18.Listopad 2007

pikantnosti z mého osobního života 8-)

 Milý deníčku, jelikož jsem tě poslední dobou zanedbávala rozhodla jsem se nyní svěřit se Ti s událostmi posledních měsíců a dnů.

Já vím, že tohle je asi to nejsušší sdělení co jste čekali, já vím že 90% z vás se těší na story typu drogy sex a alkohol ale to nečekejte, napsala jsem to jako nadpis abyste si tenhle článek všichni přečetli :-D hold novinářský fígle jsou novánřský fígle

Takže - dokončili jsme rekonstrukci baráku. Dnes poprvé po třech měsících spím na posteli jež není pokryta vrstvou prachu a nemusím se bát že mi na halvu spadne suť nebo že mi do pokohje vleze "veselý dělník" s dotazem typu "nemáš voheň? a veselou hláškou "páč potřebuju rozpálit". Víte, když víte, že budete mít velkou postel a vlastní počítač přetrpíte mnohé, ale když se vám ráno v 6 hodin nahrne do baráku 12 ukrajinců zběsile začnou běhat po baráku s vrtačkami a s dotazem " slečno neruší vás to vrtání?" (ne, Josife, v 6 ráno, metr od postele opravdu ne) člověka to nutí k přehodnocení, jestli by radši nespal ve sklepě než hostit v baráku bandu induividuí.

Když jsem jednoho dne našla ve svém pokoji řádit maniaka s frézou který za sebou nechal torzo podobající se mému původnímu pokoji a na posteli vzkaz v podobě cihel a malty myslela jsem, že budu brečet. Ale ještěže stále existují lidé, co dokáží pomoct a utěšit. Jako například pan stavbyvedoucí "nebojte slečno, jen co to tady vyfrézujem a položíme ten sádrokarton, můžete se znova nastěhovat, já tomu dávam.. tak tři měsíce, co řikáš Volodó? tak jsem se s "klidným svědomím" přestěhovala do koupelny.

Naštěstí jsem dítě odkojené v tvrdých podmínkách zálesáckých táborů a spaní pod širákem, takže matrace metr dvacet a u ucha kapající kohoutek mě nerozhodí.

 

S Voloďou ostatně byla docela sranda. Jako jednoho dne, kdy jsem měla být za hodinu v práci a  na hlavě jsem měla vrabčí hnízdo obalené maltou a prachem jsem se šla umýt. To, že neteče voda jsem zjistila až ve vaně tudíž jsme byla nucena obléknout se a dojít za naším expertem  s trapným dotazem:

"Prosím vás.. mam takovej problém, neteče voda, stalo se něco?"

"Nestalo"

"aha.. a proč neteče?"

"Vyplul jsem jí"

"aha, a byl byste tak hodný a zapnul jí?"

"(po hodině uvažování) jo."

---------------------------------------(následuje asi půlhodinová odmlka co jsem se znovu svlékla a ve vaně zjistila, že teče jenom studená) následuje proces osušení obléknutí a následný výlet za tim debilem (s prominutim)

"prosím vás.. teče jenom studená"

"já vim"¨

"aha.. a proč teče jenom studená?"

"zapnul jsem jenom studenou"

...............................(následuje douhé ticho provázené snahou o sebevovládání)

"aha.. víte, já jdu za chvilku do práce (z hlavy mi spadl kamínek), byl byste tak hodný a zapnul i teplou vodu?"

"jo"

----------po pěti minutách ve sprše s teplu vodou překopává Volodá omylem vodovodní potrubí.

 Nakonec jsem ale ráda, že jsme to podstoupili´. Sice jsem přišla pozdě do práce a skoro každé ráno pozdě do školy, moje vlasy potřebují nyní dvopjnásobek kondicionéru a moje duše pořádnou psychoterapii, ale můžu v klidu odeslat tento článek a nebude to trvat půlhodiny. Jsem ráda že mám kam dát svých dvěstě knížek a naušnic. Jenom,.. nemám tu vysněnou velkou postel. V pohodě Josife, já pochopim že i mistr tesař se někdy utne, pochopím, že sis spletl decimetry s centimetry ale seknout se o metr a půl je docela pruda nemyslíš? takže mám místo postele nudli o šířce asi 70 cm a mám jí v pokoji nakřivo, jelikož by se tam jinak nevešla. Nebot´ "no co, sme nepočítali s tim, že chcete mít v pokoji psací stůl". Ale tak.. mohu být spokojená, rozloučila bych se tedy slovy pana stavbyvedoucího po němž se mi bude opravdu stýskat "No tak co slečno, vždyt pořádně zaskotačit  si můžete i na malý posteli vid´te"... ano a já myslím, zabít někoho se dá i malým šroubovákem  pááááá :-* :-*

