Lisa Kurdow | moje hvězdy

28.Duben 2009
Povolání: Herečka
Věk: 45
Datum narození: 30. 07. 1963
Místo narození: Encino, Kalifornie, USA
Znamení: Lev

Životopis

Lisa vyrůstala v Tarzana v Kalifornii. Jejíotec Lee Kudrow je lékař a matka Nedra Kudrow pracovnice v cestovníkanceláři. Už na základní škole se Lisa začala zajímat o herectví. Podokončení střední školy "William Howard Taft“ v roce 1981, kde vechvílích volna hrála tenis, začala navštěvovat Vassar College v NewYorku s hlavním zaměřením na Biologii. Tuto školu ukončila v roce 1985a věřila, že uskuteční kariéru v lékařském výzkumu spolu se svým otcemv Los Angeles.

Jako šťastná náhoda tomu chtěla, že komediant Jon Lovitzpřítel Lisina bratra, jí umožnil zahrát si v Saturday Night Live. Od tédoby si velmi zamilovala hraní, které v ní navíc podpořil Lovitz, kdyžjí poslal na konkurz do improvizační-komedie "Groundlings". Nejprvebyla odmítnuta, ale v roce 1989 se nakonec stala členem týmu herců"Groundlings".

Po získání zkušenosti a uznání jako člen populárníhokomediálního týmu, dostala roli v malé produkci nazvané "The LadiesRoom". Lisa se pak objevila v moha televizních rolích komediálníherečky s vystoupeními "Cheers", "Coach", "Newhart", "Life Goes On" a"The Simpsons".

V roce 1993 Lisa přijala roli Phobe v televizním seriáluPřátelé "Friends", která jí pomohla získat cenu Emmy. Také si zahrálaUrsulu, střelenou servírku v situační komedii NBC "Mad About You". Lisana NBC udělala takový dojem, že ji obsadili do dalších významnýchtelevizních show.

Role Phoebe se hodí k Lisině tak moc, že si lidé pravděpodobněmyslí, že je takováto ve skutečném životě. Phoebe Buffay je vlastnědvojče charkteru Ursuly v "Mad About You".

Mimo televizních vystoupení se také Lisa objevila v mnohafilmech uvedených do kin, jako Romy a Michele "Romy and Michele's HighSchool Reunion" (1997), "Clockwatchers" (1997), Všichni moji muži "TheOpposite of Sex" (1998), Přeber si to "Analyze This" (1999), zde sizahrála po boku Roberta De Nira a Zavěste, prosím "Hanging Up" (2000),kde si zahrála po boku nádherné Meg Ryan.

V roce 1997 ji časopis People zařadil do seznamu nejhezčích žen světa.Lisa také získala mnoho cen uznání za její herecké umění, včetně cenypro televizní herce za mimořádný výkon v komediálním seriálu Přátelé"Friends".

V komedii Sťastná čísla "Lucky Numbers" (2000) si Lisa zahraje Crystalpřítelkyni Johna Travolty (Russ Richards). Russ předpovídá počasí vHarrisburgu v Pensylvánii a stal se místní hvězdou. Když neobvyklemírná zima zaviní, že jeho půjčovna sněžných skútrů přijde téměř namizinu, rychle vymyslí strategii, jak zbohatnout. S nenasytnou Crystal, televizní moderátorkou loterie, a kamarádem nadšeným pro každoušpatnost spřádá Russ tajný plán. Čísla šťastně vycházejí, ale pak senajednou všechno zvrtne a povedenou trojici čeká místo jackpotu jensérii chaotických situací.

V roce 2000 se po široce publikované bitvě s NBC, Kudrow a spoluherci ze seriálu Přátelé, Jennifer Aniston, Courtney Cox- Arquette,Matthew Perry, Matt LeBlanc, a David Schwimmer si vyjednali plat 750000 dolarů za epizodu, čímž se stali nejlépe placenými hvězdamitelevize v historii.

Lisa a její manžel Michael Stern mají syna Juliana Murray.

