17.Červen 2008,20:58

Tato skladba je venovaná jedinému človeku s celého sveta ,osobe ktorá dýcha rovnaký vzduch ako ja ,a ktorá ma moje srdce. A toto je spôsob ktorým ti chcem dať najavo to čo k tebe cítim.

Sledujem jej kroky ladne pohyby nôh krásu ktorú mohol stvoriť snáď len všemohúci Boh vnáša pestré farby do sveta všade tam kde prejde predstaviť si zem bez teba hm to fakt nejde. Tvoja tvar je ako hodváb ,či že sto percentne hladká, chutíš neskutočne delikátne jak čerešnička sladká keď sa úprimné do tvojich detských oči dívam mam pocit že sa točím a snívam .Za každým keď vyčaruješ úsmev na tvári celá planéta optimizmom žiary ,vari poznáš niekoho iného čo tak štýlovo lady tvoja prítomnosť mi v mojom meste horký život lady.

R:

Jedinečná jak ten čo riady život z hora ,tak dokonalá jak perla vylovená z mora. Tak prijemná ako svieži jarný vánok tak sladká, jak sladký dokáže byť len spánok .R:


Občas hanblivá niekedy príliš smelá to s čím pochváliť sa môže tak toho je veľmi vela. Darmo by si na nej hľadal chyby ona vlastni iba vklady medzi ktoré patria aj jej rozprávkovo krásne vnady .Nemusím hovoriť, nemusím písať, nemusím vôbec nič robiť preto aby som obral tvoju krásu preto že každému jasne je to že ani duch a s pestrých farieb ani modré z neba nie je krajšie krajšie od teba si poklad ktorý chodí si poklad ktorý dýcha, iným slovami si tejto zeme pýcha. Kráľovná krásy to je titul ktorý na teba sa hodí lebo tak roztomile dievča sa raz za 1000 rokov narodí.

R:

Práve teraz je ten čas povedať celú pravdu holú, že spokojní som iba vtedy keď kráčame spolu. A keď kráčam mestom sám, mám pocit ja keby som stál, ja keby sa ku mne stál samotný kráľ. Ja ťa potrebujem cítiť stále viac a viac v predstavách mojich ležíš na hav raji pravdu povediac pri tebe raj vyzerá všedne ako každodenná práca preto ktoré kolvek dievča pri tebe šancu uspieť stráca. Ja som chlapec a ty si dievča hravé moje city k tebe sú skutočne pravé neviem síce toho moc no jednu vec povedať ti viem a tou vecou je že ťa (ťa,ta) milujem.

 
vložil: Lenulka.33
Permalink ¤ 0 komentářů
16.Duben 2008,21:24
- den - 21.
Tato osoba má veliký potenciál. Je citlivá, laskavá a tolerantní. Snaží se pochopit druhé. Je tvořivá a může pracovat v širokém okruhu činností. Je společenská a diplomatická. V milostném vztahu je ohleduplná a něžná. Velmi důležitá je pro ni komunikace. Umí se prosadit, takže dosáhne postavení v zaměstnání. Řídí se instinktem. Je optimista s pozitivním přístupem k životu. Má ráda úspěch a líbí se jí nové výzvy. Ráda spolupracuje s druhými. Někdy lpí na rodině. Má nedostatek sebedůvěry. Pro zájmy druhých nevidí sebe. Ale naopak: Čemu je třeba se učit? A co slabiny? Dovede šlehnout slovem. Je hněvivá a má sklony k rozzlobení. Je netrpělivá. Je úzkostlivá. Pozor na nadřazenost a konfrontaci. Pozor na střídání nálady a emocí. Pozor na chamtivost a vyvolávání sporů.

- 21. 10. 1990 = 5
Tato osoba potřebuje pohyb, změny a ráda cestuje. Vyhledává svobodu a dobrodružství. Je přístupná novým věcem a myšlenkám. Má vůdcovské sklony. Má dobré šance. Je ambiciózní, avšak velmi citlivá a vyhýbá se rutině a nudě. Imponují jí lidé, kteří ji dokážou získat v nějaké oblasti.
Nepodléhat okamžitým nápadům, nestálosti, sklonu k nervozitě a neklidu. Je dobré udržet rovnováhu v citové, profesionální a finanční oblasti. Nemá ráda pravidla a omezení a nelze ji k ničemu donutit. Pozor na nehody.


- Měsíc – Říjen
Tato osoba potřebuje určitou samostatnost a volnost. Všude chce hrát první roli a díky své ctižádostivosti se snaží dosáhnout špičky. K ničemu se nedá donutit a ráda jedná podle svého.

