Lisa Kurdow | moje hvězdy

28.Duben 2009
Povolání: Herečka
Věk: 45
Datum narození: 30. 07. 1963
Místo narození: Encino, Kalifornie, USA
Znamení: Lev

Životopis

Lisa vyrůstala v Tarzana v Kalifornii. Jejíotec Lee Kudrow je lékař a matka Nedra Kudrow pracovnice v cestovníkanceláři. Už na základní škole se Lisa začala zajímat o herectví. Podokončení střední školy "William Howard Taft“ v roce 1981, kde vechvílích volna hrála tenis, začala navštěvovat Vassar College v NewYorku s hlavním zaměřením na Biologii. Tuto školu ukončila v roce 1985a věřila, že uskuteční kariéru v lékařském výzkumu spolu se svým otcemv Los Angeles.

Jako šťastná náhoda tomu chtěla, že komediant Jon Lovitzpřítel Lisina bratra, jí umožnil zahrát si v Saturday Night Live. Od tédoby si velmi zamilovala hraní, které v ní navíc podpořil Lovitz, kdyžjí poslal na konkurz do improvizační-komedie "Groundlings". Nejprvebyla odmítnuta, ale v roce 1989 se nakonec stala členem týmu herců"Groundlings".

Po získání zkušenosti a uznání jako člen populárníhokomediálního týmu, dostala roli v malé produkci nazvané "The LadiesRoom". Lisa se pak objevila v moha televizních rolích komediálníherečky s vystoupeními "Cheers", "Coach", "Newhart", "Life Goes On" a"The Simpsons".

V roce 1993 Lisa přijala roli Phobe v televizním seriáluPřátelé "Friends", která jí pomohla získat cenu Emmy. Také si zahrálaUrsulu, střelenou servírku v situační komedii NBC "Mad About You". Lisana NBC udělala takový dojem, že ji obsadili do dalších významnýchtelevizních show.

Role Phoebe se hodí k Lisině tak moc, že si lidé pravděpodobněmyslí, že je takováto ve skutečném životě. Phoebe Buffay je vlastnědvojče charkteru Ursuly v "Mad About You".

Mimo televizních vystoupení se také Lisa objevila v mnohafilmech uvedených do kin, jako Romy a Michele "Romy and Michele's HighSchool Reunion" (1997), "Clockwatchers" (1997), Všichni moji muži "TheOpposite of Sex" (1998), Přeber si to "Analyze This" (1999), zde sizahrála po boku Roberta De Nira a Zavěste, prosím "Hanging Up" (2000),kde si zahrála po boku nádherné Meg Ryan.

V roce 1997 ji časopis People zařadil do seznamu nejhezčích žen světa.Lisa také získala mnoho cen uznání za její herecké umění, včetně cenypro televizní herce za mimořádný výkon v komediálním seriálu Přátelé"Friends".

V komedii Sťastná čísla "Lucky Numbers" (2000) si Lisa zahraje Crystalpřítelkyni Johna Travolty (Russ Richards). Russ předpovídá počasí vHarrisburgu v Pensylvánii a stal se místní hvězdou. Když neobvyklemírná zima zaviní, že jeho půjčovna sněžných skútrů přijde téměř namizinu, rychle vymyslí strategii, jak zbohatnout. S nenasytnou Crystal, televizní moderátorkou loterie, a kamarádem nadšeným pro každoušpatnost spřádá Russ tajný plán. Čísla šťastně vycházejí, ale pak senajednou všechno zvrtne a povedenou trojici čeká místo jackpotu jensérii chaotických situací.

V roce 2000 se po široce publikované bitvě s NBC, Kudrow a spoluherci ze seriálu Přátelé, Jennifer Aniston, Courtney Cox- Arquette,Matthew Perry, Matt LeBlanc, a David Schwimmer si vyjednali plat 750000 dolarů za epizodu, čímž se stali nejlépe placenými hvězdamitelevize v historii.

Lisa a její manžel Michael Stern mají syna Juliana Murray.

Lisa Kudrow
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 17:51, | komentáře (0)

David Schwimmer | moje hvězdy

27.Duben 2009
Povolání: herec
Věk: 42
Datum narození: 2. 11. 1966
Místo narození: Astoria, New York, USA
Znamení: Štír

Životopis

David L. Schwimmer se narodil 2. listopaduroku 1966 v Astorii, New York, USA. Ale celé dětství prožil v LosAngeles. Oba rodiče jsou právníci. K herectví ho postrčil jehoinstruktor, který mu nabídnul Letní kurz herectví na Northwesternskéuniverzitě. Oslněn tímto zážitkem se po čase vrátil do Northwesternu,kde dostal mládežnickou cenu v mluvení/divadle. Po ukončení střeníškoly se mladý Davir rozhodoval jestli bude studovat Práva,. Ale začalapřevládat touha herectví a tak se plány rozplynuli a místo toho serozhodl založit divadelnís polečnost Chicago’s Lookingglass TheatreCompany.

První herecká zkušenost přišla v televizním filmu Deadly Silence(Smrtící mlčení). Kritici ovšem tento film absolutně převálcovali azdrcený David se vráteil zpět do Los Angeles. Odvrátil se od komerčníhoherectví a začal se naplno věnovat své divadelní společnosti. Aledlouho to nevydržel a odskakoval si k natáčení televizních projektů(Zákon v L.A.). Takovým to způsobem se dostal až k seriálu Přátelé.Nejdřív si nebyl jistý a na konkurz se mu nechtělo, ale jeho agent hopřemluvil. A tak začala hvězdná kariéra Davida Schwimmera. Otevřela mubránu do Hollywoodu, kde se začal prosazovat jako nadějný režisér.


David Schwimmer
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 18:00, | komentáře (0)

Courteney Coxová | moje hvězdy

Povolání: Herečka
Věk: 44
Datum narození: 15. 06. 1964
Místo narození: Birmingham, Alabama, USA
Znamení: Blíženci

Životopis

Courteney Cox se narodila jakonejmladší ze čtyř dětí, když jí bylo deset, rodiče se rozvedli podevatenáctiletém manželství, ale nakonec znovu uzavřeli nový sňatek.Všechny děti (ona, bratr Richard a dvě její sestry Dottie Pickett,Virginia) zůstali s matkou. Zapsala se na státní střední školu MountainBrook High v rodném městě Birminghamu. Po odpoledních pracovala vmístním obchodě. Jako běžná středoškolačka měla zálibu v tenise,plavání a také byla roztleskávačka.

