Florbal je ta nej věc na světě a lyžování taky florbal jsem hrál 11let závodně a každému doporučuji mno a lyžování to je taky supa věc všichni říkaj jak je třeba ježdění na prkně super ale ne to není pokud si fakt chcete užít skvělej sport tak si běžte zalyžovat třeba do krkonoš www.svapoasyn.cz bo třeba bowlling to je taky úžasnej sport jen se musíte umět trefit do kuželek

12.Červenec 2008

Kopecký obsadil v Ruské rallye šesté místo | Sport

Jan Kopecký obsadil šesté místo v Ruské rallye, která byla čtvrtousoutěží seriálu Intercontinental Rally Challenge (IRC). Na šotolinovýchruských cestách zvítězil Fin Juho Hänninen,... >>

10.Červenec 2008

Čeští juniorští reprezentanti získali na mistrovství světa ve Švýcarsku stříbrné medaile, když ve finále podlehli obhájcům titulu ze Švédska! | Sport

Do semifinále se Češi dostali díky dobrým výkonům ve skupině - výhřenad Slováky (8:4) a odvěkými rivaly z Lotyšska (8:6). Už v základnískupině s naši reprezentanti poprvé... >>