 

 

 
Autor: It_Is_Me. v 21:37, | Komentářů (0)
17.Červen 2007

Ošklivka Betty je nejvíc cool

 Milý deníčku, píšu Ti po dlouhé době další zdrcující zprávu. Netýká se školy, netýká se ani kluků, ale týká se jen a výhradně mě. Tak tedy řeknu ti to.. mám rovnátka.............. (pár vteřin na vzpamatování se z počátečního šoku) a vypadam (překvapivě) jak debil................... pár vteřin na to, abyste se dostatečně dosmáli). Ano, jsou sice průhledný a mám je jen na pár měsíců, ale přesto je to velice ponižující a to nejen proto, že mi za týden bude 17, tudíž věk, kdy se má začít konečně správně teenagerovsky žít. Sice si můžu dovolit žádat na Kamenčáku dětské vstupné, nicměně ve Floridě už mi asi nenajelejou. Krom toho, že až mi je sundaj budu nejhezčí na světě, má to i spoustu nevýhod: tak zaprvé, neusmívam se: Ano, věc, která se v mém případě zdála zcela nemožná, se stala skutečností. Ano, neumsívám se, jelikož kdybych se usmála, začali by se smát i ti druzí, což je sice super, nicméně  na to jeste nejsem dostatečně psychicky připravená. Kromě toho, že tedy nebudu mít žádně kamarády, jelikož se ze mě stal nudný suchar tak.. nemůžu jíst. Tyhle dve slova píšu poněkud s třesoucíma se rukama, nebot jsme si vzpomela na ten řízek, co leží v lednici a je mi do breku. Vzpomínám na všechna jídla, která jsem odmítla, nechala ležet, nebo si nekoupila. Blaženě se usmívám při pomyslšní na pistáciové oříšky, které jsem před nekolika týdny nemohla ani vidět a téměř nenávistně probodávám různé "jogurtové drinky", které jsou ted jedinou možností, jak nakrmit moje kručící bříško. A má to ještě jeden, neopomenutelný zádrhel a to: šišlám. A to hodně. "ono to za pár dní bude dobrýi" byla slova doktorky, kterou nenávidím. Ne, neni to dobrý. Neumim říct pořádně polovinu slov a to při obsluhování v Pepe Lopez fakt neni dobrý. Mám dojem, že si polovina lidí v Pepe myslí, jak jsou tam hodní, že zaměstnávají retarda. Takže lidi jsou spokojený, šéf je spokojenej, ale já ne. Ale považte, když k vám někdo přijde se slovy "Šo si dáťe k pití" nejedno srdce by se ustrnulo.

 Za ty čtyři dny jsem poznala spoustu věcí. tak třeba kdo je opravdový kamarád (Soňo a Terezo :-/) (a dospěla jsem ke zdrcujícímu závěru, že nikdo), jelikož jsem se zatím nesetkala s člověkem, který by se mému šišlání nesmál (Petře je fajn, že děláš, že sis toho nevšiml, ale ty tvoje cukající se koutky mluví za vše). Za druhé jsem zhubla asi o 4 kila, což je ted v létě velice chvályhodné, nicméně za krutou dan což jest nenávistné pobíhání kolem lednice. A i když jsem teď pro cizí lidi pěkný suchar a pro kamarády terčem posměchu, stejnak vás miluju. No a pořád myslim na ten řízek.. víte, je tam v lednici vedle jogurtů uplně sám.. a je urcitě smutnej, že ho nikdo nejí.. zkusim si ho rozmixovat, držte mi palce.. no a mějte se krásně! pá :o)

