Hrají: osobní výraz - nebo spolupráci, které podávají publikum?
Hodnocení článek New York Film Academy štábu
Múzických umění - herectví, tanec, hudba - stejně jako všechny umělecké formy jsou subjektivní ve své definici. Je těžké popsat, co je umění ve všech souvislostech, a pro herce na jevišti a film může být nikdy jednotný standard toho, co je dobré nebo skvělé.
Ale můžeme se podívat na některé standardní definice umění začít chápat, co představuje velkou herectví. Thespis z Icaria ve starověkém Řecku - od koho pochází slovo herec - je považován za první herec. Před ním, byl sbor zapojen vyprávět příběh na jevišti, ale v jednom představení Thespis vystoupil ze skupiny mluvit sám. Od té chvíle, dovednosti v hlasité projekce, fyzické vyjadřování a emocionální zařízení, zrozeného z fantazie, přišel definovat herce.
Diváci jednoznačně schválí, všechny ty tisíce let později. Zábava prostřednictvím výkonného umění, je jedním z největších světových průmyslových odvětví, melding umění a obchodu, které nemá obchodní rovnat. Vzhledem k této obchodní řidiče v zábavě, někdo honit kariéru v jakékoliv roli v rámci divadelního umění - nejen herci, ale režiséři, střihači, kostým návrháři, vizážisté (roll kreditů - lístek je rozsáhlý) - musí mít na paměti, jak umění a obchodní složky v celém balení. Bez publika, umění je menší [peněžní] hodnoty.
Glenn Kalison, předseda herecké oddělení na (NYFA) School New York Film Academy v herectví, mluví o tom, jak se "herec dilematu." On se zabývá komplexní umění vyprávění prostřednictvím filmu jako nutně spolupráce mnoha hráčů: "Storytelling, jako je zapojen do natáčení, zahrnuje důvěru, že mnoho nezávisle pohyblivé díly jsou vedeni ke společnému konci, který slouží příběh."
Tím, Kalison vysvětluje, jak se herec učí přistupovat k jeho nebo její vlastní emoce, aby se hrát postavu. Ale herec musí nutně něco sdělit k publiku. Říká studenty, "Co cítíte, a to, co jiní vidět, jsou dvě velmi odlišné věci To je často matoucí bod pro začínající herce, kteří trvají, že se cítí příslušnou emoci odpověď pro danou scénu -. Ale neviděli jsme to!" Teprve když, že důvěra v jiných "pohyblivých částí" - produkce designérů, kameramanů, audio inženýrů, gaffers, madla, scénáristů a samozřejmě, režisérů - ovlivňuje herce výkon je vyprávění úspěšná. "Dobrý herci znát rozdíl," poznamenává.
Jinak řečeno, může postava v jedoucím monolog (myslím Hamlet, Macbeth nebo Daisy Buchanan v "The Great Gatsby") se zdají být zcela sám na světě. Ale existují přinejmenším 100 dalších lidí zapojených do tvorby, která scéna se stalo, uvedení před publikem a opravdu, aby to fungovalo. Je to vždy spolupráce - jako Thespis, kdo opravdu byl součástí sboru, může být celou dobu vědět.
NYFA má školní areály a kurzy v New Yorku, Orlando, Los Angeles, Pekingu, Paříži, Florencii a Sydney, mezi jiná místa, stejně jako jeho filmové školy online. Studenti se mohou zúčastnit jednotlivých workshopů nebo se zapsat do jedno-a dvouletých konzervatoře programů nebo přidružených, bakalářské a magisterské studijní programy.
+ + + + + + + + + + + + + +  + + + + + + + + + + + + + <@@@> + + + + + + + + + + + + + + + + + +
Ročník Mezinárodního Broadcasting Convention (IBC) akce pro profesionály, kteří se vznikem, řízení a poskytování světě zábavy a zpravodajství, otevře se v Amsterdamu, běží do 11. září. Letošní konference keynote přijímá will.i.am z kapely Black Eyed Peas, bude o kreativitě a technologie, dodané ve svém slavnostním jakožto ředitel společnosti Intel Creative Innovation. Konference představuje to nejlepší z technologií pro všechny odborníky zabývající se vytváření, správu a poskytování světě zábavy a mediálních obsahů, včetně nejnovějších 3D soupravy, integrované fotoaparáty, streamování videa služeb a cloud výroby. Tam se opět očekává, že bude IBC Připojeno World, exponát pro každého, kdo potřebují pochopit dopad drátové a bezdrátové širokopásmové připojení na průmysl, a výroba IBC Village, jedinečnou šanci zažít z první ruky nejnovější digitální zobrazovací zařízení před plně specced profesionální studio nastavení.
Tam se očekává, že bude bez 2K, 4K a stereoskopické 3D demonstrace na obrazovce IBC Big, a konvence celé pozvat k účasti na IBC Awards, událost gala slaví průmyslu úspěch. Výroba IBC Village je vyráběn po profesionální standardní studiu set s řadou nejnovějších technologií, aby prozkoumala, včetně: sinaCam Camera Head HDC-1-CAM, 3D Rig, digitální filmové kamery, 16mm, GY-HM790E Fotoaparáty a GY-HM600E Fotoaparát Canon XF305 a Canon EOS 5D MkIII, více. Future Zone poskytuje letmý pohled do budoucnosti zítřka elektronických médií se sbírkou pojmů a prototypů, které existují pouze v předních světových vysílání výzkumných a vývojových laboratořích, nebo jako akademických prací, dokud jsou demonstrovány na IBC.
Společnost byla založena v roce 1976, a vysoce ceněné a očekává s dobrým jménem a schopnost tvořit "Oscar-Buzz", Toronto International Film Festival otevře ve čtvrtek večer po Svátek práce (první pondělí v září v Kanadě), trvající jedenáct dnů, nebo 16. září. Oprah Winfrey vyrábí "Precious", který získal Choice 2009 lidovou cenu na festivalu, vyhrál dva Oscary v 82. Academy Awards, zatímco "Králova řeč", vítěz v roce 2010 Choice lidové Award na festivalu vyhrál čtyři Oscary na 83. Academy Awards. V roce 2010 TIFF otevřela novou centrálu na křižovatce King Street a John Street, v zařízení s názvem Lightbox Bell. Zařízení poskytuje rozsáhlé celoroční galerie, kina, archivy a aktivity pro cinephiles. Novinkou v tomto roce, Festival spolupracuje s University of Munk školy v Torontu na globální záležitosti nabídnout prodlouženou Q & A z pěti filmů, kde bude režisér filmu být spojeny pomocí předmětu / regionální odborník příslušné k filmu. Filmaři z Mumbai je letošní představoval město. A festival přináší v NETPAC (síť pro podporu asijského filmu) porotou ocenit nejlepší asijské film prvním nebo druhým-time funkce ředitele.
Hudba Americana konference v Nashvillu má panely, semináře a další cesty k učení, o vzdělávací hudebního průmyslu fórum. Akce se vztahuje na zájmy a potřeby umělců, manažerů, štítky, rozhlasových stanic, vydavatelů, agenty, stimulátory, maloobchodníků, právních a obchodních věcí manažerů, merchandiserů a nových mediálních odborníků. V této době, je ocenění přehlídka vyprodán. Nákup registraci na konferenci bude místo vás na čekací listině pro jeden lístek na Americana vyznamenání a ocenění show. Zobrazit nezaručuje nikomu lístek. Placky se však poskytne přístup ke všem sankcionované denní konference hudby, panely a večírky, plus prioritní přístup ke všem představení večerních vitríny. Americana je hudba, která ctí a je odvozen z tradic americké kořeny hudby. To je hudba inspirovaná americkými kultury tradic, které se nejen zastoupených v klasickém z člověka, kořeny založené zvuky, ale také díky novým a moderní umělci, jejichž hudba je jasně inspirován těmito velkých tradic. Událost patron - Americana Music Association - je profesionální obchodní organizace, jejímž posláním je poskytovat fórum pro prosazování hudby Americana a podpořit povědomí veřejnosti o žánru. Pre-konference příjem otevření, "Taste of Australia", v kavárně Bluebird 11. září a závěrečný ceremoniál Stagemothers představuje Aussie BBQ, 16. září.
Ve svém pátém roce, s 12 filmových kategorií a 10.000 liber výrobní udělování, Limelight je dláždí cestu identifikace nově vznikajících britské filmaře. East London akce je rozšíření Awards Limelight Film, který je každoroční červeném koberci krátký film Slavnostní vyhlášení výsledků. Filmová noc na 16. září uvidí dříve nominován krátké filmy z Awards Limelight Film, s úvodem do filmařů. K dispozici bude také krátká diskuse a Q & A s průmyslu specialistou a výkon z rozvíjejících se umělců. Tento měsíc sítí zasedání uvidíte slavné Thriller filmy ukáže, stejně jako výkon z nadcházející talent a řeči z odborníků z tohoto odvětví. Účast je zdarma, ale záloha RSVP je nezbytné prostřednictvím e-mailu na: contact@limelightawards.com. Vstup bude k dispozici na dveře téma na akci není dosahuje kapacitu a doporučujeme vám před knize. Akce bude uzavřen 30 minut sítí zasedání, zatímco DJ točí záznamy pro afterparty.
Děje během ročního IFP Independent Film Week, září 16-20 v New Yorku, IFP Independent Filmmaker Konference přináší mezinárodní filmový komunitu prozkoumat umění a podnikání v 21. století vyprávění, a zavést nové hlasy na nezávislé scéně. Filmař Konference se skládá z různých malých skupin a navazování kontaktů, hands-on workshopů, přednáškách s inovátorů včetně producentů Christine Vachon a FOCUS funkcí "James Schamus, ARTE Michel Reilhac, a Ford nadace" Orlando Bagwell, rozteč dílny, a ve- hloubka kreativní mistrovské kurzy. Nová série, Seznamte se s rozhodovací pravomocí jsou krátké, malé skupiny konverzace s vůdci, kteří mohou pomoci s rozvojem průmyslu pro filmy, programátorů, investory, průmysl, a další. Také během Independent Film Week, IFP představuje projektu Forum - fórum pro objevení nových projektů ve vývoji a nových hlasů na nezávislé filmové scéně. Projekt Forum se skládá z rozvíjejících se příběhu (scénáře z rozvíjejících se spisovatelem / ředitelé), č. hranic International Co-Production Market (scénáře zastoupené zavedených výrobců s nějakým financování v místě), nezávislý filmař Labs (dokumentární a narativní prvky v post-produkci), a Zaostřeno na dokumentární (dokumentární funkce funguje-in-progress) programy. Navíc, bude festival Forum programu sestavit setkání mezinárodních a amerických programátorů filmových festivalů.
Ottawa International Animation Festival (OIAF), září 19-23, je ve velkém měřítku událostí svého druhu v Severní Americe přilákat účastníky z celého světa. Soutěžní projekce jsou vrcholem festivalu představovat nejnovější nezávislé krátké filmy, reklamy, televizní pořady, studentské filmy, hudební videa, hrané filmy a další. V OIAF podpis AniMarket je víkend veletrh představí výběry v technologii animace, výroba a vzdělávání. Letos tam bude dvě specializované programy zaměřené na pitching: Pitch THIS! a Fast Track. Jako pocta, OIAF věnuje pět programů pro animace legendě, Ralph Bakshi pracovního spolu s jeden-na-jeden diskusi. Spolu s promítáním vzácných krátkých filmů, bude retrospektivní Bakshi patří projekce Fritz the Cat, Heavy Traffic, Coonskin, a Wizards.
Dne 23. září se bude za-the-scenes diskuse na Walt Disney Animation Studios "Paperman a Making-of Pixar Partysaurus RexScreening. Každý rok Ottawa International Animation Festival zadává umělce navrhnout Festival plakát. Festival uděluje umělce volnou ruku a podporuje návrh jedinečných a provokativní umělecká díla. Japonský animátor, Koji Yamamura, v současné době na představenstvu japonské pobočky Mezinárodní asociace animovaného filmu (ASIFA), navrhl plakát pro Ottawa 2012. Uznávaná animator, producent, režisér a herec hlasu Butch Hartman bude dávat proslov na TAC. Hartman je nejlépe známý jako tvůrce a výkonný producent tří úspěšných animovaných seriálů vystupoval na Nickelodeon. Festival má dostatek sociálních událostí data, aby se zúčastnily a sítě na. Například, bude animátor je Picnic s slavný dýně carving soutěž v Strathcona Park, a balil festival je zavírací cocktail party.
POP Montreal nyní vstupuje do své desáté rok nabízí až diverzifikované výběr uměleckých forem a událostí, sympozia diskusí, řemeslníka a vizuální umělecké výstavy, módní přehlídky, filmové projekce, a více než několik all-noční strany. Kromě hudebních headlinerů letošního roku POP bude zahrnovat řadu bezplatných show od září 19-21 headlining Dam-Funk, Hot hadů a Austra, a SiriusXM představí zdarma pořad dne 19. září v La Tulipe představovat Montreal indie miláčky STARS a Toronto nový vlna diva Diamond Rings na Mission Santa Cruz. Na POP sympozia, dlouholetí spolupracovníci Jeannette Lee a Vivien Goldman, členové ve Velké Británii punk-podzemní, kde Jeannette pracoval na počátku epicentrem Zajímavosti Acme a Vivien zpíval v kapele The Flying Ještěry, jsou dnes resp spolumajitel Rough Trade Records a mimořádným profesorem na Clive NYU v Davis institutu.
Festival bude mít šest činnosti oblastí: Puces Pop, Pop Symposium, Film Pop, Pop Art, Kids Pop, Espace Pop. Film POP bude obrazovka, Nightclubbing: New York Punk a nová vlna 1975-1980, obnovena sbírka surovin a jedinečné videokazet přijatých v pozdní 1970 v New Yorku punková scéna. Art POP bude vystavovat díla Grammy oceněný designér alba umělecká díla Caroline Robert (2011, nejlepší nahrávka Package) a album art směru, stejně jako dlouholetý spolupracovník Arcade Fire, Vincent Morisset. Puces POP bude hostit řemeslný jarmark září 22 - 23, zobrazuji Woodcraft, šperky, keramika, koma jídlo, a předpokládaný záznam veletrhu, který bude mít z druhé ruky vinyl z nejlepších Montreal indie nahrávacích a sběratele. Espace POP, non-profit komunita akce prostor v Mile End okolí Montrealu, bude místo pro soutěže Fashion POP. Děti POP bude naplánovat události, letos v Little Italy a Mile-End, září 22 - 23, včetně Kids Yoga, Dětské oblečení vyměňovat a Monster T-Shirt workshopu.
CINEC, mezinárodní veletrh zařízení Cine a technologie je v Mnichově obchodní ukázat určena pro každého, kdo se zabývá v oblasti pohyblivého obrazu a displeje a funkcí nový vývoj v fotografických technologií, fotoaparát support / grip, osvětlení, ozvučení, postprodukce, Stereo 3D, archivaci, správu dat, vybavení, příslušenství jakož i výrobní související služby. Exponáty oblast úmluvy, otevření dne 22. září a běží tři dny, se zobrazí inovace ve filmu, kamerová technologie, kamery support / Grip, osvětlení, ozvučení, Set dekorace, vybavení / příslušenství, technické pomůcky, Stereo 3D, postprodukce a digitální úpravy , služby a organizace. K dispozici bude také do fóra o produktu s prezentací různých vystavovatelů, a speciální prezentace cineCongress na "The Future of kinematografie", která se bude zabývat aktuální problémy a otázky. Jeden upozornit CINEC je cinecAwards. Ceny jsou prezentovány společností Society of CineTechnik Bayern eV (CTB, dříve Bavorský společnost pro povýšení Film Technology), a získal inovativní a trendový produktů a inovací v technologii Motion Picture. Ocenění sám se skládá z certifikátu a sochu, která je inspirována symbolem Mnichov "Bavaria".
Bass kytarista Cochin-Kerala, Indie, Jayen Varma (www.facebook.com / indianslapbass), inovátor indické Slap Bass a člen kapely Khayal Groove, bude vedení workshopů basová kytara v září a říjnu na Jayen Varma Bass Guitar School (http://www.facebook.com/BassGuitarSchool) v Cochin, Pune, Mumbai a ostatní okresy. Sessions se budou týkat: Jak to udělat prstem vychystávání (zbytek zdvih, volný zdvih, tři a čtyři prsty picking dva), jak hrát slap basy, jak hrát podivné časování, jak hrát na basu skladeb a kapel, běžně používané váhy, ragas, rýhy atd. Ten bude součástí září z 27. TEDxMEC - provozuje na základě licence od TED - kde TEDTalks video a živé Reproduktory vyvolat hluboké diskuze a připojení v malé skupině. Kapela KHAYAL GROOVE vedl severní indické klasické zpěvákem Aparna Panshikar, a digitální záznam a workshop spolupráce s Toulouse, Francie založený bubeník Jean Davoisine (davoisne@hotmail.fr). Skupina je nyní v postprodukci první album díla s ozvěnami východní křížů západní svobodu improvizace v rámci disciplíny a strukturu rutiny rytmu a melodických rysů Raga.
Výše uvedené události jsou pouze vzorek toho, co je plně uvedena. Kompletní informace jsou na "médií, zábavy a Herecké umění průmysl Novinky a události" stránky na adrese: http://www.actorschecklist.com/news.html který nyní má jazyk překladu tlačítka přeměnit obsah stránky do většiny používaných světových jazyků . Speciálním hostem článek sidebar z New York Film Academy váží na hereckou plavidla. Tento měsíc foto kompozitní ukazuje R & B, soul, jazz saxofonista Ezra Brown na turné se svou kapelou v Japonsku. Fotografie úvěry CrewActive pro akční záběry a Nooka za kalendářní plakát. Při pohledu vpřed do příštího měsíce, uvědomte si, že ... Digital Music Forum West bude v Los Angeles, Hamptons International Film Festival, bude v East Hamptonu, bude tyrolské Independent Film Festival se v Innsbrucku, bude Hollywood Film Festival je v Beverly Hills, bude MIA Animace konference a Festival bude v Miami , a Casual Connect 2012: Kylv bude v Kylv, Streaming Media West přichází do Los Angeles.