- 21. 10. 1990
……………………………………………. …………………………………………… 99
2 …………………………………………...
111 …………………………………………... ……………………………………………
1- slovní vyjadřování citu, inteligence
9- analytické schopnosti, duchovno
2- intuice, schopnost vcítit se, cit
- Může prožít velmi silné zážitky v oblasti mezilidských vztahů, finanční jistoty a případně zdraví. Mohou vzniknout problémy při možnostech, jak se vyrovnat se slávou a mocí. V životě projde zkouškou trpělivosti a vytrvalosti. Získá ponaučení ze životních zkušeností a karmické zátěže. Může se projevit vliv rodičů nebo známých. Důležité je milovat a být milován.
- Je velkorysá a vnímavá. Tato osoba je schopna vidět daleko dopředu, až to někteří považují za neobvyklé. Využívá své intuice. Dovede snadno pochopit své sny a předtuchy. Má vysokou emocionální sílu a odvahu. Je schopná snášet i velká příkoří, než by se vzdala svých ideálů. Nemá pochybností o tom, jak jednat. Při negativním využití této schopnosti jde o vize scestné a zneužívané. Dovede se dostat do velmi obtížných situací.
 
vložil: Lenulka.33
Permalink ¤ 0 komentářů
21:22

Osobám ve znamení Vah se příčí být nezdvořilé, přesto narovnají křivě visící obraz na stěně a vypnou vám televizor, který hraje moc hlasitě. Váhy milují lidi, ale nesnášejí davy. Jako něžné holubice míru chodí kolem a urovnávají spory druhých, ale dají si líbit i pořádnou hádku. Jsou dobromyslné a příjemné, ale také dovedou být uražené a nesnášejí plnit příkazy. Jsou neobyčejně inteligentní. Zároveň jsou neuvěřitelně naivní a důvěřivé. Umějí být upovídané, a přesto jsou fantastičtí posluchači. Jsou to neklidní lidé. Ale málokdy spěchají. Jste úplně zmatení? Nejste sami. Toto znamení se vyznačuje rozporuplností, která je záhadou i pro samotné jedince narozené ve Vahách.

Hodně lidí vám řekne, že Váhy znamenají lásku, krásu, líbeznost a světlo. To je sice pravda, ale není to docela přesné. Přestože toto znamení symbolizuje zlaté váhy spravedlnosti, neznamená to, že Váhy jsou vždy v dokonalé harmonii. Zdá se to být logická dedukce. Nakonec účelem vah je rovnováha. Nicméně sledovali jste někdy proces vážení na starých lékárnických vahách? Konečný cíl je vyrovnat obě strany, ale co se stane? Nejdřív je dole jedna strana, potom druhá. Pořád skáčou nahoru a dolů, dokud nedosáhnou dokonalé rovnováhy.

Už nikdy si nebudete představovat člověka ve znamení Vah jako klidnou, dokonale vyrovnanou, vlídnou, laskavou a okouzlující osobnost. Budete si představovat člověka, který má takovou povahu jen polovinu času. V druhé půlce může být otravný, hádavý, paličatý, neklidný, deprimovaný a zmatený. Váhy jsou nejdřív nahoře a potom dole. Vyletí jedním směrem a potom druhým. Najednou, jako u skutečných vah - perfektní rovnováha! To je přímo božské. Ale než se dosáhne této božské rovnováhy, vždy předchází období kolísání.

Fyzický vzhled těchto lidí vyžaduje téměř stejné soustředění jako jejich osobnost. Kromě Venušina dolíčku neexistuje typické poznávací znamení Vah. Jejich rysy jsou vždy rovnoměrné a dobře vyvážené. Jsou příjemné, ale nepřitahují pozornost, takže je snazší začít s důlky. Obvykle mají dva na tvářích nebo jeden na bradě. Nenajdete-li je v obličeji, zkontrolujte jim kolena. Mnoho Vah má totiž dolíčky na kolenech. Ale buďte opatrní. Málokterá dívka vám uvěří, když jí řeknete, že jí zíráte na kolena "protože chci vědět, jestli jste se narodila v říjnu." Buďte diskrétní, ale všímaví. U mužů to samozřejmě kalhoty znemožňují, pokud nejste na pláži nebo nehrajete tenis. Nebuďte zklamaní, když objevíte důlky a potom zjistíte, že dotyčná osoba se nenarodila v říjnu. Tyto okouzlující důlky mají právo tam být, protože onen člověk bude mít , ascendent ve Vahách, takže váš odhad je stejně správný.

Kromě důlků si všimněte celkového dojmu obličeje. Vždy bude mít výrazně příjemný výraz. Dokonce i když je jeho nositel rozzlobený, nějak se mu stejně podaří vypadat mírně nebo alespoň neutrálně. Hlas je velmi melodický a jasný jako zvon a tito lidé ho zřídka zvednou do pronikavé nebo ječivé polohy. Váhy jsou jediní lidé na zeměkouli, kteří mohou říci: "Nenávidím tě a rozbiju ti nos," a přitom to bude znít, jako kdyby recitovali verše. Ústa mají většinou ve tvaru luku a rty "jako třešně". Typický obličej Vah vám nejvíc připomíná bonboniéru. Nebo cukroví. Někteří vypadají jako lidská lízátka nebo karamelový pohár se šlehačkou. Také rádi tyto věci jedí, takže jestli tohle nějaké Váhy čtou, asi budou omdlévat hladem.

