02.Únor 2013

Nevím, co se se mnou děje. Ale posledních pár týdnů se bojím u sebe doma, ale jen v noci! Bydlím tu už dlouho a nikdy žádný problém nebyl. Ale poslední dobou..... začalo se to stávat, když jsem byla sama doma (s dětmi, bez muže). Z ničeho nic jsem zřetelně slyšela, jak něco spadlo v kuchyni a cinklo to o kovovou nohu židle nebo stolu. Vyletěla jsem z postele, ale nenašla jsem nic, co by to mohlo být. Jindy jsem z vedlejšího !prázdného! pokoje slyšela ránu, jako by někdo spadl z postele. Je to zrovna místnost, která nesousedí s žádným bytem, takže o  ráně od sousedů nemůže být řeč. Máme tu také kumbál, který nám slouží jako skladiště. Dáváme tam sezóní oblečení, nábytek na vyhození, který tam uložíme než k nám přijede kontejner. Je to malá místnůstka, takže tam je naházeno jedno přes druhé. Už asi 3x jsem slyšela, jak se tam vše zbortilo, ale když jsem tam vlezla, bylo vše beze změny. Jindy zase slyším, jak se otevírá a zavírá lednice, jako by si někdo byl pro něco na zub. Přitom starší dítě je vedle mě, takže není nikdo jiný, kdo by to mohl být. Člověk se pak bojí jít se tam podívat. Jenže poslední dobou se to začalo dít, i když je chlap doma! On už většinou spí. Jen jednou to slyšel také. Byl ve vedlejším pokoji, odkud se před časem ozvala rána, jako  by někdo spadl z postele. Tentokrát to bylo, jako by někdo udeřil do zdi rozdělující právě tu místnost (dětský pokoj) a obývák. Přišel za mnou a nadával mi, proč tluču do zdi. Tak jsem řekla, že já to nebyla a ať si ze mě nedělá legrácky. S údivem mi řekl, že on to nebyl. Pak pokrčil rameny a řekl, že ze se ze spánku možná praštil o zeď a neví to. Jenže byla to taková rána, že to by vědět musel! A od té doby, co ty zvuky slýchám, tak mám občas pocit, jako by mi někdo stál za zády a koukal na mě, přitom tu nikdo není! Ten pocit mám zrovna teď......

Lidi, mně začíná asi normálně hrabat :-(

Jen na vysvětlenou, proč můj muž někdy spí v dětském pokojíku. Syn má v pokoji DVD přehrávač, my v obýváku ne. On se dívá denně na pohádky, kdežto my se chceme podívat na film na DVD málokdy. No a když přece, jdeme k němu do pokoje. A pokud je to v pozdějších hodinách, tak si tam rovnou usteleme. Syn buď není doma nebo spí pak se mnou.

Vložil: Stupet ¤ Komentářů (1)
04.Září 2012
   Ráda píši příběhy. Tento jsem vymyslela jen tak z nudy dnes. Tak se o něj chci podělit :-)  Snad se bude líbit. Píši spontálně, co mě zrovna napadne. Tak snad to bude dávat nějaký smysl ;-)
_______________________________________________________________________________


Bloumám noční krajinou a nestíhám polykat slzy. Zhroutil se mi celý svět! Ještě včera jsem si myslela, že mám dokonalý život. Doma dva milující rodiče, co i po dvaceti letech manželství měli pěkný vztah. Snad nikdy jsem je neslyšela hádat se. Ve škole mi to šlo dobře, u učitelů jsem byla oblíbená a se spolužáky jsem taky vycházela obstojně. Měla jsem suprovou nejlepší kamarádku a toho nejúžasnějšího přítele. A všechno se během jednoho dne vytratilo......a já nemám sílu jít dál.

Zakotvuji u našeho rybníku. Sedám si na břeh a začínám vzpomínat jak to všechno bylo.....

