« Domů | Kalendář 2015... » | Kalendář 2014 ... » | Začínám 2014 ... » | Počtvrté Shred... » | Potřetí za mnou... » | Třetí Shred... » | Podruhé odcvičeno... » | Nová práce » | Výpověď » | Změny v práci »

Nová práce | Počteníčko

Mám dobrou zprávu. Na tu podělanou socku a pracák NEMUSÍM!!! Jupííí!!!

Protože v pondělí 6.5. 2013 nastupuji do NOVÉ PRÁCE. Sice budu dojíždět, ale co se dá dělat, nějak začít musím. Trochu se nám doma změní režim dne, co s dětmi a tak, musíme vykoumat a při dobré příležitosti mám přislíbeno, že budu převedena někam blíž, ať nemám daleké dojíždění.Takže si musím vyčkat, zaučit se a být dobrým zaměstnancem.
Budu pokladní-prodavačka, tu práci jsem dělala před dětmi, snad budu na nějakou dobu spokojená. Radši to, než obtěžovat úřednice na socce, snášet jejich výkyvy nálad a potupného srážení, scházet se s nemakačenkami ve stejných vydýchaných prostorech !

  1. Jak daleko budu dojíždět?
  2. V jakém obchodě budu?
  3. Jakou budu mít pracovní dobu?
  1. Dojíždění na 2x autobusem přes město, protože mi to jinak nevyhovuje a nebo jet busem a jednu zastávku vlakem a pak jít ještě kus cesty pěšky. Nejsem řidič auta. Cesta bude trvat asi půlhodiny. Cesta pěšky z domu na zastávku je cca 7-10min, dle stavu, v zimě déle.Takže celkově 40min. Moc se mi to nelíbí. Musím nějakou dobu vydržet, než mě převedou jinde. Autem by to bylo asi 15min. Jo, kdyby mě převedli k nám, tak to mám 20min pěšky. Autem cca 7min.
  2. Jedná se o potraviny Hruška.
  3. Přesnou pracovní dobu se dozvím v pondělí. Mám tam být už ve 12.30 a budu asi do 19h, kolem 19.30 jede bus zpět, to pojedeme všechny. Nebo pro mně přijede partner. Uvidíme. Ranní směna začíná v 5.30h, obchod se otevírá v 6.30h. Jestli budu dělat plný úvazek nebo zkrácený, se domluvím.

Když jsem šla pro děti po obědě dneska, celou dobu jsem si předříkávala řeč, kdy jsem si představovala pohovor. Na své otázky jsem odpovídala, jak by to probíhalo mezi vedoucí a mnou a pak jsem to praktikovala během několika minut naživo. Sice jsem měla s sebou mladšího syna, nebudu ho přeci schovávat, a popírat, že jsem bezdětná, když to není pravda, že...Prodavačky jsem požádala, zda bych mohla mluvit s paní vedoucí.

Chvíli jsem si počkala, pak jsem se na ni hezky usmála, ona na mě též, první dojem je první dojem. Podala jsem ji ruku a pozdravila a představila se. Paní vedoucí mi sice řekla, ža mají plný stav, ale hned neváhala a nabídla mi pohovor s její nadřízenou, která tam zrovna byla také, s tou jsem začala to samé, pozdrav, podání ruky, představení se a už se mě vyptávala na praxi, jak byl ukončen poměr, jestli mám zájem atd., atd. a už mě pozvala do kanceláře. Takže jsem syna vzala také. Vzala si na mě telefon a mé jméno a dala mi do ruky štos papírů k vyplnění.

Na té prodejně akutně potřebují pokladní a od zítřka mělo začít výběrové řízení, jelikož jsem se objevila a otevřela "hubu" tak to místo mám já. Tak jsem sama zvědavá...

Ve čtvrtek si zajdu na vstupní lékařskou prohlídku, tak nevím, co mám od toho čekat, kromě vysolení poplatku, nikdy jsem tohle nemusela absolvovat, možná kdysi, když jsem byla ještě na střední a kvůli praxi jsem šla k dětské na nějaké vyšetření, tlak a už nevím co.

Mrzí mě akorát, že nebudu na besídce mladšího syna v MŠ, kterou mají připravenou ke Dni matek  v  to pondělí, protože mám přijít kvůli smlouvě na odpolední směnu. A pak trénink fotbalu. Bude muset tatínek.

Zkušební doba bude trvat 3 měsíce. Dovolenou si prý mohu vybrat, kterou jsem už měla naplánovanou předem, tak snad si to ještě nerozmyslí, když budu právě ve zkušebce. To vše a víc pořeším od nového týdne. Teď si užiju volno, vyřídím si vše potřebné a naberu síly a elán na následující dny.

P.S. Přispěju na benzín, naftu, LPG, když mě někdo bude vozit do práce a z práce!!! Žádné protislužby! Cestování autobusy plných páchnoucích důchodců a prskajících, chrchlajích lidí, co neznají věc kapesník je vážně opruz!!! Díky:))

Navštivte můj AVON obchůdek:))

Moji přátelé na LST, mající blog:))

Kdo se z vás stavil na návštěvu:))

Piš, piš, piš:))

    Trochu reklamy neuškodí:))