Lisa Kudrow
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 17:51, | komentáře (0)

David Schwimmer | moje hvězdy

27.Duben 2009
Povolání: herec
Věk: 42
Datum narození: 2. 11. 1966
Místo narození: Astoria, New York, USA
Znamení: Štír

Životopis

David L. Schwimmer se narodil 2. listopaduroku 1966 v Astorii, New York, USA. Ale celé dětství prožil v LosAngeles. Oba rodiče jsou právníci. K herectví ho postrčil jehoinstruktor, který mu nabídnul Letní kurz herectví na Northwesternskéuniverzitě. Oslněn tímto zážitkem se po čase vrátil do Northwesternu,kde dostal mládežnickou cenu v mluvení/divadle. Po ukončení střeníškoly se mladý Davir rozhodoval jestli bude studovat Práva,. Ale začalapřevládat touha herectví a tak se plány rozplynuli a místo toho serozhodl založit divadelnís polečnost Chicago’s Lookingglass TheatreCompany.

První herecká zkušenost přišla v televizním filmu Deadly Silence(Smrtící mlčení). Kritici ovšem tento film absolutně převálcovali azdrcený David se vráteil zpět do Los Angeles. Odvrátil se od komerčníhoherectví a začal se naplno věnovat své divadelní společnosti. Aledlouho to nevydržel a odskakoval si k natáčení televizních projektů(Zákon v L.A.). Takovým to způsobem se dostal až k seriálu Přátelé.Nejdřív si nebyl jistý a na konkurz se mu nechtělo, ale jeho agent hopřemluvil. A tak začala hvězdná kariéra Davida Schwimmera. Otevřela mubránu do Hollywoodu, kde se začal prosazovat jako nadějný režisér.


David Schwimmer
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 18:00, | komentáře (0)

Courteney Coxová | moje hvězdy

Povolání: Herečka
Věk: 44
Datum narození: 15. 06. 1964
Místo narození: Birmingham, Alabama, USA
Znamení: Blíženci

Životopis

Courteney Cox se narodila jakonejmladší ze čtyř dětí, když jí bylo deset, rodiče se rozvedli podevatenáctiletém manželství, ale nakonec znovu uzavřeli nový sňatek.Všechny děti (ona, bratr Richard a dvě její sestry Dottie Pickett,Virginia) zůstali s matkou. Zapsala se na státní střední školu MountainBrook High v rodném městě Birminghamu. Po odpoledních pracovala vmístním obchodě. Jako běžná středoškolačka měla zálibu v tenise,plavání a také byla roztleskávačka.

Po absolvování střední školy v roce 1982 začala studovat architekturuna Mt. Vernon College ve Washingtonu. Po roce studia se potkala s IanemCopelandem synovcem nevlastního otce. Společně pracovali pro NewYorského hudebního agenta a ačkoliv, zde byl velký věkový rozdílpatnácti let, vytvořil se mezi nimi milostný poměr. Copeland podpořilCourteney v tom, aby se začala věnovat jejímu vysněnému modelingu. Takése jí snažil přesvědčoval, aby vyzkoušela herectví.

Její první práce byla pro Noxzema a Maybelline. Poté se přesunula domalého televizního seriálu "As the World Turns“. V době, když jejíkariéra startovala, rozhodli se Courteney a Copeland ukončit svůjpoměr. V roce 1984 získala celostátní pozornost, když jí režisér BrianDePalma vybral z davu více než tří set uchazeček, aby si zatancovalajako dívka Bruce Springsteena v jeho videoklipu "Dancing in the Dark".

Také se objevila v televizním seriálu stanice NBC "Misfits of Science“(1985), který však nebyl dobře divácky přijatý. Stejný rok si zahrálaroli Lauren v televizním seriálu "Family Ties“. Po ukončení tohotoseriálu se rozhodla zkusit štěstí ve filmovém průmyslu. Mnoho filmů,kde si zahrála jsou Zámotek 2 "Cocoon: The Return"(1988), Pan Osud "Mr.Destiny"(1990), "Blue Desert"(1991) a "The Opposite Sex and How To LiveWith Them"(1993). Courteney si vysvětluje důvod, proč její kariérarapidně nestoupala tím, že její vztah s Michaelem Keatonem (1989-1995 )byl velmi časově náročný.