napsal/a: actorschecklist.com 01:11 Link komentáře (0)
Palm Springs Mezinárodní filmový festival, který se konal v Coachella Valley na úpatí Mt. San Jacinto v jižní Kalifornii, obrazovky většiny oficiálních mezinárodních podání Akademie filmových umění a věd za nejlepší cizojazyčný film. Zatímco projekce více než 200 filmů z více než 60 zemích více než 120.000 diváků, programování i velký výběr krátkých filmů. Festival, který potrvá do 16. ledna má také kulturní akce, filmař holdy, průmysl semináře a roční černou kravatu slavnostní ocenění prezentace.Jedním z plánovaných Black Tie Ocenění Galas se stane 7.ledna se koktejly, večeře a předávání cen.Consumer Electronics Association (CEA) je profesním sdružením podporu růstu v USA 190 miliard dolarů odvětví spotřební elektroniky. CEA vlastní a produkuje International CES, meziroční růst spotřebitelských technologií veletrh koná v Las Vegas. V letošním roce, od ledna 10-13, více než 2.500 vystavovatelů Očekává se, že cestu do Las Vegas na odiv své nejnovější inovace v 30 produktových kategoriích a obsah, který je podporuje.CES není otevřena pro širokou veřejnost, tak zúčastnit, musíte být členem profesionálně s průmyslem CE. Generální ředitel společnosti Microsoft Steve Ballmer přináší proslov den před oficiálním zahájením, na Benátské, Palazzo Ballroom. V letošním roce bude mobilní aplikace výrobci dvě minuty na jejich demo aplikace a aplaus-o-m bude měřit publiku nadšení pro určení vítěze na plánované Mobile Apps Showdown. A snaží se přijít strany (http://mashbash.eventbrite.com/) v 1OAK Nightclub během CES slavit nejlepší z digitální a zkušenosti silný noční sítí, tanec a více "Mashable stylu". Oficiální CES Závěrečná párty se odehrává na benátském, TAO Nightclub.

Práv k hudebním dílům organizace BMI bude pozdrav evangelia vedoucí Kirk Franklin a Pastor Hezekiah Walker na svém 13. výročním Trailblazers z Gospel Music Awards oběd koná 13.ledna v Nashvillu. Pozvánka pouze akce čest Kirk Franklin, best-selling contemporary gospel umělec v historii SoundScan a Pastor Hezekiah Walker, vítěz Grammy a šéf sboru lásky přátelství. Pak v návaznosti na oběd, Stellar gospel music Awards je ukázat, ctít gospel music umělců, spisovatelů a profesionály za jejich příspěvek k průmyslu hudby Gospel oživí 14. ledna. Chicago-založené Central City Productions, Inc (CCP) vytváří Hvězdné Gospel Music Awards, a národní letecké datum je stanoveno na březen 5, 7 hodin EST, nad Kanálem hudby evangelia.

69. Výroční Golden Globe Awards se bude konat v Beverly Hills s živým televizním vysíláním vysílání na NBC od 5 hodin (WST).Společnost byla založena v roce 1940 během druhé světové války, byla mateřská organizace HFPA původně složený z mála Los Angeles založil v zámoří novinářů. Každý rok pořádá organizace, která se stala třetí nejsledovanější předávání cen v televizi, Golden Globe Awards ®, který umožnil organizaci darovat více než 12 milionů dolarů charitativními organizacemi v oblasti zábavy a stipendijních programů. Herec Morgan Freeman je nastaven na příjem letošní Cecil B. DeMille Award. Letošní předávání cen je umístěn opět britský komik Ricky Gervais.

Graphation film do komici festival Los Angeles festival postavený na krátké filmy, které pak mohou být provedeny do grafických románů a komiksů. Vítězné filmy a scénáře budou přijata a proběhl na Graphation stáj umělců, bude skupina složená jak zkušenými profesionály a talentovaní amatéři, a komiksy být vytvořen z těch filmů. Graphation Film Productions již několik krátkých projektů funguje, tak animované i hrané, a je také hosting zdarma měsíční filmový večer v úlu galerie, kde se festival bude konat od ledna 15-17

New York City se nachází vstupenek Summit ® je konference a výstavy zaměřené na vydávání jízdenek a živé zábavní průmysl.Třídenní akce, která začíná 18.ledna funkce veletrhu, semináře průmyslu a navazování kontaktů na profesionály. K dispozici bude speciální koktejl strany, na večer zahajovací konferenci den, a "After Dark" události jsou kritizovaný také.

Dvakrát ročně koná NAMM show (alespoň v USA) slouží kupující, kteří chtějí najít nové state-of-the-umělecké hudby produktů a vystavovatelů, které se dostaly příležitost spojit se s klienty, které tvoří jejich cílové publikum. Koná v Anaheim, leden 19 - 22, návštěvníci využít setkání jako "Doing Business v New Key: Rekreační a Společenství muzicírování" na RMM koaliční schůzce 20. ledna. Učení zasedání také odhalují metody, jak řídit větší účast při činnostech v obchodě, obraťte se na činnosti Společenství hudby a stal muzicírování hub ve své komunitě.NAMM 2012 bude také hostit 2. ročník NAMM YP Gutterball (bowling) Invitational. Aktivity zahrnují nápoje, jídlo a bowling při propojení s přítomnými vrstevníky a průmyslu mentorů. Koncerty a živá vystoupení se dějí každý den festivalový program.

Roční Sundance Film Festival otevírá sezonu 19-29 ledna v Park City. Pořadatel festivalu a majitele, Sundance Institute, je nezisková organizace věnující se oblasti výzkumu a vývoje nezávislých umělců i diváků na film. Původně založil herec Robert Redford v horách Sundance v Utahu, se Institut snaží objevit, podpořit a inspirovat nezávislou filmovou a divadelní umělci ze Spojených států a celého světa, a představit divákům své nové práci přes každoroční festival a další kulturní programy, které běží.Letos na festivalu představí Sundance ASCAP Hudba Café, výkladní skříní pro živá vystoupení a rozvíjejících se sídlem umělců, včetně sólových činů a velkých kapel.

Konkurenční hlavu s Sundance jako výkladní skříň pro objevování nových a nových nezávislých umělců, Slamdance Film Festival se odehrává na téměř stejném čase (data jsou leden 20 - 26) a ve stejném okolí jako Sundance Festival. Festival přijímá filmy všech žánrů a jakékoli téma ze všech zemí celého světa. Ale na rozdíl od Sundance, se Slamdance zobrazovat mnohem méně hraných filmů a zároveň ukazuje zhruba stejný počet krátkých filmů.Organizace se skládá z filmového festivalu, scénář a teleplay soutěže a Slamdance Studios.

Otevření první rok na nové místo Miami Beach za provozu ze západního pobřeží na mnoho let, roční National Association of Vedení televizního programu (NATPE), konference a na trhu je tolik očekávaný program, na trhu slouží ve světě televizního společenství. Pro každého, kdo se bude kupovat, prodávat, rozvoj, finance, Reklama, trhu nebo licenci obsahu, implementovat technologie, využití práv nebo vlivu médií majetku, tato výroční konference a výstava koná leden 23 - 25 je řešení fórum nabízí a vedení. "Obsah První" segment konference se děje na všechny tři dny konání konference, a pomáhá určit zaměření NATPE jako cíl pro kupující a prodávající se setkat a podnikání. NATPE 2012 Kick-off strana je jeden den před oficiálním začátkem konference, 22. ledna, ale koktejly obvykle končí každý den v rušném konferenčním programu, včetně 9. ročníku Brandon cena Legacy Tartikoff setkání na druhý den konference.

Na řízené Music Conference v Hollywoodu, leden 27-29, AP a AP Tour časopis generální ředitel a zakladatel Mike Shea, spolu s hlavním štítkem, A & R a výrobci jsou představováni k účasti na plánovaném panelu. Každý, kdo plánuje zúčastnit se mohou přihlásit s Recording Academy, Florida kapitola, 28. ledna v informačním stánku. Kapitola personál vmísit se mezi účastníky konference, aby členství a další informace o Recording Academy.VIP setkat a pozdravit pátek Kick Off stran bude zahrnovat Doporučené panelistů a konferenční sponzory. Ukázky představení vybraných umělců se stalo leden 27 - 28, a je otevřený a svobodný, aby účastníky konference, stejně jako široké veřejnosti.

Jako letošní MIDEM v Cannes se otevře 28. ledna, zasedání Hudba Pitch jsou příležitostí pro každého, kdo prezentovat své stopy vedoucí do hudby z celého světa reklamních agentur hledání melodie místo ve svých projektech. midemlab přehlídkou nejnovějších digitálních inovací, které pomáhají hudbu manažeři, umělci a značek, aby se zapojily a zpeněžit publika. Vitrína je výsledkem finalistů začínajících a vývojářům aplikací soutěže.Druhý den MIDEM hack montuje 30 vývojářů z celého světa, kteří mají 48 hodin conceptualize, spolupracovat a vytvořit novou generaci aplikací. V letošním roce MIDEM Účastníci se mohou účastnit tři noci živých vystoupení představovat prověřenou kvalitu a up-a-začínající umělce na vůbec první festival MIDEM. Klasická hudba noci se bude konat 30. ledna pořádá MIDEM ve spolupráci s projektovým řízením agentury Harrison Parrott. Konferenci uzavře 31. ledna.

Výše uvedené události jsou pouze vzorek toho, co je plně uvedena. Kompletní informace jsou na "média, zábavní průmysl a múzických umění Aktuality" stránky na adrese: http://www.actorschecklist.com/news.html, který má nyní překladatelské tlačítka převést obsah stránky do většiny používaných jazyků. V tomto měsíci je Photo Story stránka je v Německu mega-umělec, Lando Van Herzog (www.lando-van-herzog.com), který vyjadřuje svou podporu Kupčtež Wall Street pohyb po nové hudební video, "egocentrismus". A na pohled dopředu do data události února, je redakce Retreat, v Austinu, film Victoria festivalu, v Britské Kolumbii, Marketing vašich Knih Workshop v Jacksonville, Big Easy Mezinárodní filmový a hudební festival, v Arcadia, Amelia Island Film Festival, na Fernandina Beach, jen projít některá data, aby vám něco na co těšit. A nezapomeňte, že zprávy a události, a místo blogu se překladatelské nástroje dodávat obsah stránky v poli přeložitelné jiných jazycích než v angličtině.

napsal/a: actorschecklist.com 01:50 Link komentáře (0)
Roční Bahamy Mezinárodní filmový festival, který se konal v Nassau a Paradise Island, proběhne 4 prosince tohoto roku. BIFF je nezisková organizace zaměřená na poskytování místní ostrov Společenství a na mezinárodní návštěvníky s pestrou prezentací filmů z celého světa, které by jinak nebyly vidět zde. Na festivalu, BIFF funkce vzdělávací programy a fóra pro zkoumání budoucnosti kinematografie. Panely a mistrovských kurzů bude zahrnovat: jednání, režie, diskuze na výrobu, fundraising a distribuce, která zahrnuje nové trendy a možnosti financování. V rámci festivalu bude Rising Star Pocta Zoe Kravitz (dcera Lenny Kravitz).Zahajovací večer funkce příjmu živá hudba vznikající umělců bahamských, včetně 4ever1 Band, a závěrečný večer bude prosazovat přijetí téma Bollywood žádá účastníky nosit indický styl oděvu, a bude obsahovat živou hudbu a zábavu tanečníky Bollywood.

Galileo Studio a Azusa Pacific University oddělení divadelní, filmová a televizní pořádají konferenci o umění, řemesla a podnikání krátkých filmů, které se konají v Azusa, od prosince 2-3.S názvem "mnohem víc než malý funkce: nádhera krátký film", se první den být prezentována jako krátká noc filmem film, zatímco druhý den bude prezentována jako krátký film konference.Spolupracujících organizací pro případ patří Angelus Student Film Festival, Los Angeles Film Studies Center, a zákon One: Školení pro Hollywood. Částečný seznam řečníků patří: Luke Matheny, spisovatel / ředitel, 2011 Academy Award ® vítěz za nejlepší krátký film, Live Action "bůh lásky", Randy Haberkamp, ​​ředitel speciálních projektů na Vysoké škole Motion Pictures Arts & Sciences, Bobette Buster, příběh konzultant pro Pixar, 20th Century Fox, Disney Animation a Sony animace a další.