 
Autor: It_Is_Me. v 12:36, | Komentářů (12)
02.Červen 2007

Šmoulanad versus Bárbí gang

  Ráda bych vás seznámila s mými kamarádkami. Nejsou z této planety a proto je jejich IQ velice zanedbatelné. Ale všechny jsou velice krásné a veselé a to je přece důležitější. Jsou to prototypy bárbínek a sami si nechávají říkat "Bárbí gang" . Svým charakterem si mě dokázaly získat natolik, že jsem je zařadila i do svého klubu jménem Šmoulaland. Šmoulaland společně s Bárbí gangem zažívá nesčetná dobrodružství. Chodíme na výlety (exkurse po nákupních centrech), navštěvujeme spoustu kulturních akcí (jako například vyhlášení soutěže Jirkovská paleta, kde kupodivu vyhrála  Tereska (mezi dětmi v rozmezí cca 5-10 let) dále chodíme do přírody (park, nebo jakékoli kryté místo kde není vidět cigaretový kouř) a také se chodíme bavit (zvracecí sál). Slavíme spolu narozeniny i svátky na které si někteří pamatují pouze do doby než znečistily půlku chodníku (v zájmu dobrých vztahů neřeknu, že se jedná o Terezku). Miluji je i když z 50% je jejich konverzace o ničem a z dalších 50% o chlapech (takže opět o ničem) a miluji je přesto, že se se mnou chtějí na plese líbat a druhý den dělají, že si to nepamatují (Terezo). A s nimi já trávím čas. Já, která jsem si ještě před rokem myslela, že ,,P" na obalu videokazety znamená "průměrný film" a která jsem nevěděla jaký je rozdíl mězi šlukováním a tím druhým (sakra, uvědomuji si, že to nevím dodnes). Holky mě prostě a jednoduše kazí, je ze mě rebelka a drsňačka. A budu ještě větší, o to se

   Jujanka (nejlepší novinářka, spolu budem balit na fakultě ty největší frajery)

                                                                                                                      

 Jeli (kterou miluju od tý doby co jsem viděla její puntíkatý kecky)  

blondýna Bary (která balí kluky stylem "řekni mu že ho chci")

a nakonec Tereska prasátko (která má zapalovač se štětkou)   určitě postarají.

Takže jestli mě někdy uvidíte s pivem v jedné a s cigaretou v druhé ruce bude to jejich vina.  Je prostě strašně moc důvodů, proč bych je MOHLA milovat.. ale je pouze jeden důvod, proč je doopravdy MILUJU.( ale ten vám neřeknu ) .

(a nakonec jeden lásku vyznávající verš do Jujaniný sbírky)

:Miluju Jujanu, hlavně když je v županu,

Miluju Jeli, i když nejí zelí,

miluju Bary (Petru) i v tom modrym svetru

a Terezu nemiluju.

(inteligence klesá úměrně s okolím, ve kterém trávíte volný čas) mějtě se skvěle, pá

 

 
Autor: It_Is_Me. v 12:58, | Komentářů (3)
31.Květen 2007

I will be very optimistic :o)

 Když jsem byla malá vždycky jsem si říkala, že se nikdy nikdy nezamiluju. Moje předsevzetí ovšem vzalo zasvé když jsem v první třídě usedla do školní lavice s Pavlíkem. Málem jsem umřela z jeho zelených očí ze kterých byla v extázi určitě i paní učitelka a se světlými vlásky vypadal jako andílek. Sice neuměl číst a 5 plus 5 pro něj znamenal konec světa ale mě stačilo se na něj jenom dívat. Když mi dal první pusu kamsi na oko (jelikož Evička samým rozrušením ucukla) a vyznal mi lásku slovy "vezmeš si mě za ženu?" jsem věděla že naše láska nikdy neskončí. Skončila. Skončila v momentě, kdy mi vypadly dva přední zuby a milý Pavlík se ode mě distancoval se slovy že "ošklivou šprtku ne" (ten kariérista .. už v tý době neuměl skousnout po svém boku inteligentnější ženu :-/) a odsedl si k Janičce (byla blbá jak Vánoce ale zuby měla všechny). Krutá rána kterou mi zasadil se ale definitivně smazala před několika měsíci. Stál na zastávce (ehem, vůbec si mě nevšiml) s botama od Nugget a trikem replay  vypadal jak bůh a jeho Bárbí  (jejíž kabelka má větší cenu než já) vypadala jak Claudia Shiffer. Hezkej pohled, ale chlad z nich sálal na sto metrů. Z Pavlíka je prostě a definitivně ten největší suchar co znám. A v tom omanžiku jsem si vzpomněla na Tomáška. Seděl o lavici přede mnou, nosil pletený svetry zastrčený do kalhot a křiltovku s nápisem "Adibas" ale uměl se krásně smát a nebyl by strom, na kterej by nevylez. Vždycky když jsme si hráli na schovávanou jako jedinou z 20 holek mě nidky nenašel (i když byl vždycky první, kdo věděl, kde jsem) a  když mi vypadly zuby přinesl mi svoje vlastní, za které mu už dávno vyrostly nové. Měl mě rád. Ještě pár týdnů jsem ho zavalovala nářky na Pavlíka až se jednoho dne odstěhoval a nidky víc jsem ho neviděla. Tohle je vážně bláznivěj svět. Ale garantuju vám že od těď budu mít oči pořádně otevřený a až nějakýho toho Tomáška zase potkám, rovnou si ho vezmu a nenechám si ho utéct mezi prsty (a kdyby došlo na líbačku, neuhnu ani náhodou :o)  