Po absolvování střední školy v roce 1982 začala studovat architekturuna Mt. Vernon College ve Washingtonu. Po roce studia se potkala s IanemCopelandem synovcem nevlastního otce. Společně pracovali pro NewYorského hudebního agenta a ačkoliv, zde byl velký věkový rozdílpatnácti let, vytvořil se mezi nimi milostný poměr. Copeland podpořilCourteney v tom, aby se začala věnovat jejímu vysněnému modelingu. Takése jí snažil přesvědčoval, aby vyzkoušela herectví.

Její první práce byla pro Noxzema a Maybelline. Poté se přesunula domalého televizního seriálu "As the World Turns“. V době, když jejíkariéra startovala, rozhodli se Courteney a Copeland ukončit svůjpoměr. V roce 1984 získala celostátní pozornost, když jí režisér BrianDePalma vybral z davu více než tří set uchazeček, aby si zatancovalajako dívka Bruce Springsteena v jeho videoklipu "Dancing in the Dark".

Také se objevila v televizním seriálu stanice NBC "Misfits of Science“(1985), který však nebyl dobře divácky přijatý. Stejný rok si zahrálaroli Lauren v televizním seriálu "Family Ties“. Po ukončení tohotoseriálu se rozhodla zkusit štěstí ve filmovém průmyslu. Mnoho filmů,kde si zahrála jsou Zámotek 2 "Cocoon: The Return"(1988), Pan Osud "Mr.Destiny"(1990), "Blue Desert"(1991) a "The Opposite Sex and How To LiveWith Them"(1993). Courteney si vysvětluje důvod, proč její kariérarapidně nestoupala tím, že její vztah s Michaelem Keatonem (1989-1995 )byl velmi časově náročný.

Svůj další významný průlom přišel v roce 1994, kde si zahrála šéfovou Jima Carreyho ve filmu Ace Ventura: Zvířecí detektiv "Ace Ventura: Pet Detective".Brzy po úspěchu tohoto filmu získala významnou roli Moniky Geller vtelevizním komediálním seriálu NBC Přátelé "Friends“. Díky úspěchu vtomto seriálu získala možnost se zahrát v trilogii thrillerů Vřískot,Vřískot 2 a Vřískot 3 "Scream“.

Courteney se vdala za svého spoluherce z Vřískotu Davida Arquettea včervnu 1999. V roce 2001 se objevila v dalším velkofilmu po boku Kevina Costnera a Kurta Russella ve filmu 3 000 mil na útěku "3000 Miles to Graceland", kde si zahrála Kurtovu společnici Cybil Waingrow.

Roku 1995 byla jmenována časopisem People Magazíne jednou z 50nejhezčích lidí světa a objevila se na obálce tohoto časopisu a 1997byla zvolenou nejlépe oblékanou televizní hvězdou.
Dále roku 1997 měla vztah se zpěvákem Adamem Duritzem a v roce 1998oznámila zasnoubení s Davidem Arquettem.V roce je uveden do kin film Pohádky na dobrou noc, kde hraje roli Wendy.


Courteney Cox
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 17:51, | komentáře (0)

Matt LeBlanc | moje hvězdy

Povolání: Herec
Věk: 41
Datum narození: 25. 07. 1967
Místo narození: Newton, Massachusetts, USA
Znamení: Lev

Životopis

Matt se narodil 25. července 1967 v Newtonu vestátě Massatchusetts, kde žil se svojí matkou. Jelikož se hodně zajímalo auta, motorky apod., tak chodil na technickou střední školu. Vosmnácti letech se přistěhoval za svým otcem na Floridu. Po několikaletech odcestoval do New Yorku, kde se začal věnovat modelingu.Předváděl také pánské oblečení pro různé agentury. Všimli si hoproducenti TV reklam a za chvíli už vystupoval v reklamních spotech naCoca-Colu nebo Levi's jeans.

Na filmové plátno se přemístil po několika malých televizních rolíchbaseballovým snímkem Ed. Mezi ne tak úspěšné filmy patří např. PrivateWars, A Streetcar Named Desire nebo Out of Gas On Lover's Leap. Pakpřišel konkurs na roli do seriálu Přátelé,který Matt v pohodě zmáknul a od roku 1994 ho diváci vídají jako JoeyhoTribbianiho, neúspěšného a trochu přihlouplého herce, jehož vzorem je Al Pacino. Zatím asi nejúspěšnějším celovečerním filmem LeBlanca je snímek Ztraceni ve vesmíru, kde si zahrál společně s Heather Graham a Mimmi Rogers.

Matt LeBlanc se v listopadu 1998 zasnoubil s Missy McKnight. Oženili se3. května 2003 a mají spolu dceru Marinu Pearl LeBlanc narozenou 8.února 2004. Magazin People zařadil Matta v roce 2000 mezi 50nejkrásnějších lidí světa.


Matt LeBlanc
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 17:37, | komentáře (1)

Matthew Perry | moje hvězdy

26.Duben 2009
Povolání: Herec
Věk: 39
Datum narození: 19. 08. 1969
Místo narození: Williamstown, Massachusetts, USA
Znamení: Lev

Životopis

Je synem herce Johna Bennetta Perryho.Vyrůstal v Kanadě a v patnácti letech se přistěhoval k otci do LosAngeles s cílem hrát profesionální tenis. Místo toho se začal věnovatherectví. Účinkoval v TV seriálech Second Chance (1987-88, Druhášance), Sydney (1990), Home Free (1993- ). Postava Chandlera vpopulárním seriálu Friends (1994- , Přátelé - ČTV) z něho učinila TVhvězdu.

V řadě seriálů také vystoupil jako host, mj. Beverly Hills 90210 - ČTV,The Tracey Ullman Show, Growing Pains, 240 Robert, Charles in Charge,Silver Spoons. Objevil se také v regionálních divadelních inscenacích(Naše městečko, Za zvuků hudby, Divotvůrkyně, Pán much) a jakokabaretní komik vystupoval na scéně L.A. Connection.