S Jarkou jsem se kamarádila už od školky. Jedna bez druhé jsme nedaly ránu. Vždycky, když jsme si našly nového kluka, hned jsme ho té druhé představily, abychom jsme se pochlubily. Takže když jsem si našla Vojtu, nebylo to jiné.

Byla jsem hrozně ráda, že si Jarča s Vojtou padli do oka. V minulosti se mi už stalo, že můj kluk neměl mou kamarádku rád. Já se často musela rozhodovat komu z nich dám přednost. Jít na kousek "drbu" k Jáje, a nebo jít na rande se svou láskou? Tentokrát to bylo bez problémů. Kamarádka Jája respektovala, že chci občas být se svým broučkem sama, a Vojta měl čistě pro holčičí dny též pochopení. Stejně tak já neměla problém s tím, aby se Vojta čas od času věnoval svým přátelům. Jarča byla delší dobu bez přítele, takže v dnech, kdy chodil Vojta s kamarády "na jedno", dělala mi příjemnou společnost. Nejčastěji jsme ale podnikali něco v trojici.

Byla pravda, že poslední měsíc se stávalo častěji, že oba na mě neměli čas. Jarka musela pomoci rodičům na zahradě, Vojta měl zase hodně povinností v práci a dělal často přesčasy, po kterých byl rád, že se dostane do postele. Ale nějak jsem to neřešila. Byla jsem v posledním ročníku hotelové školy. Čekala mě maturita a já tyto volné chvíle věnovala učení.

V sobotu šel náš trojlístek zapařit na naši oblíbenou diskotéku. Byla to oslava ročního výročí s Vojtíškem. Jarku jsme vzali s sebou, nikdy nám nijak nepřekážela.

Zrovna jsme stáli u kasy a Vojta platil, jako správný gentleman, vstupné za nás všechny. Já a Jarka jsme se přesunuly k šatně.

,,Jájo, budeš si s sebou brát dovnitř kabelku?" zeptala jsem se. ,,Ne, nebudu. Je potom problém kam s ní, když jdu trsat. Na sedačce by mi jí někdo šlohnul a brát si jí na parket je na prd." odpověděla mi kamarádka. Musela jsem s ní souhlasit. Vždyť co jsem musela mít nutně u sebe z jejího obsahu? Peněženku ne, vše mi platil Vojta. Klíče od bytu mi na diskotéce taky byly k ničemu. Snad jen mobil. Měla jsem s rodiči domluvené, že budu po diskotéce spát u Vojty. Nikdy neměli problém s tím mi to dovolit, ale musela jsem být na příjmu, aby mohli kontrolovat, zda jsem v pořádku. Ze zadu mě objal Vojtěch,  který k nám přišel od kasy. ,,Miláčku, mohla bych si k tobě schovat mobil? Nemám na oblečení žádnou kapsu...." poprosila jsem. S úsměvem souhlasil.

Na diskotéce byla zábava dobrá. Kolem půlnoci proběhla kontrola rodičů. Ujistila jsem je, že je vše v pořádku a pak jsem si užívala tance dál.

Jenže kolem jedné hodiny ranní mě šíleně rozbolela hlava. Snažila jsem se to ze začátku ignorovat. Jenže časem se přidala i nevolnost. Pocit na zvracení byl jasný příznak začínající migrény. Nedalo se dělat nic jiného, než jít do postele a vzít si prášek.

,,Lásko, nemohla bys ještě chvíli vydržet? Vždyť ještě ani nehráli ploužáky! Já bych si s Tebou chtěl zatancovat......" žadonil Vojta. Bylo mi ale vážně moc zle. ,,Broučku fakt ne. Je mi hodně špatně." Podívala jsem se na Jarču. Rozhodně se jí domů nechtělo. Ani Vojta nebyl nadšený z předčasného odchodu. ,,Tak tu zůstaňte vy dva. Já půjdu domů sama." Vojta první protestoval. Ale trvala jsem na svém. Oni se chtějí bavit a nemohou za to, že mi není dobře. Nakonec jsme je přesvědčila.

