03.Červen 2009,20:34

Vždycky to tak pěkně začíná. Vždycky se to tak pěkně říká. Vždycky se to tak pěkně poslouchá. Všechno je najednou hezčí. Všechno je najednou lehčí. Nic najednou není zlé, ale naopak všechno je báječný. Povznášívý pocit z toho všeho. To je sice všechno moc hezký, krásný. Ale co když se jednoho dne všechno rozplyne, tak jako mě...

Optimismus náhle zmizí, ty jiskry v očích už dávno nejsou, úsměv na rtech už nevidím a slza mi stéká po tváři. Už vás nikdo nechrání, na nikoho se nemůžete obrátit s pomocí či radou. Už to nejsou ty hádky, které jste neměli rádi, a přesto vám teď chybí. Už není žádný usmiřování. Není žádné objetí ani polibek na přivítanou nebo na rozloučenou s pocitem, že se brzy vrátí. Je tu už jen prázdnota a jistota, že nic nebude jako dřív, že už se nikdy nevrátí, že vás nikdy nechytne za ruku, když usínáté, že vám nikdy nepošeptá dobrou noc. Nic není jak bylo dřív a nejhorší na tom je, ,že si to člověk nechce přiznat a někdo to ani neumí. Hrozně to trvá. Smutek zaháníte sexem a samotou a alkoholem, ale na nic víc nemáte ani pomyšlení. Kašlete na povinnosti a myslíte jaké to bylo. Díváte se na televizi nebo jdete do kina nebo do restaurace nebo ven a vidíte ty šťastné páry kolem sebe a vy víte, že už nejste součástí toho všecho. Ihned se vám zase všechno vybaví a jste zase na začátku.

Kéž by existovala tlačítko DELETE

 
vložil: Smoothie15
Permalink ¤ 0 komentářů
30.Říjen 2008,15:31

No ne všichni burani by rádi do Prahy, jen pojďte přijeďte klidně... Ale zřejmě pražákům už ubývá síly a peněžních fondů nebo co, ptž jaksi až teď někteří zjistili, jak je to vlastně v Praze drahé.. No kdo by to byl řekl, Praha a drahá? No nevím ... A tak po tomto uvážení se rozhodli tedy přestěhovat no a otázkou zbývá kam? Nebojte napínat vás nebudu no přece ZA PRAHU!!!! Bože, takže večer nebudou moc nikam jít, maximálně si můžou povídat s veverkama, jakej byl den nebo co, a co když si v 11 vzpomene, že má na něco chuť, hmmm to je ale smůla v buranově už je ale všechno zavřené, tak je open pouze do 19 h, a to už nazývájí večerkou...

Každopádně si ty lidi myslí jak to hrozně vyhráli, ale fakt nevím, v čem ta výhra spočívá...

Že by v tom, že se tam všechno zavírá tak v 19 h, a klid je tam už od 17 h? A když si vyjdeš ven, že nepotkáš ani človíčka? No nevím, myslím, že já bych si to teda pořádně promyslela, občas se unáhlit je pěkně na h....o

Pointa tohohle článku? Pokud se budete chtít stěhovat a bydlíte v Praze, tak se prosím informujte o cenách a hledejte a doufejte, a věřtě, že najdete.....

A až budete v důchodu, tak se stěhujte kam jen budete chtít, ale hlavně se nemusíte jako Mladí hned zahrabat s důchodci v nějaké pidi vesnici...!

 

 
vložil: Smoothie15
Permalink ¤ 0 komentářů
11.Říjen 2008,16:28

Achtung Achtung... jestli se to píše jinak tak je mi to fuk, nesnáším němčinu....Zahajuji novou etapu svého života v prodeji již od letošního roku

No ne mladá jsem, hezká taky, chytrá-ale to nepotřebuju, jen mi schází ten řidičák a auto noFajn chválit se tu nebudu i když jsem toho chtěla napsat spoustu, jak jsem hrozně dokonalá a tak, ale ne zase se chválím, hmm jak já to dělám... Ok dost chválení.. .

Takže až mě někdo budete hledat, tak mě nejspíš nenajdete ve škole, u maminky, u babičky, dokonce ani u tety a strýčka, no u babičky už vůbec, ale ani na záchodě a v koupelně taky ne, a ani v prdeli fakt ne. Bude to spíš taková místnost se spousty lidí a alkoholických nápojů, ne vlastně ne, samozřejmě to nebudu pít, samozřejmě až tehdy, až dosáhnu plnoletosti, to je jasný. Taky tam bude hlasitá hudba a dokonce se tam musí platit.. jj tam to mám ráda, a oni mají rádi mě.

