Tak včera jsem byla na posledním kocertu....aspon jako náctiletá :)![]()
Probudit se jako čerstvá dvacítka je zajímavý pocit...otevřete oči a hledáte budík, stejně jako vždy, aby jste zjistili, že kamarádka co od ní máte mít na dnešek půjčené plesové šaty už je v práci, takže si pro ně musíte dojet, potom se ještě musí složit postel pro bráchu, protože ten je taky v práci a samo se to neudělá ....pak si vzpomenete, že jste vlastně vynechali snídani ale on už je vlastně čas na oběd....![]()
Tak to vypadá, že život jedné dvacítky bude velmi zajímavý, plný akcí (jako skládání postelí a hledání šatů na ples), s málem času (bez snídaní??
), novými lidmi (třeba znamí známých co mají známé... :) ) a spoustou ....zážitků na které jak doufám nezapomenu ani já a ni mé okolí ![]()
Tak si držte klobouky, kšiltovky, paruky a další pokrývky hlavy, protože jízda začíná! ![]()