V jeho poznamenal kapitál zábavy Las Vegas, jen tři a půl hodiny jízdy od Hollywoodu, Nevada Film Festival hostí několik světových premiér, slavnosti a večírky během jeho běhu do 3. prosince.Letošní line-up festivalu zahrnuje jak oceněné filmy a světové premiéry funkce, dokumenty, krátké filmy, zahraniční filmy, animace, videoklipy, experimentální film, scénář soutěže a herecké vystoupení. Filmy mnoha žánrů se bude promítat, včetně drama, komedie, akční, horor, rodinu a další. Součástí festivalu jsou i panelové diskuse s tvůrci, kdy diváci mají příležitost spolupracovat.Panelové diskuse zahrnují široké spektrum témat a oborů, jako je psaní, režii a produkci. Priorita je k dispozici pro všechny filmy, desky, otevírací Night Party, režisérka Recepce, Festival Awards Ceremony a VIP sedadel vyhrazena.

Sandra Pán, který vede dlouhotrvající Hollywood sítě snídaně (obvykle koná na každý poslední čtvrtek v měsíci) provádí další seminář pro tento měsíc v západním Los Angeles 3. prosince - "starat se o svou kariéru nebo firmy Direction v roce 2012". Plochy pro vyšetřování zaměří na strategie pro vedení a nové perspektivy pro další krok své kariéry plánování, řešení běžných problémů mít zastoupení, ale s kariéře a touhy stále zaostává, strategie pro ty, kteří nemají připojení, nebo nevědí, jak efektivně použít ty, které mají, a další. I když vstup je zdarma, rezervace přes RSVP potřebné pro organizaci e-mailovou adresu a tím, že požadované údaje v e-mailu na vědomí.

Jako každoroční událost, Mezinárodní filmový festival Summit Conference v centru Austinu obecně přitahuje více než 300 hudebních a filmových režisérů festival výkonný, které rozhodují v hudebním a filmovém festivalu průmyslu. Příklady zahrnují účastníků SXSW, Toronto International Film Festival, Sundance Film Festival, Summerfest, Telluride Film Festival, filmaře Magazine, IFC, Bonnaroo, AFI Fest, Atlanta Film Festival, Starz Denver Film Festival, Savannah hudební festival, Palm Springs International Film Festival, River Run Mezinárodní filmový festival, San Francisco International Film Festival, Tribeca Film Festival, Seattle International Film Festival, New Orleans Jazz Festival a dědictví, a další instituce, které jsou v účasti na festivalu, letos běží od prosince 4-6. V roce 2011 bude oceněný herec, Matthew Modine, poskytují herce pohled na filmových festivalech, a to, co přitahuje výše-line hráči filmové festivaly.

V rámci Malé tokijské čtvrti v centru Los Angeles, eklektický Matsumoto je 2. Street Jazz týdenní akce představí představí jazz, blues, hip hop, rock n 'roll, soul a R & B umělců, stejně jako Open Mic příležitosti a DJ gramofon bitvy. Dveře se obvykle otevřeny v 19:30 a večerní živé zábavy začíná v 9 nebo 10 hodin. Navíc ke svému původnímu účelu jako jazzový klub, pro který bylo zahájeno šesti nebo sedmi lety jeden hráč času trubku a podnikatel Kohei Matsumoto, 2. Street Jazz zkoumá hudbu, která sahá od rocku až po elektronický hip-hop a samozřejmě jazz Pondělí večer se NYC stylu jazz jam s muzikanty s nástroji pozval až do stádia, hrát a zpěváci zpívat. Hip Hop a MC porazil bitvy stalo ve čtvrtek. Klub je vybaven celou bar a noční jídlo z kuchyně.

Hollywood naviják Festival nezávislých filmů, běh 6 až 11 prosince v Hollywoodu se zavázala k podpoře propagace a distribuce filmů mimo hlavní systém studia. Naviják Hollywood Nezávislý filmový festival slaví nezávislé a mezinárodní filmové tvorby a sestra projekt dlouho běžící nezávislých filmařů Ukázky série měsíčních událostí, které má mít povědomí o nové a nezávislé filmové tvůrce hodnoty. Naviják Hollywood festival nezávislého filmu bude promítat své vítěze 35mm film se zvláštní projekce v New Beverly Cinema, ve vlastnictví pronajímatele, a Quentin Tarantino domů ke své Festival Grindhouse filmů. Filmy jsou projekce Q & A s režiséry a jsou umístěny v komik Don Takano.

Založen Central Florida v oblasti médií a zábavy asociace pro Holiday "mísit", vytváření sítí a zábavy na výroční Jingle Smísit Holiday Party ve Winter Park v prosinci tohoto roku 8. Bude zábava, jídlo, peníze bar, tiché aukci a mnoho dalšího. Akce je pořádaná ženy ve filmu a televizi, Florida, a co-hoštěný Digital Media Aliance Florida (DMAF), Florida pohybu obrazu a televizní svaz (FMPTA) a Film Florida. V návaznosti na pouhých několik dní později, Film Florida legislativní, marketingové a obchodní schůzky má čtvrtletní obchodní jednání odborových státu pro film, TV, digitálních médií a komerční produkci 12. prosince, a 13 v Cocoa Beach. Jejím cílem je nabídnout firmám a jednotlivcům výhody celostátní profesní sdružení na podporu vytváření pracovních míst v průmyslu filmu a zábavní produkce a na podporu ekonomického rozvoje a cestovního ruchu ve státě.

Ceny Anděl Film, také známý jako Monako Mezinárodní filmový festival, je oslavou míru, láska, harmonie, pozitivní energie a nenásilí ve filmu a v letošním roce vložit do programu festivalu nenásilné šortky a funkce, když to probíhá od 8. do 11 12 z přímořského letoviska v oblasti Monte Carlo - součástí malé, prosperující knížectví Monako, slavný z části pro jeho noblesní, high-dolar kasina a roční Formula One Grand Prix. Speciální projekce 2D a CGI animace z celého světa jsou přidány do programu v letošním roce. Od svého vzniku v roce 2003 na festivalu získal široké pokrytí od globálních médií a je známý pro své kouzlo, prestiž a společenské akce průmyslu party. Místa jsou Hotel Hermitage, Salle Belle Époque, Monte-Carlo Bay Resort, Salle říše Hotel de Paris a Lounge Pacifiku. Červený koberec projekce se bude konat v novém umění Novo divadla pro tiskové konference v hotelu Novotel, Monte Carlo. Postaven na místě starého rádia Monte Carlo budovy, Novotel zajišťuje stav zařízení umění projekce pro zobrazení programu festivalu.

Čtyři žurnalistiky profesionálů se sídlem v Colorado - Steve výlet, Vanessa Martinez, Sandra Fish, Mike Lewis - vytvoří panel, který bude diskutovat o hyperlokálních žurnalistiky a její různé formy: free vs placeného obsahu a inovační nástroje a online aplikace, a role sociálního media v žurnalistice, 13. prosince v Boulderu. Ať už je váš zájem je v žurnalistice, blogy, sociální sítě, nebo jiné vytváření digitálního obsahu, bude tato diskuse pokus dělá jeho případu prostřednictvím příkladů, případové studie, nápady a anekdoty o stavu žurnalistiky a stále rostoucí roli v každodennímživotů. Vstup na akci je zdarma, ale registrace je povinen dostavit se.

Druhá výroční San Diego křesťanské filmový festival, happening prosinec 27-30, vitríny kreativní, vysoce kvalitní filmy, podporuje nastupující generace tvůrců, a inspiruje diváky prostřednictvím moci vizuálního vyprávění. Celoměstská akce v San Diegu bude i výkonných umělců, seminářů a navazování kontaktů, které budou tvořit svůj program.

Výše uvedené události jsou pouze vzorek toho, co je plně uvedena. Kompletní informace jsou na "média, zábavní průmysl a múzických umění průmysl Novinky a události" stránku, která má nyní http://www.actorschecklist.com/news.html překladatelské tlačítka převést obsah stránky do většiny používaných jazyků. V dívat dopředu do data události ledna, je Palm Springs International Film Festival, Palm Springs, Victoria festival nezávislého filmu, v Sevastopolu, hry Summit na CES v Las Vegas, velmi vlivném Graphation filmového festivalu, který spojuje svět komické knihy, komiksy a filmy s jedinečným pohledem na adaptaci, v Los Angeles, na filmovém festivalu Sundance v Park City, Slamdance Film Festival v Los Angeles, 2012 NATPE trhu a konference v Miami. Tyto a další je plánován na měsíc dopředu. Seasons Zdravím všechny a vše nejlepší k svátku období od herce Checklist!

napsal/a: actorschecklist.com 07:05 Link komentáře (0)
Chicago International Film Festival, který se uskuteční říjen 6-20, je nyní v jeho 47. roku. Festival byl zahájen v roce 1964 režisér a grafik Michael Kutza poskytnout alternativu pro komerční hollywoodské filmy, které dominují města divadla. Festival otevřela v roce 1965 na Carnegie divadla, kde byl král Vidor, Bette Davis, a Stanley Kramer poctěn za svůj podíl na americkém kině. Od té doby se festival rozrostl každoroční událostí. Festival se zaměřuje na podporu lepšího porozumění mezi kulturami a k ​​tomu, aby pozitivně přispět k uměleckou formu pohybu obrazu. 

New York City na černé a Latino Filmmaker koaliční, kariéra zdroj pro filmové tvůrce a herce, pořádá sérii jednodenních seminářů strukturovány tak, aby úkol, posilovat a motivovat. K dispozici budou dvě zasedání opustil v tomto měsíci: "On Mastering Workshop kamery představení" 9. října, a "živit jako herec Seminář" 16. října, který bude uzavřít aktuální workshop cyklu. Tento seminář cyklu, který začne opět je rozdělen vést jednotlivce k provádění složitých scén, o náročné cvičení, ve snaze zvládnout pět klíčových disciplín: zkoušku, konkurz, živé představení, zaznamenané výkon a vydělávat na živobytí. BLFC také provozuje: Film Assist Grant Program, Indepedent kin v Brooklynu, Ústav BLFC, které hostí učeben a dílen. Na webových stránkách také uvádí nadcházející odlitků a konkurzy. 

Poezie v Film Festival, nebo PIFF 2011, je založena především v Melbourne, ale bude provádět projekce v dalších okresech Austrálii také. Festival je Austrálie široký, běh 9.října do 9. listopadu přijetí účastníků z každé země a území v zemi, a po celém světě. Účastníci v rámci festivalu jsou uvedeny kus moderní poezie. Odtud si mohou interpretovat báseň ve formě 4-7 min krátký film, jak se představit si to. Nejlepší filmy se budou promítat ve Awards PIFF noci, kde se slavnostního předávání cen se bude konat, se after party následovat.Nejlepší filmy budou také uvedeny v rámci festivalu okruhu v jiných místech, po slavnostním předávání cen během Victoria a Austrálie. 

Sportovní Video Group (SVG) se bude považovat dopravce roku 2011 v New Yorku 11. října, sportovní průmysl akce zaměřená na potřeby profesionálního sportu, jejichž pracovní povinnosti zahrnují dopravu a distribuci audio a video obsahu prostřednictvím televize, internetu a dalších elektronických rozdělení prostředků. Půldenní akce, která začíná po poledni poskytne přehled o nejnovějším vývoji v průmyslu odborníků a poskytovatelů služeb diskutovat o současné a budoucí stav v tomto segmentu trhu. Video Sportovní Skupina vznikla v roce 2006 na podporu odborné veřejnosti, která se opírá o video, audio a širokopásmové technologie na výrobu a distribuci sportovních obsahu. V den, kdy končí s recepcí koktejl. 

S jeho původy jako studentský festival, a jeho zaměření na současné filmové hudby, Ghent filmový festival zabírá určitou mezeru mezi mezinárodních festivalech. Každý rok se festival pořádá koncerty filmové hudby, což skladatelů filmové hudby platformy prezentovat svá díla. Od roku 2001, filmový festival Ghent také organizuje Světový Soundtrack Awards. Každý rok jsou nejlepší soundtrack skladatele ctí a přijímat uznání za jejich práci.Kromě projekcí, Ghent Film Festival pořádá i filmové související výstavy. V rámci oslav dvacátého výročí klasické album U2 "Achtung Baby", Ghent Film Festival chová ke svým hostům, aby evropské premiéře "Z nebe dolů", do hloubky dokument o irské kapely super.11. ročník světového Soundtrack Awards a koncert se bude konat 22. října, ve kterém Oscar vítězi Elliot Goldenthal, Howard Shore, Hans Zimmer budou hosty na slavnostním zakončení 38. ročníku festivalu v Gentu film na Kuipke v Gentu, říjen 11-22. 

Americana je hudba, která ctí a je odvozen z tradic americké kořeny hudby. V roce 2007 Grammy přidal Americana jejich současné Folk Award. Hudební Americana Festival & Conference se zvedne října 12-15 v Nashvillu. V plánovaném programu konference "Práce festivalech: obživy Touring Festivaly," panel se bude zabývat klady a zápory sdílení víkend s několika zákonů a podrobně obchodní stránku, jak nastavit takové turné. Mnoho dalších panelech jsou kritizovaný. Večerní vitríny se konají v pěti významných místech v centru města, včetně hudby historických Ryman Auditorium, domov Honors Americana a ceny, nižší široká honkytonks a venkovská hudební síň slávy a muzeum. 

Věnováno filmové vzdělání a výzkum, Bel-Air festivalu nabízí filmařům přístup k řadě filmů panelů, hudební vystoupení a navazování kontaktů s odborníky z průmyslu, kdy zahájí 12.října proběhnout 17. října. Jako společenství zaměřené akce jsou projekce konají po celý Bel-Air Společenství, stejně jako větší Los Angeles oblast. Filmové projekce jsou dokumenty, animace, krátké filmy, studentský film a komedie. Bude otevírat a zavírat gala večer, vzdělání série filmů panelů, speciální červený koberec případě uznává, britský filmový večer pořádá Britové v Los Angeles, speciální červený koberec film a komedie noci, promítání v soukromých majetků, hudební vystoupení, a dobrý množství sítí dochází. 

Hamptons Mezinárodní filmový festival byl založen na oslavu nezávislém filmu - dlouhé, krátké, hrané i dokumentární - a zavést rozmanité spektrum mezinárodních filmů a tvůrců, kteří svým divákům. Festival, který letos probíhá od října 13 do 17 East Hampton, se zavázala k vystavování filmy, které vyjadřují nové zvuky a různé globální perspektivy, s nadějí, že tyto programy informovat diváky a poskytují neocenitelné expozici tvůrci. Vedle krátkých filmů (pro které mají kvalifikaci akademie, festival), dokumentární filmy a příběhy, Festival nabízí speciální akce, jako jsou: program Průlom výkonných umělců, které představuje slibný herecký talent (v minulosti účastníky patří Rooney Mara, Emmy Rossum, Emily Blunt, a Blake Lively). 