Ve filmu se uplatňuje od konce 80. let, ale teprve ve druhé pol. 90.let dostal hlavní role: úspěšný newyorský manažer Alex Whitman, o jehožmanželských peripetiích s krásnou Mexičankou (Salma Hayeková) vyprávíromantická komedie Jen blázni spěchají (r. A. Tennant); dobrodruhLeslie Edwards, provázející robustního a opileckého stopaře (ChrisFarley) při dobývání Západu na poč. 19. století, v komedii Téměřhrdinové (r. Ch. Guest); ambiciózní chicagský architekt Oscar Novak vromantické komedii Tři na tango (r. D. Santostefano).Matthew Perry
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 20:59, | komentáře (0)

Jennifer Anistonová | moje hvězdy

25.Duben 2009
Povolání: Herečka
Věk: 40
Datum narození: 11. 02. 1969
Místo narození: Sherman Oaks, Kalifornie, USA
Znamení: Vodnář

Životopis

Jennifer Aniston je dcera herce JohnaAnistona (hvězda NBC televizního seriálu Tak jde čas "Days of OurLives") a matky herečky/modelky. Má ráda procházky v přírodě, camping.
Jennifer vyrůstala v prostředí filmového podnikání. Je řeckého původu arok svého dětství strávila právě v Řecku spolu se svými rodiči. Kdyžvšak její otec dostal roli v sérii Love of Life, celá rodina přemístilado New Yorku (V době kdy ji bylo 9 let). Ve věku jedenácti let začalanavštěvovat divadelní klub Rudolf Steiner School, kde se věnovala takékreslení. Její zkušenost z Rudolf Steiner School jí umožnila objevitspalující vášeň pro svět umění, kde záhy prokázala své kvality. Párjejich maleb bylo dokonce vystaveno v prestižním newyorskémMetropolitan Museum of Art (Metropolitní Muzeum Umění).

Svou hereckou kariéru započala na newyorské škole High School of thePerforming Arts, kde promovala v roce 1987. Po jejím dokončení v roce1987 vytvořila několik vynikajících divadelních rolí ve hrách jako "ForDear Life" v Public Theatre nebo v "Dancing on Checker's Grave". Jejímtelevizním debutem se stala TV serie "Molloy", a poté následovaly dalšíjako "Ferris Bueller", "The Edge" a "Muddling Through", "Herman'sHead", "Quantum Leap" a "Burke's Law". Také si zahrála ve filmu skeltskou tématikou "Leprechaun" (1993), ale film byl naprostý propadák.

Role upovídané Rachel Green v televizním seriálu Přátelé "Friends", kdeměla původně hrát roli Moniky ji vynesla dvě nominace na Emmy vkategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli a čtyři People’s ChoiceAwards v kategorii Nejlepší herečka v komedii. Byla rovněž nominovánana Zlatý globus v kategoriích Nejlepší herečka ve vedlejší roli vkomedii, dramatu nebo minisérii. Svou první Emmy získala v roce 2002 vkategorii Nejlepší herečka v komediální sérii, o rok později v té samékategorii získala nominaci na Zlatý globus a letos nominaci na cenuEmmy. Z Jennifer se najednou od roku 1994, kdy přišla první sériePřátel stala hvězda a sex symbol. Její charakteristický účes inspirovalhodně žen po celém světě. Bylo natočeno již mnoho serií a všechnyobletěly svět s velkým úspěchem. Po boku Jennifer se v Přátelýchobjevili Courteney Cox-Arquette, Matt LeBlanc, Matthew Perry, DavidSchwimmer a Lisa Kudrow.

S Anistoninou nenadálou slávou přišly filmové nabídky. Nejprvevytvořila menší role v produkci Edwarda Burnse v romantické komediiOna, jedině ona "She's the One" (1996) po boku Cameron Diaz. Hlavní role pak ztvárnila v romantické komedii Perfektní záskok "Picture Perfect" (1997).

Po boku Bena Stillera si zahrála ve filmu Riskni to s Polly (2004). Zahrála si také v komediálním hitu Toma Shadyaca Božský Bruce (2003) s Jimem Carreym a Morganem Freemanem a kritiky ceněném snímku Miguela Artety Hodná holka (2002) s Jakem Gyllenhaalem, Johnem C. Reillyma Zooey Deschanel. Tato role jí vynesla nominaci na Independent SpiritAward a film jako takový byl v roce 2002 velmi vysoko ceněn kritikyfestivalu Sundance.

Mezi její další filmy patří např Rocker (režie Stephen Herek, 2001) s Markem Wahlbergem, Perfektní záskok Glenna Gordona Carona s Kevinem Baconem a Olympií Dukakis, kritiky ceněný film Objekt mé touhy s Paulem Ruddem. Ve filmu Co je šeptem...,ztvárnila roli Sarah Huttinger, která se začne shánět po filmuAbsolvent z roku 1967, protože pojme podezření, že její rodina mohlabýt pro tento příběh inspirací. Babička Katharine by byla onou svůdkyníz filmu a její vlastní matka dívkou, která utekla s tajemným mladíkem,po jehož totožnosti začne Sarah pátrat. Zahrála si zde s Kevinem Costnerem a Shirley MacLaine.

V roce 2005 si zahrála po boku Clive Owena hlavní roli ve filmu Hra s nevěrou (režie Mikael Håfström),kde se objevila jako šarmantní, krásná a svůdná Lucinda Harris, kterousama Aniston označuje za zajímavou, ale zmučenou ženu. Po boku VinceVaughna ztvárnila na jaře 2006 roli v romantické komedie The Break Up.

Dokonce se objevila v reklamě na mléko společně s Lisou Kudrow, v instruktážním videu k Win95 s Matthewem Perrym a na CD-ROM režírovaném Stevenem Spilbergem.Co se osobního života týče údajně prý také chodila se všemi třemimužskými představiteli z "Přátel". V současnosti žije v Los Angeles.

V roce 2000 se vdala za slavného herce Brada Pitta, kterého poznala nanatáčení Přátel. Brad se zde do ní zakoukal a dlouhé měsíce ji uháněl.Její manželství platilo v Hollywoodu jako snové. V roce 2005 požádalaJennifer o rozvod poté, když prosáklo navenek že ji Brad podvádípřinatáčení Mr. and Mrs. Smith s Angelinou Jolie.
Jennifer se nyní dala opět dohromady s hudebníkem Johnem Mayerem.


Jennifer Aniston
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 20:39, | komentáře (0)

Lauren Graphamová | moje hvězdy

Povolání: Herečka
Věk: 42
Datum narození: 16. 03. 1967
Místo narození: Honolulu, Hawaii, USA
Znamení: Ryby

Životopis

Lauren Graham vyrůstala ve Virginii v USA ajejí rodiče se rozvedli, když ji bylo 5 let.Lauren byla nominována naZlatý glóbus a dvě ceny SAG za roli sarkastické Lorelai Gilmore vseriálu Gilmorova děvčata. Dále si zahrála s Billym Bobem Thorntonem ve filmu Santa je úchyl! a také se objevila v komediálním divadelním představení Once in a Lifetime.