 
Autor: It_Is_Me. v 15:22, | Komentářů (3)
16.Březen 2007

drsňácká inovace muziálu Hair

Jana byla včera u kadeřnice, Tereza dnes a Sona jde v pondělí.. a já? mě tam už nikdy nikdo nedostane!!! Já vím že jsem minule slíbila, že napíšu něco o mě a o sportu.. ale jelikož jsem si natáhla včera vazy v koleni, je pro mne toto téma natolik bolestné, že ho přeskočím. Tak tedy fajn, již od útlého dětství jsem byla hezké miminko (sice jsem byla tlustá, ale roztomilá) no a měla jsem krásný světle blonďatý vlásky, ale do tří let (sakra sakra!) mi ztmavly..když si představím, že jsem mohla být blondýna je mi smutno. No popojedem, barva vlasů se nakonec ustálila na šedivo světle hnědý, načež jsem byla přitažlivá asi jako.. hm.. představte si někoho kdo je úplně hnusnej.. tak přesně takhle. No fajn, ale to nebylo nic proti tomu, jak jsem vypadala, po své první návštěvě kadeřnictví.. Byla jsem starou hnusnou škatulí odtažena k umyvadlu, a když jsem jí vysvětlila, že to bílý tam jsou zbytky žvejkačky co mi tam přilepili kluci na táboře vzala nůžky a ustřihla mi moje dlouhé vlásky jedním střihem. Tu ženskou nenávidim, a nenávidět budu. když jsem s čerstvě ostřihaným hříbečkem vešla do trolejbusu všichni na mě civěli.. jo, tak to mi asi seklo ne?? NE. Už to, že z tohohle účesu byla v extázi babička mě přimělo zamyslet se nad tím, že když se to líbí babičce, tak nebude něco v pořádku.. Má intuice ani teď nebyla vedle. když jsem vešla do třídy, všichni ztichli načež propukli ve strašný hysterický smích. Strašně jsem se ujištovala, že se nesmáli mě, ale ted už jsem natolik silná, že si to dokážu přiznat ano.. smáli se mě a nikomu jinému. Je mi jasný, že hříbeček patří do života každého z nás a každý jsme si tím prošel.. ale i když mi babička tvrdila, že tento účes je moderní, stejnak jsem jí to neveřila, jelikož když něco bylo cool v minulym století, nutně to neznamená, že to bude cool i ted. Když jsem se svého hříbečkovského komplexu zbavila, šla jsme do kadeřnictví znova.. to mi bylo pro změnu na hlavě vytvořena kreace kdy máte kolem obličeje vlnky, vaše vlasy dosahují délky 5 centimetrů a vypadáte jak debil,. Když jsem tam byla naposledy, kadeřnice se stašně smála tomu, že moje vlasy mají každý jinou délku a zavolala ostatní kolegyně, "at se na to přijdou podívat, že je to sranda" jo..fakt miluju když je mi trapně.. ale to už bylo dlouho.. asi jste si všimli, že o zdrcujících a opravdu příšerných situacích v mém životě dokážu psát s lehkou nadsázkou s odstupem několika let.. takže o tom, jak jsem si před 3 měsíci ostříhala pravou půlku vlasů na mikádo a tu druhou nechala pač jsem si v půlce rozmyslela, že vlastně mikádo nechci, nebo o tom, jak mi původně červenohnědá barva chytla na vlasech dorůžova a já vypadala měsíc jako pošahaná infantilní trubka se zmíním tak za 3-4 roky.. tak si na to počkejte, a opatrujte svoje vlasy.. a hlavně si nedávejte na hlavu modrou.. není to dobrej nápad- věřte mi :-D :-* pá
 
