21.Červen 2008,21:10

V pátek dne 13.6.2008 jsme se vydali se spoluhráči , teda kluky z Fbc Vulcane Cheb na vele známý turnaj do Liberce. Turnaj s názvem Nisa Open je jedním z nejlepších turnajů v ČR. Je to mezinárodní turnaj. Na cestu jsme se vydali již v 6 ráno , kdy jsme 3 jeli z FR.L. ( Já , Kapřík a Ouři ) , zbytek přisedal v Chebu , na sídlišti Skalka. ( Meny . Vali , Praži , Šíša , Vinci  , Svoby , Bořek , Řezi , Roťák.)

Cesta byla poměrně dlouhá , vtípek střídal vtípek. V přestřelce a to do slova byl Řezi se Svobym. Ty se starali o největší zábavu s minibuse. Jeli jsme minibusem firmy - Adriana Tour , který nás svezla  téměř za hubičku. Zbytek doplatku přidal hokejový klub - Františkovy Lázně , tímto jim ještě chci poděkovat.

Do Liberce jsme přijeli cca hodinu a půl před prvním naším matchem. Trojice odvážných , tedy Václi , Kapřík a Meny. Po chvilce hledání , jsme našli kancelář. V ní sídlila paní , která prováděla akreditaci. Nejdříve nás přivítala , poté musela uvařit mléko mladému synovi. Poté , co nám to vzdělila naše hlavy mířila se smíchem ke stropu. Dostali jsme všechny dokumenty , co se týče turnaje. Soupisku , rozpis , mapky atd. Už tímto jsem byl nad míru okouzlen. Nestačil jsem věřit svým očím.

Po příjezdu do haly , jsme se převlíkli ve vestibulu. Navlíkli jsme na sebe dresy , na zádech s nápisem město Aš. Někteří z nás vypadali , jako pasáci jiní jako pornoheci. Nic méně dresy forever.

K úvodnímu utkání na turnaji jsme se střetli s vele silným soupeřem. Byl jím Fbc Tbc 68 Ústí nad Labem. Dostali jsme nechutně jak se řříka "" na prdel "". Výsledek 15 : 0 mluvil za vše. Měli jsme pár šancí , tu největší měl Míša Řezi. Škoda , alespoň branka by to kosmeticky upravila. V zápase jsme nci nepřevdeli , báli jsme se hrát.

V druhém utkání jsme nastoupili proti Slovenskému mistrovi. Nebylo to lehké ukání , ale troufnu si říct , že jsme byli lepší. Nakonec jsme mohli být rádi , za remízu 4 : 4. Když , 40 vteřin před koncem jsme dostali smolou branku na 4 : 3. Slováci byli na koni. Neváhali jsme ani vteřinu a vzali si oddechový čas. Remízu 4 : 4 vystřelil Roman Bořil. Vypukla nefalšovaná radost. Všici jsme vlítli na hřiště a skočili na Bořka. Řvali jsme jak cíp , to muselo být slyšet až na Ještěd.

Po prvním hracím dnu , jsme tedy měli šanci na postup. 1 bod byl teoretickou šancí. Večer trávili hráči po svém , někteří si dali vodku , jiní se šli vyřvat na zápas Tachova. Velký kotel jsme utvořili v hale , bylo to v Liberci nevídané.

V noci cca v půl 12 se vydali čtveřice chlapců ( Meny , Vinci , Vali a Řezi ) na akci cca 20 km vzdálenou od Liberce. Přijeli cca v 5 ráno. Unešení , akce the best.

Ráno jsme vstali a šli na snídani. Jediný , kdo si pospal více byl meny. Není divu. Kapitán musel být připravený na zápas na 10000 % .

Další dvě utkání náš čekala. To první proti extraligovýmu celku Wizards Praha , který jsme sice prohráli 3 : 0 , ale byli jsme v zápase celku z Prahy minimálně vyrovnaným celkem. Škoda , Svoby netrefil odkrytou bránu , já a řezi jsme trefili tyč. Bohužel , je to sport. A bylo jasné , že si po čtrvtém zápase budeme balit kufry a pojedeme domů.

