30.Prosinec 2007

Řetězový mail

POZOR!!! Toto je řetězový mail (pouze pro muže).

Nazdar potentní-potenciální účastníku, tento řetězový mail bylnastartován pro potentní muže (přesně jako jsi ty), aby se jejichsexuální život stal ještě více vzrušujícím.

Narozdíl od ostatních řetězových mailů Tě tento nebude stát vůbec nic.

Můžeš jenom získat!!!

Jednoduše pošli kopii tohoto mailu svým sedmi nejlepším kamarádům,kteří jsou zrovna takoví "vostří hoši" jako jsi ty. Před odeslánímpřipiš svoje jméno na poslední místo seznamu na konci tohoto mailu aprvní jméno škrtni.

Potom zabal svoji manželku, přítelkyni či partnerku do velké krabice(nezapomeň na díry ve víku, aby se neudusila) a krabici pak pošlipoštou tomu, kdo je na prvním místě seznamu.

V okamžiku, kdy se dostaneš na první místo seznamu ty sám, obdržíšpoštou 7 na sedmou žen, což znamena 823.543 kusů. Dle statistickéhonormalního rozdělení musí být v tomto souboru minimálně 0,5 MissŠvýcarska, 2,5 modelky, 463 nymfomanky, 3.234 skutečně hodněperverzních žen, nejméně 20.198 multiorgastických žen a 40.396bisexuálek.

Což je, dohromady vzato, 64.294 žen, které jsou stoprocentně žhavější, než ten šrot, který jsi odeslal ty!!!

Ale to nejlepší teprve přijde:

Tvoje stará mezi nimi zaručeně nebude!!!

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPŘERUŠUJ ŘETĚZEC !!!!!

Muž, který poslal mail pouze 5 místo 7 svým kamarádům, dostal poštouzpátky svoji starou včetně jejího umolousaného kostkovaného župánku atrvalé migrény. Zároveň se odstěhovala top modelka, která u něhobydlela od doby, kdy odeslal svoji starou. A co víc, odstěhovala se kjeho nejlepšímu kamarádovi ze školních let (tomu, mimochodem, mailneposlal).

Zatím co píši tento mail, si chlapik, který byl o šest stupínků nademnou, užil už s 837 ženami a leží s težkým otlučením koulí v nemocnici.Mezitím se před jeho pokojem nahromadilo dalších 452 krabic!!!!

MUSÍŠ MÍT JENOM TRPĚLIVOST !!!!!

Protože tohle je Tvoje jedinečná příležitost uvést svůj sexuálníživot naráz do pořádku. Už nikdy více nákladné pozvánky k pozdnívečeři, už žádné strachy pred triviálními kravinami, které musíšpřekousnout jenom proto, abys dostal svoji vyvolenou do postele, žádnépodbízení se tchýni a už vůbec žádná nechutná slovíčka typu svatba,zásnuby atd., při kterých Tě polévá studený pot a při kterých zrudnešjako rak a lapáš po vzduchu ve smrtelném zápase.

Nerozmýšlej se proto dvakrát a pošli ještě dnes tento řetězový mail svým sedmi nejlepším kamaradům.

 
Autor: your.imp v 14:14, |

Komentáře (0):