Ženy jsou skoro vždy hezké a muži jsou obvykle pohlední. Přesto nejsou všichni hezcí lidé na světě Váhy; krásu planetárního vládce Venuše nelze snadno rozeznat od krásy jiných znamení. Moje soukromá pomůcka je vzpomínka na roztomilý výraz Dwighta Eisenhowera a Brigitte Bardotové. Problém je, že ženy někdy vypadají jako Eisenhower a muži jako Bardotová. Musíte být tolerantní.

Nenaznačuji tím, že ženy Váhy jsou mužatky. Většina z nich je tak ženských, kolik jen může průměrný muž snést (nemají-li agresivní ascendent). A rozhodně netvrdím, že muži Váhy jsou zženštilí. Obyčejně jsou velmi mužní. Ale nelze popřít, že vzhledem k čistotě jejich rysů si je nikdo nesplete se zápasníky. Dokonce vzácný jedinec narozený ve Vahách, který by se dal nazvat ošklivý - a ten by se nehledal lehko - bude mít tak okouzlující výraz, že vás jeho obličej přesvědčí o kráse jeho charakteru.

Nikdy nepotkáte Váhy, které nemají úsměv jako načechraný bílý oblak. Tento úsměv by dokázal roztavit tabulku čokolády na dvacet kroků. Když vás udeří plnou silou, má moc přeměnit i naprosto ordinérní rysy - doslova, ne přeneseně
.

Většina Vah je plná křivek. Mají často kudrnaté vlasy. Nemusí být nutně obézní (i když ascendent v Býku může vyprodukovat pěkně vypasené holuby). Dokážou vás obalamutit, když drží dietu a dosáhnou celkem štíhlé postavy, ale spíš budou oblé jako přesýpací hodiny. Abych znovu uvedla jako příklad Bardotovou - člověk ji určitě nemohl nazvat silnou, ale dalo se říct, že je hubená? Ještě vám poradím jeden trik při hodnocení tělesných charakteristik Vah. Všimnete si jasného zpěvného smíchu, který zvoní veselím. Jak ho jednou uslyšíte, hned tak ho nezapomenete.

Teď si asi myslíte, že narodit se přitažlivý a s dolíčky, hledat spravedlnost a krásu, být příjemný a snadno potěšitelný je požehnání. Asi si představujete, že jemnost a inteligence, půvab a pochopení jsou dary sudiček. Možná máte pravdu. Když jsou Váhy vyrovnané, jsou neobyčejně líbezné, jako když potkáte anděla z ráje. Problém je ta pohádková kmotra. Neustále totiž ťuká na jednu stranu vah svou kouzelnou hůlkou a tím je rozkolísává. Zdá se, že se nemůže rozhodnout, jestli udělala chybu nebo ne, a tak přenesla svou nerozhodnost na Váhy. Nejdřív strhnou konverzaci na sebe, a potom pozorně poslouchají s lichotivým zájmem. Když se ostatní perou, ony hrají roli smírčího soudce a všechny uklidní. Potom najednou otočí, úmyslně se v diskusi postaví na opačnou stranu a začnou hádku čistě pro potěšení.

Hledají harmonii. Přesto se mnoho Vah nadměrně přejídá, příliš pije nebo miluje, a tím harmonii zcela zničí. Zjistíte, že nemálo těchto lidí se neubrání extrémům.

Toto znamení je známé jako líné Váhy, a to je další rozpor. Váhy mohou být natolik zaneprázdněné po celé dny, týdny nebo měsíce, že jim nezbývá čas na zábavu. Dlouho ponocují, a přitom vstávají se slepicemi. Unavuje vás je jen sledovat. Najednou se však zhroutí na židli, řeknou: "Jsem utahaný," a předvedou vám nejlepší imitaci lenosti, jakou jste kdy viděli (zvlášť po té horečné aktivitě). Jakmile jednou vypnou, dokud to jde, nehnou ani prstem. Musí vyvinout hrozné úsilí, aby zvedly lžíci nebo sklenici (i když to nakonec zvládnou). Je-li v dosahu nějaká ochotná duše, budou čekat, že je bude obsluhovat od rána do večera. Když se jazýček vah nachýlí k letargii, nepohnete s Vahami ani párem volů. Budou se bavit, číst, zívat, spát, dívat se na televizi nebo koukat z okna a bude se zdát, že se ani nedovlečou do ložnice (i když to zvládnou). Žádné napomínání ani křik na ně nezapůsobí. Jako kdyby byly v jiném světě. Po nějakém čase, když naberou čerstvé síly, pocítí vzedmutí energie, vstanou a začnou zase dřít do úpadu. Opět budou pracovat jako zapřažená mula a budou harmonicky plánovat povinnosti a udržovat zázračnou rovnováhu a pravidelný, vytrvalý rytmus. Ačkoliv Váhy nejsou duální znamení, většina jejich přátel si myslí, že znají dvě odlišné osoby. Zkuste říci někomu, kdo často viděl Váhy v jejich pracovním nasazení, že jsou líné, a zůstane na vás nechápavě civět. Když naopak řeknete někomu, kdo zažil jejich apatii, že toto stvoření je plné energie, odpoví vám: " Ten líný povaleč? Musíš si dělat legraci."