31. Výroční Hawaii mezinárodní filmový festival (HIFF) v Honolulu, říjen 13-20, značky festivalu 30. výročí s prezentací současného asijského filmu, beach projekce, šestina Student Vitrína pro filmaře mladší 18 let. HIFF je zaměřen na zjištění hrané, dokumentární i krátké filmy z Asie se Asijci, filmy o Pacifik ze strany Pacifik Islanders a filmy od tvůrců, které představují Havajské Havaj v kulturně přesný způsob. Film výběru klade důraz na celovečerní filmy, dokumentární filmy, krátké filmy Havajské-themed filmy a hudební klipy. Jeden z pravidelných kulatých stolů s názvem "Hledání Party", sdružuje skladatele, hudebního studia; execs dohledu a diskutovat, co se děje na při myšlence na plnohodnotné skóre. HIFF je oficiálním partnerem s Akademií filmových umění a věd (AMPAS) na OSCARA Americe, a je sestrou festival Shanghai International Film Festival (SIFF) a Shanghai Media and Entertainment Group (SMEG). 

Devátý ročník Obři Awards Ceremony vysílání a oběd v New Yorku dne 14. října vyznamenání těch jednotlivců, kteří hráli důležitou roli při tvorbě a prosazování Electronic Arts. Letošní honorees patří Brian Williams, Christiane Amanpour, C-SPAN je Brian Lamb, Fred Pierce, BMI Frances Preston, John Dille - architekt za CBS neděli ráno (Charles Osgood, Rand Morrison, Charles Kuralt a Robert "Shad" Northshield), posmrtně Gunsmoke James Arness, Dawson B. "Tack" hřebík. Bill Baker bude sloužit jako mistr ceremonie. Oběd je knihovna největší americké vysílání je sbírková akce, poskytuje prostředky k udržení rozsáhlý archiv a sbírky vysílání ústní historie.Předchozí cocktail recepce začíná v 11:30 a slavnostní předání cen začne v poledne. 

Dvoudenní Sexy Mezinárodního filmového festivalu v Paříži, otevření 14. října vypadá objevovat, podporovat a obrazovka nejlepší filmy z celého světa, které se zabývají tématem "sexy" - sexualita, sex a erotika - od tvůrců kulturní, osobní život a / nebo kinematografické pohled. V Paříži na festival si klade za cíl informovat, vzdělávat, vytvářet diskuse a debaty, ale i možné interakce s publikem ve vztahu k různým projektům v rámci SIPFF.Festival cílem je objevit, podpořit a obrazovka nejlepší filmy z celého světa. Ačkoli mezinárodního rozsahu důraz bude kladen na frankofonní obsahu soutěžního programu určit nejlepší frankofonní krátké a mezinárodní krátký film festivalu. Festival oznámila, že bude mít premiéru poprvé ve Francii Mezinárodní filmový festival Berlinale v německé perspektivy 2010 derniéra filmu, "Bedways" od RP Kahl, kdo bude v návštěvnosti. 

CMJ filmový festival představuje průřez hlavní studio premiér spolu nezávislých produkcí od nastupující generace tvůrců. Se koná každoročně v New Yorku, v letošním roce od října 18-22, festival si klade za cíl představit publiku 18-34 roky starý, mediální a kulturní důvtipný, globálně smýšlející tastemakers s vyspělejší film programování a příležitostí pro přímý kontakt s tvůrci a filmového průmyslu. Částečný seznam některých panelů plánuje na festivalu patří: A & R filozofie, alternativní Film marketingu a distribuce, spojovací pásky s fanoušky: Mobilní komunikace Discovery, produkovat Killer videa na YouTube rozpočtu. CMJ Události produkuje hudební CMJ Marathon Kromě živých akcí a zájezdů po celé USA. Mateřská společnost, CMJ síť spojuje hudební fanoušci a odborníci hudebního průmyslu s novou muzikou, přes interaktivní media, živé události a tisk, a CMJ.com nabízí digitální hudby Discovery, informační zdroje a společenství, aby novou hudbu fanoušků, odborníků a umělců. 

Toronto After Dark filmový festival je přehlídkou nových horor, sci-fi, fantasy, akční, animace a kultovní film. V loňském roce festival navštívilo 9000 filmových fanoušků a více než 100 členů z tisku a průmyslu. Počáteční sestava obsahuje řadu unikátních Žánr filmů, včetně filmů Slavnostní zahajovací Monster Brawl, hororové akční komedie o šokující sportovní událost, která vidí favority fanouška soubojů to vidět, kdo je největší ze všech monster. Diváci a fanoušci budou rádi slyšet, že hrůzy průmyslu oddaný Troma Entertainment Den otců, kultovní využití filmu o skupině ztracených existencí snaží dopadnout zkroucený sériového vraha, bude mít světovou premiéru letos na festivalu, který bude spuštěn 20.října -27 v Torontu. 

Každý rok Celluloid výkřiky: Sheffield horor festival přehlídkou moderního a klasického hororu filmu, z nových funkcí a žánr hororu objevy na krátké filmy z "fearmakers" budoucnosti. Společnost byla založena v roce 2009, se festival premiéry takových pozoruhodných filmů jako: Paranormal Activity, soused, I Sell The Dead, podvědomí, Grace a Revenant (abychom jmenovali alespoň některé), a má trvalý závazek k prezentaci nové žánr talent. Celuloid výkřiky sjednala speciální festivalové sazba, která zahrnuje snídani v doporučených hotelu Jurys Inn Sheffield, během festivalu běží od října 21-23. 

Hollywood Reporter Billboard a spojit své síly a poskytovat dvoudenní seminář o roli hudby ve filmu a televizi, která se koná v Hollywoodu, Říjen 24 a 25 lety. Nyní v jeho desátý rok, tato konference nabídne účastníkům možnost učit se od, sítě a získat ucho navštěvující hudební dohledu, skladatelé, režiséři, hudební redaktoři, skladatelů a producentů působících v oboru. Tématické okruhy navržený na zkoumání patří skladatelé a hudebníci v oblasti filmu a televize, hudba dohledu v reálném času kritiky, Skladatelé pitvat Jak skóre vyvíjí, psaní pro mládež, "doplnění a děcka se kulatých stolů, rychlost sítě, more.There být Uzavření sítě Happy Hour na terase u bazénu, pak bude po oficiálním ukončení Night Party na Vysočině Hollywood. 

Roční vysílání a kabelové síně slávy v New Yorku 26.října slavnostní město je považováno za událost průmyslu ctít průkopníky, inovátorů a hvězdy Electronic Arts. Večer je formální večeře obřady se budou konat Piers Morgan CNN a Nancy O'Dell pro Entertainment Tonight.Organizátor akce a producent NewBay Media značek na trhu jsou zaměřeny proti pěti vertikálních trzích - Pro Audio, vysílání a video, hudební nástroje, AV / spotřební elektroniky a K-12 vzdělávání.NewBay vydává a produkuje více než 40 publikací a ukázat, deníky, 50 stránek, 30 denní a týdenní e-bulletiny, 3 výstavách a vlastní více než 50 nakladatelství úsilí ročně. 

Na 27 říjnu Media and Entertainment Investice konferenci v Coral Miami Gables čtvrti, panely na den zahrnuje: v počáteční fázi Media Investování a jak dosáhnout investorům, hřiště je, a co to vlastně znamená dostat je k vám napsat šek, a roste vaše Media zábavním průmyslu: Ochrana a prodávat své duševní vlastnictví. Na konferenci pod záštitou odpalovací rampu na univerzitě v Miami, bude apelovat na média a zábavní průmysl podnikatelů získávání kapitálu, stejně jako mediálních investorů (VCS, Angels & Corporate). Kromě toho mohou zúčastnit všechny společnosti, pitching workshop Snídaně 8 do 10 hodin, stejně jako oběd a večírku. 

Výše uvedené události jsou pouze vzorek toho, co je plně uvedena.Kompletní informace jsou na "média, zábavní průmysl a múzických umění průmysl Novinky a události" stránku, která má nyní http://www.actorschecklist.com/news.html překladatelské tlačítka převést obsah stránky do většiny používaných jazyků. V hledět vpřed do data události listopadu, je předpokládaný American Film Market soubor Oceanside v Santa Monica, 12. ročníku Grammy Awards Latinské v Las Vegas, Billboard Touring konferenci v New Yorku, vláda Video Expo ve Washingtonu, DC, a AFI fest v Hollywoodu, aby malý vzorek připravovaných akcích v měsíci předem. Také k ostražitým diváků, místo předělat a redesign herce kontrolní seznam je na dosah ruky, s novou interaktivní funkce, nástroje a prostředky na pomoc členům, tak prosím, zůstaňte naladěni.

napsal/a: actorschecklist.com 06:20 Link komentáře (0)
Jazzový pianista, Kyoko Oyobe vede pozdní noční jam session v New Yorku, Dolní Eastside nejnovější bar, kavárna a místo konání jazz, plesnivé obr. úterý nocí v červenci. Zřízení uvádí, že je jazz s nabídkou sortimentu příležitostné rozptýlení jako šachy, shuffleboard, Scrabble a backgammon a malých předkrmů z kuchyně. Básníci se budou cítit vítáni v této nižší element East Side. Kyoko Oyobe (http://www.facebook.com/kyoko.oyobe?ref=ts), který píše skladby, je z Okayama, Japonsku a vydala své první album, "Cookin 'v Smalls", nahrával živě u Smalls Jazz Club v Greenwich Village, je nyní k dispozici na webové adrese http://cdbaby.com/cd/kyokooyobetrio. 

Se odehrává v New Yorku až 9. do oslavit své 12. výročí, je latina alternativní hudební konference zaměřené na marketing španělského jazyka alternativní hudby. Připojení SummerStage událostí v Central Parku 6. července představuje výkony španělské hudby standouts Jarabe De Palo, mexická zpěvačka Ely Guerra, afro-peruánské electronica lidového umělce Novalima a Miami DJ pan Pauer. 8.července panel (jeden z několika) adres, "patroni umění: Kdo jsou dnešní hudební investorům?" 

Nadcházející WebTVWorkshop.com série je zaměřena na výrobu webových série a nové mediální obsah, ve formátu intenzivního kurzu, a přichází do New York City. Učil Emmy-vyhrávat profesionály a zástupci unie, se účastníci naučí, jak vytvořit, trh, distribuci a zpeněžit úspěšný web sérii. Třídy pokrývají vše od strategie a hřiště pro reklamní a propagační strategie. WTVW je včetně Showbyznys práce průvodce, komplexní software pro rozpočty, pracovní právo, a Unie smlouvy, za použití snadno pochopitelné pojmy. Showbyznys Store je maloobchodní divize mediálních služeb, která uspokojuje potřeby konkrétní technologie médií a zábavního průmyslu. 

Artivist filmový festival a Artivist ceny jsou vyrobeny Artivist Collective, as, charitativní organizace, vytvoření této platformy pro umělce sdílení inspirující a poučný film se světem. Jako prostředek pro filmaře na obrazovku své jedinečné, společensky-vědomé filmy pro širokou veřejnost, Artivist práce zaměnitelně s umělci a jejich příčiny. Filmaři se spojily prostřednictvím organizace pro sdílení zdrojů, spolupracovat a spolupracovat s dalšími umělci a odborníci zábavního průmyslu. Podle organizace, tento proces také vedl k dohody o financování pro budoucí filmové projekty. Projekce od 8 až 10. července se bude konat ve městech: Austin, Atlanta, Chicago, Sedona, Seattle, Washington DC srpna bude mít promítání v Hollywoodu, av září se přesune do New York City. 

Každý se může připojit Florida kapitole a ostatními členy hudební komunita v Miami na neformální networker hostí Florida kapitoly radou guvernéra, Serona Elton. Navržený na každé druhé úterý v měsíci, mohou účastníci využívat bezplatný předkrmů a 2 na 1 nápoj slevy na nápoje až do 20:30, s laskavým svolením Eden South Beach. Vždycky je volný vstup pro Recording Academy členů a každý, kdo se chtějí dozvědět o nebo se připojit Recording Academy. 

BMI je sponzorem Kauai Music Festival, čtyřdenní podniku v umění songwriting koná na ostrově Kauai, od července 13. Přes jeden na jednoho setkání, v malých skupinách, workshopy, panelové diskuse, Open Mic činnosti a jiné plánované akce budou účastníky festivalu budou mít možnost konzultovat a získat zpětnou vazbu přímo od profesionálů songwriting personální festival. Kromě každoroční konferenci skladatel, KMF organizuje a hostí další vzdělávání, vytváření sítí a předvést akce po celý rok, jako je hledání skladatel KMF, roční songwriting soutěže s vítězem dostat zdarma Účast na výroční konferenci skladatel KMF. 

18.července Grammy Awards 101 hudební úspěch Workshop je prezentace Recording Academy pacifickém severozápadě Los Angeles a nastavení kapitol se bude konat v Honolulu. Grammy Awards 101 + MusiCares Terénní bude informační schůzka o: nedávno oznámil ceny na restrukturalizaci, důležité informace o 54. ročníku Grammy Awards, důležitá nadcházející data a termíny, vysvětlení nároku na předložených výrobků, jak podat produktu na Grammy úvahu, step- krokem vyprávění o tom, co každé podání projde poté, co byla podána do cen procesu. 

Příležitostné připojení je místo, kde se dozvědět více o průmyslu, který baví 300 milionů lidí každý měsíc. Takže od července 19-21, dozvíte se vše o iPhone, sociální, Android, Flash, Prohlížeč MMO a stažení hry, na příležitostné připojení Seattle 2011. Casual her Sdružení vytváří příležitostné událost připojení ročně. A není to jen učení dílny. Některé sítě navržený akcí: Pre-funk strany hostí Mochi Media, uvolněný, loungy strana pivo / víno / koktejly / lehké občerstvení; Minna Smísit hostí EA Partners, nápoje ve velkém hale po závěrečném zasedání v kuželu Auditorium , Oficiální volný čas Připojte slavnosti pořádané OpenFeint s bowling, kulečník nápoje a předkrmy, další Minna Smísit hostí TransGaming, představila Happy Hour styl piva, vína, koktejly,, oficiální volný čas Připojte slavnosti pořádané WildTangent, salonek party s pivem,víno, koktejly a občerstvení koná v akváriu Seattle. 

Léto NAMM 2011 je hudební průmysl produktů v polovině roku akce představí nejnovější zařízení, zvukové a světelné techniky, vlivné společnosti a nejnovější značek. Založen music pedagogové, studenti, rodiče, hudba advokáti, nahrávání odborníky a domy vůdců uctívání hudby na mezinárodním hudebním výrobků průmyslových odvětví v polovině roku shromáždění. Dění v Nashville, červenec 21-23, navštěvovat se a propojit s dalšími členy průmyslu na NAMM mladé profesionály akci během letní NAMM. Přidej se ke skupině na Wildhorse Saloon 21. července od 18:30. NAMM, Národní asociace obchodníků hudby (NAMM), je ne-pro-nezisková organizace, která sjednocuje, vede a posiluje 17000000000 dolarů globální hudební průmysl produktů. 