Autor: It_Is_Me. v 00:44, | Komentářů (0)
06.Březen 2007

má hudební kariéra

Minulý týden, když jsem psala slohovku jednomu sportovci jsem si vzpomněla na to, jakou já jsem měla tak před deseti lety averzi k jakémukoli sportu.. už od mládí jsem byla vedena k tomu, že bych měla mít nějakou zálibu, prostě něco, čemu bych se věnovala. To, že jsem byla věrným sběratelem krabiček od zápalek a kalendáříků naše nenadchlo, načež jsem byla babičkou a dědou přihlášena do hudebky.. o sportovních kroužcích ani zmínka. Když jsem přišla na první hodinu flétny, myslela jsem si, že jsem spolkla všechnu moudrost světa, načež jsem se přihlásila i na housle, později na klarinet a na klavír. Byla jsem vážně nesnesitelnej, hudebkou profláklej hudební šprt.. miláček učitelů, dětmi nenáviděná a vítěz všech soutěží. každou takovouto významnou soutěž se mnou absolvovala babička, nebo děda. přišli pokaždé, jen jednou ne. A to se mi stalo osudným, prostě jsem to zvorala..Bylo jasný už ze zdrceného pohledu mého učitele, že tentokrát to první místo nebude. Byla jsem naprosto šokovaná a měla jsme okamžitě chuť vyskočit z nejvyššího patra hudebky a rozplácnout se i s houslema o zem pod námi. Zdrtilo mě to.. měla jsem záchvat takový, že nakonec byla udělena první místa dvě.. mě náleželo jedno z nich. Strašně se za to stydím..ale nebojte, vymstilo se mi to. Když jsem ze základky přestoupila v 5. třídě na jazykovku, ocitla jsem se jakýmsi nedopatřením ve třídě plné sportovců.. No, možná nebyli všichni sportovci, ale prostě z mého pohledu ano. Všichni vyšplhali na tu hnusnou studenou tyč až nahoru, všichni uběhli 5koleček kolem tělocvičny a hlavně uměli všichni hrát míčové hry.. já ne. Úlevy, které mi učitelky na bývalé základce promíjeli proto, že jsem věrně absolvovala každý výchovný koncert a svou hrou jsem zachraňovala každou školní akademii tady prostě nikoho nezajímalo. A tak jsem byla loser..při vybice jsme vybíjela lidi z vlastního týmu a při volejbale odbíjela míč na stěny, protože jsem prostě nepochopila základní princip této hry. Nedokázala jsme pochopit, proč všem na těch debilních sportech tolik záleží.. vždyt já trávím denně dvě hodiny v hudebce!! kupodivu, ani klukům to neimponovalo.. moje babička mi vždy kladla na srdce, že chlapce si získám něžností a jemností hudebně vzdělané dívky.. jestli někomu z kluků učaruje dívka hrající na klarinet, všechna čest :-)). Závěrem bych chtěla říct snad jen to, že i když vám něco opravdu nejde a jiní jsou v tom naprosto špičkově perfektní věřte mi, že i vy budete jednou rádi za to, jací jste.. No a jak to skončilo? S těžkým srdcem, především kvůli babiččiným smutným očím jsem s hudebkou skončila. začala má éra sportovkyně.. ale i její začátek nebyl jednoduchý.. ale o tom zas příště, díky za váš čas :-))
 