Svůj další významný průlom přišel v roce 1994, kde si zahrála šéfovou Jima Carreyho ve filmu Ace Ventura: Zvířecí detektiv "Ace Ventura: Pet Detective".Brzy po úspěchu tohoto filmu získala významnou roli Moniky Geller vtelevizním komediálním seriálu NBC Přátelé "Friends“. Díky úspěchu vtomto seriálu získala možnost se zahrát v trilogii thrillerů Vřískot,Vřískot 2 a Vřískot 3 "Scream“.

Courteney se vdala za svého spoluherce z Vřískotu Davida Arquettea včervnu 1999. V roce 2001 se objevila v dalším velkofilmu po boku Kevina Costnera a Kurta Russella ve filmu 3 000 mil na útěku "3000 Miles to Graceland", kde si zahrála Kurtovu společnici Cybil Waingrow.

Roku 1995 byla jmenována časopisem People Magazíne jednou z 50nejhezčích lidí světa a objevila se na obálce tohoto časopisu a 1997byla zvolenou nejlépe oblékanou televizní hvězdou.
Dále roku 1997 měla vztah se zpěvákem Adamem Duritzem a v roce 1998oznámila zasnoubení s Davidem Arquettem.V roce je uveden do kin film Pohádky na dobrou noc, kde hraje roli Wendy.


Courteney Cox
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 17:51, | komentáře (0)

Matt LeBlanc | moje hvězdy

Povolání: Herec
Věk: 41
Datum narození: 25. 07. 1967
Místo narození: Newton, Massachusetts, USA
Znamení: Lev

Životopis

Matt se narodil 25. července 1967 v Newtonu vestátě Massatchusetts, kde žil se svojí matkou. Jelikož se hodně zajímalo auta, motorky apod., tak chodil na technickou střední školu. Vosmnácti letech se přistěhoval za svým otcem na Floridu. Po několikaletech odcestoval do New Yorku, kde se začal věnovat modelingu.Předváděl také pánské oblečení pro různé agentury. Všimli si hoproducenti TV reklam a za chvíli už vystupoval v reklamních spotech naCoca-Colu nebo Levi's jeans.

Na filmové plátno se přemístil po několika malých televizních rolíchbaseballovým snímkem Ed. Mezi ne tak úspěšné filmy patří např. PrivateWars, A Streetcar Named Desire nebo Out of Gas On Lover's Leap. Pakpřišel konkurs na roli do seriálu Přátelé,který Matt v pohodě zmáknul a od roku 1994 ho diváci vídají jako JoeyhoTribbianiho, neúspěšného a trochu přihlouplého herce, jehož vzorem je Al Pacino. Zatím asi nejúspěšnějším celovečerním filmem LeBlanca je snímek Ztraceni ve vesmíru, kde si zahrál společně s Heather Graham a Mimmi Rogers.

Matt LeBlanc se v listopadu 1998 zasnoubil s Missy McKnight. Oženili se3. května 2003 a mají spolu dceru Marinu Pearl LeBlanc narozenou 8.února 2004. Magazin People zařadil Matta v roce 2000 mezi 50nejkrásnějších lidí světa.


Matt LeBlanc
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 17:37, | komentáře (1)

Matthew Perry | moje hvězdy

26.Duben 2009
Povolání: Herec
Věk: 39
Datum narození: 19. 08. 1969
Místo narození: Williamstown, Massachusetts, USA
Znamení: Lev

Životopis

Je synem herce Johna Bennetta Perryho.Vyrůstal v Kanadě a v patnácti letech se přistěhoval k otci do LosAngeles s cílem hrát profesionální tenis. Místo toho se začal věnovatherectví. Účinkoval v TV seriálech Second Chance (1987-88, Druhášance), Sydney (1990), Home Free (1993- ). Postava Chandlera vpopulárním seriálu Friends (1994- , Přátelé - ČTV) z něho učinila TVhvězdu.

V řadě seriálů také vystoupil jako host, mj. Beverly Hills 90210 - ČTV,The Tracey Ullman Show, Growing Pains, 240 Robert, Charles in Charge,Silver Spoons. Objevil se také v regionálních divadelních inscenacích(Naše městečko, Za zvuků hudby, Divotvůrkyně, Pán much) a jakokabaretní komik vystupoval na scéně L.A. Connection.

