09.Listopad 2019, napsal Azazel-Andel v 10:19
Ono to platí o všech červených štítech tady na Libku. A aby v tom nebyl zmatek, v těch barvičkách, tak budeme o všech mluvit jako o Chat Adminech. Ano, budeme dnes srovnávat. Pravomoce Chat Admina (CA) Bergy 1311 jsou chabé, srovnatelné právě například se zelenými hvězdičkami na XChatu či jinde, tedy adminy ve zkušební době. Ti jsou takoví vylepšení SS pro všechny místnosti. Jsou to neplnohodnotní admini. Zrovna v této době jich XChat zkouší hned 5.Neplnohodnotného Bergyho se strašně dotklo, že jsem o něm psal na Xglosách. A tak dělal v mém vzkazníku hysterické scény, jak už to u hysterických výlevů bývá, částečně mi vyhrožoval trestním oznámením, částečně brečel a fňukal, jak by mu to mohlo uškodit v povolání, podníkání a reálném životě. Neplnohodnotný Bergy, který nemůže na chatu nic, tedy nic moc z toho, co mohou jiní podobní CA na jiných chatech. Pro změnu se podívejme na Chatujme a CA s nickem Lava. Je to bývalý Libkař, tady má přezdívku Erpic.

CA Lava může odstalovat místnosti, měnit SS a mnoho dalšího, o čem se může Bergymu jen zdát. CA Lava pocházející odtud z Libka se také proslavil svojí neuvěřitelně neskutečnou blamážanketou či odstálením placené místnosti, nu i tak ještě ve virtální chatové karieřé postoupil právě v těchto dnech o stupínek výš, stal se na Chatujme Vedoucím Admin Týmu.


Admin Tým, ano, to je něco, o čem si tu na Libku také asi mohou jen nechat zdát. Fňukna Bergy mi sdělil, že prý s Pip-Boyem nekomunikuje, tedy hlavně Pip s ním, a že ani neví, jestli ještě ten nick Pip používá. (Já to vím, že používá, ustaloval nedávno dvě místnosti a před časem psal i příspěvek na diskuze, tedy vím víc než admin Bergy). Ano, všude jinde tvoří admini tým, anebo si na něj alespoň hrají. Každopádně spolu běžně komunikují, někde mají svá skrytá fóra či jiné formy vzájemné adminské komunikace. Dokonce o některých věcech rozhodují jako tým, například hlasováním.


Nu, abych to ukončil, ono toho zde asi bude mnohem víc, o čem by si mohli místní nechat zdát. Ale o tom třeba někdy příště.


Anděl Azazel
 
07.Listopad 2019, napsal Azazel-Andel v 17:52
Ano, ten kdo mě zná, tak velmi dobře ví, že vulgarity opravdu zásadně nemám rád. A tak každý též ví, že jsem někdy slušnější než slušnost sama. To ale neznamená, že by mě sem tam nějaká ta vulgarita pohoršovala, spíše pokud se jedná o vulgarity konstantní či v míře větší než velké.

Uživatelka Ichiru si vždy něco na někom najde, čím by do něj mohla zaprudit, vlastně se jí nezdá nikdo, krom přitroublého Kočičáře a Račice která možná ani sama kolikrát neví čí je.

Na forum, které založila FMK, tedy na Cccccc napsala Ichiru toto:
> Azazel-AndelTakže nesouhlasíš s tím, že je vulgární jako prase, i když ti to právě teď předvedla v plné parádě v 10:15:51? Díky, to nám taky stačí.
Vulgární, tedy sprosté, mi přijde to, co činí Ichiru třeba právě s Kočičářem apod. Já vůbec nevím, proč bych se mě zabývat nějakou vulgaritou FMK, které jsem si samozřejmě všiml i v minulosti. Ale je to její diskuze resp. ona tu diskuzi založila, tak nechť si na své diskuzi předvání co chce, a stejně tak co je nějaké Ichiru do toho, co si na své diskuzi někdo jiný předvádí? On jí tam nekdo nutí lézt? Ne, ona tam či onde chodí prasit diskuze OT příspěvky a navážetet se do všech.

A hlavně, pokud Ichiru nazvala FMK vulgarismem, který nebudu opakovat, tak Já s FMK v tomto souhlasím. Já se tak nevyjadřuji, ovšem tím co o Ichiru píši svým stylem, tak je to obsahově vyjádřením oné jednoslovné vulgarity na P.

Anděl Azazel
 
napsal Azazel-Andel v 12:41
Co vše bude či nebude obsahem, to zatím sám netuším. Motivem byl hlavně fakt, že diskuze na Libimseti jsou velmi nešťastně vystavěné a bez řádných správců a dokonce bez pravidel. A neb mi říkali též pan Pravidlo, pak je logické, že bordel a anarchie mi jsou a vždycky budou cizí a odporné.
Pokud tento blog budu nějak více využívat, ani to se zatím neví, pak musím promyslet nějaký koncept a uspořádání. Ale vše je ve hvězdách.
Anděl Azazel