Váhy instinktivně vědí, že aby v těle obnovily rovnováhu, musí střídat aktivní období s totálním odpočinkem. Jejich osobní uspořádání genů a buněk a elektrických impulsů to vyžaduje a většina je celkem zběhlá v zacházení s touto delikátní fyzickou rovnováhou. Nicméně duševní a citovou harmonii takto instinktivně vždy nezvládají. Dovedou srdceryvně ronit slzy, pak jsou najednou sarkastické, nato veselé a štěbetavé jako první jarní vlaštovky. Vůbec to není dualita Blíženců. Váhy se neustále propadají hluboko do jedné emoce a zase do druhé, což není totéž jako úplná změna charakteru u Blíženců. City těchto lidí se vyznačují intenzitou a bohatostí, nehledě na to, která emoce je v daném okamžiku nízko nebo vysoko, a filozofickým přístupem jak ke strastem, tak k radostem, který zpravidla všechno nakonec urovná.

Instinkt pro zachování duševního zdraví udržuje většinu lidí ve znamení Vah duševně zdravých a tělesně fit. Obvykle se dokážou vyhnout mentálním i tělesným kolapsům. Největší hrozba jejich zdraví je určitý druh přehánění. Jedení sladkostí může způsobit obezitu, žaludeční potíže a trudovitost. Nadměrné užívání alkoholu může vést k vážnému poškození ledvin a močového měchýře, jež má za následek prudké bolesti hlavy, které se intenzitou vyrovnají migréně. Propadnutí depresím může vést ke svědění kůže a dokonce akné. Citlivou částí jejich těla je hrudník a někdy mají problémy s nohama a zažívací potíže, i když ty nejsou tak časté. Mnohé Váhy si stěžují na žaludeční vředy ani ne tak z nadměrných starostí jako z nešetrného zacházení se zažívacím traktem a z citové rozkolísanosti. Pokud se Váhy příliš nehoní a nezapomínají na nezbytný odpočinek, vcelku jsou zdravější než většina lidí.

Účinek klidu a harmonie na zdraví lidí pod vlivem Venuše je zázračný. Když jsou nemocní, potřebují obrovské dávky odpočinku s vyloučením všech rušivých vlivů na jejich psychiku, příjemné knihy, tichou hudbu a uklidňující slova. Taková atmosféra málokdy nedokáže typické Váhy postavit rychle na nohy.

Charakter Vah se skládá ze zhruba stejných dílů vlídnosti, laskavosti, spravedlnosti, paličaté hádavosti, tvrdohlavého odmítání kapitulace, filozofické logiky a nerozhodnosti. Nejlepší je prozkoumat tyto ingredience podrobně. Například hádavost. Váhy se s vámi budou hádat, kolik je hodin, když si myslí, že se vaše hodinky zpožďují o dvě vteřiny. Nezkoušejte uplatnit zevšeobecnění typu: " Teenageři ruinují naši zemi." Dostane se vám logické, pečlivě promyšlené disertace o mírových sborech a kolik je na světě báječných mladých lidí, přestože jeho vlastní děti jsou odmlouvající spratci, které vyhodili ze školy. Poznamenejte třeba: "Právní systém je dneska tak zkorumpovaný, že všichni soudci a právníci jsou nepoctiví," a ten člověk vám bude hodiny vykládat o neotřesitelné ochraně justice v této zemi,.ctnostech porotců a problémech zákonodárců, přičemž začne u římského práva a bude pokračovat přes zákoník za doby Napoleona. Nikdy neříkejte: "Je hloupost žít ve městě, když můžete bydlet na venkově. Nedá se to srovnat." Zvlášť poslední věta je obrovská chyba. Stačí zmínit slovo srovnání a průměrné Váhy jsou ve svém živlu. Vydrží srovnávat celou noc s přestávkami na občerstvení. Budou vynášet do nebe krásy a výhody měst ve srovnání s venkovskými oblastmi: nadšeně popíšou jasné osvětlení, houkající klaksony taxíků, divadla, muzea a parky, i když samy žijí na předměstí a nevytrhli byste je odtamtud ani dynamitem. Pokud v tomto případě zaujmete opačný názor, vyjde to nastejno. Váš přítel vám bude vykládat o stoupající kriminalitě mládeže, korupci soudů a radostech venkovského života. V podstatě je mu jedno, na kterou stranu se v těchto sporech postaví. Hlavně že ten druhý má opačné mínění. Někdy, když se začne nudit, přeskočí z jedné strany na druhou v polovině debaty. Řekněte mu, že se vám líbí nějaký film, a on vám poví, co je na něm špatného. Když ho budete kritizovat, on ho pochválí. Rozplývejte se nad nějakou knihou, a on vám vypočítá její nedostatky. Jestli vás však nudila, upozorní vás na její přednosti. V průběhu této neustálé logické dedukce se bude pokoušet zůstat spravedlivý. Váhy děsí jakékoliv stopy předsudků, nespravedlivého obvinění i slepé víry. Pátrají totiž po skutečné pravdě, přesné rovnováze, která dává správnou odpověď po zvážení všech možností.