Do jejího televizního portfolia patří mimo jiné seriály Caroline in theCity, NewsRadio, Law & Order, Conrad Bloom, My z přístavu neboM.Y.O.B. a film Dill Scallion. Na stříbrném plátně si zahrála vefilmech Listopadová romance, Hlídač mrtvých a Jediná správná věc. Jejím dalším snímkem je komedie The Moguls, v níž se objevila po boku Jeffa Bridgese. V roce 2005 si zahrála roli ředitelky Claire Fletcher ve filmu režiséra Adama Shankmana, Ochránce. v roce 2007 si zahrála ve filmech Vdáš se, a basta! a Božský Evan.
Lauren Graham
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 20:31, | komentáře (0)

Alexis Bledelová | moje hvězdy

Povolání: Herečka, Modelka
Věk: 27
Datum narození: 16. 09. 1981
Místo narození: Houston, Texas, USA
Znamení: Panna

Životopis

Když jí bylo osm let, rodiče ji přihlásili domístního divadla, kde učinkovala v inscenacích Čaroděj ze země Oz, Našeměsto a Aladin. Později šla na Lutheránskou střední školu SvatéhoMarka. Alexis Bledel jako 16ti letá dostala přihlášku na konkurz domodelingové agentury pořádající místní promenádní show. Všimli si jívětší společnosti a tím odstartovala její skutečná kariéra. Po maturitěna střední škole se zapsala na New Yorkskou univerzitu, kterou prvnírok dokončila jako herečka. Přes svoji agenturu se seznámila sesoučasným manažerem, který ji začal posílat na přehlídky po celéAmerice, kde pracovala a uplatňovala svůj talent.

Alexiina velká pauza v kariéře modelky přišla, když se v N.Y.přihlásila do konkurzu na TV seriál Gilmorova děvčata. Režisér ji ihnedvyslal do L.A. kde o ní s úsměvem na tváři říkají: „ Všichni jsme se doní zamilovali, je úžasná.“ Nikdy nehrála v žádném seriálu, a tak pro nirole v seriálu byla současně experimentem, kterým chtěla mládeži ukázatživot teenagera bez alkoholu a drog. Pilotní film k seriálu byl natočenv Torontu a první epizodu obyvatelé Ameriky mohli shlédnout už 5. říjnaroku 2000. Když zrovna Alexis Bledel nepracuje, ráda čte, fotografuje,poslouchá muziku, chodí do kina a tráví čas s rodinou. Ke konci června2006 se po 3 a půl leté známosti rozešla s Milem Ventimigliem. Bohužel se už dohromady nedali.Na začátku února to Milo potvrdil.


Alexis Bledel
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 20:24, | komentáře (0)

Gilmorova Děvčata | moje super filmy a serialy

Originální název: Gilmore Girls
Žánr: Drama, Komedie, Rodinný
Rok výroby: 2000

Dlouhý popis filmu

Oblíbený seriál, drama, legrace,romantika to vše jsou Gilmorova děvčata v původním názvu Gilmore Girls.Natáčí se od roku 2000 a k dněšnímu dni mají 7 řad. Sedmá řada se budevysílát v České republice premiérově... O seriál se zasloužilaproducentka Amy Shermen-Palladino, ale od roku 2006 jí nahradil DavidRosenthnal.

Lorelai a Rory, vztah matky a dcery, který by si asi přál každý z nás.Děj se odehrává v malebném městě Stars Hollow. Emily a Richard jsourodiče Lorelai, žijí ve velkém domě v Hartfordu. Když bylo Lorelai 16let otěhotněla a odešla z domu. Se svou dcerou žily v domku u hoteluNezávislost, kde Lorelai pracovala. To vše se dovíme jenom z vyprávění.První díl Pilot je už přece jen o pár let déle, kdy Rory dcera Lorelaichodí na střední školu u nich ve městě. Velmi chytrá mladá dáma, kterámiluje čtení knih je opakem své matky. Lorelai je velmi zbrká arozmarná, není pro ní nic překážkou, ale to nejsou jediné jejívlastnosti, najdeme i kladné. Teď bysme mohli diskutovat o tom kdo kohovychovává...

V seriálu potkáme i další herce, nikdo nepřehlédne nevrlého Luka,všudyvlezlého Kirka, kamarádku Lorelai Sookie St. Jamesovou, chytrou asoutěživou Paris Gellerovou, nejlepší přítelkyně Rory Lane Kimovou,roztomilého Michela Gerarda a nesmím opomenout lásky našich hlavníchhrdinek. Rory: Dean Forester, Jess Mariano, Logan Huntzberger. Lorelai:Max Medina, Christopher Hayden(mimochodem otec Rory), Luke Danes.
Gilmorova děvčata
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 20:16, | komentáře (0)

Přátelé | moje super filmy a serialy

23.Duben 2009
Originální název: Friends
Žánr: Komedie, Romantický
Rok výroby: 1994

Dlouhý popis filmu

Postavy seriálu

- Zde najdete charakteristiku postav,jací mají přátelé charakter :
- Rachel : Ulítlá, poblázněná drbna
- Monika : Panovačná puntičkářka se smyslem pro cit
- Phoebe : Střelená
- Chandler : Vtipálek
- Ross : Vážný
- Joey : Klíďas

Rachel Karen Green
Zaměstnaní: Vedoucí oddělení POLO košil u Ralpha Laurena (dříve u Bloomingdale's a jako čísnice v Central perku)
Rodina: otec Leonard, matka Sandra, dvě sestry Kim ,Amy
Ex-milenci: Barry Farber, Paolo, Ross Geller, Tag Jones,Joey
Zájmy: nakupování, roznášení drbů, plachtění
Charakteristika: Její nejlepší kamarádkou je Monica, znají se už odstřední školy. Monica byla první, na kterou se Rachel obrátila, kdyžutekla ze své svatby s Barrym. Nejdelší vztah, který měla byl s Rossem,který do ní byl zamilovaný již na střední škole. V Las Vegas se opili avzali se, Rachel pak požádala o zrušení sňatku. Rachel přišla do partyjako poslední. Jako dítě byla hodně rozmazlená, dostala úplně všechno,co si přála. Těžko se osamostatňovala, ale zvládla to. Tři rokypracovala jako číšnice v Central Perku. Pak se jí konečně podařiloprorazit do světa módy. Dva roky pracovala u Bloomingdale's a pakpřešla k Ralphu Laurenovi, kam se vypracovala až k vedoucí oddělenípánských Polo košil. Za svůj oblíbený film označuje Rachel snímekSophiina volba, ale její opravdu nejoblíbenější film je Terminátor :)Rachel je docela pěkná drbna, na střední škole byla předsedkyní třídy,královnou krásy, roztleskávačkou, prostě nejoblíbenější holkou na škole:) Rachel a Rossovi se na konci osmé sezóny narodila dcera Emma.