,,Dobře. Ale půjdu tě doprovodit, jo? Nenechám Tě jít v půl druhý samotnou...." řekl starostlivě Vojtěch. ,,Není třeba Zlato. Zavolám si taxíka. Budu doma aspoň rychlejš." odpověděla jsem. On jen pokrčil rameny. ,,OK. Ale dej mi vědět, až dorazíš, ju? " Slíbila jsem, že ano. Svého přítele jsem políbila, kamarádku objala a vyrazila k východu.

Přestože ta pořádná zábava se na diskotéce teprve rozjížděla, odcházelo hodně lidí. Proto byla u šaten dost fronta. Když jsem čekala až na mě přijde řada, slyšela jsem ze sálu, že začali hrát ty ploužáky, na které se Vojta těšil. Ale rozhodla jsem se nevracet. Měla jsem pocit, že mi žaludek brzy odhalí jak vypadá strávená večeře.

Až před diskotékou, když jsem chtěla volat taxi, mi došlo, že mobil má u sebe Vojta. Chtě nechtě, musela jsem zpět.

Jak jsem očekávala, na ploužáky byl parket narvaný k prasknutí. Rozhlédla jsem se, kde uvidím svou lásku a kamarádku. Podařilo se mi je najít asi po minutě. A krve by se ve mně nedořezal. Obraz se mi pod náporem slz v očích rozmazal. MŮJ Vojta a MÁ kamarádka Jarka spolu tancovali a u toho se vášnivě líbali!

Stála jsem tam takhle snad půl hodiny, snad hodinu. Alespoň mi to tak přišlo. Jenže vzhledem k tomu, že za tu dobu hrála jen jedna písnička, bylo to stěží několik minut. Po ukončení songu skončil i tanec těch dvou. S úsměvem a ruku v ruce chtěli odejít z parketu. Až když do mě téměř narazili si mě všimli. Stáli tam, oba zaražení a neschopni slova. Ani já nevěděla co říct. Tak strašně to bolelo! Tohle nemohla být přeci pravda!

První jsem se zmohla na mluvu já : ,, Jak dlouho? Jak dlouho to trvá?" snažila jsem se znít vyrovnaně a nedovolit slzám vytéct z očí. Marně. ,, Míšo, já..... nechtěli jsme...." začal koktat Vojta. Jarka mlčela. Byla bledá a dívala se do země. ,,Tak jak dlouho?" zeptala jsem se naléhavě. Oba mlčeli. Zapátrala jsem v minulosti, od kdy se začalo stávat, že ani jeden neměl čas. ,,Měsíc, že jo?" řekla jsem s ironickým úsměvem. ,,Už měsíc ze mě děláte krávu. Přesčasy, zahrada...jasně...." Jarka zvedla oči a konečně promluvila. ,,Promiň. My nechtěli! Bylo to silnější než my. Prostě najednou přeskočila jiskra a bylo to!" Projela mnou vlna vzteku a měla jsem co dělat, abych jim nenatáhla. Oběma. ,,Jasně. A oba mě máte tak rádi, že jste se snažili mě chránit, a proto jste mi to neřekli. Abyste mi neublížili." řekla jsem znechuceně. Vojta ožil. ,,No, přesně tak to bylo!" ,,Nech si ty kecy od cesty ty hajzle!" zakřičela jsem. Bohužel jsem tím upoutala pozornost všech lidí z dikotéky. Veřejné představení jsem z toho ale dělat nechtěla. Navíc-co dál na tom řešit. ,,Vojto, dej mi můj mobil." řekla jsem a natáhla ruku. On mi ho podal a já se otočila na podpadku a vydala se pryč. Pryč od nich. Vojta za mnou ještě něco volal. Ale nevnímala jsem. Nechtěla jsem je vidět. Ani jednoho a už nikdy!