Ve filmu se uplatňuje od konce 80. let, ale teprve ve druhé pol. 90.let dostal hlavní role: úspěšný newyorský manažer Alex Whitman, o jehožmanželských peripetiích s krásnou Mexičankou (Salma Hayeková) vyprávíromantická komedie Jen blázni spěchají (r. A. Tennant); dobrodruhLeslie Edwards, provázející robustního a opileckého stopaře (ChrisFarley) při dobývání Západu na poč. 19. století, v komedii Téměřhrdinové (r. Ch. Guest); ambiciózní chicagský architekt Oscar Novak vromantické komedii Tři na tango (r. D. Santostefano).Matthew Perry
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 20:59, | komentáře (0)

Jennifer Anistonová | moje hvězdy

25.Duben 2009
Povolání: Herečka
Věk: 40
Datum narození: 11. 02. 1969
Místo narození: Sherman Oaks, Kalifornie, USA
Znamení: Vodnář

Životopis

Jennifer Aniston je dcera herce JohnaAnistona (hvězda NBC televizního seriálu Tak jde čas "Days of OurLives") a matky herečky/modelky. Má ráda procházky v přírodě, camping.
Jennifer vyrůstala v prostředí filmového podnikání. Je řeckého původu arok svého dětství strávila právě v Řecku spolu se svými rodiči. Kdyžvšak její otec dostal roli v sérii Love of Life, celá rodina přemístilado New Yorku (V době kdy ji bylo 9 let). Ve věku jedenácti let začalanavštěvovat divadelní klub Rudolf Steiner School, kde se věnovala takékreslení. Její zkušenost z Rudolf Steiner School jí umožnila objevitspalující vášeň pro svět umění, kde záhy prokázala své kvality. Párjejich maleb bylo dokonce vystaveno v prestižním newyorskémMetropolitan Museum of Art (Metropolitní Muzeum Umění).

Svou hereckou kariéru započala na newyorské škole High School of thePerforming Arts, kde promovala v roce 1987. Po jejím dokončení v roce1987 vytvořila několik vynikajících divadelních rolí ve hrách jako "ForDear Life" v Public Theatre nebo v "Dancing on Checker's Grave". Jejímtelevizním debutem se stala TV serie "Molloy", a poté následovaly dalšíjako "Ferris Bueller", "The Edge" a "Muddling Through", "Herman'sHead", "Quantum Leap" a "Burke's Law". Také si zahrála ve filmu skeltskou tématikou "Leprechaun" (1993), ale film byl naprostý propadák.

Role upovídané Rachel Green v televizním seriálu Přátelé "Friends", kdeměla původně hrát roli Moniky ji vynesla dvě nominace na Emmy vkategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli a čtyři People’s ChoiceAwards v kategorii Nejlepší herečka v komedii. Byla rovněž nominovánana Zlatý globus v kategoriích Nejlepší herečka ve vedlejší roli vkomedii, dramatu nebo minisérii. Svou první Emmy získala v roce 2002 vkategorii Nejlepší herečka v komediální sérii, o rok později v té samékategorii získala nominaci na Zlatý globus a letos nominaci na cenuEmmy. Z Jennifer se najednou od roku 1994, kdy přišla první sériePřátel stala hvězda a sex symbol. Její charakteristický účes inspirovalhodně žen po celém světě. Bylo natočeno již mnoho serií a všechnyobletěly svět s velkým úspěchem. Po boku Jennifer se v Přátelýchobjevili Courteney Cox-Arquette, Matt LeBlanc, Matthew Perry, DavidSchwimmer a Lisa Kudrow.

S Anistoninou nenadálou slávou přišly filmové nabídky. Nejprvevytvořila menší role v produkci Edwarda Burnse v romantické komediiOna, jedině ona "She's the One" (1996) po boku Cameron Diaz. Hlavní role pak ztvárnila v romantické komedii Perfektní záskok "Picture Perfect" (1997).

Po boku Bena Stillera si zahrála ve filmu Riskni to s Polly (2004). Zahrála si také v komediálním hitu Toma Shadyaca Božský Bruce (2003) s Jimem Carreym a Morganem Freemanem a kritiky ceněném snímku Miguela Artety Hodná holka (2002) s Jakem Gyllenhaalem, Johnem C. Reillyma Zooey Deschanel. Tato role jí vynesla nominaci na Independent SpiritAward a film jako takový byl v roce 2002 velmi vysoko ceněn kritikyfestivalu Sundance.