Monica Geller
Zaměstnání: šéfkuchařka v luxusní newyorské restauracu Javu (dříve U Alessandra)
Rodina: otec Jack, matka Judy a bratr Ross
Ex-milenci: Fan-Bobby, Richard Burk, Pete Becker
Zájmy: uklízení, vaření, sport, soutěže
Charakteristika: Monica až moc dbá na čistotu a pořádek, když něco nenína svém místě, tak jí to hned rozčiluje. V pubertě měla velké problémys nadváhou. Neměla moc velké štěstí v lásce, všechny její vztahyztroskotaly až se zamilovala do Chandlera, za kterého se provdala. Byt,ve kterém bydlí má po babičce. Její spolubydlící dřív bývala Phoebe,pak Rachel a nyní zde bydlí spolu s Chandlerem. Monica je velmisoutěživá a nerada prohrává.Na konci seriálu společně s Cahndleremadoptovali dvojčata Eriku a Jacka.

Phoebe Buffay
Zaměstnání: především masérka; příložitostně folková zpěvačka; dřívetaxikářka, prodavačka tonerů, podnikala chvíli v oblasti cateringu sMonicou
Rodina: otec Frank, matka Phoebe, sestra dvojče Ursula, nevlastní bratr Frank; nevlastní matka Lilly (zabila se)
Ex-milenci: námořník Ryan, policista Gary, vědec David
Zájmy: zpěv a hra na kytaru, pečení sušenek

Charakteristika: Phoebe také neměla lehký život. Její otec opustilrodinu když byla malinká. Její nevlastní matka Lilly se zabila a Phoebežila nějakou dobu na ulici. Nejdříve bydlela s Monicou, pak sepřestěhovala ke své baibčce Frances. Phoebe našla svou biologickoumatku, která se též jmenuje Phoebe a poznala i svého otce Franka.Phoebe je masérka, dříve pracovala v jendom newyorském salónu, jenže jivyrazili. Od té doby masíruje lidi u sebe doma. Příležitostně sevěnovala i jiným činnostem. Taxikařením, spolu s Monicou chvílizajišťovaly hostiny na různých akcích, chvíli také prodávala tonery.Phoebe je vegetariánka, maso jedla pouze když byla těhotná, ikdyž je tupár vyjímek... Svému nevlastnímu bratrovi Frankovi a švagrové Aliceodnosila trojčata. Byla též provdaná za kluka jménem Duncan. Ten bylpředtím jejím kamarádem a jelikož potřeboval zelenou kartu, tak si hoPhoebe vzala, nakonec se rozvedli. Phoebe také hraje na kytaru, skládásvoje vlastní písničky, které pak zpívá hostům v Central Perku. Phoebese v desáté sérii provdala za Mika Hannigana, se kterým chodila oddeváté řady.

Ross Geller
Zaměstnání: pracuje jako profesor na univerzitě, dříve jako paleonotlog v muzeu
Rodina: otec Jack, matka Judy, sestra Monica, syn Ben (* 1995), dcera Emma (*2002)
Ex-milenky: Carol Willick, Julie, Rachel Green, Bonnie, Emily Waltham, Mona
Zájmy: paleontologie, věda, fotbal

Charakteristika: Ross byl na střední škole zamilovaný do Rachel, začalivšak spolu chodit až po deseti letech. Ross byl Chandlerovýmspolubydlícím na koleji a hráli spolu v studentské kapele. Je třikrátrozvedený. S Carol Willick se rozvedl, protože ona zjistila, že jelesbička. S Emily Waltham proto, že při obřadu vyslovil jméno Rachel aEmily mu pak nemohla věřit. Zrušení třetího manželství požadovalaRachel, jelikož se vzali v dost podnapilém stavu a v té době už jejichcity vyhasly. S Carol má syna Bena. Rachel mu porodila dceru Emmu. Kdyžse kvůli Emily vystěhoval ze svého bytu a posléze z nového byl vyhozen,nastěhoval se k Joeymu a Chandlerovi, pak se mu podařilo získat bytšeredného tlustého naháče. Jeden čas Rossovým domácím mazlíčkem bylaopička jménem Marcel, kterou pak musel kvůli "pohlavní zralosti" dát doZOO. Marcel se poté stal hvězdou showbyznysu.

Chandler Muriel Bing
Zaměstnání: je šéfem oddělení zpracování dat ve velké mezinárodní firmě
Rodina: otec Charles (a.k.a. Helena Handbasket), matka Nora Tyler Bing
Ex-milenky: Janice, Kathy
Zájmy: televize, stolní fotbal

Charakteristika: Chandler to v životě neměl moc lehké. Jeho rodiče serozvedli, když byl ještě dítě. Otec opustil rodinu kvůli jinému muži -sluhovi. Rodiče mu to oznámili na den Díkuvzdání. Jeho matka jeautorkou romantických (spíše erotických) novel. Otec dělá travesty showv Las Vegas pod pseudonymem Helena Handbasket :) Jeho velkou láskoubyla Janice, kterou zbytek party nenáviděl. Několikrát se dalidohromady a pak se zase rozcházeli. Pak se Chandler zamiloval do Monicya nakonec si ji vzal za ženu. Jinak dřív měl velký strach ze závazků,bál se, aby nedopadl jako jeho rodiče. Chandlerovo prostřední jméno jeMuriel, ale "stydí" se za něj, je to prý rodinné jméno

Joey Francis Tribianni
Zaměstnání: herec,model, příležitostně dělá i jiné práce
Rodina: otec Joseph Sr., matka Gloria, sestry: Gina, Dina, Tina, Mary-Angela, Mary-Therese, Veronica a Cookie
Ex-milenky: těch je hodně
Zájmy: televize,stolní fotbal,sex,jídlo