To je samozřejmě obdivuhodný rys, ale všechno to zvažování může dohnat pozitivně smýšlející osobu k šílenství a samotné Váhy do stavu trvalé nerozhodnosti. Dokonce i Váhy s velkým sebeovládáním činí nerady okamžitá rozhodnutí, aniž by vzaly v úvahu všechny alternativy. Spravedlnost se může stát fetišem. Generál ve znamení Vah, který dokáže reálně uvažovat, je vynikající stratég a uvážlivým plánováním může vyhrát bitvu před bojem. Jeho schopnost vidět všechny strany, uklidnit nervy a hněvivé výpady z něj dělá výborného prostředníka, jenž smiřuje lidi, kteří se vzájemně nenávidí a nedůvěřují si, a dovede je k harmonické spolupráci. Nicméně válka všechny Váhy vskrytu zarmucuje. Nesnášejí krveprolití. Důstojník armády narozený v říjnu nechá v bitvě učinit okamžité rozhodnutí někoho jiného, zatímco geniálně naplánuje strategické manévry, které výhledově zachrání tisíce životů a ještě jeho straně zajistí vítězství.

Tato antipatie k přijímání rozhodnutí se může stát vážnou překážkou pro ty, u nichž při narození působí negativní vlivy planet. Někteří se nemohou rozhodnout, kterou botu si mají ráno nazout první, natož kterou nohou vstát z postele. Dokonce i průměrný jedinec narozený ve Vahách, se kterým se setkáte v práci nebo ve společnosti, bude do určité míry vždy odrážet tuto tendenci neustále vážit věci, dokud vás neznervózní, protože čas na rozhodnutí dávno minul. Bude říkat: "Když udělám tohle, stane se to a to. Na druhé straně" ( což je jedna z jeho nejoblíbenějších frází), "když udělám tamto, pak by se mohlo stát to a to." Tak mohou Váhy létat bláznivě nahoru a dolů jako houpačka. Nic není bolestnější než pozorovat pochybovačného člověka, jak se snaží rozhodnout, zda a proč má něco udělat. Také nemá rád, když na něj při rozhodování někdo spěchá. Netrpělivá osoba dokáže z povznesených Vah udělat zarytého paličáka, proti kterému je Býk jen slabým odvarem. Netrpělivost je jedna z vlastností, kterou Váhy nemohou snést. Přelétaví, zbrklí, impulzivní lidé, kteří se nezastaví, aby posoudili následky, je znervózňují.¨

Je zábavné, že Váhy svou nerozhodnost okamžitě popírají. První věc, kterou řeknou, když popisujete jejich znamení, je: " Vůbec nejsem nerozhodný. To není správné. Na mě to určitě neplatí." Potlačte úsměv. Toto popření znamená, že ačkoliv na rozhodnutí potřebují neúměrně dlouhou dobu (což velmi příhodně zapomenou), jakmile jednou dospějí k závěru, jsou z něho nadšením bez sebe. Poskytnete-li jim dostatek času, konečné rozhodnutí bude znít tak dokonale přesvědčivě, že v nich vyvolá dojem, jak jsou pevné a rozhodné. Nenechte se tím oklamat. Nicméně když vám tvrdí, že jim vůbec nedělá potíže se rozhodnout, jenom začínají typickou hádku Vah, což jim klidně můžete říci. Prospěje jim uvědomit si, dokonce i v průběhu námitek proti své astrologické charakteristice, že právě potvrzují její pravdivost. Když popírají vaši analýzu, jen poznamenejte: "Přesně tenhle přístup jsem čekal. Váhy se vždycky dohadují o každé maličkosti." Pořádně je to vytočí, ale možná jim to pomůže uvědomit si pravdu, a pravda je to, co hledají. Musí v tom nakonec najít logiku. Také jim trochu srazí hřebínek připomínka, že jednají nefér a odmítají zvážit stanoviska obou stran.

Velmi málo lidí ve znamení Vah jsou excentrici, kteří se rádi předvádějí. Většina z nich je spořádaná a vyrovnaná jako lán pšenice, jejíž stébla se půvabně kývou ve větru. Normálně jsou v obchodních záležitostech úzkostlivě poctiví a nedbalost rozhodně nepatří k jejich vlastnostem. Váhy si raději dají na čas, aby bylo všechno v pořádku, než aby začaly špatně a musely všechno opakovat. Nesnášejí přehánění a odpuzují je trapné projevy hněvu či vášně, i když se občas mohou dopustit stejného přestupku, pokud je někdo dožene do extrému. Většina Vah má fantastickou schopnost soustředit se a přemýšlet o komplikovaných věcech. Rodí se s láskou ke knihám a takovým respektem k tištěnému slovu, že mnoho z nich odsuzuje paperbacky. Mají pocit, že bez tvrdých desek a typické vůně to není opravdová kniha. Téměř určitě najdete v domě všech Vah rozsáhlou knihovnu.

