortilo. Jedna (nejmenovaná osoba - říkejme jí třeba TÁMA) se stále naštvávala na druhou ( té říkejme CECÍ). Přitom Cecí nigdy newěděla důvod (prej se jí asi nelíbilo jak se Cecí chová, jak oblíká bo co..). A to se Cecí velice snažila a lezla Támě do zadku (a to do slova), stále se za něco omlouvala a to nigdy newěděla pořádně za co vlastně.! Bylo to protože to kamarádství pro Cecí znamenalo hodně, víc než si kdo kdy myslel, měla Támu velice ráda, až moc.. Ale postupem času to bylo horší a horší. Skoro každý týden se holky hádaly, pak zase usmiřovaly, a pořád do kola.. Většinou to byla ale Táma kdo se naštvával a urážel (jen tak z nudy asi. Časem se Cecí dozvěděla, že prý Táma žárlí na Cecíinu kámošku ze školy. Neměla proč, v tu dobu to pro Cecí byla jen kámoška. (Až Táma zavinila, že ty dvě jsou teď už nej..) Táma začala čím dál častějí a více rejpat do Cecí až se Cecí jednoho krásného dne rozhodla, že si prostě nenechá srát na hlavu ( a to doslova) a Támu definitivně poslala do hajzlu. Na Cecí už to bylo moc. Pro ni to vůbec nebylo lehké, ale jinak to prostě už nešlo.: Na co je kamarádství, které jen tak tak stojí na nedůvěře, neustálých hádách a urážení se navzájem. Tak prostě skončilo velké nejlepší přátelství, které kdy mohlo vzniknout. Byli to nádherné dny a měsíce v životě, které strávily holky spolu! Ale žiwot plyne dál a každá z holek se rozhodla jit swou cestou a už každá sama, bez té druhé. Kdo ví, třeba se spolu zase něgdy sejdem a nebudem se tak nenávidět jako teď. Možná už budeme starší. Možná na to budeme nahllížet jako na kravinu a zasmějem se tomu spolu. Kdo ví, každopádně teď sme si na hodně dlouhou dobu řekly SBOHEM.!!