Charakteristika: Joey je původem Ital. Je tak trochu hloupý, ikdyžobčas mu to myslí docela dobře. Jeho herecká kariéra zatím není mocúspěšná. Největší roli měl v seriálu Dny našich životů neboli Tak jdečas, kde hrál a nyní opět hraje doktora Draka Ramoraye. Hlavní rolitaké ztvránil v seriálu Mac a C.H.E.E.S.E., který však byl zrušen. Mělvšak spoustu divadelních rolí a natočil několik reklam. Když se zrovnanevěnoval herectví, tak pracoval např. jako předvaděč pánských voňavek,prodavač vánočních stromků nebo jako gladiátor v casinu. Jeho aChandlerovým oblíbeným pořadem je Pobřežní hlídka. Joey má velmipočetnou rodinu - je jediným synem mezi 8 dětmi. Je to pěkný proutník ažádný z jeho vztahů nebyli založeny na lásce krom Rachel.
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 21:17, | komentáře (0)

Jiří Zonyga | moje hvězdy

Povolání: Zpěvák, vítěz soutěže X Factor
Věk: 44
Datum narození: 7. 09. 1964
Místo narození: Lanžhot, Československo
Znamení: Panna

Životopis

Jiří Zonyga, původním povoláním dřevorubec,poté řidič kamionu z Břeclavi, získal sympatie diváků X factoru svoupřirozeností a laskavým přístupem. Má hlas jako zvon, který by probudilmrtvého. V neděli dne 1. června 2008 se stal prvním vítězem (nejen)pěvecké soutěže X Factor.


Jiří Zonyga
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 21:05, | komentáře (1)

Ondřej Ruml | moje hvězdy

Povolání: Zpěvák, Finalista X-Faktoru
Věk: 27
Datum narození: 21. 08. 1981
Místo narození: Jablonec nad Nisou, Československo
Znamení: Lev
Člen skupiny: T.O.P. dream Company

Životopis

Ondřej Ruml se narodil 21.8.1981 v Jabloncinad Nisou na Severu Čech. Hraje na banjo.klavír, kytaru.... Velicemuzikální člověk se zálibou v Jazzu, Svingu, Funky a Bluegrass stylu.Jeho oblíbeným muzikálem je Johanka z Arku. Oblíbená píseň Don't WorryBe Happy (Bobby McFerrin). Nemá rád techno a jiné hardcorové styly. Mádva mladší bratry Dana a Tomáše. Matka Ludmila je ekonomka, otec Josefautolakýrník. Už tři roky je šťastný se svou o 7 let mladší přítelkyníRadkou, s kterou se potkal na konzervatoři a chodil jí zpívatromanticky pod okénko :)

S hrou na kytaru začal v 10 letech a začal navštěvovat soukromouhudební školu. O dva roky později se "zamiloval" do šestistrunnéhobanja a začal chodit do školy hry na banjo v Jbc. Dále hrál vbluegrassové skupině "Modrotisk". Navštěvoval pražskou konzervatořJaroslava Ježka, zde také potkal nejlepšího učitele zpěvu, VratislavaKadlece, který mu prý hodně pomohl. Do dneška bere inspraci z jazzovéhozpěváka George Majora. Jeden čas moderoval country pořad "Folkomotivy".Jeho první divadelní úspěch byl v muzikálu Daniela Landy "Tajemství" adále ve španělské verzi Soukupovo ¨muzikálu "Johanka z Arku", kdeztvárnil archanděla Michaela, putovali s představením po Španělsku apro Ondřeje to bylo něco, jako krásný sen. Nehledě na "Modrotisk" patřítaké do kapely "Top Dream Company" Můžeme ho teké slyšet v projektu ToBeing. Nejvíce ho ale zatím proslavila účast v pěvecké soutěžiX-Factor...Hraje v seriálu Zdivočelá země a také ve filmu Venkovskýučitel.


Ondřej Ruml
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 20:45, | komentáře (0)

Josef Vágner | moje hvězdy

Povolání: Zpěvák, muzikálový herec
Věk: 18
Datum narození: 17. 07. 1990
Místo narození: Praha
Znamení: Rak

Životopis

Narodil jsem se v Praze 17. 7. 1990 ve znameníRaka. Studuji gymnázium English College. S hudbou jsem začal užodmalička. Od pěti let jsem začal chodit do sboru a na klavír. V osmiletech jsem přešel na solový zpěv k profesorce Státní konzervatořePraha k Lídě Nopové, která mě doporučila Karlovi Svobodovi pro rolimalého Alberta do muzikálu Monte Cristo. Za tuto roli jsem od nějdostal první symbolický honorář – čínský dolar. Později jsem sezúčastnil pěti kolového konkurzu na roli Gavroche v Bídnících a povedlose mi roli získat. Po účinkování v Miss Saigon mi nabídl producentOldřich Lichtenberg a autor hudby Michal David angažmá v Kleopatře.Dostal jsem roli Ptolemaia, bratra královny. Teď zpívám už v pátémmuzikálu. V divadle Kalich hraji postavu kolportera v muzikálu JackRozparovač.

Souběžně s Jackem jsem rád přijal nabídku pana Jiřího Suchého zahrát siv Semaforu. Společně s ním, s Jitkou Molavcovou a dalšími hraji azpívám ve hře Pokušení svatého Antonína a sice roli mladého mnichaHilariona, který se dostal na scestí.

Moje první písnička, kterou jste mohli slyšet v našich rádiích a vtelevizi má název Mně sílu dáš. Je to irská balada s textem EduardaKrečmara. Písnička se dostala do rotací mnoha rádií a slušně zabodovalana Českém rozhlase 1 – Radiožurnálu v hitparádě Česká dvanáctka.Písnička získala 12x první a několikrát druhé místo a tím i Zlatou aPlatinovou Českou dvanáctku.

Pro Českou televizi jsem tuhle písničku zpíval v hudebním pořaduVladimíra Hrona Abeceda hvězd. Společně se svými sourozenci a tátouKarlem Vágnerem coby Vágner Family jsme byli hostmi pořadu MiroslavaDonutila v Lucerně, který natáčela a vysílala také Česká televize. A dotřetice jsem se zúčastnil přímého přenosu udělování cen Zlatá hokejka vKarlových Varech, kde zpíval také Karel Gott, Petr Kolář a skupinaChinaski.

V červnu vyšla na singlu má další písnička Ten letní den.

V září jsem dotočil svůj první videoklip k písničce Mně sílu dáš a vestudiu nahrávám další nové písničky, které by měli vyjít na mém CDzačátkem příštího roku.