Od svého zahájení v roce 1951, Melbourne Mezinárodní filmový festival vyvinul v největší australské filmové události. VOFR hostí shromáždění filmové produkce z více než 50 zemí na sedmnáct dnů (21. července do srpna 7) každou zimu (australská zima), zdobeny břidlice stran a speciálních akcí, které bylo známo, že vytvořit slavnostní atmosféru v celém městě. Samostatně a na vlastní zásluhy, Regent Theatre byla a stále je domovem pro mnoho renomovaných světových divadelních představení, včetně Disneye Lion King, We Will Rock You, a Singin 'v dešti. 

Stlačený Přehled činnosti Ládina akce na film Mezinárodní filmový festival v Pasadeně, červenec 22 - 30, pomáhá upozornit na mnoho zajímavých akcí, které se stanou v daném čase. K dispozici budou čtyři dny workshopů a seminářů, dvě speciální nezisková benefiční akce a některé další "překvapení". Zahajovací večer Mixer a AOF VII Celebration. Nick Mancuso Jednat seminář část 1 a 2 se stane 24. července a 25. Volné nedělní brunch a filmař Symposium je 24. července a vlastní osobnosti "Večeře s" Zvláštní AOF filmaři a spisovatelé se děje ve večerních hodinách.Závěrečný večer patří Black Tie Večeře před soutěží strany, Black Tie večeře a udělování ukazují na projekce v Regency akademie divadle Pasadena s filmařem-rozhovory na červeném koberci a speciální dárky pro každého v účasti. Soukromé "po" a "pre-stran budou oznámeny. 

V roce 2011 v New Yorku Mezinárodní filmový festival Latino posláním je prezentace díla vznikající Latino filmu talent v USA a Latinské Americe, a poskytují rozsáhlé představy o Latino zkušenosti a oslavit různorodost a ducha Latino komunity.Programování v červenci 25 až 31 včetně vlajkové lodi filmový festival v New York City, novou hudbu a umění vitríny, rodiny a společenských akcí, stipendia pro začínající filmaře, a celostátně uznávané soutěži krátkých filmů ve spolupráci s HBO. Festival především má schválení NYC starosta Michael Bloomberg v Latinské Media and Entertainment komise od svého vzniku v roce 2003. 

Fade In ... 15. ročníku Hollywood Pitch Festival nabízí možnost prezentovat své filmové a televizní scénáře, knihy, krátká nebo nápad přímo do 200 Hollywood agenti, manažeři, producenti, manažeři studia a výroby, přes tři dny od 29. června. HPF má jen jednu třídu - třídu hřiště učil profesionální pracovní filmaře, a je volitelný přijmout. Ale letos jsou také poskytují jeden na jednoho virtuálního hřiště trénovat přes Skype začíná dva týdny před festivalem. Po zasedání aktivit nabízí koktejl pátek večer a VIP Kontakt knihy, které budou rozdávány. 

Výše uvedené události jsou pouze vzorek toho, co je plně uvedena. Kompletní informace jsou na "média, zábavní průmysl a múzických umění průmysl Novinky a události" stránku, která má nyní http://www.actorschecklist.com/news.html překladatelské tlačítka převést obsah stránky do většiny používaných jazyků.Pohled dopředu do data události srpna vám pomůže připravit se na: Létající Popcorn! Film on-line pro děti FestivalNewport, ve městě New Port, UNF spisovatelů konference v Jacksonville, Siggraph 2011, ve Vancouveru, KRATKOFIL Mezinárodní krátký film FestivalBanja Luka, Bosna a Hercegovina, v Banja Luka, poskytnout pouze malý vzorek připravovaných akcích v předstihu.Také upozornit diváky, stránky předělat a redesign herce Kontrolní seznam je na dosah ruky, se nové interaktivní funkce, nástroje a prostředky na pomoc členům, tak prosím, zůstaňte naladěni.

napsal/a: actorschecklist.com 23:30 Link komentáře (0)
Sheffield je DocFest je dokumentární filmový průmysl případě hostování průmyslu zasedání program a tržiště, pitching příležitostí, diskusní panely a filmař mistrovské, stejně jako výběr dokumentárních filmů z celého světa. V návštěvnosti se očekává, že být členy britského dokumentárního průmyslu, včetně dokumentárních a věcné producentů, režisérů, nákupčí, komisařů a distributorů. Soutěže budou organizovány na Sheffield Doc / Fest, který běží z 8 až 12. června, se většinou účastní hřiště. A na méně závažné poznámku, / Sheffield Doc Fest je myšlenka být jediný filmový festival na světě, s vlastním kluzišti válec diskotéka, otevřená pro 9.června party s doplňujícím vodky dodává Zorokowich. 

Otevření 9. června, Bonnaroo hudba a festival umění je čtyři-den, multi-fáze kempu fantastická, že táhne v účinkujících z rock and roll, stejně jako umělci v různých stylech, jako je jazz, Americana, hip-hop, electronica, a jakékoli jiné soudobé hudby formulář.Kromě desítek scénu představení, festival je 100-akr zábava vesnice nacházející se v Manchesteru pulsuje neustále se atrakcí a aktivit, včetně klasické arkádové, on-site kino, němé diskotéka, klub komedie, divadelníci, pivní festival, a hudba Technologie vesnici. Tento rok bude také vidět návrat Bonnaroo Divadlo komedie, stejně jako Silent Disco, bezdrátové taneční párty, kde jsou horké zvuky taneční beat vysílání přímo do vašeho stereo headsetu. V areálu festivalu je skutečně 700-akr farmě, která je asi 60 kilometrů jihovýchodně od Nashvillu a severozápadně od Chattanooga. 

Aruba Mezinárodní filmový festival posláním je připojit, a zprostředkovat mezinárodní filmové komunity, povědomí o kultuře ostrova tím, že představí regionální tvůrců a produkce. V roce 2010 více než 45 filmů z 18 zemí a byly promítány na festivalu byla pokryta více než 40 mezinárodních sdělovacích prostředků s řadou speciálních programů, večírky a živých akcí. Rapper, herec a obchodní magnát Curtis "50 Cent" Jackson se zúčastní druhé výroční Aruba Mezinárodní filmový festival v Santa Cruz, červen 10-16, na červeném koberci premiéry jeho nejnovějšího filmu "Věci se rozpadnou." 

Na míru pro profesionály v oblasti systémové integrace, audiovizuálních a informačních a komunikačních průmysl, InfoComm 2011 je přehlídkou nejnovějších technologií pro audio, video, displej, projekce, osvětlení a zastávky, digital signage, konference, tvorba digitálního obsahu, vytváření sítí, distribuce signálu a mnohem více Orlando založená přehlídka, která běží od června 11 - 17 také nabízí vzdělávací semináře, workshopy a laboratoře vyučován odborníky se zaměřením na technologie, trendy a osvědčených postupů v odvětví. 

65. Tony Awards se bude konat v New Yorku 12. června, a televizní vysílání živě pro 3-hodiny po síti televize CBS začátkem ve dvacet hodin východního času. Neil Patrick Harris bude hostit letošní ceny, která bude probíhat od Beacon Theater. Krátký seznam přednášejících / účinkujících obsahuje: Daniel Radcliffe, Catherine Zeta-Jones, Whoopi Goldberg, Chris Rock, Alec Baldwin, Samuel L. Jackson, Kelsey Grammer, Viola Davis, Vanessa Redgrave, James Earl Jones, Harry Connick Jr., ChristieBrinkley, abychom jmenovali alespoň některé. Americké divadlo Wing je Tony Awards jsou uvedeny v Broadway League a americký divadelní křídlo. 

Banff Svět televizní festival zahajuje znovu, červen 12 - 15, proti obvyklé nastavení kanadských Skalistých hor v Albertě. Banff Program soutěže vypadá na počest nejlepší programování ve všech oblastech zábavy, včetně digitálních médií, drama, a dokumentární film. Festival kombinuje mezinárodní program soutěže, Banff World Media Awards, s komplexním programu konference, včetně čtyř proudy intenzivní, in-hloubka programování: BANFF TV, Děti a animace, non-fiction a nextMEDIA. A opět, usnadňuje navazování kontaktů patří - ale nekončí na - pre-objednat jedno-on-one schůzky s manažery programu, Media kupující, a reklamní agentury. 

V roce 2011 Maui filmový festival zahajuje 15. června čtyřdenní běh v areálu Wailea.resort. K dispozici je recepce a premiéry Twilight v recepci "Capische?" Hotel Wailea; Ostatní festivalu upozorní na obsahovat: Soukromé VIP Party na Malé Wailea na Wailea Beach Marriott Resort & Spa, sobota Filmmakers brunch v Longhi na adrese Obchody v Wailea, filmaři panely a festivalu Pocty, Chuť Wailea u David Leadbetter Golfová akademie na Wailea Emerald Gold & golfové hřiště, Starry Night Moondance u Tommy Bahama je tropická Cafe, chuť čokolády ve Four Seasons Resort Maui na Wailea; Starry Night Moondance u Tommy Bahama je tropická Cafe, Cosmic závěrečný večer u bazénu strany. Jako vždy, hodit jeho umístění, festival nabízí jedno-on-one či malé skupiny soukromých Maui surfovat lekce a dobrodružství. 

Dne 16. června v New Yorku, BMI pozoruhodný Allen Toussaint je mezi inductees do 42. Výroční skladatelé síň slávy ceremonie přerušení. BMI songwriting ikony, Barry Mann a Cynthia Weil, dostane Johnny Mercer Award, a Toronto rap umělce, Drake, obdrží v roce 2011 Hal David Starlight Award. Také kritizovaný pro indukční tento rok jsou Leon Russell, John Bettis, Garth Brooks, Billy Steinberg a Tom Kelly. 

Nyní v jeho 17. ročníku, Los Angeles Film Festival, od června 16 - 26, je nabídka Film Independent, non-zisk, členství v organizaci, která film mistrů nezávislý film, a podporuje komunitu umělců.Festival je kvalifikační festival ve všech kategoriích pro film Independent Spirit Awards, jakož i pro vyprávění a krátký animovaný film kategorií cen akademie. Festival pracuje s Fast Track, program filmového nezávislých, který je určen na pomoc filmaři pohybovat jejich aktuální projekty - příběh, stejně jako dokumentární - do výroby. Fast Track film financování trhu se připojí k finančníkům, produkčních společností, a dalších filmových profesionálů. V plánované akci, "The Art of Translation: Rozhovor s Julie Taymor," cena-vyhrávat ředitele akcie v zákulisí klipy a zároveň konverzovat o přijetí materiál z různých zdrojů a převést je na jeviště a obrazovky. 

Večer dobrého jídla, vína a lihovin v Calabasas Commons budou stanoveny pro 5. ročník Calabasas - Malibu Víno & Food Festival 18. června. To zahrnuje speciální ochutnávka vín, piva, lihoviny, potraviny a demonstrace, především jídla, to vše při pomáhá vybírat peníze na nádor nadace pro děti, a místní charity. Organizátorem akce Talents připojení (909-218-6002) se snaží koncipienty a dobrovolníků, aby pomohli s různými aspekty této události.Dobrovolníci se mohou zúčastnit slavnostní událost se sítí potenciál. Festival správa je také hosting Video Soutěž pro veřejnost k účasti na produkovat 30 sekund videa podporu v roce 2011 festivalu. Festival e-mail na admin: sales@valleywinefestival.com pro bližší kritéria při vstupu video. 

Více než 24.000 položek z celého světa jsou představeny a souzeni na Cannes Lions Mezinárodního festivalu reklamy, běh 19-25 června. Údajně více než 8000 delegátů z 90 zemí zúčastní sedm dní workshopy, výstavy, promítání, mistrovské kurzy a high-end semináři v představitelé průmyslu. Práce v partnerství s Značka Unie, Lambie-Nairn, Getty Images a Clear Channel bude výstava CannesAlso se bude konat mimo Palais des Festivals et des Congrès v Cannes během týdne festivalu. Výstava bude zaměřena na fotografování a budou vystaveny ve formě Big Book. 

Otevření 20. června na Silver jaře, Silverdocs zahrnuje sedm-denní mezinárodní filmový festival a pětidenní konference, která současně podporuje dokumentární film jako vedoucí umělecké formy, podporuje tvorbu nezávislých filmařů a podporuje atmosféru pro veřejný dialog a občanská angažovanost v okolí otázky a nápady prozkoumal ve filmech. Oslava umění a podnikání dokumentárního vyprávění, konference spojuje mediální profesionálové s více než 35 panelů a workshopů. Konference Silver zasedání jsou malé-skupinová setkání s vývojem, programování a získání vedení, program úředníci z agentur pro financování, divadelní, DVD a mezinárodní vysílání distributory, digitální média inovátory, marketing a PR poradci, zástupci výrobců ', právní poradci a průmysl vizionářů. 

Kreolské Sweet Tease burleska se bude provádět v tomto roce poprvé na JazzAscona, ve stanu jazzovém klubu, po půlnoci.Existují různé výklady burlesky. JazzAscona představí exkluzivní show, která je v současné době sklízí úspěch v New Orleans, ve kterém jazz je, samozřejmě, je klíčovým prvkem. Přehlídka bude doprovázet mladí sólisté Synocopators kreolské, že funkce zpěvák Jayna Morgan, mezi ostatními. Tenorsaxofonista Ezra Brown (eZrabrown.com) je tváří letošního plakátu oficiální JazzAscona, a stráví většinu léta v Evropě na turné s Hip Hop kapely afrobeat, BLITZ velvyslanec, k mnoha městech západní Evropy jít do srpna.Vezme krátkou přestávku od turné BLITZ a připojí Roy Bennett, Gordon Edwards a další, které Just Another Band (JAB), v Locarno.JAB je festival oblíbený, že ve své minulé výkony na JazzAscona, byl mezi nejvíce ocenil publika tam. JazzAsconia festival se koná 23.června až 3. července. 

Výše uvedené události jsou pouze vzorek toho, co je plně uvedena. Kompletní informace jsou na "médií, zábavního průmyslu a múzických umění Novinky a události" stránky na adrese http://www.actorschecklist.com/news.html, který má nyní jazykové překlady tlačítka převést obsah stránky do většiny používaných jazyků. Výhled do akce dat červenci, budou vám pomůže připravit se na: LA Šortky Fest, v Hollywoodu, Jak Publikování Můžete e-knihy, v Jacksonville, volný čas Připojit Seattle 2011 v Seattlu, 2011 New York Mezinárodní filmový festival Latino, v New Yorkuměsto poskytnout pouze malý vzorek připravovaných akcích v předstihu. Také upozornit diváky, místo předělat a redesign Checklist herce je na dosah ruky, se nové interaktivní funkce, nástroje a prostředky na pomoc členům, tak prosím, zůstaňte naladěni.

napsal/a: actorschecklist.com 22:11 Link komentáře (0)
V Brooklynu, bude v roce 2011 Letní řada funkce více než 200 nových filmů, všechny promítány venku, před velkým publikem v parcích, na lodích a na střechách. Festival komedií, dramat, experimentální krátké filmy, animace, videa, krátké a celovečerní dokumentární filmy politické, a domácího videa a našel záběry, stejně jako mnoho nových nezávislých filmů narativní funkce.Živých kapel na bezplatné hudební akce jsou naplánovány v průběhu série, která potrvá do 30. září. 

Festival animovaného filmu ve Stuttgartu hostí režisérů, produkčních společností, distributorů a mezinárodních obchodních společností prezentovat své animovaných filmů v této soutěžní festival, nyní v jeho 18. ročník. Umělecké animovaných filmů a podporou nadějné talenty reprezentují jádro festivalu. Prize money z více než 50.000 eur celkem budou uděleny v různých konkurenčních programů. Kombinace festivalu animovaného filmu, animace Produkce den a FMX, konference o animace. Efekty, hry a interaktivních médií, založil akci jako příležitost pro financování a rozvoj animačních projektů. Pro návštěvníky festivalu, vstup na všechny události na festivalu Zahrada je zdarma až 8. května. 

Černá Mezinárodní Kino Berlína, 4 až 8 05, pocházel z Černé kulturní festival, který byl produkován a režírovaný Fountainhead (R), Tanz divadle v roce 1986 poprvé v Evropě. Současná-denní akci v Berlíně, prezentuje příspěvky černochů na světové kultury přes film, divadlo, tanec, hudba, workshopů a seminářů, a vzdává hold legendární stepař, Carnell Lyons. Festival se zaměřuje na prezentaci díla umělecké, kulturní či politické povahy se shodovat s všeobecně vzdělávací, společenské, umělecké a ekonomické zájmy lidí z Afriky, a / nebo africké diaspory. 

Letošní Los Angeles Showbiz Expo - každoroční událost děje průmyslu na obou pobřežích - která sdružuje každý, kdo pracuje ve filmu, Video, TV, divadlo, móda a Live Events, se bude dít v tomto roce od května 6-7. K účasti na konkurzech v ShowBiz Expo, zaregistrujte se k účasti na Expo ShowBiz. Pokud nemáte pre-registrovat na cut-off datum a přesto se chcete zúčastnit konkurzu, můžete tak učinit řízení na konkurz prostoru bez odznaku ShowBiz Expo ačkoli před registrací obdrží prioritu. 

Narm zálohy propagace, marketingu, distribuce a prodej hudby a zábavy tím, že poskytuje svým členům prostor pro setkávání a navazování kontaktů, informací, advokacie a vzdělávání na podporu jejich podnikání. Na letošním Narm úmluvy v Los Angeles, 9-12 5, bude NARM/A2IM Hudba Obchodní Rychlokurz být uvedeny na 9. května a 10. května. Kurz nabízí vzdělávací prezentace a panelové diskuse zaměřené na nezávislý sektor, a směřoval k nezávislým hudebních vydavatelství, umělci, technologických firem a studenty, aby i nadále aktuální v transformující se ekonomice hudbě. Národní asociace záznamu Znalci (Narm) je ne-pro-ziskové obchodní sdružení, a od roku 1958 sloužil hudby a zábavy, doručování obsahu komunitu. 

Streaming Media, New York, je každoroční setkání profesionálů on-line video, které nabízí možnost získat hands-na čas s novými produkty, podívejte se na nové streaming zařízení a sítě s odborníky z průmyslu, kolegy a spolupracovníky. Novinka pro rok 2011 je čtvrtina trať věnovaný HTML5. HTML5 video "konference-v-a-konference" trať poběží celé dva dny od 10-11 05 konference.Témata budou zahrnovat kódování HTML5, kódování pro Apple zařízení IOS, reklamní a HTML5, jak-budovat HTML5 hráč, a HTML5 normy. K dispozici bude také odhalení nových širokopásmových zařízení zvané Pavilion. 

Na filmovém festivalu v Cannes, jsou krátké filmy výrazně zastoupeny na hospodářskou soutěž, například když krátké filmy Porota uděluje Palme d'Or, a na krátkých filmů Corner, profesionální prostor pro setkávání lidí, výměnu nápadů a podpora filmů. Řada iniciativ zaměřených na podporu talentů v budoucnosti již byly představeny: Kamera d'Or je udělována za nejlepší film prezentovány buď v Úředním výběr, během Fortnight ředitelů 'nebo během Semaine de la Kritika. Cinéfondation, která slouží k prezentaci nových trendů ve filmovém průmyslu, promítat filmy z filmových škol v rámci Oficiálního výběru, stejně jako organizování pobytu a Atelier. V letošním roce bude zahajovací film být propuštěn v kinech ve Francii ve stejný den jako jeho promítání v Cannes a slavnostním zahájení se bude vysílat v kinech umožní divákům prožít zahájení festivalu Night Live. Kino de la Plage, venkovní kino, obrazovek jiný film každou noc, a od roku 2010 i příležitostné svět náhled jeho téma-založený program. 

Mezinárodní filmový festival pro životní prostředí a Ciudad de Zaragoza se zaměřuje směrnice ukázat, podporovat a propagovat filmy natočené ve světě na životní prostředí. EcoZine si klade za cíl propagovat, ukazovat a udělit ceny audiovizuální hrané, animované a / nebo dokumenty s ekologickou tématikou vyráběné kdekoliv na světě, a také na podporu akcí a audiovizuální akce týkající se životního prostředí. Festival se sídlem v Zaragoze probíhá od května 13-21. 

BMI budou ctít David Foster jako BMI Ikona na 17. května na svém 59. výročním Pop Awards v Beverly Hills. Pozvání-jediná akce bude také ctít skladatelů a vydavatelů z minulého roku je nejvíce-vykonával oblíbené písně ve Spojených státech. Foster byl uveden do Síně slávy skladatelů v roce 2010. Večer bude zahrnovat všechny-star hudební pocta Foster, stejně jako prezentaci Pop skladatel, Song, a Publisher roku krystalů. 

Jazz Nadace prezentuje své výroční "Velká noc v Harlemu" slavnostní koncert 19. května v New Yorku, ve prospěch jazzových hudebníků Havarijní fond. Dnes večer se bude vybírat peníze na pomoc starším jazz a blues hudebníci v krizi po celé zemi, umělci, kteří strávili své životy se vášnivě věnuje svou hudbu při vytváření vyžití pro poslech publika. V současné době na pořadu jednání, jsou výkony Macy Gray, Roberta Flack, Dr. John, Lou Reed, Christian McBride, Hot 8 dechovka kritizovaný, s více bude oznámeno. Post-koncert večeře, slavnostní klubu, a VIP after-party jam session s hudebníky jsou uváděny aktivity. V roce 2011 Gala Honoree je Michael Novogratz. 

Umělci kolektivní, Urban individualisty, a jejich přidružené umělec, otevřený New York show s hudbou tématikou, a hudba inspirovaná díla hold a poctu hudebník a skladatel Gerry Eastman a The Williamsburg Music Center založil v roce 1981. WMC existuje na podporu tvorby, výkonu a ocenění American Classic Music. Je to černý-vlastnil a operoval zisk non-jazz třídy instituce nabízejí a semináře v džezu výkon a historii. Tato výstava bude oficiálně otevřena 20. května s recepcí a bude doprovázen živou hudbou poskytované skupiny Gerry Eastman. To je Urban Individualisti události kurátor Helene Ruiz, co-kurátor Jakulo Cooper, ve spolupráci s WMC. 

"Hraní: dominantní silou ve zábava, co bude dál?" je téma se zaměřit na panel na 20. května, že bude přemýšlet o zábavný software průmyslu růst o zhruba 1300% od roku 2000, a jak herní nyní začíná tlačit hranice v dalších oblastech mimo zábavy, jako jsou sociální sítě, zdravotnictví , vzdělání, a dokonce i věda.Skupina zkušených herních profesionálů montáž v Boulderu bude řešit budoucí roli videoher v zábavním průmyslu. Panelisté budou diskutovat o své osobní historii v průmyslu, stejně jako rostoucí trendy a nové aplikace pro hraní her. 

V roce 2011 Billboard Music Awards se bude vzduch na ABC živě z Las Vegas 22. května, ve spolupráci s Las Vegas Convention a návštěvníků úřadu. Ceny budou odrážet Billboard chart žebříčku na základě klíčových ventilátor interakce s hudbou, včetně alba, jedno-a digitální prodej, cestování, streamování a sociálních interakcí na MySpace, Facebook a další populární online destinací pro hudbu. Ceny budou na základě účetního období 28.února 2010 až 01.3.2011. Špičkových umělců bude uznán v různých žánrů, včetně R & B, Rap, pop, country, rock, latina a alternativní. 

56. Výroční Drama Desk Awards se bude konat na slavnostním sit-down večeři v New Yorku, na 23. května. Drama Desk Awards, které byly založeny v roce 1955 a jsou uvedeny každoročně v několika kategoriích, jsou oceněním nejlepších projektů v komerční a ne-pro-ziskové odvětví New Yorku divadla. Je to jen divadelní cenu pro jejíž výrobu na Broadwayi, off-Broadway a pryč-pryč Broadway soutěžit v rámci stejné kategorie. Letošní ceny se ukážou přidává nové funkce, včetně živého orchestru, vystoupení ze jmenovaných muzikálů, a jedna hodina primetime speciální, které se bude vzduch o týden později na Ovace sítě. Slavnosti začne Black-tie VIP koktejl recepce, VIP vstupenek After Party s Premium otevřený bar a dezert stanic. Harvey Fierstein je hostitelem letošního ročníku soutěže. 

Amsterdam filmový festival obsahuje mix umění a projevu se snaží odrážet charakter hostitelského města. Ctít filmů z více než 90 zemích po celém světě, bude v roce 2011 Amsterdam filmovém festivalu ocenění a uznání celovečerní filmy, krátké filmy, dokumentární filmy, studentské filmy, animace, videoklipy a scénáře. Festival přijímá podání všech druhů a podporuje individualitu a experimentování. Festival, běžící 31. května do 1. června uznává, vynikající filmařské v kategoriích s organizací je Van Gogh Awards. 

Výše uvedené události jsou pouze vzorek toho, co je plně uvedena. Kompletní informace jsou na "médií, zábavního průmyslu a múzických umění Novinky a události" stránky na adrese http://www.actorschecklist.com/news.html, který má nyní jazykové překlady tlačítka převést obsah stránky do většiny používaných jazyků. Výhled do akce dat června bude vám pomůže připravit se na: Cine Převodovka Expo 2011 v Hollywoodu, produkoval konferenci v Orlando, Aruba Mezinárodní filmový FestivalSanta Cruz, Aruba, v Santa Cruz, Banff světové televize FestivalBanff, Alberta, v Albertě , AFI / Discovery Channel SILVERDOCS Dokumentární Festiva, v Silver Spring, poskytnout pouze malý vzorek připravovaných akcích v předstihu. Také upozornit diváky, místo předělat a redesign Checklist herce je na dosah ruky, se nové interaktivní funkce, nástroje a prostředky na pomoc členům, tak prosím, zůstaňte naladěni.

napsal/a: actorschecklist.com 04:48 Link komentáře (0)
Slaví své 10. výročí 6-9 04, 2011 Florida hudební festival & Conference vitríny živá hudba, film a výtvarné umění v rámci kulturního společenství v centru města Orlando, Projev rozhovoru pro letošní konference nabízí Melvin Benn festivalu republiky o vytvoření úspěšné live hudební událost nebo festival. V 9.dubna panel, Aaron Ford, Grooveshark, Alex Ewen, Média / Label, David McKenna, Lepené Records / Film, Jeffrey Hanson, mlčící většina Group, a David Beame, Beame & Mencher, LLP, diskutovat o "Obchodní hudby. Všechny přednášejících budou k dispozici pro všechny výkonné umělce a nahrávací společnosti registrované nebo aspirující studenty hudebního průmyslu k síti s, po konferenci a po celý víkend. 

Nyní v roce své 28., v roce 2011 francouzské čtvrti New Orleans Festival upozorňuje 'podpis hudba, jídlo, a kultury v rámci historické čtvrti. Francouzské čtvrti Festival byl nejprve produkován v roce 1984 jako způsob, jak přivést obyvatele zpět do čtvrti. Dnes, 18 etap po celou dobu festivalu oslaví místní hudební a reprezentovat každý žánr od tradičního a moderního jazzu s R & B, funk New Orleans, dechovky, folk, gospel, latina, Zydeco, klasické a mezinárodní. V jiných pouťové atrakce, New Orleans 'restaurace, vytvořit "Největší světová Jazz Brunch" v Jackson náměstí, Staré americká mincovna a Woldenberg nábřežní park v průběhu festivalu víkendu, Satchmo SummerFest hosts' červené fazole Alley 's nádobím Satchmo inspiroval a místní kuchyni. Jen místní restaurace jsou zváni k účasti na těchto festivalech. Francouzské čtvrti festival se koná od 7 do 10. dubna. 

Palm Beach žen Mezinárodní filmový festival, 7 až 10. 04., premiéry filmů jako nové dámské událost na Floridě, přitahovat ženy tvůrci a návštěvníky z celého světa. Festival zahrnuje upozornit americké premiéře "Hledání Kind", dokument o "průměrná dívka", jev, který byl krytý značně v celostátních médiích v poslední době. Film bude obrazovka v neděli 10. dubna od Muvico v Cityplace, následovat panelová na školní šikaně od předních expertů z oboru, včetně školy okresu Palm Beach County a skautky z jihovýchodní Floridy. 

Hollywood na FirstGlance Film Fest přijímá všechny žánry a obrazovek celovečerní, hraný dokumentární, krátké příběhy, šortky taky (pod 10 minut), mini-docs, student šortky, bermudy postgraduální student, hudební videa, animace a Webisode pilotů.Tvůrci krátkých i celovečerních filmů, které se účastní festivalu jsou nabízeny prostřednictvím distribuční divadelní festival je nový vztah s Las Vegas divadelní řetěz a distributor nabízí PPV a VOD po divadelní běh. Během festivalu běh 8 až 10. dubna, po Strany umožní filmaři na mix a prolíná a neformální Q & A s kolegy filmaři a diváky. 

Více než 85 lety, Thomas Meighan byl slavný Hollywood tichý filmová hvězda dvacátých let. V roce 1919, on udeřil slávě v jednom z jeho nejznámějších filmů, v té době, "Muž Miracle", ale bohužel kvůli filmu zhoršení stavu, se rozpadlo na malé fragmenty v průběhu času. Thomas Meighan snil o New Port Richey Hollywood na jihu. Thomas Meighan Projekt bude mít premiéru první filmový festival v New Port Richey oblasti dubna 9-17, tím, že představí film, video a animace šortky jako pocta k vizi Meighan je.Dnes, Meighan nejuznávanějších role je ve filmu, "Muž a žena", v režii jednoho z legendárních režisérů Hollywoodu, Cecile B. DeMille. Thomas Meighan projekt ve spolupráci s Richey Suncoast divadla představí na návrat "2011 Černé Maria filmový festival." 