Mezi její další filmy patří např Rocker (režie Stephen Herek, 2001) s Markem Wahlbergem, Perfektní záskok Glenna Gordona Carona s Kevinem Baconem a Olympií Dukakis, kritiky ceněný film Objekt mé touhy s Paulem Ruddem. Ve filmu Co je šeptem...,ztvárnila roli Sarah Huttinger, která se začne shánět po filmuAbsolvent z roku 1967, protože pojme podezření, že její rodina mohlabýt pro tento příběh inspirací. Babička Katharine by byla onou svůdkyníz filmu a její vlastní matka dívkou, která utekla s tajemným mladíkem,po jehož totožnosti začne Sarah pátrat. Zahrála si zde s Kevinem Costnerem a Shirley MacLaine.

V roce 2005 si zahrála po boku Clive Owena hlavní roli ve filmu Hra s nevěrou (režie Mikael Håfström),kde se objevila jako šarmantní, krásná a svůdná Lucinda Harris, kterousama Aniston označuje za zajímavou, ale zmučenou ženu. Po boku VinceVaughna ztvárnila na jaře 2006 roli v romantické komedie The Break Up.

Dokonce se objevila v reklamě na mléko společně s Lisou Kudrow, v instruktážním videu k Win95 s Matthewem Perrym a na CD-ROM režírovaném Stevenem Spilbergem.Co se osobního života týče údajně prý také chodila se všemi třemimužskými představiteli z "Přátel". V současnosti žije v Los Angeles.

V roce 2000 se vdala za slavného herce Brada Pitta, kterého poznala nanatáčení Přátel. Brad se zde do ní zakoukal a dlouhé měsíce ji uháněl.Její manželství platilo v Hollywoodu jako snové. V roce 2005 požádalaJennifer o rozvod poté, když prosáklo navenek že ji Brad podvádípřinatáčení Mr. and Mrs. Smith s Angelinou Jolie.
Jennifer se nyní dala opět dohromady s hudebníkem Johnem Mayerem.


Jennifer Aniston
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 20:39, | komentáře (0)

Lauren Graphamová | moje hvězdy

Povolání: Herečka
Věk: 42
Datum narození: 16. 03. 1967
Místo narození: Honolulu, Hawaii, USA
Znamení: Ryby

Životopis

Lauren Graham vyrůstala ve Virginii v USA ajejí rodiče se rozvedli, když ji bylo 5 let.Lauren byla nominována naZlatý glóbus a dvě ceny SAG za roli sarkastické Lorelai Gilmore vseriálu Gilmorova děvčata. Dále si zahrála s Billym Bobem Thorntonem ve filmu Santa je úchyl! a také se objevila v komediálním divadelním představení Once in a Lifetime.

Do jejího televizního portfolia patří mimo jiné seriály Caroline in theCity, NewsRadio, Law & Order, Conrad Bloom, My z přístavu neboM.Y.O.B. a film Dill Scallion. Na stříbrném plátně si zahrála vefilmech Listopadová romance, Hlídač mrtvých a Jediná správná věc. Jejím dalším snímkem je komedie The Moguls, v níž se objevila po boku Jeffa Bridgese. V roce 2005 si zahrála roli ředitelky Claire Fletcher ve filmu režiséra Adama Shankmana, Ochránce. v roce 2007 si zahrála ve filmech Vdáš se, a basta! a Božský Evan.
Lauren Graham
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 20:31, | komentáře (0)

Alexis Bledelová | moje hvězdy

Povolání: Herečka, Modelka
Věk: 27
Datum narození: 16. 09. 1981
Místo narození: Houston, Texas, USA
Znamení: Panna

Životopis

Když jí bylo osm let, rodiče ji přihlásili domístního divadla, kde učinkovala v inscenacích Čaroděj ze země Oz, Našeměsto a Aladin. Později šla na Lutheránskou střední školu SvatéhoMarka. Alexis Bledel jako 16ti letá dostala přihlášku na konkurz domodelingové agentury pořádající místní promenádní show. Všimli si jívětší společnosti a tím odstartovala její skutečná kariéra. Po maturitěna střední škole se zapsala na New Yorkskou univerzitu, kterou prvnírok dokončila jako herečka. Přes svoji agenturu se seznámila sesoučasným manažerem, který ji začal posílat na přehlídky po celéAmerice, kde pracovala a uplatňovala svůj talent.