Milují harmonii zvuků, barev, poezie a správné užívání slova, jak psaného, tak mluveného. Zřídkakdy uniknou vlivu umění. Ať tito lidé působí jakýmkoliv dojmem podle toho, jak sudička zrovna zhoupne váhy, jsou to jemní, něžní milovníci všeho dobrého a čistého a krásného. Srdcem jsou umělci, kteří na večírcích a kulturních událostech rádi šíří Venušiny barvy bledě modré a dalších pastelových odstínů. Tlumené světlo, konejšivá hudba, zajímavá konverzace, dobré jídlo a vybraná vína je inspirují. Jejich mysl má jiskřivost diamantu a hladkost opálu. Pohybují se v proměnlivém vzduchu a odrážejí užitečnost mědi, svého harmonizujícího kovu. V jejich chytré argumentaci a silném smyslu pro čestnost je dotek chladivé máty a z Venuše na ně září šest dimenzí míru.

Abyste porozuměli tomuto znamení, musíte vyluštit hádanku vah: na jedné straně je navršeno zlaté říjnové listí charakterizující řízné podzimní počasí - a na druhé straně jsou svazečky nebesky modrých fialek vykoupaných ve svěží vůni aprílového deště. Když se váhy zhoupnou, radostný optimismus se promění v tichou paniku zatíženou osamělostí a depresí. Když se vyrovnají, vznikne dokonalá harmonie mezi jiskřivým intelektem a vlídným a chápavým srdcem. Tajemství Vah spočívá v ročních obdobích. Zima je pro ně příliš studená. Léto je příliš horké. Musí je proto smíchat s dokonalostí podzimu a jara.

 
vložil: Lenulka.33
Permalink ¤ 0 komentářů
15.Únor 2008,10:36

Vzpomínám na, to, jak bylo to skvělí,

všichni nám záviděli, jak spolu rádi jsme se měli.

Vona milovala mě a já ji náramně,

ale pak nejdou pomalu úplně nenápadně.

Jen co se změnilo  už to tak silný nebylo,

dodnes nevím  kde se tenkrát co zkazilo.

Moje láska k ní mi oči zakryla,

takže neviděl jsem, že ta její  se někam ztratila,

najednou jsem byl ten, kdo miluje a je v tom sám.

Je mi z toho těžko u srdce, když nato vzpomínám,

jako každej člověk si svůj sen o lásce sním,

nevím proč, ale měl sem pocit, že s ní ho naplním,

ona to vážně nebrala jen tak si semnou hrála,

mou lásku si vzala, žádnou mi nedala.

Když viděla, že má mě, tak odešla pryč,

v kapse odnesla si sebou od mího srdce klíč.

Ne ne - ne ty nejsi jediná tam kde něco končí něco začíná.

Ne ne - ne ty nejsi jediná tam kde něco končí něco začíná.

Já sedim tady sám a na ní čekám,

otázku si pokládám, jakou šanci asi mám,

když sem jí zavolala, byla ke mně milá,

ovšem se semnou bavila, ale pokaždé se vymluvila,

když vidět sem jí chtěl, až sem časem pochopil,

že zbytečně jsem se trápil a zaslepenej byl .

Vona o mě nikdy vážnej zájem neměla,

jen viděla, jak mám jí rád a ctitele ztratit nechtěla.

Když o mě nestála, tak mi sama volala,

až sem pochopil, že si mě jen kolem prstu motala,

tak dost už jí nechci zpátky začnu zase žít,

nechci už snít o tom co se nedá zachránit.

A vona když viděla, že už se pro ní netrápím,

chtěla space  udržet ale nepočítala s tim,

že už sem se probudil ze smutnýho snění,

ať vyrovná se s tím, že už pro mě jediná není.

Ne ne - ne ty nejsi jediná tam kde něco končí něco začíná.

Ne ne - ne ty nejsi jediná tam kde něco končí něco začíná.

Víš holka, měl sem tě moc rád, ale u tebe se něco změnilo,

a brzy jsem zjistil, že jsem byl sám  kdo miloval,

tak ti říkám, nech mě bejt, protože nejsi jediná.