Autor: It_Is_Me. v 18:08, | Komentářů (0)
25.Únor 2007

veselé

tak jo, minule jsem vám slíbila že konečně napíšu něco veselého.. když si vzpomenu na veselé události posledních týdnů vybaví se akorát to, že jsem jednou zkoušela, jestli dokážu poslepu najet v MP3 na můj oblíbenej song.. no a delala jsme to tak dlouho (a asi blbe) až jsme zjistila, že místo abych ty složky hledala, ta je mažu :-D taknic no.. pápá mých 420 zamilovaných písniček :-D
no tak dál, ulomila jsem si páčku u notabooku, takže nejde buď zavřít vůbec anebo se zavře tak, že ho otevřete jen šroubovákem nebo sponkou, což je jako když se snažíte vykrást auto, akorát trošku potupnější...
minulej tejden jsem v trojeli vrazila omylem do jedný důchodkyně tak, že jí málem vypadla zubní potéza a místo toho, abych řekla "promiňte" jsem řekla "ahoj".. (jsem magor, fakt že jo) takže až uslyšíte starý lidi nadávat na dnešní mládež, pošlete je za mnou, zkusim jim to nějak vysvětlit.
Už podruhý jsem ztratila stejnou knížku z knihovny kterou jsem si tajně půjčila na ségřinu průkazku (což je vtipný tak maximálně do doby, než to zjistí a zabije mě) . Jednou v neďeli pozde v noci jsem se rozhodla udelat neco se svýma vlasama, vzala jsem nůžky a ustřihla jsem si ofinu..jelikož to byl krok náhlý a neuvážený, musím ted každé ráno vstávat o půlhodiny dříve, abych si to nalakovala a vyžehlila a nevypadala tak děsivě, nebo alespon abych vypadala podobně, jako předtím.. pak jsem se rozhodla udělat dobrej skutek a slíbila jsem, že napíšu kamarádovi trest, kterej dostal.. musel napsat 1000krát "nebudu poslouchat přehrávač v hodine" jelikož jsme to z nudy psala na češtině, dostala jsem za trest napsat 2000krát "už nikdy nebudu na hodině psát -už nikdy nebuduposlouchat přehrávač v hodině" jako snad to učitelka nemyslela vážně . V pátek jsme děllaa na plese průmky tombolu.. mám dojem, že jsem si dokonale prověřila inteligenci českého nárdoa.. když jasně řeknete.. "výherní jsou pouze lístky na sezení od čísla 1 do čísla 185" schválně hádejte kolik přišlo lidí mimo výherní lístky? asi milion :-D no nic, musim končit.. jestli vám tento můj výčet přijde jako seznam útrap Bridget Jones promiňte, příště zkusím mít intelgentní trapasy na úrovni. pápá
 
Autor: It_Is_Me. v 17:41, | Komentářů (0)
17.Únor 2007

zdrcující "cesta z města"

Asi založím klub.. ano, klub, který bude nést název KOS aneb Klub Opovrhovaných Singlů a všichni, kteří se nám budou smát umlátíme kosou..
Nebojte, jsem mírumilovný člověk, ale tohle mě napadlo zrovna předevčírem, když jsem jela cestou domů s Víťou. Jen tak pro upřesnění. Je to můj spolužák. Je to moc hodný a chytrý a ještě jsem s ním neměla žádný závažnější konflikt.. Víťa celý život patřil do skupinky lidí v naší třídě, kterým slovo "vztah" koresponduje spíše se slovy jako "učebnice a sešit" více, než třeba "kluk a holka". Nicméňe před nedávnem si našel holku.. aby bylo jasno, má z toho radost a fakt jim to přeju, ale jeho pohled na svět se prostě změnil.. Už na zastávce mi pokládal otázky typu "jaké to je nikoho nemít??" ale vygradovalo to až v trolejbuse.. Když mi svým pronikavým hlasem radí při testech, je to super, když tímto hlasem prohlašuje v nacpaném troleji věty typu "Jaktože ty si Evi pořád nedokžeš najít kluka.." nebo "A jak sis užila Valentýna?" jaký je to být sama?, neštve tě to? jako někoho bych Ti dohodil.. (jé, díky Víto, na to jsem celou dobu čekala,), "ale promiň Evi, všichni co teď znam někoho maj.." (to jsem ráda, že to vim :-/)..prostě když tohle prohlašuje nahlas před celym trolejem, mam chuť ho zabít (umlátit kosou).
Víte, tohle není stížnost. není to nadávání ani žádná sebellítost.. já na ní totiž vůbec nemám právo, jsem se svým životem mooc spokojená (když opominu těch 250 tisíc výhrad :-), prostě je to jen hořké konstatování současného stavu, navíc si myslim, že psát o tom, jak jsem "se svým milčkem strávila víkend" by byla pěkná nuda...ale příště napšu něco veselého.. (a pro ty, kteří ode mě očekávají nějaký sebekritický literární skvost na téma Valentýn musím zklamat, toto téma je pro mne natolik zdrcující, že se mu velikým obloukem vyhnu), pá
 
