Blog pro všechny milovníky onanie
08.Červen 2009,03:36
Ač se to zdá neuvěřitelné, každý muž může mít penis větší, než má.
Není k tomu třeba podstupovat žádnou operaci, ba ani užívat žádné hormonální a ani steroidní přípravky.
Může si prodloužit svůj penis třeba o 3 i více centimetrů a to sám!
Stačí k tomu pravidelné provádění několika masážních cviků!

Začni teplou koupelí, voda by neměla být nepříjemně horká, ale musí tvoje tělo pěkně prohřát, alespoň 15 minut. Je lepší vana plná vody než sprcha.
Dobře se osuš a na penis i ruce nanes dostatečné množství kvalitního lubrikačního prostředku (nejlépe speciální gel, ale v nouzi postačí i kvalitní kosmetický krém). S cvičením je možno začít, i když penis není ztopořený, vůbec to nevadí, ale to on už asi je, že?

1) "DOJENÍ" Uchop penis palcem a ukazovákem jedné ruky pevně kolem dokola u jeho kořene a za silného, ale ne bolestivého, držení jej jakoby vytahuj. Táhni rukou pomalu směrem k žaludu, až na konec, až ruka sama sklouzne. Jeden tah by měl trvat nejméně 5 sekund. Po jedné až dvou sekundách přestávky opakuj stejný pohyb druhou rukou. Tento dvojcvik opakuj 50x, mělo by ti to zabrat celkem asi 12-15 minut.
2) "VIKLÁNÍ" Nyní obemkni penis celou pravou rukou, všemi prsty, co nejblíže kořeni a co nejsilněji stiskni, přitom ohni penis co nejvíce doleva a vydrž asi 3 sekundy. Potom na 3 sekundy ruku uvolni. Totéž opakuj levou rukou a ohýbej ho přitom doprava. Tento celý dvojcvik opakuj 50x (celkem na 5 minut).

3) "DOJENÍ" Znovu opakuj úvodní sérii 50ti dvojtahů jako v bodu 1).


Během cvičení můžeš využít své sexuální fantazie, nebo si klidně sledovat televizi, nebo třeba číst. Měl sis ale během cvičení uchovat kontrolu a pokud ucítíš blížící se orgasmus, penis na chvíli pusť. V krajním případě použij cvik na zastavení orgasmu: palcem a ukazováčkem silně stiskni žalud shora a zdola, až nutkání k ejakulaci přejde. Nevadí, když přitom ochabne ztopoření žaludu nebo celého penisu, stejně se za chvíli zase vrátí.
Tak a teprve po dokončení všech cviků můžeš, a také bys měl, docílit orgasmu a ejakulaci.


Celé cvičení by tedy mělo trvat asi 30-35 minut. Budeš-li cviky opakovat bez švindlování každý den, měly by se za 4-6 týdnů projevit první výsledky, za 3-6 měsíců bude tvůj penis třeba o 3cm delší! (Ne, za 12 měsíců nebude delší o 12cm, každý má svoje meze :-).
Ovšem jako vedlejší účinek budeš moci pozorovat také prodloužení soulože, což jistě není k zahození, a to o 50-100%!

Výhodou této metody je to, že ji může každý aplikovat sám, ale také se svou partnerkou (nebo partnerem), jako součást sexuálních hrátek. Ve dvou je možné ji doplnit o sání penisu při orálním sexu, jako další bod doporučuji zařadit buď po viklání, nebo až nakonec po druhém dojení, což má výhodu v tom, že potom je možné tím dojít až k příjemné ejakulaci do úst (pokud s tím partnerka ovšem je svolná).

Tato metoda je velmi stará ale účinná, takže ji znalci používají dodnes. Navíc je zcela bezpečná, levná, dá se provádět téměř kdekoliv a kdykoliv, a není k prakticky potřeba žádných speciálních pomůcek.
 
kategorie: dotazy
vložil: sexlower
Permalink ¤


1 Komentáře: