Táákže píšu, jak jsem slíbila, i když :D sice pozdě..ale přece :D Silváč byl pecina... Strávila jsem ho na záchodě se střevní chřipkou :D xD Dobrá odtučňovací kůra :D xD No nenaděláš nic :D..... Měsíc leden.. ehm..tak kde začít..asi tím, že jsem měla o5 vztah, který o5 skončil katastrofálně :D Já se tomu už musím smát..asi budu jeptiška :D Nebo nějaká domina.. s bičíkem v ručce :D Lucie in LATEX :D No úžasná představa... :D xD Přemýšlím nad další věcí, která zásadně ovlivnila můj život :D Co věc..spíše člověk... Jmenuje se Petr.. :) a navštěvuje stejnou "pomocnou" školu jako já :D xD Vůbec nevím, jak vypadá, i když .....téééda podle fotek jo...a on si myslí, že taky ví..ale prdlajs :D Dnes 13.2. jsem dohalila, že kouká úplně po jiné slečně... a ještě ani neví, jestli má rovnátka nebo ne..no to mě dostalo úplně nejvíc..Péťo..až si to bude číst.. tak doufám, že se pořádně stydíš..je tééda proč :D xD ty OSTUDO :D......... :D Vůbec nevím , co sem mám psát..jen, že se těším na maturák mé hašlerky.. :) Tak pic pic :)

napsal/a: sovcal 20:32 | Link komentáře (1)
Vánoce

........co si pod tím kdo představí, se jen těžko napíše..někdo dárky, druhý jídlo, třetí úžasné romantické filmy v telce, ne?:D Já Vánoce teda moc nemusím..nebo spíš bych to upřesnila a napsala NESNÁŠÍM JE! Je to trapnej svátek..jako Velikonoce,, kde Vás akorát střískaj a ještě se jim za to musí něco dát..fakt stupidita největší!!! Den před Vánoci(23.11. ....:D ) jsem strávila v Německu..jak jinak, kde jsem snad už i více než doma... byl zápas.. a plus vánoční mejdan... zápas..nervy jak svin..(prostě Házená nej sport na světě) :) nakonec výhra..a pak chlast :D jak už to tak bývá..byla jsem moc :D ale tak v pohodě :D dalo se to :D Další den, den D.... ne, že mi bylo blbě..ještě naši vstávali brzy...a už stráášně akční..vše dělali..stromek.. atd... to znáte :D netřeba popisovat :D pak trapná večeře :D řízek a salát to jistil:D a pak dárky..kde se vzal, tu se vzal Ježuch :D Dárky ok... a ted už jen týden žraní, pohádek..a čekání na Silvestra, kde se střískám jak pes :D:D:D no to už by stačilo.... den před Silváčem..sem shrnu vše, co se mi tento rok stalo..a toho bude fakt od..počínaje jednou velkou láskou..teda dvěmi :D a pak škola.. atd..tak zatím čauwes... :) a Krásné Vánoce :)

napsal/a: sovcal 00:53 | Link komentáře (0)
Takže zdravím :D Vůbec nevím, kde mám začít... Takže co bych sem napsala :D ehm... ANGÍNA:D ANO, o5 jí mám... je to fakt úžasný..každým 8 hodin...jíst ty hnusný, odporný, smradlavý antibiotika :/ Není co závidět... v Pondělí se dozvím, jestli půjdu na krční mandle.. :D takže by to byla fakt pecka odtučnovací kůra..Ne, že bych nebyla ráda, že nejspíš zhubnu..ale za tu bolest, budu radši tlustá :D chápete, ne??:D pak KLUCÍÍÍ: no... tak už je to tak..a přišla jsem o jednoho...no...sice to bolí..ale čo bolí, to přebolí:D znáte ne??:D bude jinej..sice nevím, kdy..ale tak snad nevymřeli... :D a už nechci nikdy žádnýho hokejistu :D jedině Erata:D xD ŠKOLA : škola, je pecková.. mám tam svoje zlata... Honzíka a Hanču a Nikču..a Tonču..neee, kecám..jsou tam fakt bestový lidi, na který nedám dopustit...a už se mi po nich stýská chjo :´( ale dočkám se..a pak je upusinkuju xD :D ehm..další téma.. HÁZENÁ :asi vezmeme tu německou to bude lepší.. minulej víkend byl jaksi chlastací..a tak jsem to pořádně se Svenem, Stefanem, Floem, Ládou, Patrikem, Lubo....atd..rozjeli..nebudu vypisovat celý jejich tým..to bych tu byla ještě zítra :D prostě jsme byli na káry..ale byla to pecka mno :D HOKEJ: tak už jim to zase začalo..chebským "hokejistům"... :D jsem zvědavá, jak se jim povede...ALE HOKEJISTI JSOU PRASATA :D...KONEC debaty o hokejistech:D radši :D no jináč to už by stačilo, ne?? :D Ukončila bych to takovou jednou pěknou větou... Je těžké být debilem, konkurence je vysoká!!! XD :D Mějte se.. krásně..a skládejte básně :d napsal/a: sovcal 12:55 | Link komentáře (2)
Takže *první srpnový den*, jsem prožila s ****rukavicema****...a popálenýma rukama od kopřiv:D fakt úžasný:D Dneska jsem byla za vzornou dceru:D až se mi to samotný nelíbí:D Ještě jsem si stihla spálit i záda a ramena...no šikovná Lucinka :D Ale tak stávají se i horší věci....Večer, jako vždy strávím na icq..bo na chatu:D jak jináč..když v telce je ho*no:D jsem utahaná jak malý dítě, no fakt maso jako:D co sem ještě napsat???:D raději už nic....tak se mějte ....a....MILUJTE SE A MNOŽTE SE!!!!!!!! ****VAŠE LUCKA :-***** pa zase někdy.. napsal/a: sovcal 19:38 | Link komentáře (0)Tak už je LÉTO...   26.Červenec 2007


AHOJKY, všem...tak už je léto v plným proudu...a já jsem byla zase nemocná...no angína se nezapře..ostatní se chodili koupat a já doma v tom největším horku no fakt paráda to vám povím :D Abych řekla pravdu, tak ani nevím co sem psát..akorát možná to, že už mě všechno maximálně IRITUJE :´( kluci a tak...vy, kddo jste v mým věku určo víte..ale nejhorší je bych řekla rozhodnout se pro toho "pravýho" :( ch jo..že by bývalej...nebo....něco víc než kámoš...nebo úplně někdo jinej???Nesnááším...to rozhodování!!!!:( napsal/a: sovcal 23:49 | Link komentáře (0)LOWe   07.Duben 2007


a je jaro....tak se milujte a množte napsal/a: sovcal 21:17 | Link komentáře (0)