Cestou domů jsem byla jako by v tranzu. Netušila jsem jak jsem se dostala do taxíku. Ani jsem nevěděla jak probíhala jízda v něm. Probrala jsem se až před dveřmi bytu. V hlavě jsem urovnávala myšlenky, abych rodičům mohla nějak srozumitelně vysvětlit, co se stalo. Přeci jen pod vlivem emocí bych mohla mlít páté přes deváté.

Když jsem ale odemkla, urovnané myšlenky se zase rozházely. Z obývacího pokoje se ozýval křik. ,,Udělal sis ze mě otroka!  Uklízečka, kuchařka a *** v jednom! Na to, že mám taky svý potřeby a city jsi zapomněl!" křičela má maminka. ,,A co proboha čekáš? Že ti budu po dvaceti letch pořád nosit kytičky, denně ti říkat jak tě miluju a potřebuju?!" oplácel stejně hlasitě tatínek.

Tak tohle je už moc! Oni se hádají! Zasáhlo mě to snad stejně, jako "to" na diskotéce. Nohy mě najednou neudržely. Sesunula jsem se k zemi, což vydalo dost hlasitý zvuk, který přilákal mé rodiče do chodby.

,,Víš, už delší dobu nám to neklape. Před tebou jsme se nikdy nehádali. Nechtěli jsme tě zatahovat do našich problémů. Jsi sice už dospělá, ale nechtěli jsme tě stresovat před maturitou...." vysvětlovala mi matka. ,,Snažili jsme žít jako normální rodina aspoň dokud neodmaturuješ. Když jsi byla doma, dokázali jsme se držet. Ale jakmile jsi byla pryč, nedokázali jsme se bavit spolu v klidu." řekl otec. ,,Chceme se rozvést!" doplnila ho mamina. A já už neměla sílu na nic. Ani jsem jim neodpověděla na otázku proč jsem doma místo u Vojty.

Vracím se do reality. Venku už svítá. Kouknu se na hodinky.Pět hodin ráno! Zvedám se od rybníka a mířím pomalu domů.

Slzy mi stále tečou. Upoutávám  tím pozornost lidí spěchajících do práce. Zvědavě se na mě dívají. Je mi to jedno! Ať si myslí, co si chtějí! Oni nemají problémy. Oni neví,jak se cítím! Tak ať nesoudí! Jim se nerozvádí rodiče. Jim nezahýbal partner s kamarádkou.Chce se mi na ně křičet: Nečumte tak blbě! Všímejte si sami sebe!

Ale najednou mě cosi nutí myslet jinak. Nejsem teď nespravedlivá? Copak jsem první, komu se tohle stalo? Nikdy se nikomu nerozvedli rodiče? Nikdy nikdo neztratil lásku? Nikdy nikdo nepřišel o kamaráda? Oni neví, co mě trápí. Ale já zase nevím nic o jejich problémech. Tenhle pán, co mě teď míjí.... Proč se tváří tak smutně? Co to má na rukávu? Je to černá páska! Někdo mu zemřel. Mně přece nikdo nezemřel! Všichni žijí! A támhle ta paní... Proč má šátek na hlavě? Proč je tak bledá? Kriste pane, ona má určitě rakvinu! A teď jede do nemocnice na chemoterapii.....

Najednou mi přijdou mé problémy malicherné. Rozvádí se mi rodiče. No a co? Svět se přeci točí dál! Oni se už nemají rádi. Ale přestali snad milovat mě? Rozhodně ne! Hold budou bydlet odděleně, ale pro mě tu budou pořád, i když každý zvlášť. A Vojta? Bolí to. Ale ono každé zklamání v lásce nakonec přebolí. A kdo ví? Třeba budu schopná jednou vzít ho na milost a alespoň se s ním kamarádit. Jarka? Znám ji tolik let. Když řekla, že mi ublížit nechtěla, tak to bude pravda. Copak si láska vybírá? Teď jí ještě odpustit nedokážu. Ale jednou určitě ano. Nikdy to už nebude to, co dřív. Ale ani pro to se svět nezboří!