Také mám za sebou pár dabingů: Kniha džunglí 2, Lví král, v Tarzan, Medvídek Pú a Peter Pan.

A ještě Vám prozradím že další moje hobby je: power-kiting, lyžování,snowboarding, bruslení, horolezectví a tenis. Ve škole hraji s klukama"Pražskou klubovou fotbalovou ligu a když mám příležitost, tak si rádzkusím i windsurfing.Josef Vágner
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 20:30, | komentáře (2)

Jemma McKenzie Brown | moje hvězdy

22.Duben 2009
Povolání: Herečka, zpěvačka, tanečnice
Věk: 15
Datum narození: 23. 02. 1994
Místo narození: Londýn, Anglie, Velká Británie
Znamení: Ryby

Životopis

Jemma McKenzie-Brown se narodila 23.února vroce 1992 v Londýně, v Anglii a ve znamení Ryb. Teprve začíná svojislibnou hereckou a i pěveckou kariéru. Ale zahrála si v britské sériiThe Amazing Pritchard v roli Georginy Pritchard.

A potom přišla její velká šance. Musela jít na hodně castingů, alenakonec ji ze 600ti dívek vybrali do role Tiary Goldové ve filmu High School Musical 3: Maturitní ročník. Díky tomu se proslavila. Upoutala svým hudebním talentem. Miluje nakupování a filmové premiéry.

Jemma McKenzie Brown
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 21:09, | komentáře (0)

Olesya Rulinová | moje hvězdy

Povolání: Herečka, zpěvačka, tanečnice
Věk: 23
Datum narození: 17. 03. 1986
Místo narození: Moskva, Rusko
Znamení: Ryby

Životopis

Olesya Rulin se narodila 17.3.1986 v Moskvě.Své dětství prožila v malé chudé vesničce, kde žila její rodina. Jejíotec na začátku 90-tých let emigroval z Ruska do Spojených Států. Dvaroky potom ho celá rodina následovala a usídlila se v Texasu.

V 11 letech ji její matka přihlásila na baletní kurz aby jí zlepšilapostavení ve společnosti.Olesya nalezla v tanci zalíbení a pozdějizahájila svou hereckou kariéru.
V roce 2004 získala roli Trollky Natalie ve filmu Halloweenská střední.
Nejvetši slávu však Olesya získala ve filmu High school musical v roli nadějné skladatelky Kelsi Nielsen.


Olesya Rulin
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 20:56, | komentáře (0)

Matt Prokop | moje hvězdy

Povolání: herec
Věk: 18
Datum narození: 29. 07. 1990
Místo narození: Victoria, Texas, USA
Znamení: Lev

Životopis

Matt se rád předváděl už odmala. Rádrozesmíval lidi. Ve 2 letech se naučil taneční trik podle MichealaJacksona a od té doby své umění ukazoval všude. Když mu byly 3 rokyzačal se věnovat Socceru a miloval to. Nevynechal ani jednu sezónu.Dalších 10 let se věnoval pouze socceru a škole.

Ve 12 letech se o něj zajímali 2 agentury v New Yorku. Mattovirodiče,však rozhodli,že byl příliš mladý na to,aby začal vážnoukariéru. Matt proto odmítl a raději se věnoval studiu. Poté co se jehorodina v roce 2005 odstěhovala do L.A. se Matt rozhodl, že zkusíherectví. Matt začal chodit do kurzu herectví. Po pouhých 7 měsících hooslovil agent a Matt hned získal manažera v L.A.

Od té doby se Matt objevil v mnoha seriálech. Například si zahrál vepizodě School Bully v H. Montaně, Zacka ve filmu Billy. Nejvíce seobjevil v studentských filmech. Jeho kariéra se však rozjíždí a dostávámnoho nabídek do filmů. Dnes si Matt nedokáže představit svůj život bezherectví


Matt Prokop
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 20:41, | komentáře (0)

J. K. Rowling

21.Duben 2009

Joanne Kathleen Rowling

Spisovatelka

Datum narození:
31.07. 1965  (43 let) 
Místo narození:
Yate, nr. Bristol, England, UK 
Znamení:
Lev  


Rowlingováse narodila v Yate, Gloucestershire ve Spojeném království v roce 1965.Společně se svou matkou, otcem a sestrou Dianne přestěhovala doWinterbourne, Bristolu a nakonec do Tutshillu. Navštěvovala Wyedeanskoustřední školu, kde často svým přátelům vyprávěla příběhy. V roce 1990podlehla její matka ve věku 45 let dlouhotrvajícímu boji s roztroušenousklerózou. Jako vysokoškolské zaměření si na nátlak rodičů vybralafrancouzštinu, což později označila za životní chybu.

Po ročním pobytuv Paříži, který byl součástí jejích vysokoškolských studií, se vrátilado Anglie, kde pracovala hlavně pro Amnesty International. Nápad napříběh o kouzelnickém učni dostala během cesty vlakem z Manchesteru doLondýna. Na cílové zastávce měla již vymyslenou většinu postav azákladní děj prvního dílu série – Harry Potter a Kámen mudrců.Rowlingová se přestěhovala do Portugalska, aby zde vyučovalaangličtinu. Zde se vdala za portugalského televizního reportéra JorgaArantese. V roce 1993 se jim narodila dcera Jessica RowlingováArantesová. Manželství ale nevydrželo a Rowlingová se ještě předrozvodem v roce 1994 vrátila spolu se svojí dcerou do Edinburgu.

Nezaměstnaná Rowlingová dokončila v tomto skotském městě práce naprvním dílu, přičemž některé části psala po edinburských kavárnách.Koluje pověst o tom, že v kavárnách psala, aby se vyhnula svémunevytápěnému bytu. Ona sama to však popřela.

Po obrovském úspěchu prvního dílu napsala Rowlingová 6 dalšíchpokračování a 2 doplňkové knihy, které byly vydány ve prospěch nadaceComic Relief. Prodej knihy udělal z Rowlingové multimilionářku, v roce2001 si tak mohla koupit luxusní sídlo ve stylu 19. století u břehuřeky Tay ve Skotsku. V tom samém roce se zde vdala za Dr. Neila Murraye.