A pokud mě nebude moct najít, stačí si zakoupit red bull otevřít ho a zvednout ho nad hlavu, poté se stane neuvěřitelná věc. Přiřítí se tam uřícená blondýna se slinou a bude Vám rvát red bull z ruky. Prosím neobtěžujte, oslovený účastník právě pije red bull, za okamžik bude hovořit...

 

Koneeeeeeeeeeeeeeeeeeeec

 

 
vložil: Smoothie15
Permalink ¤ 0 komentářů
13.Prosinec 2007,15:20

Halooo lidi proberte se, už se tu cosi blíží, je to krásný a ten, kdo to přináší leze komínem, upozorňuji, že to není zloděj, alá Bruce Willis, dobrá ještě jedna nápověda... když tomu nadejde čas tak najednou jsme bez penízků...tak už víte? Fajn, tak tady je odpověďjsou to...................VÁNOCE! Jo ano Vánoce!

Čas klidu a lásky, prostě mírumilovný svátek. Svátek, kdy se sejde celá rodina u jednoho stolu a je šťastná , že se všichni se všema vidí....Není to o tom, dát své rodině nebo svým nejbližším dárek, který stál pár tisíců a chlubit se jím, jak ste dobrej a máte na to, ale je to o tom sejít se s rodinou!  Ale přesto je někdo, kdo nemá tyto svátky rád. Ale to si zřejmě neuvědomuje, co všechno tím ničí, a jak si to rodina vyloží... Myslím si, že přece za rok nemáme takového času, aby jsme si užili tolik klidu, jaký nám nabízejí tyto svátky....Za celý ten rok, kdy jsme pracovali/chodili do školy atd... jsou tu svátky, které nás zbaví stresu a "hodí" nás do pohody, tak proč si to neužívat? A vůbec dnes všichni někam spěchají, ale když se jich zeptáte kam, tak neodpoví, tak proč spěchat, když není kam, a navíc do toho cíle se dojde vždycky, jen je otázkou v jakém stavu, a když budeme spěchat, tak myslím, že ten stav nebude dobrý, takže neužít si tyhle svátky by snad byl i hřích(a to nejsem věřící).

No ale pokud vás ani tohle nepřesvědčí, tak si to užijte jak je vám libo. Ale se aspoň nad tímto zamyslete. Cituji: " a jestli to nepochopíte do večera, tak je mi vás upřímně líto". Tato citace byla ze školních lavic. Ten, kdo u toho byl, jistě ví o co jde (jednalo se o PE). Že jo Lindo a Šárko!

No takže já myslím, že jsem tu řekla vše.... Holt já jsem názor vyjádřit musela a tady je na to prostor, tak ten, kdo si to přečte, mu tímto děkuji:)

Pááá

 
vložil: Smoothie15
Permalink ¤ 0 komentářů
20.Květen 2007,11:30

Jo jasný... to je ono, je to takový to, co je dost daleko když jedete autobusem jako JÁ! Ano pouhých 23 hodin nudy v autobuse... Ve Francii jsme najeli na trajekt, který taky moc bezva, jasně pokud by ste nedopadli jako já.... bylo mi tak špatně, že jsem byla ráda, jak jsme dorazili do Anglie... no takže cestu komentuju asi takto: Když někam budu chtím jet a bude to daleko, nepojedu a radši si koupím letenku, která by vyšla levněji, než ta cesta.

Fajn jsem v Anglii, myslím tím venku z trajektu a na pevnině patřící Anglii, což znamená, že na místě jako takovém zcela nejsme... takže dalších pár hodinek cca3-4 jsme jeli na památku, a poté, abychom toho neměli málo jsme jeli do nějakého města, kde teče řeka avon...hurá civilizace, pomyslela jsem si... konečně nějaký ten rozchod a malý krámky a spooosta hamání... hm, ale my jsme šli do katedrály, taky dobrý, byl krásný, ale po 30 hodinách jízdy jsem byla fakt vyřízená..ale přežila jsem... takže kolem sedmé jsme dorazili na místo, kde nás čekali rodiny... prima, hurá, spánek a jídlo. Další dny jsme podstoupili studium angličtiny s diplomem jinak jsme trajdali po památkách, které byly úžasný... samozřejmě asi nejlepší výlet byl Londýn, jak jinak že... avšak cestou tam jsme stáli v zácpě a tak se nedostalo na velký rozchod, na který jsme se tak nějak nečekaně těšili... a pak jsme teda jeli zpět do Doveru na trajekt, ale tentokrát jsem si vzala prášek a šli jsme tu hoďku trávit do herny, takže jsem si to užila. Jinak po 23 hodinách jsme byli v Praze....