Ne ne - ne ty nejsi jediná tam kde něco končí něco začíná,

ne - ne - ne ty nejsi jediná tam kde něco končí něco začíná,

ne ne - ne ty nejsi jediná tam kde něco končí něco začíná,

ne ne - ne ty nejsi jediná tam kde něco končí něco začíná.

 
vložil: Lenulka.33
Permalink ¤ 0 komentářů
30.Leden 2008,13:11

Poznám dievča nežne krásn o ktoroj by sa dali napísať všelijaké básne, ale vážne lyrika, čo ti muti hlavu ťa dostáva do trvajúceho stavu beztiaže tak nech sa každý jednoducho odviaže tento song venovaný len tebe tak nech táto chvíľa trvá večne dlho a nekonečne kašli nato, čo som všetko spravil nechaj to tak jas a napravím, ale fakt nechaj bude o na hovoriach nový rým nový takt tak nemaj strach nemaj strach si to nejkrajšie, čo ma kedy stretlo si moja tma si moe svetlo si moja áno aj moja noc veď nechcem od teba až tak moc len trocha nežného citu nejakú myšlienku před úsvitom sladkú vetu za úsvitu, lebo tebe sa nič nevyrovná ty si moja jediná Kráľovna, lebo sa mi nepáči žiadna jak ty si ako hviezda, čo na nebo svieti byť s tebou to nech je realita nech je to skutučnosť, lebo mne už vážne svitá bez teba každá minúta je ako prejsť po žeravom uhli a každá myšlienka ako vyhodený z truhly a počas plynie moje myšlienky o láske tiež sa však nedám dúfam, že ty o tom vieš vidm ťa už len v snoch a predstavách však, čo iné mi už okrem toho zostáva aj to sa stáva tak to nechám idem ďalej, ale počkáš až je tu nejaká ndej len tebe krásne slová silné a nekonečné ľubim ťa pre mňa ýžne pre iných zbytočné len ty aspoň myslim urobíš ma šťastním a to som si istý, že vobec nesním každé ráno každý večer na teba myslím potrebujem ťa chýbáš mi ako každému kyslik zostaň so mnou bude nám krásne a ja už nebudem musieť skladať takého básne to len moja spověď toto je moja reč len pre teba tak nechoď potrebujem ťa chýbáš mi ako každému kyslík zostaň so mnou bude nám rásne a ja už nebudem jusieť skladať takéto básne to ln moja spoveď tot je moja reč len pre teba tak nechoď prosím ťa nikam preč vieš prečo, lebo tebe sa nič nevyrovná ty si moja jediná Kráľovná, lebo si mi nepáči žiadna jak ty so ako hviezda, čo na nebi svieti byť s tebou to nech je realita nech je to skutočnosť, lebo mne už vážně svitá bez teba každá minúta je ako prejsť po žeravom uhli a každá myšlienka ako vyhodený z truhly a počas plynie moje myšlienky o lásce tiež sa však nedám dúfám, že ty o tom vieš...

 
vložil: Lenulka.33
Permalink ¤ 2 komentářů
22.Leden 2008,17:27

Duplex Most - zavřeno! Ale...

Dnešním dnem (21.1.) bylo oficiálně oznámeno, že klub Duplex Most ukončuje svojí činnost a už se tento víkend neotevře. Duplex Most byl otevřen zhruba rok a půl.
Činnost nebyla ukončena pro nedostatek financí nebo pro malou návštěvnost klubu.

Ále... Po pár hodinách jsme obdrželi od vedení klubu radostnou zprávu. A to, že Duplex Most se přesune do jiných, ještě lepších, prostor ve městě Most. Stěhování by mělo trvat zhruba dva měsíce.

Pokud se dozvíme něco nového, tak vás budeme informovat.

Vedení klubu Duplex Most vám vzkazuje: "Prosíme vás o trpělivost. Už teď se máte na co těšit!"

 
vložil: Lenulka.33
Permalink ¤ 0 komentářů
06.Prosinec 2007,18:32

Svět je krásnej, myslíš si když se narodíš, chceš bejt rychle dospělej ,dětství si nevážíš ,kamarádi ,pařby ,lásky jsou pro tebe priority, hlavně žádný povinnosti ,zdržujou od reality, prachy ,za ně si prej  koupíš vše, práci, zdraví, moc člověka co tě miluje, je ti fajn ,když sedíš někde u pláže ,zavřeš oči a posloucháš jak ten druhej lže.

Já bych chtěla s tebou stále být, to jsou sny a přání mé, vše co můžem spolu mít, jsou  chvíle báječné. Sny se vrací a  chvíle nás poutaj, proč jsme tací, když lásky nás houpaj , blýská se blýská a v našich srdcích hřmí, je to pravá láska, my půjdem s ní. Sny se vrací a chvíle nás poutaj, proč jsme tací, když lásky nás houpaj , blýská se blýská a v našich srdcích hřmí, je to pravá láska, my půjdem s ní.

Pohladí tě říkaj ti všichni horem dolem, ty si ale hluchej nevěříš jim že si jelen v práci chodíš za šéfem už od pondělí do pátku, neslyšíš kolegy říkat že mu lezeš do zadku, stárneš vlastně zraješ jako víno, nevíš co je za den ani kolikátýho, můžeš dělat všechno co tě zrovna právě napadne, rekapitulovat věty, co byli nádherné.

Já bych chtěla s tebou stále být, to jsou sny a přání mé, vše co můžem spolu mít, jsou  chvíle báječné. Sny se vrací a chvíle nás poutaj, proč jsme tací, když lásky nás houpaj , blýská se blýská, v našich srdcích hřmí, je to pravá láska, my půjdem s ní. Sny se vrací a chvíle nás poutaj, proč jsme tací, když lásky nás houpaj , blýská se blýská a v našich srdcích hřmí, je to pravá láska, my půjdem s ní.