Do črvrtého zápasu jsme šli s cílem neprohrát a důstojně se rozloučit z Libereckým turnajem. To se také stalo. Remíza 3 : 3 byla zasloužená. Chtěli jsme vyhrát , bohužel to nevyšlo. Nisa Open jsme tedy zakončili s 2 mi body. A čekala nás dlouhá cesta domů.

Po cestě jsme měli několik zastávek a po 9 té hodině , jsme dorazili domů. Všici unavení z cesty. Tímto pro nás program kolem Nisy Open skončil. Snad příští rok postoupíme ze skupiny. A dostaenme se do většíhopodvědomí chebských firem a lidí.

Přijeli jsme v sobotu a hned v pondělí mě čekala další dlouhá cesta do Paříže. Výlet to byl krásný , to říkám předem. Čekala nás cesta celo - noční. Ráno jsme přijeli do Paříže. Zácpy jak cíp , není divu 10 000 000 obyvatel. + turisté.

V Paříži jsme toho dost shlédli : Louvre ( Lúvr ) , Eiffelovku , Radnici , Baziliku , sochu Svobody - né Romana Svobody :-D , večer osvícenou Eiffelovku. Fotil jsem o sto šest , avšak mé fotografické schopnosti jsou špatné. Přesto se hrstka fotek povedla. V sobotu večer jsme dorazili na hotel. Pokoje připomínali kajuty na lodi či trajektu. Pokoje byli po třech. Noc byla nezapomenutelná s jednou osobou ( ta osoba ví ) , krásný zážitek a pohotovost Wincentka , to bylo krédo noci a večera. Ta noc - 4 ever :-D. Však ty víš brouku.

Cesta domů byla také dlouhá a však jsme dorazili cca v 11 ve čtvrtek domů. Paříž je nádherné město , plné mafiánů a cizinců. Paříž je také obrovská metropole.

Přesto na tento výlet a na turnaj Nisa Open nikdy nezapomenu.

S pozdravem Wincenthek.

 
vložil: WINCENTH
Permalink ¤ 0 komentářů
08.Červen 2008,12:07

Jednoho krásného dne se vzbudím , je neděle 8.6.2008 cca 8 : 30 ( ráno ). Pustím si PC , napíšu , co musím tedy článek na chachaři.cz , něco napíšu an stránky klubu ( Fbc Vulcane Cheb ) více na : www.florbalcheb.mujteam.cz , posléze jdu ven , že se půjdu opalovat na zahradu , opalkuju se asi 15 minut a v tu 16 minutu začne poprchávat , odnesu 3 lehátka , který jsou vždy připravena na opalováníčko venku u bazénu ( nedaleko baráku ) :-D... Vezme pejska - Buddyho a jdeme do baráku , v tu chvíli začnu psát na libimseti.cz do weblogu , pejsek chrní vedle mích nohou :-D..

Na icq se zjeví kamarádi , kteří byli stanovat na Jesenici ( tam je to best ) :-D , na icq asi tak 25 lidí , ale nikdo nepíše. Nuda teda jak cíp , taky proto píšu tento článek :-D , abych zabil dlouhou chvíli. Na icq není moje nejmilejší , jinak by zcela určitě nuda nebyla.

Je pravé poledne , když se vydávám opět ven. Doufám , že opět nezačne lejt či pouze poprchávat. Zase bych musel se dát na útěk i se svým pejsánkem Buddýskem a rychle skládat opalovací náčiní. Jdu ven , bazén nechám zastřešen a lezu do něj. Voda teploučká cca 30 stupňů celsia. Ve vnitř jak v "" opičárně "" !...Přesto voda velmi osvěží , jsem tam asi třičtvrtě hodinky , mimochodem v tu chvíli mezí tím přijížďí otec. Byl na výletě na kole. Později taky jde do bazénu , ale to já tam zrovna nejsem :-D ..

V bazénu jsem si celkem zablbnul , jako obvykle stojky , potápky :-D , vylézám skoro rozmočen ( znáte to , ne ? ) :-D ...