Cesta domů  je už veselejší. Bolest v srdci pořád je a dlouho bude. Ale mám důvod se smát. Jsem přeci zdravá! Jsem mladá, celý život mám před sebou. Mé problémy jsou vlastně nic. Někteří jsou na tom hůř. Mnohem hůř. Někdo řeší existenční problémy, nemá dát svým dětem co jíst. Někdo truchlí nad smrtí milované osoby. Jiný zas sám neví, jak dlouho tu bude. A já se budu užírat pro konec vztahu? Nebo  pro konec manželství mých rodičů, když už spolu nejsou šťastní? Ne! Zakazuji si to! Tak vzhůru do dalších dnů a s úsměvem, prosím :-)

Vložil: Stupet ¤ Komentářů (0)
17.Červenec 2012
Dnes v noci se mi zdál zvláštní sen. Věřím, že každý aspoň trošku smysluplný sen má nějaký význam. Varování, věštění budoucnosti a nebo prostě jen održející naše touhy nebo obavy. Zajímalo by mě, co mi určoval tento sen:

Šla jsem s několika přáteli letním pozdním večerem po nějaké cestě (byla jsem tam bez synů a přítele, netuším kde měli být). Jen tak jsme nezávazně konverzovali, když jsme došli ke starému opuštěnému domu. Poznala jsem, že je to dům, ve kterém bydlela má stará příbuzná, jež asi před 4-3 lety zemřela. Akorát jsem to svým přátelům říkala, když mi začal zvonit telefon. Trvalo mi delší dobu, než jsem se k němu dostala. Udivilo mě to, že mobil hrál melodií, kterou mám na jistou skupinu lidí (již si nepamatuji, co za skupinu to bylo, přestože řečeno to ve snu bylo), ale tel. číslo bylo neznámé. Když jsem konečně přijala hovor a dala mobil k uchu, bylo tam hrobové ticho. V první chvíli mě napadlo, že volající už telefon položil, když mi trvalo tak dlouho zvednout to. Tak jsem se podívala na display a zjistila, že hovor stále trvá. Ale bylo to nemožné! Na druhé straně bylo vážně NAPROSTÉ ticho. Kdyby mi někdo volal záměrně, ozve se. A pokud by se někomu vytočil hovor například v tašce nebo kapse, byl by slyšet ruch okolí. Za pár vteřin hovor skončil, jako by volající telefon zavěsil. Tak jsem si mobil uklidnila, ale pořád mi to nešlo z hlavy.

Když jsem byla v noci již doma, přes internet jsem si psala s jednou známou. Můj maličký syn Davídek spinkal v postýlce (starší vůbec ve snu nefiguroval). Té známé jsem psala o záhadném telefonátu, protože mi to vrtalo hlavou. Ona mi napsala, ať to neberu na lehkou váhu, že by mohlo jít o nějakou formu varování od někoho z onoho světa, že jí se kdysi stalo něco podobného. V duchu jsem se jí musela smát. Varování z onoho světa :-D Ne, že bych nevěřila na posmrtný život, to zas ano, ale kdo by mě před čím varoval? Sice je pravda, že mobil mi začal zvonit u domu té zesnulé (hodně vzdálené) příbuzné, ale i tak. Před čím by mě mohl někdo varovat?!

Šla jsem si lehnout (ve snu už svítalo a místnost byla světle modře osvětlena vycházejích sluncem) a pořád přemýšlela nad slovy známé. Varování z onoho světa. Nedalo mi to, a chtěla jsem se do mobilu podívat na telefonní číslo, ze kterého mi bylo tak záhadně voláno. Třeba když se na něj podívám, bude mi povědomé a uvědomím si, čí je. Ale bohužel, číslo mi nic neříkalo. Ani jsem nevěděla proč, dala jsem si zobrazit detaily hovoru (datum, čas volání, délka volání). Jenže místo požadovaných informací se mi tam objevila fotka mě, přítele a našeho malého Davídka. Chtěla jsem s telefonem praštit na postel-super, ten krám je rozbitý, dělá si co chce. Jenže než jsem to stihla udělat, všimla jsem si, že fotka pomalinku z rohů mizí. To mě udivilo, tak jsem se pozorně zadívala. Zmizela celá fotka, kromě obličejíku malého Dádulky. V tu chvíli se mi zase v mysli vybavila věta od známé VAROVÁNÍ Z ONOHO SVĚTA.