The Delray Beach filmový festival se stal Downtown Boca filmový festival (DBFF) se sídlem v Boca Raton, ale přesto zůstává non-zisk 501 (c-3) organizace věnující se poskytuje místní komunitě a mezinárodní návštěvníky s pestrou prezentací filmů z celého na světě. Tento rok projekce festivalu jsou od dubna 9 - 17 a zahrnují program studentských šortky a sportovní Xtreme video. Kromě nabídky filmů, které by jinak nebyly v kinech v USA, DBFF poskytuje jedinečný kulturní zážitek s událostmi, jako je Casino Noc ve starém Hollywoodu, těží Planet naděje, sada pro zahajovací večer, naviják na Runway módní přehlídku na 11. dubna, jakož i vzdělávací programy a fóra pro objevování budoucnosti kinematografie. 

NAB 2011, roční digitální mediální průmysl akce se konala v Las Vegas, v letošním roce od dubna 9 - 14, je typicky účasti médií, zábavy a komunikace odborníků se zaměřil na novou generaci audio a video obsahu na různých platformách - televize, rádia apočítače telefony, velké obrazovce. V zasedání plánované na 12. dubna, Gordon H. Smith, prezident a generální ředitel, Národní asociace provozovatelů vysílání, představuje "stát Broadcast průmyslu adresa", a Leslie Moonves, prezident a generální ředitel společnosti CBS, posadí se Gordon Smith projednat výzvy a příležitosti vysílání a vysílání média dnes. NAB Vzdělávací nadace ve spolupráci s Broadcast vzdělávací asociace a Pinkslipmixers.com hostí své výroční jarní Kariéra den během NAB Show. Cena akademie-vyhrávat filmový režisér James Cameron se bude keynote NAB Show. 

Londýn Nezávislý filmový festival se bude konat letos od dubna 14-25. Je odhodlána nezávislý filmař tím, že zvláštní pozornost filmy první a druhý čas režiséry, produkoval film s rozpočtem pod 100.000 liber, a kvalitní filmy, které z jakéhokoli důvodu, je nepravděpodobné, že příjem distribuce prostřednictvím jiných kanálů. 

Coachella, předpokládaný každoroční hudební festival, duben 15 - 17, odehrávající se v Kalifornii Desert uvádí mnoho hudebních žánrů, včetně alternativní rock, indie a elektronickou hudbu. Tato událost má několik fází / stany set-up celé (kempu) důvody, z nichž každá hraje živá hudba nepřetržitě. Od dubna 16 - 18 v roce 2010 festivalu Coachella kreslil hlášeno více než 75.000 diváků každý den. Součástí festivalu je také zajímavé umění instalace a sochy.Většina skladeb jsou interaktivní, a poskytnout zábavu a pastvou pro oči pro účastníky chůzi po celém areálu Polo. 2011 představí novou vysokou bezpečnost manžety, které musí být vždy nosit a budou testovány na různých kontrolních stanovištích a při vstupu do kempu a festival důvodů. 

Tribeca Film Festival v New Yorku se stane 20.dubna až 1. května.Stejně jako v minulých letech, festival zahrnuje do svého formátu ESPN Sport filmového festivalu. Také v minulých letech, v roce 2011 rodina festivalu Street veletrhu se znovu, letos 30. dubna od 10 hodin do 6 hodin. "Unie," Cameron Crowe je nový dokumentární film, zaznamenávat hudební spolupráce mezi Elton John a Leon Russell, otevře se v roce 2011 Tribeca Film Festival.A v rozhovorech Tribeca série, "Po filmu" post-screening dialog s tvůrci, bude smíchána s volným akcí jako "průmysl", že hodnocení otázky, které dnešní filmaři, jako je budoucí filmové distribuce, strečink rozpočtu produkce , jak vizuální styl ovlivňuje žánru, výzvy dokumentární film, a další. Založena v roce 2003 Robert De Niro, Jane Rosenthal a Craig Hatkoff, Tribeca Podniky v současné době provozuje síť značkových zábavními podniky, včetně Tribeca Film Festival, Tribeca Film Festival International, Tribeca Cinemas a Tribeca Film, distribuce iniciativy. 

54. San Francisco mezinárodní filmový festival se otevře v divadle Castro 21.dubna na promítání "začátečníky", a pak se přesouvá na after party, aby si kulinářské speciality od místních restaurací, sofistikované koktejly, stejně jako tanec. Festivalu Midnight ocenění na 23. dubna byly vytvořeny na počest dynamický mladý americký herec a herečka vstupu do vrcholu své kariéry - ceremonie je vytvořený jako pozdní slavnostní večer ocenění a cocktail recepce představovat potravin a nápojů, DJ zábava, filmové klipy a poznámky speciální hosté. 28.dubna Film Society ceny noc je očekávaný black-tie galavečeru těží SFFS výchovu mládeže fondu. Večer ctí letošní režie, herectví a psaní scénářů zadávání příjemců s peer vzpomínek a kariéra upozorní, a je vybaven speciální hold George Gund III. Dále jen "vrchol" letošního festivalu je událost, která nabízí ostrý nový film režiséra vznikající, následuje elegantní místnost strany na Velvet místnosti Clift, představovat koktejly, předkrmy a poslední beaty. Na závěrečný večer, 5. května, mix a prolíná se film-milující dav na Factory.Taneční hudby inspirované závěrečný film Noc a hodovat na předkrmy a koktejly. 

Na deváté v Londýně Mezinárodní festival sci-fi a fantastický film, tam je pravidelný film programování šortky, hrané, dokumentární i světové premiéry, pak bude vybavený série rozhovorů, jako jsou speciální-efekty mistrovské, a diskuse o žánrové literatury , filmu a televize. Festival, běh 23. dubna - 2. května bude také rozšířit své 'Věda Fakt' stream s demonstrací, přednášky a diskuse - pod hlavičkou SCI-FI-Londýn: LAB. Pravidelné příslušenství na festivalu, všichni-nighters nabízí tři velmi odlišné programy, filmy, které běží od kolem půlnoci až do svítání: anime program, přičemž uvolňuje právo na velké obrazovce, spíše než DVD, přičemž Tajemné vědní divadlo 3000 program, tématické program buď sci-fi horor, nebo klasiku. Všichni účastníci jsou uvedeny Goody tašky, led-krém, hojnou zásobu kofeinu (Red Bull, káva a čaj), celou noc se snídaní za svítání. 

Na ASCAP je "já Vytvořit Music" Expo, bude panely na všechny tři dny a živých hudebních akcí každý večer. Kopat věci pryč, tam bude pre-EXPO sítě události ve středu večer, 27. dubna. Lindsey Buckingham bude nabídnuta Poznámka ASCAP Golden Award.Ihned po prezentaci, bude Buckingham pohovor Sara Bareilles se zaměřením na jeho kariéru jako skladatel, producent, multi-instrumentalista, člen Fleetwood Mac a sólový umělec. Marco Beltrami a Wes Craven, Scream 4, budou diskutovat o jejich spolupráci při ovlivňování moderní žánru hororu zkušenosti. A nové v tomto roce, panelistů ve filmu a televizním průmyslu vést "Film & TV Bodování Feedback" zasedání, na kterém před předložené složení účastníků 'a / nebo skóre jsou přehrávány a analyzovány konstruktivně. 

Výše uvedené události jsou pouze vzorek toho, co je plně uvedena. Kompletní informace jsou na "médií, zábavního průmyslu a múzických umění Novinky a události" stránky na adrese http://www.actorschecklist.com/news.html, který má nyní jazykové překlady tlačítka převést obsah stránky do většiny používaných jazyků. Výhled do dat událostí dubna bude vám pomůže připravit se na: Florida hudební festival a konference v Orlandu, Tribeca Film Festival v New Yorku, Národní asociace provozovatelů vysílání (NAB) 2011 v Las Vegas, Londýn festival nezávislého filmu, ve Londýn, San Francisco mezinárodní filmový festival v San Francisku, na seznamu pouze několik připravovaných akcích v předstihu. Past videa z měsíčního souhrnu video zprávy jsou archivovány na volném Home Video Vitrína na http://www.actorschecklist.com/video.

napsal/a: actorschecklist.com 22:35 Link komentáře (0)
V roce 1995, jako společnost CineVic nezávislých filmových tvůrců, přidal se k formě Origins divadlo Victoria Film Festival, jejich vize byla vytvořit každoroční nezávislý filmový festival ve Victorii s celosvětovou reputaci přesto být nedílnou součástí místní komunity, který by sloužil jako milníkem v kariéře mladých umělců a tvůrců se snažila obejmout. Jako letošní fesival odehrává, běh přes 13. února festivalu SIPS 'n' Kino zasedání sledovat filmové projekce v Legacy Galerie výtvarného umění, představovat večer degustace vín, předkrmy a zapojení diskuse o filmu právě vysílán. 

Kalifornie Copyright konference panel 8. února s názvem "Hudba En Español", znamená diskuse o současném stavu a budoucí příležitosti v Latinské hudební trh. Panelisté patří: BMI skladatel a producent Kike Santander, předseda, šestý dům, Richard Bull, viceprezident pro marketing a A & R na Sony Latin Music, Nir Seroussi, generální ředitel společnosti Nacional Records a Cookman International, Tomáš Cookman, kreativní ředitel, Peermusic. Večer moderuje Marissa Lopez BMI a Eric Palmquist, Senior Manager Disney Music Publishing. Na programu je také koktejly a večeře. 

V Berlíně, Mezinárodní filmový festival Summit nabízí programy, které se inspirují inovace, vzdělávání a poskytují důležité pochopit, jak filmových festivalů hrát klíčovou roli v nezávislém filmu představí a podpoří růst v oblasti umění a filmu. Posláním Mezinárodního filmového festivalu summitu, pokud splňuje 8-9 2. je podporovat a posilovat globální filmový festival průmyslu prostřednictvím vzdělávání, vytváření sítí, šíření informací, jakož i pěstování vysoké standardy pro průmysl. 

Pro volný čas Připojte se vyrábí volný čas her asociace a je místem se dozvědět více o průmyslu, který baví 300 milionů lidí každý měsíc. Na volný čas Připojte Evropy 2011, letos v Hamburku, 8-10 2, mohou účastníci dozvědět vše o hrách pro iPhone, sociální, Android, Flash, Prohlížeč MMO, a Hry. Je tu příliš zábavné věci.Sítě stran na volný čas Připojte tento rok bude zahrnovat: Pre-Funk a odznak Pickup, předložený GameCity Hamburku; WildTangent v klubu Halo; After Party @ Hoch 3, předložený Amazon Web Services, Mobilní Mingle, předložený Exent, sociální Mingle,předložený Zong Platby Mobile, abychom jmenovali některé kritizované činnosti. 

Asi 400 filmů jsou uvedeny každý rok v Berlíně jako součást veřejného programu Berlinale je, z nichž většina jsou světové a evropské premiéry. Filmy všech žánrů, délka a formát jsou předloženy. V letošním roce je na Berlinale uveden v únoru 10 až 18, a je rozdělen do různých sekcí: velký mezinárodní filmy v soutěži, nezávislé a art-dům produkce v Panorama, filmy pro mladé publikum v "generace" sekce, německy filmová produkce v Perspektive Deutsches Kino, důkladný pohled na filmy ze "vzdálených" zemí a experimentální formy ve fóru, stejně jako vyšetřování různých subjektů v kině šortky Berlinale. Na evropském filmovém trhu (EFM), film veletrhu integrované do Berlinale, se vyvinul do sítě formálních a neformálních spojení, zatímco se sídlem v Martin-Gropius-Bau, v bezprostřední blízkosti festivalového centra v Potsdamer Platz. Stejně jako v minulých letech, Berlinale Talent Campus běží paralelně s Berlinale a pracuje jako intenzivní týden-dlouho akademie, kde kreativních profesionálů z každé oblasti filmového průmyslu jsou k dispozici jako učitelé reproduktory a partnery pro diskusi. 

53. Annual Grammy Awards se bude konat v Los Angeles 13. února a bude vysílat ve vysokém rozlišení a prostorovém zvuku 5.1 na CBS televizním řetězu od 8-11:30 hod. (ET / PT). Grammy jsou peer-předložené ocenění na počest výtvarný počin, technické znalosti a celkově vynikající výsledky v nahrávacím průmyslu, bez ohledu na album prodeje nebo místo v žebříčku. Během týdne Grammy, existuje mnoho dalších souvisejících činností vedoucí k ocenění a jsou pod záštitou The Recording Academy. V jednom takovém benefiční akce, 21. výroční MusiCARES "Osobnost roku" ceremonie vyznamenání osm-měřit Grammy vítěz, GRAMMY Legenda cenu a Recording Academy za celoživotní přínos příjemce Barbra Streisand. Organizace MusiCares zajišťuje, že hudba lidé mají místo na otočení v době finanční, zdravotní a osobní potřeby. Ceremonie bude co-hoštěný současní lídři kandidátek GRAMMY Bobby McFerrin a Esperanza Spalding. 

Na letošní seminář nové hudby, únor 14 - 16 v Universal City, budou delegáti zúčastní programu včetně keynote, pět hnutí, NMS 18 minut intensives a mentoring setkání s pronikavý osnov, nově hudební byznys z pohledu umělců '. Delegáti všech dostávají nové hudby Obchodní průvodce plněné důležité dělat a nedělat odborníky, tipy, informace, formuláře a základní webových stránek a blogů. NMS výstava oblasti budou poskytovat dodatečné zdroje kromě probíhajícího síťového propojení příležitosti. Premiéře party v Music Box, "PO GRAMMY Jammy," je koktejl recepce následuje vystoupení umělce, který je pak následovaný NMS Lounge Aftershow sítě strany. 

Na letošním GSMA Mobile World Congress 2011 v Barceloně, kromě obvyklé konvence pořadu, který doprovází globální akce tohoto rozsahu s 1.300 vystavujících firem, jsou účastníci zpracována tak, aby ocenění program, který upozorní na inovativní mobilní řešení a iniciativ z celého světa, a větší App Planet - nové centrum Apps vesmíru. Strana kongresu a ocenění Oslava se bude opět konat v Národním paláci v Montjuïc a letos vystoupí Grammy a Brit cena-vyhrávat zpěváka / skladatele Duffy a uznávaný indie rocková kapela Metrika, v hudebním programu, hostil britské televizní a rozhlasové moderátor Jonathan Ross. Myriad bude hostit Po Ocenění strany bezprostředně po kongresu strany a ocenění Slavnost, vše probíhá od února 14-17. 

Brit Awards jsou Britové hudebního průmyslu roční populární hudby ocenění, obecně se konalo v Londýně, letos 15. února.Ceny začaly v roce 1977 a jako každoroční akce v roce 1982 pod záštitou britského nahrávacího průmyslu obchodní sdružení.Arcade Fire, Mumford & Sons a Rihanna je plánován na představení pro tuto nadcházející obřad. Živého vysílání bude probíhat po ITV1 od 8 hodin. BRIT Trust, podporuje mladé lidi v hudbě a vzdělání. Ocenění bude moderovat opět letos Goldierocks.