Snad vrací se nám.

 

 
vložil: Lenulka.33
Permalink ¤ 1 komentářů
29.Listopad 2007,21:51

Kamarád nezná jména Tvých rodičů, ale přítel má jejich telefon. Čísla i adresy ve svém notýsku..

Kamarád přinese lahvinku vína na Tvé narozeniny, ale přítel přijde dříve a zeptá se ,  s čím Ti může pomoci a po skončení oslav zůstane ,  aby Ti pomohl s úklidem..

Kamarád nesnáší, když mu voláš,  jestliže už šel spát, ale přítel se ptá, proč jsi mu tak dlouho nezavolal..

Kamarád si s Tebou rád pokecá, ale přítel Tě vyslechne, když máš romantickou lásku i problémy..

Kamarád si myslí, že přátelství skončilo jestliže jste se pohádali, ale přítel Ti po hádce zavolá..

Kamarád si myslí, že jsi tady vždy jen pro něho,ale přítel je zde pořád pro Tebe..

Kamarád si tento vzkaz přečte a zapomene na něj, ale přítel ho přepošle a vrátí ho také TOBĚ..

 
vložil: Lenulka.33
Permalink ¤ 0 komentářů
25.Listopad 2007,19:58

1. Každý je svobodný a s každým se má stejně zacházet.

2. Všichni jsme si rovni bez ohledu na rozdíly v barvě pleti, pohlaví, náboženství či jazyka.

3. Každý má právo na život, a to ve svobodě a bezpečí.

4. Nikdo nemá právo zacházet s jiným jako s otrokem nebo přímo někoho učinit svým otrokem.

5. Nikdo nemá právo nikoho mučit nebo s ním krutě zacházet.

6. Každý má právo na rovnoprávně postavení před zákonem.

7. Zákony platí stejně pro všechny, musejí být používány stejně vůči všem.

8. Každý má právo na právní pomoc, pokud jeho práva nejsou respektována.

9. Nikdo nemá právo nespravedlivě uvěznit jiného nebo ho vyhnat z jeho vlastní země.

10. Každý má práv na spravedlivé a veřejné jednání před soudem.

11. Každý musí být považován za nevinného, pokud jeho vina není prokázána.

12. Každý má právo žádat o pomoc, jestliže ho někdo obtěžuje, avšak nikdo nesmí bezdůvodně vstupovat do cizího domova, otevírat druhému dopisy nebo zneklidňovat jeho nebo jeho rodinu.

13. Každý má právo cestovat, jak chce.

14. Každý má právo odejít do jiné země a žádat tam o ochranu, pokud je ve slastí zemi pronásledován nebo v nebezpečí, že bude pronásledován.

15. Každý má právo na státní příslušnost. Nikdo nemá právo zabránit jinému, pokud si to  přeje, změnit státní občanství.

16. Každý má právo uzavřít sňatek a mít rodinu.

17. Každý má právo na vlastní movitý i nemovitý majetek.

18. Každý má právo na praktikování i zohledňování všech hledisek vlastního náboženství i na jeho změnu podle svého přání.

19. Každý má právo říkat, co si myslí, podávat i dostávat informace.

20. Každý má právo účastnit se jednání a pokojných shromáždění.

21. Každý má právo pomáhat vybrat vládu své země a účastnit se jí.

22. Každý má právo na sociální zabezpečení a na možnost rozvíjet své schopnosti.

23. Každý má právo pracovat za spravedlivou mzdu v bezpečném prostředí a být členem odborové organizace.

24. Každý má právo na odpočinek a volný čas.

25. Každý má právo na přiměřenou životní úroveň a lékařskou péči v nemocnici.

26. Každý má právo chodit do školy.

27. Každý má právo účastnit se kulturního života své komunity.

28. Každý musí respektovat  ,,sociální řád´´  nezbytný pro dosažení uvedených práv.

29. Každý musí respektovat práva druhých, společnost a veřejný majetek.

30. Nikdo nemá právo zrušit jakékoliv právo uvedené v této Deklaraci.

 
vložil: Lenulka.33
Permalink ¤ 0 komentářů
29.Říjen 2007,21:34

Si ta jediná co mě zná.

Si ta jediná který můžu všechno říct.

Si ta jediná co mi pomůže.

Si ta jediná co mě pochopí.

Si ta jediná co mi odpustí.

Si ta jediná co mě nezradí.

Si ta jediná co mě Miluje.

Si ta jediná co ví všechno.

Si ta jediná která ví co mě trápí.

Si ta jediná co mě neopustí.

Si ta jediná co me podrží.

Si ta jediná co mi rozumí.

Si ta jediná co mi poradí.

Si ta jedná co mě přemluvíš.

Si ta jediná co mi všechno může říct.

Si ta jediná který můžu opravdu věřit.

A si ta jediná kterou opravdu Miluju :-*

 
vložil: Lenulka.33
Permalink ¤ 0 komentářů