Alexiina velká pauza v kariéře modelky přišla, když se v N.Y.přihlásila do konkurzu na TV seriál Gilmorova děvčata. Režisér ji ihnedvyslal do L.A. kde o ní s úsměvem na tváři říkají: „ Všichni jsme se doní zamilovali, je úžasná.“ Nikdy nehrála v žádném seriálu, a tak pro nirole v seriálu byla současně experimentem, kterým chtěla mládeži ukázatživot teenagera bez alkoholu a drog. Pilotní film k seriálu byl natočenv Torontu a první epizodu obyvatelé Ameriky mohli shlédnout už 5. říjnaroku 2000. Když zrovna Alexis Bledel nepracuje, ráda čte, fotografuje,poslouchá muziku, chodí do kina a tráví čas s rodinou. Ke konci června2006 se po 3 a půl leté známosti rozešla s Milem Ventimigliem. Bohužel se už dohromady nedali.Na začátku února to Milo potvrdil.


Alexis Bledel
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 20:24, | komentáře (0)

Jiří Zonyga | moje hvězdy

23.Duben 2009
Povolání: Zpěvák, vítěz soutěže X Factor
Věk: 44
Datum narození: 7. 09. 1964
Místo narození: Lanžhot, Československo
Znamení: Panna

Životopis

Jiří Zonyga, původním povoláním dřevorubec,poté řidič kamionu z Břeclavi, získal sympatie diváků X factoru svoupřirozeností a laskavým přístupem. Má hlas jako zvon, který by probudilmrtvého. V neděli dne 1. června 2008 se stal prvním vítězem (nejen)pěvecké soutěže X Factor.


Jiří Zonyga
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 21:05, | komentáře (1)

Ondřej Ruml | moje hvězdy

Povolání: Zpěvák, Finalista X-Faktoru
Věk: 27
Datum narození: 21. 08. 1981
Místo narození: Jablonec nad Nisou, Československo
Znamení: Lev
Člen skupiny: T.O.P. dream Company

Životopis

Ondřej Ruml se narodil 21.8.1981 v Jabloncinad Nisou na Severu Čech. Hraje na banjo.klavír, kytaru.... Velicemuzikální člověk se zálibou v Jazzu, Svingu, Funky a Bluegrass stylu.Jeho oblíbeným muzikálem je Johanka z Arku. Oblíbená píseň Don't WorryBe Happy (Bobby McFerrin). Nemá rád techno a jiné hardcorové styly. Mádva mladší bratry Dana a Tomáše. Matka Ludmila je ekonomka, otec Josefautolakýrník. Už tři roky je šťastný se svou o 7 let mladší přítelkyníRadkou, s kterou se potkal na konzervatoři a chodil jí zpívatromanticky pod okénko :)

S hrou na kytaru začal v 10 letech a začal navštěvovat soukromouhudební školu. O dva roky později se "zamiloval" do šestistrunnéhobanja a začal chodit do školy hry na banjo v Jbc. Dále hrál vbluegrassové skupině "Modrotisk". Navštěvoval pražskou konzervatořJaroslava Ježka, zde také potkal nejlepšího učitele zpěvu, VratislavaKadlece, který mu prý hodně pomohl. Do dneška bere inspraci z jazzovéhozpěváka George Majora. Jeden čas moderoval country pořad "Folkomotivy".Jeho první divadelní úspěch byl v muzikálu Daniela Landy "Tajemství" adále ve španělské verzi Soukupovo ¨muzikálu "Johanka z Arku", kdeztvárnil archanděla Michaela, putovali s představením po Španělsku apro Ondřeje to bylo něco, jako krásný sen. Nehledě na "Modrotisk" patřítaké do kapely "Top Dream Company" Můžeme ho teké slyšet v projektu ToBeing. Nejvíce ho ale zatím proslavila účast v pěvecké soutěžiX-Factor...Hraje v seriálu Zdivočelá země a také ve filmu Venkovskýučitel.


Ondřej Ruml
 
autor KOCICKA_CICINKA-1995 v 20:45, | komentáře (0)
Starší články >