Posléze jdu do baráku , kde opět bezmyšlenkovitě serfuju po netu a nikde nic. Otcova přítelkyně mi vyjíždí , tak tížený výpis z účtu o převodu peněž ( koho by zajímalo stravného a ubytování ) na Liberecký turnaj Nisa Open , který se uskuteční ve dnech od 13 - 15.6 2008 a Vulcane se tohoto turnaje účaní.

A tak nějak šel ten den dále :-D... Ještě mě čeká odvoz otcův do rodného města Chebu :-D.....A zítra zase do školy : Už je tu zase ta pitomá škola , učitelky řvou a jídelna smrdí :-D ... Jo jo je to tak no :(..Už , aby byli prázdniny.

s pozdravem Wincboy - Václimen :-D

 
vložil: WINCENTH
Permalink ¤ 0 komentářů
07.Červen 2008,21:09

V posledních dnech by se dalo číci rčení - jednou jsi dole , jednou nahoře. Poté , co jsem dostal z písemky ( závěrečné ) dostal 5 ku , nenapsal jsem dobře pravopisně email učitelce , ale tak jedno - lidi dělají chyby a z nich se musí poučit. Nakonec jsem dostal na vysvědčení , teda spíš dostanu 4 ku a "" nazdar - bazar "". Jsem však rád , že jsem nepropadl a snad úspěšně zvládnu první ročníík střední školy. Aspoň v to pevně věřím , ale s agličtinou to není taky zrovna růžový.

Poté  mi málem spadlo srdce , když mě moje nejmilejší na malý okamžík opustila. Chci , aby to bylo jako dřív ? Nejde to ! Te'd jsi každý den podávám několik řečníckých otázek na toto téma. Prostě jsi , budeš pro mě ta nej. a ty to moc dobře víš.

Další den mě čekalo náročné utkání proti ašskému soupeři. Tým Extream s námi změřil síly. Nebylo to vůbec lehké utkání , vzhledem k tomu , že nás jelo do Aše pouze 5 ( 4 + 1 ) a v Aši se k nám přidal jeden kolega s Diabla. V nadcházející sezóně nás spoluhráč. - Nebyl jím nikdo jiný než HOnza Šnajdr ( Spajdr ) momentáln policista ČR. Zápas byl vyrovnaný , ale my jsme dali asi o dvě branky více. Nakonec zápasu , když odešli někteří ( většina ašských hráčů ) jsem si šel boucnout za Aš. A stala se jedna nemilá věc , právě Spajdr mě udeřil ošklivě holí do obličeje. Ihned jsem utíkal do kabiny. Opláchnul jsem ránu , svléhl se a převláhl se do čistých připravených věcí. Zápas jsme nakonec vyhráli ( snad ) a sehráli jsme předposlední zápas před Libereckým turnajem Nisa Open. Na který Vulcane cestuje v pátek dne 13.6. 2008 v 6 : 00 ( ráno ). Posledním testem bude zápas proti chebskému celku Demence. Ten je na programu ve středu. Od 17 : 30 v hale chebského gymnázia , kde vetšína ( néli všici ) hráči Demence studují.

S pozdravem Vincík

 
vložil: WINCENTH
Permalink ¤ 0 komentářů
01.Červen 2008,15:11

Vážení čtenáři ,

Jednoho krásného dne jsem si vzpomněl , že mám profil na libimseti.cz , tak jsem nelenil a dal nějaké trapné ( jak jinak u mě ) fotky na profil. Hned si mě přidala má nejdražší bejbýs - Lucinka do přátel a dala mi komentář. Zcela vypovídající. Také jsem si jí přidal mezi své přátelé ( oficiálně 1 ) - je to přítel a ten nej. tak proč taky né , že ?!

Hned jsem byl také odměněn nějakými těmi známkami. :-D jako každý na libimseti.cz :-D ..

S pozdravem Vicník :-D

 
vložil: WINCENTH
Permalink ¤ 0 komentářů