01.Prosinec 2019, napsal Azazel-Andel v 07:18
Nu, začali jsme pěkně zhurta, tedy sarkasmem hned v titulku. Ano, Libko bylo označováno jako server pro mladé, samo sebe označuje jako zábavní portál. A také mívalo kdysi 270 tisíc unikátních uživatelů denně. Ani jedno z toho už dávno předávno neplatí.

Když se podíváme do diskuzí, tak tam nalezneme (ne)svatou a nesourodou trojici. Jupite - Kouba - Azazel. A to je téměř vše. Jedno mají společné, jsou to důchodci, možná "důchodci", ten třetí rozhodně důchodce chatový.

http://photos.libimseti.cz/img/100914/7/mGPU_6zTRs.jpg

JupiteHans je známý troll snad ze všech známých diskuzí co na českém internetu jsou a kdy byly. Jedním z jeho znaků je fakt, že všude kde se vyskytl, tak rád hraje "Slovní kopanou", ať už se to tam či onde modifikovaně nazývá různě. Kouba je též známý troll, který ovšem trollování provozuje až na, dá se říci, profesionální úrovni. Má velkou řadu webů a blogů a nezdráhá se využívat totálního spamingu. Azazel je novinář a bloger, zakladatel projektu X-Magazín A-A jehož portfolio tvoří AzaNoviny, diskuzní fórum X-Fórum či jeho osobní blog Xglosy.Mladí už obecně na chatovací a komunitní servery moc nechodí, mnohé už ani neznají. Mají své sociální sítě současnosti a zmiňované portály jsou pro ně něčím z pravěku, pokud tedy o nich někdy slyšeli. Ono i samotné osazenstvo chatovacích a komunitních portálů, nejen že gigavýrazně prořídlo (někde jsem dokonce použil obratů, že "chaťák je ohrožený druh" anebo, že se na chatech již drží jen "poslední mohykáni"), ono to osazenstvo také značně zestárlo, logicky, neb generační obměna se nekonala.


Takže on ten titulek není zase až tak překvapivý, pravda v podání diskuzí Libimseti je to až extrémní. Na druhou stranu, Libimseti je vlastně už také takový dědeček, a jeho léta nevyvíjený systém již trpí řadou stařeckých nemocí.


Anděl Azazel

 
napsal Azazel-Andel v 00:14
Jestli teď čekáte, že budu hodnotit obsah jeho článků, tak to čekáte špatně. Svého času jsem jich pár přečetl, protože když už o něčem informuji, měl bych se s tím seznámit. Ale jak říkám, k jeho tvůrčím počinům se vyjadřovat nehodlám.


http://libimseti.cz/gurubhagavan


Kouba asi rád vidí svůj nick, a to nejlépe u úplně všech diskuzí. Jestli mu to činí nějakou rozkoš či přináší jiný libý požitek, to netuším. A dokonce se nebudu vyjadřovat ani k důvodům, proč tak činí a nebudu pana Koubu ani soudit. Proč? Protože k tomu nemám dostatečné penzum informací, to činí jen blbci. Blbci přeci hned všechno vědí a všechno je jim okamžitě jasné. Já se budu zaobírat jinými stránkami.


Jednak nechápu cíl a smysl takového konání, tedy rozmístit se úplně všude a všechno přespamovat, a tlačit jakési články, které patrně stejně už nikdo nečte. A hlavně si proti sobě poštvat úplně každého, víte mě mnozí lidé nemají rádi či dokonce nesnáší, ovšem kvůli mým názorům, postojům, kvůli tomu, že nalévál lidem čistého vína, nazývam věci pravými jmény, nastavuji lidem zrcadlo. Kouba všechny jen štve z podstaty toho, že spamaři štvou každého, gigaspameři zvlášť.


A co mi přijde nejúsměvnější, to je hloupost různých Skandian a Vlasáčů, kteří se domnívají, ve své tuposti, že snad budeme s Koubou spolu bojovat. Opravdu toto mi lidově řečeno "hlava nebere". Já dokonce teď, jak už jsem někde sliboval, Koubovi poradím. Jeho články na jeho webech jsou klasicky v odstavcích, tady na LibkoBlozích mu to moc nejde. A ono to nepůsobí moc dobře, když text článku není editován do odstavců. Řekněme si upřímně, že editační systém LibkoBlogů je docela pasvil a psát články za použití HTML tagů dneska opravdu nikdo nebude. Tudíž jak docílit odstavce zde na LibkoBlozích? Je to velmi jednoduché (mimochodem v náhledech se odstavce zobrazují, přímo na blogu už ovšem ne), takže stačí použít tzv. tvrdý Enter, tedy Shift + Enter. Tím oddělíte nejen odstavce ale vše, tedy i fotografie či videa, a všechno dostane daleko úhlednější formu.


Pane Kouba, nemáte zač :)


Anděl Azazel