Telefon jsem rychle odhodila a běžela k postýlce malého. Vzala jsem si ho na ruku a zjistila, že na mě kulí očka, je modrý a nedýchá. Urychleně jsem ho praštila do zádíček. Něco z něj vyletělo a on začal dýchat. Já se rozplakala a přitiskla ho k sobě. Došlo mi, že se nejspíš opravdu jednalo o varování z onoho světa, které jsem ale měla odhalit až v pravý čas. Podívala jsem se oknem na nebe a začala uplakaně děkovat. Vzpomínala jsem, kdo všechno mi zemřel, kdo mě mohl varovat. Napadla mě jen ona vzdálená přípuzná a pak prababička s pradědou, ty jsem ale nikdy nepoznala ( ve skutečnosti mi ještě zemřel děda, kterého jsem taky nepoznala a kamarádka,jenže na tyhle dva jsem ve snu vůbec nepomyslela). Zeptala jsem se oblak: ,,Vlastínko, to ty?" (Vlasta- vzdálená příbuzná) Málem to se mnou leknutím seklo, když můj dvouměsíční chlapeček se na mě upřeně zadíval a prudce zakroutil hlavou. Lekla jsem se hodně, ale došlo mi, že skrz mé dítě se mnou ten mrtvý komunikuje, aby mi sdělil kdo je. Zeptala jsem se tedy: ,,Dědo, byl jsi to ty?" Můj chlapeček opět záporně zakroutil hlavou. ,,Babi?" zeptala jsem se už. Chlapeček tentokrát se spokojeným úsmevěm hlavičkou pokýval. Opět jsem ho přivinula k sobě a zašeptala ,,Děkuju Ti".

  Byl to hodně zvláštní a zajímavý sen. Kromě toho, že byl živý, cítila jsem během něj opravdu ty pocity, co jsem měla cítit v tom snu. Ty pocity začaly pomalu odeznívat až když jsem se probudila. Zajímalo by mě, co ten sen znamenal....

 

Vložil: Stupet ¤ Komentářů (0)
09.Duben 2011
Až se budeš ptát co pro mě znamenáš,
řekni Ti: žár, co schází mému srdci.
Až se budeš ptát kde večer usínám,
řeknu Ti rád, že tam kde jsou Tvý vlasy.
Až se budeš ptát co život znamená,
řeknu Ti sám, že bez nás nic.
Až se budeš ptát jestli někam pospíchám,
řeknu Ti rád, že čekám.
Až se budeš ptát proč život spálil nás,
řeknu Ti rád, až Tě potkám...........


Text písničky Až se budeš ptát od skupiny Bebedikt.
Vložil: Stupet ¤ Komentářů (0)
01.Duben 2011

DNEŠNÍ ZADÁNÍ NA KURZU:

Vytvořte v programu Access databázi Kontakty, která má obsahovat jména, příjmení, titul, oslovení, adresu (bydliště), město, PSČ, tel. do práce, mobil, firmu kde člověk dělá,stát, e-mail a datum poslední schůzky. Měli jsme takhle vyplnit 9 fiktivních lidí, z toho jsme měli ke každý kategorii jedno už daný, zbytek jsme si prostě měli vymyslet. Celková databáze se skládá z tabulky, formuláře, sestavy a dotazu (pomocí dotazu se v celý databázi vyhledává to, co zrovna potřebujeme). Učitelka říká (nejspíš pro ty méně chápající): Do kolonky adresa napíšete název ulice a číslo popisné.