Lidová aliance Music Conference v Memphisu je každoroční událost, která spojuje odborníky hudebního průmyslu z celého světa sdílet své myšlenky, sítě a oslavit tradiční hudbu a tanec. Od února 16-20, existuje více než 50 seminářů, panelových diskusí, a peer skupinová setkání, které se zabývají kritické otázky týkající se prezentace, podpora a zachování lidové a tradiční hudby a tance.Kromě toho existují speciální události, takový jako lidová hudba a Business Awards, ceny za celoživotní přínos, sítí recepcí, oficiální výkon Alley a soukromých předvést představení, rys ukazuje, výstavní sál, blok rezervace zasedání, Memphis výlety, koncerty a dosah komunity. 

Po sérii konferencí v Los Angeles a New York City, Indie Film financování a výroby konference přichází do Miami z Februay 17-18. Tam bude hostem reproduktory a výstavy oblast, kde filmový průmysl produktů a služeb firmy představí své nejnovější produkty a služby na indie tvůrci. Konference bude k dispozici VIP "All Access" pass, který zahrnuje jeden-na-jedno hřiště zasedání s investory, workshopy a VIP After Party. Lori W. Wyman, ČSA, který v současné době obsazení Glades a Burn Notice, se bude diskutovat o "Práce s Odlévání ředitel na rozpočet funkcí." After party zavře všechny relace. 

Mezinárodní festival krátkých filmů z Indie (ISFFI) plánuje předvést krátké filmy otevření v Chennai, únor 25 - 26, které oslavují různých kultur, tradic estetické, sociální a politická témata, a jiné práce, které se zabývají tématy román, špičkové technologie a neobvyklé vizualizace , tradiční i ty, které se liší ve formě, techniky nebo obsah z běžných formátů. Organizátor festivalu DBICA je průkopníkem krátkých filmových festivalů v Tamilnadu od roku 1998, a v současné době organizuje řadu festivalů. Festivaly poskytnout platformu pro krátký film a mladé tvůrce mediální podnikatele k prezentaci jejich práce, stimulující interakce, vytváření sítí a propagaci mezi ty v mediálním průmyslu a vytváření povědomí veřejnosti. 

Blížící se 27.února Beverly Hills vinobraní budou mít prospěch Fran Drescher je rakovina Schmancer hnutí, 501 (c) 3 organizace.Mezi představenými činností je ceremonie ctít Vin Scully, hlas Los Angeles Dodgers baseball. Starosta Los Angeles budou v návštěvnosti představit pana Scullyové se ocenění za celoživotní přínos a město osvědčení počest pana Scullyové místní úspěchy, obětavost a příspěvky do města Los Angeles, to je soukromá vína, piva a lihovin ochutnávka události a nejsou tam žádné restaurace účastní. Organizátorem akce Talents Connection (talentsconnection@yahoo.com) hledá dobrovolníky na pomoc zavázala k události a podílet se na zábavu a navazování kontaktů současně. Kromě toho tam bude venkovní doutník salonek a hudby a zábavy hrál Raquel Ramos s Jeff Bauer na klávesnici. 

83. Academy Awards ® ceremonie k uctění nejlepších filmů roku 2010 bude vysílán v USA na ABC televizním řetězu, 8 pm EST / sedmnáct hodin PT, od Kodak Theater v Los Angeles. Akademie filmových umění a věd (AMPAS) nemá sankce akce pro charitativní organizace z celého hostit oficiální prohlížení stran v 83. ceny akademie ® obřadu. Události bude funkce živého vysílání prezentace cen a party laskavosti místního hostitele. Tam jsou také zdarma Oscar týden (nutné vstupenky) veřejné dění v celé oblasti Los Angeles, které vedly k oficiální ceremonie datum. V letošním roce, herci James Franco a Anne Hathaway co-hostitel obřadu, pochodovat na prvním místě pro každého. 

Výše uvedené události jsou pouze vzorek toho, co je plně uvedena. Kompletní informace jsou na "médií, zábavního průmyslu a múzických umění Novinky a události" stránky na adrese http://www.actorschecklist.com/news.html, který má nyní jazykové překlady tlačítka převést obsah stránky do většiny používaných jazyků. Výhled do dat událostí března vám pomůže připravit se předem na: filmaře Awards v Arlingtonu, PR Novinky PR Měření konference, v District of Columbia, Createasphere / ZKOUMEJTE Zábava technologie expozice, dříve známý jako HD EXPO v Universal City, Filmpalooza 2011, 48 hodin filmaři případě složen do Miami International Film Festival, SXSW Film konference a festivalu v Austinu, Inovátor indické Slap Bass Guitar, Cochin-Kerala, Indie, Jayen Varma, který bude v Toulouse regionu, od konce února do března, spojení s oblastním standout bubeník, Jean Davoisne, majitel dvou drumschools a Art Center v jižní Francii, na mistrovských a představení. Past videa z měsíčního souhrnu video zprávy jsou archivovány na volném Home Video Vitrína na http://www.actorschecklist.com/video.

napsal/a: actorschecklist.com 08:11 Link komentáře (0)
Až do 17. ledna, bude letošní Palm Springs Mezinárodní filmový festival nabízí nový program zvýraznění africké kinematografie, stejně jako filmy vybrané soutěžit o Cenu FIPRESCI, nové hlasy / New Vision Award, a John Schlesinger Awards. Festival se bude obrazovka 40 z 65 oficiálních vyjádření Akademie filmových umění a věd za nejlepší cizojazyčný film a bude hostovat vlastní Black Tie Gala Ocenění v Palm Springs Convention Center.

Generální ředitel společnosti Microsoft Steve Ballmer bude dodávat pre-show proslov u 2011 International Consumer Electronics Show, 6 až 9. ledna v Las Vegas. Digitální Hollywood sezení na letošním CES řešit otázky obsahu kdykoliv, kdekoliv, na obrazovkách všech velikostí, a jak se nové platformy jsou osvěžující přístupy pro dosažení cílových skupin. Dne 6. ledna zúčastní Media peníze tvůrce recepce, co-podporovaný Scripps Networks, domov HGTV, DIY Network, Food Network, Vaření Channel, Travel Channel a Velké americké země. International CES je produkován Consumer Electronics Association (CEA), obchodní sdružení k podpoře růstu v odvětví spotřební elektroniky, a je složena z více než 2.000 firemních členů.

V roce 2003 Akademie filmových umění a věd zvolen uznat Flickererfest jako kvalifikační festival za nejlepší krátký film a Nejlepší animace kategorie Akademie ® Awards. To je také BAFTA uznávané filmový festival. Letos v obvyklém stylu festival probíhá většinou venku v okrese Bondi Beach, leden 7-16. Flickerfest národní turné, které začalo v roce 1995 je také důležitou roli na festival. Prohlídka trvá hlavní konkurenční programy a některé zvláštní zasedání na mnoha regionálních a metropolitních oblastí, které málokdy mají příležitost prohlédnout například sbírka nejlepších světových krátkých filmů. Každý rok ředitel festivalu návštěv festivalech po celém světě hledají nové filmy, z nichž většina nebyla vidět v Austrálii. Tam je premiérou promítání a party, a závěrečný večer slavnostní předávání cen a párty.

V roce 2011 NEA Jazz Masters Slavnostní předávání cen a koncert 11. ledna v New Yorku, bude ctít Hubert zákonů, Flétnista, David Liebman, saxofonista, flétnista, skladatel, Johnny Mandel, skladatel, aranžér, trumpetista, pozounista, Orrin Keepnews, jazz výrobce, a pět členů rodiny Marsalis. Po obřadu bude v Lincoln Center Jazz Orchestra s Wynton Marsalis a zvláštní hosté hrát.

Předpokládané roční NAMM hudební produkty veletrhu spojující všechny aspekty odvětví hudby produkty k odhalení nových hudebních nástrojů, výrobků a nápadů na pomoc hudbu výrobků pro maloobchodníky, výrobce a hudebníci se více úspěšná, je stanoven na leden 13 - 16 v Anaheimu. NAMM Zobrazit objekty NAMM U zasedání, H.O.T. Zóna zasedání a NAMM nadace "učení Lounge" akce během každého dne. V letošním roce v dílnách, NAMM nadace "učení Lounge", nabízí celou řadu seminářů a zasedání objevování hudby, výuka formáty a technologie předložených partnery NAMM.

BMI budou ctít gospelové hudby pověřil umělce, a pastor Shirley Caesar při svém 12. ročníku Trailblazers of Gospel Music Awards oběd. Událost v Nashvillu se bude konat jeden den před 26. výročním Stellar Awards, pořádané deset-čas hvězdný Award a tři-měřit Grammy cena-vyhrávat Donnie McClurkin, a nahrával před živým publikem na 15. ledna, a je naplánovaný na vysílání na Gospel Music Channel (GMC). Jen pro zvané akci uvítají gospelové hudby premiér skladatelů, umělců, vedoucích pracovníků a evangelium hudebních legend.

V galerii výstavu "Musik Abstract", přední umělce patří: Ernest Hodnett, Ana Marie Paredes, Ro Rozario, Clifton "Gus" Dickens, Khalid Thompson, Lloyd Chaser a Helene Ruiz (Urban Individualisti). Neskutečný, abstraktní expresionismus a volné improvizace, jsou některé prvky, které budou sděleny prostřednictvím multi-mediální díla. Tato výstava bude pořádání hudebních forem barev, čar, tvarů a tvůrčí nezávislosti slaví barvu a tvar, který bude pro rytmický smysl příběhu a pocit a pojetí hudby přes výtvarné umění. Kurátorka Helena Ruiz z městské Individualisti ve spolupráci s Windmere galerie, Mechanicsville, výstava otevře s recepcí 15.ledna a potrvá až do 12. února.

Bock Fest rysy německého Bocks a mnoho dalších zimních piv z celého světa, předvedla v konkurenčním případě zimní pivo v Los Angeles. 15.ledna událost se může pochlubit zimní pivní šampionát se soudci z celého světa, aby korunu vítěze. Porota zahrnuje Food Network je Guy Zadní výklopné dveře, Jay DiEugenio, FOX televizní reality show, Joe milionáře Melissa "Mojo" Hunter, pivo odborníků, sládkové, pivovar vlastníky a běžné milovníky piva. Organizátor akce Talents připojení se snaží jednotlivci jako dobrovolníci a zároveň se účastní i zábavu a aktivity. Zúčastněné strany by měly co nejdříve telefonicky, nebo poslat e-mail na: talentsconnection@yahoo.com s "Bockfest" v předmětu zprávy. Výnosy jsou darovány místní charity.

Známý po celém světě pro své zářivé Zlatý glóbus ceremonie konala každoročně v lednu a jeho multi-milión dolaru dary na charitu, Hollywood asociace zahraničního tisku na Zlatý glóbus umožnil non-ziskové organizace darovat více než 10.500.000 dolar v posledních patnácti letech k zábavě -příbuzné charity. Toto období šedesátýosmého Výroční ceny Zlatý glóbus na 16. ledna bude uznávat úspěchy v 25 kategoriích, 14 ve filmech a 11 v televizi. Dick Clark Productions přinesl Zlatý glóbus obřad od roku 1983. Ocenění bude mít živé televizní vysílání vysílání na NBC v 8 hodin (EST).

Tromso Mezinárodní filmový festival je populární filmový festival pro místní diváky a zároveň je důležitým místem setkání norského a mezinárodního filmového průmyslu. Venkovní Kino Tromsø Mezinárodní filmový festival se odehrává v temnotě polární noci, které dávají je TIFF jedinečnou možnost promítat filmy venkovní. Letní kino se nachází na hlavním náměstí v centru Tromsø. Tento program, od ledna 18 až 23, zahrnuje výběr krátkých a dokumentárních filmů z ze severu, spolu s projekcí a dalších akcí. Ticho a šum je série němého filmu koncerty během tří nocí festival v lednu. Vybrané filmy jsou rané německé klasiky hororu doprovodu živé hudby od kapel prominentní na norské undergroundové hudební scény.

Sundance Film Festival otevře letos v Park City běh trvalé lednu 20-30. Kromě objevování filmové nejnovější talent prostřednictvím programu festivalu dokumentárních, dramatických, a krátké filmy, diváci zkušenosti živá hudební vystoupení, panelové diskuse s předními filmaři a průmysl postavy, řezání-hrana média zařízení, strany slavit komunity Festival a další. Otevření Sundance, umělec u stolu, je intimní večer na oslavu nezávislých umělců a jejich práce, a bude obsahovat koktejl recepce s filmaři před promítání, večeře a rozhovory s umělci Sundance Institutu po promítání, a živou zábavou.

Ročník mezinárodní hudební akce, MIDEM, a MidemNet, spojit hudební průmysl vlivných a rozhodovací pravomocí z celého světa, aby v Cannes od ledna 22-26. MidemNet poskytuje zasvěcenou analýzu do mobilních a digitálních hudebních trzích. Společně tvoří místo pro licenci a objevovat hudbu, najít řešení, aby se zabývá, držet krok s trendy v průmyslu a setkat s lidmi, které by mohly transformovat podnikání. MidemTalent Globální Umělec rozvoj, předložená MIDEM a Sonicbids, rysy umělců z celého světa vybrán k účasti v Midem Talent 2011, kresba v agentů, etikety, distributorů, promotérů, manažeři a další odborníci z oblasti hudební všichni hledání nových talentů, nové hudby a nových obchodů.

Roční NATPE Konference a výstava je americký program na trhu slouží ve světě televizní společenství pro ty, které nakupují, prodávají, rozvoj, finance, inzerovat, trhu nebo licence obsah, provedení technologie, využití práv, nebo využít médií. Konference agend, které běží ledna 24-26, zaměřit se na povahu globálního trhu a soustředit se na formáty, co-produkce, nových obchodních modelů, trans-mediální trendy, a jak se svět reklamy, je reagovat na nové příležitosti pro zapojení obsah obou nás iv zahraničí. Ve svém novém prostředí Miami, konferenční den začíná s "Káva s ..." sezení u bazénu a večer uzavře připojení na Bleau Bar.

Výše uvedené události jsou pouze vzorek toho, co je plně uvedena. Kompletní informace jsou na "médií, zábavního průmyslu a múzických umění Novinky a události" stránky na adrese http://www.actorschecklist.com/news.html, který má nyní jazykové překlady tlačítka převést obsah stránky do jakéhokoli zvoleného jazyka. Výhled do data události únorové vám pomůže připravit se na Spokane Mezinárodního filmového festivalu na 3. února, Mezinárodního filmového festivalu Berlinale na 10. února; Redakce Retreat 2011 na 16. února, abychom jmenovali alespoň některé. Nejnovější zprávy Video shrnutí prezentace nyní běží talenty: AMSTELLARDAM na ukázku pro Lonely zvuku, Gilli Měsíce alba vydání, ticho, pre-funkce trailer k temné docudrama, dusičnanů, GuerrillaMonster filmy 'Grindhouse film, cigaretový Girl. Past videa z měsíčního souhrnu video zprávy jsou archivovány na volném Home Video Vitrína na http://www.actorschecklist.com/video. Šťastný nový rok pro všechny naše čtenáře od Checklist herce!

napsal/a: actorschecklist.com 20:26 Link komentáře (0)


Starší články >