Autor: It_Is_Me. v 00:38, | Komentářů (0)
06.Únor 2007

Pro Tebe

Milý Valentýne.. nemám tě ráda. Každý rok, kdy se bíží tvůj svátek mám pocit, jako bych měla před nějakym debilnim testem, na kterej jsem se vůbec neučila.. z 99% procent je to způsobeno tím, že tě prostě nemám s kým oslavit..
teda je fakt že lidí na slavení by se našlo dost.. ale víš co tím myslím, chtěla bych Tě prostě strávit s někým, kdo se mi vybaví pokaždé, když vidím slovo Valentýn, když jsem na nějakém krásném místě, nebo když slyším fakt krásně zamilovanej song..
Je fakt, že bych mohla dělat, že tu vůbec nejsi, a až budeš mít svátek, tak někam zalézt a ignorovat svět kolem.. ale to bych fakt musela mít pásku přes oko, abych neviděla lidi, co tě tak strašně rádi slaví.. ve dvou.
Možný důvod, proč nepatřím k těm dvojicím je možná proto, že seš v únoru? co je to sakra za nápady, že americký svátek zamilovaných ( ty hnusný a zlý projeve globalizace) je v zime? v období kdy pro zimu nevylejzá ven nikdo a nic a kdy asi těžko potkam svojí lásku na kamenčáku, nebo u zmrzlinovýho stánku. :-/ Jo, Fakt si myslim, že třeba v červnu bych z tebe němelě takový deprese.

Jo a když už seš tak chytrej, tak mi prosimtě pověz, jak si asi mam najít nějakýho normálního kluka? jestli mi chceš oponovat tím, že třeba na libku, nebo v jinejch trapnejch seznamkách a chatech je volnejch kluků dost, tak sorry, ale mezi těma "pohodářema, kolouškama, frajerama a obyčejnejma klukama co hledají obyčejnou holku" bych si vybrala jen kdybych byla padlá na hlavu. Mimochodem zajímalo by mě, kde se všichni tito nezadaní a "báječní" kluci, poflakujou ve skutečnosti
snad ses na mě teď moc nenaštval.. ale ještě máš možnost si to vyžehlit.. třeba tim, že bys mi do 8 dní seslal z z nebe nějakého báječného kluka. A když to nezvládneš, beru i drobné satisface.. např peníze, prázdniny, léto, oblečení a tak vždyť toho tolik nechci :-D .. jen už konečně tu lásku..
díky za Tvůj čas.. Evka
 
Autor: It_Is_Me. v 17:29, | Komentářů (0)
05.Leden 2007

předsevzetí

tákže rozhodla jsem si dát novoroční předsevzetí 8-)
1) zůstanu i nadále single a budu si užívat poklidného studentského života, bež žádných tupých hodin civění do blba, žárlivých scén a hypnotizování telefonu a budu se smát kamarádkám, které budou smutné kvůli blbcům, kteří jim za to nestojí
2) jestli si čirou náhodou někoho najdu, zachovám nezávislost a chladnou hlavu, nezamiluju se a nebudu brečet když to skončí
3) budu chodit všude včas
4) bud se pilně učit (nebudu lhát učitelům a na jejich hodinách se nebudu bavit a budu plnit veškerou zadanou práci)
5) budu šetřit (a pak budu bohatá a všechny ušetřené peníze utratím za hadry, Alimu koupím žehličku na vlasy a Soně pořádnýho kluka.. muhehehé )
6) omezím spořebu kafe a žvákaček na polovinu a začnu se živit něčím normálním a zdravým
7) všechny otravný, tupý a bezcharakterní blbce rovnou pošlu do háje a nebudu se s nimi bavit, popřípadě- což je ta horší varianta s nimi navazovat vztah
8) budu se usmívat jak nejvíc to jde .. a budu štastná... :-*
 
Autor: It_Is_Me. v 23:28, | Komentářů (0)
Starší články >