Práce zadána, tak makám. Když v tom "kolega" sedící vedle mě: PETRO, CO MÁM NAPSAT DO KOLONKY ADRESA? Tak už nad tím zůstává rozum stát. Tak říkám: NO PROSTĚ ULICI A ČÍSLO BARÁKU. On na to: A CO MÁM PAK NAPSAT DO KOLONEK NÁZEV ULICE A ČÍSLO POPISNÝ? Moje odpověď: VŽDYŤ TAM ŽÁDNÝ TAKOVÝ KOLONKY NEJSOU.On: ALE JO, JSOU. Tak se podívám na jeho monitor a ten idiot to tam fakt měl (ale i tu adresu!). Tak říkám, že to tam nemá vůbec být. On na to, že to ale říkala učitelka. Tak mu vysvětluju, že tím ona vysvětlovala, co má být v kolonce adresa. Jeho odpověď: NO JO, ALE TO MI NIKDO NEŘEKL, ŽE TO TÍM JEN VYSVĚTLUJE, ŽE TO TAM NEMÁM PSÁT. V tom si všimnu, že kromě zadaných kategorií on tam má ještě jakousi kategorii STARŠÍ DATUM. Už jsem raději nechtěla vědět, co to znamená. Jen jsem mu řekla, že to tam taky nemá být.

Pracuju si dál, když v tom ten samej kolega pracoval na dotazu: VŠECHNY FIRMY Z ČR. A říká mi: JAK TO MÁM UDĚLAT, ABY MI TO NAŠLO? Tak říkám: MUSÍŠ V DOTAZECH DO KOLONKY STÁT ZADAT ČR POTVRDIT TO A ONO TI TO VYHLEDÁ. Jeho odpověď: VŽDYŤ TAM ŽÁDNÁ KOLONKA STÁT NENÍ. Já na to (už mi trošku docházela trpělivost): A KAM JSI TY JANTARE ZAPISOVAL TO ČR? A on: NO TAM, KAM TO PATŘÍ. Tak se prostě jdu opět podívat na tu jeho tabulku. Takže ten "inteligent" psal ČR do kolonky titul. To mě už omejvali. Tak mu povídám: TITUL JE TŘEBA ING. MGR. NEBO MUDR. On: AHA, TO JSEM NEVĚDĚL. Tak říkám: CHYBÍ TI TAM KATEGORIE STÁT. A on: A CO S TÍM FURT MÁŠ? TO V ZADÁNÍ NENÍ! Tak už se totálně naseru, vezmu propisku a podtrhnu mu slovo stát v zadaní. A on na to: AHA! A JÁ MYSLEL, ŽE TO ZNAMENÁ, ŽE TAM MÁME DÁT NĚJAKÝ STARŠÍ DATUM!

 

A teď mi řekněte....co tam mezi nimi dělám? :-(

Pro vysvětlení: Chodím na kurz s názvem : OBSLUHA OSOBNÍHO POČÍTAČE, kde se učím pracovat s kancelářským balíčkem MS Office ( MS Word, MS Excel, MS Access......)