Závěr? Anglie super, ale Španělsku se nikdy nevyrovná, takže v Anglii těch sedm dní bohatě stačilo...ale aspoň jsem viděla, co všechno k nám dorazí za pár měsíců... Ale to, že Angláni jsou povahově hrozní, není pravda... oni možná tak vypadají, ale jsou velice tolerantní:)

 

 
vložil: Smoothie15
Permalink ¤ 0 komentářů
10.Duben 2007,11:31
Velikonoce!!! Hm... moment... to mi něco říká! Co takhle svátky... ne to teda ne, to nejsou svátka, je to Diskriminace Ženského Pohlaví!!!! Někoho mlátit a polívat tak to je fakt bezva.. a my to ještě slavíme haha.
Tak ještě že je to jen jednou za rok, jinak by snad byla třetí světová válka. No já fakt tu českou mentalitu nechápu. A to jsem čech!
Ale jinak fakt paráda no ne?
 
vložil: Smoothie15
Permalink ¤ 0 komentářů
25.Březen 2007,12:57
No jo pátek, to by bylo aby se nic nedělo.... takže nastal čas na Face, no jo, je to to místo, kde mě vezla ta sanitka, ale říká se kdo se bojí nesmí do lesa, a já se nebojím, těch černochů tam tentokrát tolik nebylo- zdůrazňuji nejsem rasista! Tentokrát nás tam bylo víc, jsem se musela klidnit. Já, Lucík alis Břéťa a taky Jaňulinka no a Kuba a Jakub. Sem se musela chodit ohlašovat jak nějaká třináctka. No a nějak jsme se dostali k baru a začalo to a pak jsme se dostali i na pódium haha....... a taky nahoru... no to už mám pár zkušeností z minula na tom hořejšku, takže se mi tam moooooooc líbilo, ať si teď myslí každý co chce, jen já vím co se tam dělo...
Ale tentokrát překvápko, jo byla jsem zlitá, ale to překvápko je, že mě nevezla sanitka, chápeš!!!!Haha, prostě prdel, jejda moc sprostý na tebe fajn, tak pro ty méně chápavý sranda:)
Kdy že je ta další pařba
No nečum je mi 16 a seděním doma bych prošvihla nejlepší léta, chápeš.... pařby, nevěra- jéééžiš to ne, co to tu píšuto si škrtni:)!
No radši už jdu abych ti tu nevyklopila zase úplně všechno:)
KEEP SMILE SWEETIE
 
vložil: Smoothie15
Permalink ¤ 1 komentářů
17.Březen 2007,10:41
Jejda tak tady už jsem dlouho nebyla.... No tak když už jsem tu, tak tu něco hodm do éteru. Sem si dala bettle s bee-bee, to byl ranec, sme nějak nestíhaly. Práce.. jo fakt, nekecám, mám práci, chápeš, já s krásnýma nehtíčkama a makám rukama, no ale není to tak špatný, hele peču pečivo a sladký věcičky, jo sem tam mi upadne nějaká ta slina, no ale jinak pohoda.... vybaluju věci na krám a tak no... Takže už jsem pracující občan a stát má ze mě prachy...BEZVA
A vztah, no tak tam to nemá chybu, detaily snad vypisovat nemusím hm...?!
A teď to nejlepší nakonec!Čti pozorně!!!!!Teď je tu JARO... chápeš jaro a to znamená, co? No co? No ano, bude zachvilinku LÉTO!!!!To je překvapení co
Tak fajn, víš co chceš, tak zas někdy....paaaaaaaaaaaaaa
 
vložil: Smoothie15
Permalink ¤ 0 komentářů
14.Únor 2007,18:21
Jůůů Valentýn!
Heeej lidi, haloooooo valentýn, slavíte ho vůbec někdo? Láska, city, dárečky... říká vám to něco? No každopádně je to stejně skvelej svátek, i když nikoho nemáte... No to je jedno... já si ho teda užiju, hlavně v noci.... tak se milujte paaaaaaaa
 
vložil: Smoothie15
Permalink ¤ 0 komentářů
11.Únor 2007,18:00
Jo tak tenhle víkend už byl v poho, naštěstí.Celej sem ho prolenošila, ale dneska už se zase začínám vracet k mému týdennímu stereotypu, no co no, hold škola je škola.... Tak ale já si neztěžuju... prostě škola je supr, hlavně Břéta a vůbec ta parta ve škole je úžasná!!!! Prostě já je asi miluju
 
vložil: Smoothie15
Permalink ¤ 0 komentářů