Moje kniha-úvod

23.Duben 2008

Knihu o svým životě, kterou jsem psala po 3 roky jsem se dneska rozhodla přestat psát. Proč? Nemá to smysl. Jen si proste uvidomite spoustu věcí, které by jste nikdy vědět nechtěli.
Přesto bych se s vámi chtěla o moje trapné psaní podělit. Možná totiž některří konečně pochopí, že nejsem jen tak povrchní holka, co jí tatínek koupí na co si vzpomene....


Úvod

Úvodem této knihy se vám nebudu představovat, protože právě vaším úkolem bude vytvořit si o mě svůj vlastní obrázek. Myšlenkou této knihy je vás přimět (nebo alespoň pokusit se vás přimět), aby jste se na světě nedívali jen na to nepříznivé, ale aby jste více svého pozorování soustředili na to krásné, co občas přehlížíte.
I když život není tak medový jak bychom chtěli je to hra, kterou musí hrát každý člověk, protože ti, co jí hrají, oni všichni jsou zároveň vítězové.
Stále budete narážet na někoho, kdo vás bude kritizovat, neztrácejte ale víru, a věnujte svou pozornost tomu, čemu věříte dvakrát víc. Protože podle mě jsme každý takový jací jsme, a i když se budeme chtít změnit, ať už k lepšímu, nebo k horšímu a vynaložíme veškeré úsilí, tak se nám to nikdy nepodaří, protože změnit se není jednoduché a za celý svůj život jsem nepotkala někoho, kdo by se změnil k lepšímu. I když je pravda, že lidí, které se změnili k horšímu znám spousty. Většinou za to mohou peníze, společenské rozdíly, atd…. Tím chci říct, že peníze, moc a postavení jsou sice věci báječné, ale druhou stranou můžou zničit něco, co je mnohem důležitější. Osobitý charakter.
To je ode mě už asi vše, takže se pohodlně usaďte a čtěte, čtěte a čtěte.
Doufám, že se vám má kniha bude alespoň trošičku líbit, protože všechno, co tu přečtete je podle pravdy, všechno jsem si prožila.

Hodně štestí do života, aby jste ho neměli tak složitý jako já

vám přeje
Denisa Slaboňová
autorka knihy napsal/a: Blondgirl-in-action 14:17 Link


Komentáře

« Domů | Přidej komentář