Vložil: Stupet ¤ Komentářů (2)
11.Březen 2011
   Začínalo to jako pohádka. Nasliboval jsi mi modré z nebe. Prý pro moje oči by ses rozdal. Že mi chceš vynahradit všechnu tu práznotu, co ve mně po špatných zkušenostech s chlapy byla. Ale byly to jen lži.
    Miloval jsi mě jen když jsi něco potřeboval. A když Ti nic nechybělo, tak jsem najednou byla totálně nepotřebná. Odhodil jsi mě jak kus hadru.
    Nevážil sis ničeho, co jsem pro Tebe dělala. Ať už to byla ochrana Tvojí osoby, ať to bylo lítání po všech čertech, abych Ti pomohla získat peníze....nebo už jen ta láska, kterou jsem Ti chtěla dát. Nic z toho pro tebe nebylo dost dobrý. Byla jsem jen oběť, která se dá lehko využít.
    Když jsem se dostala díky Tobě na úplný dno, bylo Ti to jen k smíchu. Měl jsi snad i radost z toho, že jsem málem přišla o všechno. Smál ses tomu, že jsem málem všechno vzdala.
    Měl jsi pořád ale snahu házet svoje hnusný činy na druhý, abys Ty vždycky vyšel jako ten andílek, za kterýho jsem tě považovala. A přitom ses rád bavil na můj účet. Vždyť já jsem ta kráva naivní, co Ti stejně vždycky skočí kolem krku!
    Způsobil jsi mi strašně moc bolesti. V tomhle Tě asi nikdo nikdy nepřekoná.  Ty moc dobře umíš člověka totálně vydeptat. Zbavit ho veškerý energie a radosti ze života.
     Když jsi mi nabídl přátelství, byla to zase jen další lest jak mě znovu začít využívat. Nutil jsi mě lhát. A já byla opravdu tak hloupá, že jsem to kvůli Tobě dělala. protože jsem tě milovala.
    Hrál sis na kamaráda a na kluka, kterýmu na mě záleží. Ale za rohem jsi mě zesměšňoval a ponižoval. A doufal jsi, že se to nedozvím.
     Ale ouha, já se to dozvěděla. A co Ty jsi udělal? jak ses zachoval? Zbaběle jsi utekl. Zničil jsi ty poslední zbytečky, co nás dva spojovaly. Ale víš co?!

JÁ JSEM TEN VÍTĚZ. ANO, BOLÍ TO! ALE JÁ NEJSEM TA, CO TO VŠECHNO VZDALA. TO TY JSI ZBABĚLE UTEKL. TY SES SCHOVAL. JÁ KLIDNĚ MŮŽU PŘIJÍT A PODÍVAT SE TI DO OČÍ. JÁ ANO. TO TY NE! TY SÁM ZJISTÍŠ, CO JSI VLASTNĚ PROVEDL. ZŮSTANEŠ NA SVĚTĚ ÚPLNĚ SÁM. UŽ TAKHLE TĚ NEMÁ NIKDO RÁD, KVŮLI VĚČNÝM PODRAZŮM, CO DĚLÁŠ. A DĚLÁŠ JE NA KAŽDÝHO. NIKOHO NEMÁŠ!!! JÁ ANO. MÁM PÁR PŘÁTEL, CO MI POHLADÍ BOLAVOU DUŠIČKU OD TEBE. MÁM KAMARÁDY, CO MI POMOHOU ZAPOMENOUT NA TU BOLEST. A MÁM I NADĚJI, ŽE POZNÁM NĚKOHO, KDO MI TOHLE VŠECHNO OPRAVDU VYNAHRADÍ A NEBUDE TO JEN SLIB. ALE TY, TY ZŮSTANEŠ SÁM!!! TAKŽE JÁ JSEM VÍTĚZ, I KDYŽ TO BOLÍ! A ABYS VĚDĚL, TY MĚ UŽ NEZLOMÍŠ, JAKO SE TI TO POVEDLO PŘED PÁR MĚSÍCI. I KDYBYS MI UBLÍŽIL SEBEVÍC, NA DNO MĚ UŽ NEDOSTANEŠ!

JÁ JSEM VÍTĚZ!
Vložil: Stupet ¤ Komentářů (1)
26.Červenec 2010
Křičím do celého světa, jak moc Tě miluji.
Všichni to slyší, jen Ty ne........
Dávám okatě najevo, jak moc po Tobě toužím.
Všichti to vidí, jen Ty ne..........
Šíleně moc se trápím.
Všichni mě litují, jen Ty ne........
Jen o Tebe stojím.
O mě stojí dost mužů, jen Ty ne.......
Občas mi přijde, že svým opovržením se snažíš říct:
Líbí se mi hodně holek. JEN TY NE!!!!!
Tohle není pokus o básničku, ale jsou to jen moje myšlenky.
Vložil: Stupet ¤ Komentářů (0)