Série o Harry Potterovi má celkem 7 částí. Překladatel většiny částí,Pavel Medek, říká, že pokračování této série by nemělo smysl a že by tozbytečně roztahovalo celý příběh. Všech sedm knih již bylo v angličtiněi v češtině vydáno. Nakladatelství Albatros, které má v ČR na tutosérii exkluzivní práva, vydalo český překlad 31.ledna 2008. Přesobrovský úspěch knih (nebo snad právě kvůli němu) se Rowlingovénevyhnula ani řada problémů. Vydání pátého dílu (Harry Potter a Fénixůvřád) bylo zdrženo kvůli nařčení z plagiátorství spisovatelkou NancyStoufferovou. Soud nakonec rozhodl ve prospěch Joanne Rowlingové.Autorka si také chtěla od psaní na chvíli odpočinout, protože běhempsaní čtvrtého dílu se cítila přepracovaná. Podle vlastních slov jednoudokonce zvažovala, že si zlomí ruku.[zdroj?] Nakonec však donutilavydavatelství posunout datum publikace a na pátý díl celé série takměla celé tři roky klidného psaní. Rowlingová řekla, že část tohotočasu strávila i psaním něčeho jiného, na čem by chtěla pokračovat pouzavření celé série o Harrym Potterovi.

Na konci roku 2003 dostala Rowlingová nabídku televizního producentaRussella T. Daviese na spolupráci při tvorbě slavného britského sci-fiseriálu Doctor Who. I když byla nabídkou nadšená, musela jí nakonecodmítnout, protože už pracovala na dalším dílu série. Ten nese voriginále jméno Harry Potter and the Half-blood Prince (Harry Potter aprinc dvojí krve). Těsně před Vánoci 2004 oznámila Rowlingová dokončeníknihy, datum vydání bylo stanoveno na polovinu roku 2005, kniha vyšla16. července 2005, česky vyšla19. prosince 2005, nelegálně se všakzačala prodávat už dřív.

Rowlingová se - stejně jako řada dalších literárních, hudebních čifilmových osobností - krátce objevila jako postavička v americkémkresleném sitcomu Simpsonovi.
                                                                      

 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 21:13, | komentáře (0)

Šárka Vaňková | moje hvězdy

Povolání: Zpěvačka, herečka
Věk: 21
Datum narození: 30. 10. 1987
Místo narození: Jirkov u Chomutova, Česká republika
Znamení: Štír

Životopis

Šárka Vaňková se narodila 30.10. v roce 1987 v Jirkově u Chomutova.
Studuje střední pedagogickou školu v Mostě. Zpívat začala velmi záhy,nejprve ve školním souboru Slavíček, kde ji to ovšem příliš nebavilo.Už tehdy snila o sólové dráze a chtěla se dál pěvecky vzdělávat. Vetřinácti se od své kamarádky dozvěděla o vyhlášeném učiteli hudby vMostě a začala k němu dojíždět na hodiny zpěvu. Richard Řeřicha z nítalent prý vysloveně „vytáhl“. Nadání u ní zřejmě slyšel hned odpočátku, protože se okamžitě rozhodl Šárku učit. Po několika letechdoporučil Šárku profesorce pražské konzervatoře Lídě Nopové, u které seučí už druhým rokem.

Ráda by vystudovala pražskou konzervatoř obor popový zpěv, ale lonipřijata nebyla, a tak aby příliš nezahálela, rozhodla se pro střednípedagogickou školu. Na konzervatoř to bude zkoušet tak dlouho, dokud jiprostě nepřijmou. Pokud se stane Superstar, bude určitě studovat dál,protože v tuto chvíli je pro ni přednější vzdělání, které chce mít nasto procent. Talent ke zpěvu zřejmě podědila po svém dědovi, který bylvelmi muzikální, jak se říká na co sáhl, na to hrál. Šárka kromězpívání ráda chodí do kina nebo si čte a v budoucnu by se chtěla živitpředevším zpěvem.

Ve zkratce:
- postoupila do top 10 z Druhé šance, kde získala 21%
- měří 165 cm a váží 46 kg
- studuje střední školu pedagogickou v Mostě
- zpívala Think Twice (Celine Dion)
- má menšího bráchu Martina (9 let) a pejska
- v pupíku má piercing
- oblíbený film je Hledá se Nemo
Šárka Vaňková

 

 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 21:00, | komentáře (0)

Leoš Mareš | moje hvězdy

Povolání: Moderátor, zpěvák
Věk: 32
Datum narození: 27. 04. 1976
Místo narození: Beroun, Československo
Znamení: Býk

Životopis

Studoval VŠE v Chebu. Leoš Mareš alias Pánkožichu je známým moderátorem na Evropě 2. Leoš je také showman,konferenciér a moderátor několika TV pořadů. Ve spolupráci s PatrikemHeruckým tvoří skvělou dvojku, což potvrují vydáním CD s názvem Mrázekústředna. V roce 2001 se mimo profese moderátora stal i raperem, kdyzvydal album s názvem "Tři slova". Pilotní singl Lži jsou jako déšť sestal velkým hitem na mnoha rádiích.

Po úspěšném debutu „Tři slova“ (prodáno přes 40.000 ks) přicházímoderátorská jednička opět s novým albem. A opět v duchu albapředchozího, jak už je Leošovým zvykem, je nové CD „vychytáno“ doposledního detailu. Pilotní singl „Minuty se vlečou“ je předělávkoutitulní písně z filmu Love story a již několik týdnů vede hitparáduEvropy 2.

V pořadí třetí album "Nejlepší nápad" si na podzim 2003 připravil LeošMareš... Jako ochutnávku jste již mohli zaregistrovat úspěšný duet sTerezou Kerdlovou "Nejlepší nápad", podle kterého dostalo album název.

V roce 2005 moderoval reality show "Big Brother" a v r. 2006 moderovaltřetí řadu "Česko hledá SuperStar". V roce 2008 jsme ho mohli videtopět v roli moderátora, tentokráte soutěže X-Factor.

V současné době Leoš moderuje hudební hitparádu Eso na Nově.


Leoš Mareš

 

 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 20:55, | komentáře (1)

Monique Coleman | moje hvězdy

20.Duben 2009
Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 28
Datum narození: 13. 11. 1980
Místo narození: Jižní Karolína, USA
Znamení: Štír

Životopis

Monique Coleman se ucházela o roli GabriellyMontézové v High School Musical. Na castingu ze sebe nevidala anihlásku a tak jí později nabídli, že bude hrát Taylor McCassiovou.Nevěděla co je to zač, ale když se koukla do scénáře, tak se jí uleviloa řekla, že jí ta role bude bavit.


Monique Coleman
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 18:56, | komentáře (0)