27.Duben 2009,21:37
Kdo umí anglicky, a chápe, že jsem kluk, dojde mu (většinou mozkem), že teď hodlám psát o nejkrásnější tábornici (Američance) všech dob . Jméno uvádět nebudu, protože by se hned rozneslo, že jsem uchyl, že jedu po holce, která je o pět let starší. Omyl přátelé! za 1.:Líbí se mi, ale nebalím ji, protože má kluka a nemám na ni, a za 2.: No, ten druhý důvod jsem právě zapoměl. Asi jste si již řekli, co se dá do článku psát o holce? Ano, tuto otázku jsem si položil již i já. Nejspíš si řeknete,, no tak maximálně : krásná, chytrá, v pohodě, atd.´´
a ano, tohle všechono ona má, prostě dokonalost sama, ale tahle má prostě ještě něco nepopsatelného navíc, co se nedá popsat, takže to vlastně nepopíšu. Prostě je to ,,Něco víc´´ založeno na principu ,, ještě mnohem víc, než strašně v pohodě holka a spousta dalších věcí´´. I můj spolužák ji ihned po shlédnutí jejího facebooku označil za dokonalou (promin *** (***=jméno), ale musel jsem se s tebou pochlubit , doufám, že se nezlobíš). Ano, vy kluci nejspíš nechcete věřit, že něco takového, jako dokonalá holka může existovat, já v to ještě nedávno taky nevěřil, no ale museli byste ji poznat, abyste uvěřili a blahoslavení ti, kteří nebiděli a přesto uvěřili .
 
24.Březen 2009,21:46
Vážení přátelé, dnešní článek se nebude týkat psychologie, jako spíše úvahy nad výrazným krokem Nového amerického prezidenta Baracka Obamy. Již v lednu byly na Obamův příkaz zrušeny všechny rozvědky CIA po světě kromě samotných spojených států. Zamysleme se nad výhodami a nevýhodami tohoto kroku.
První nevýhodou, ano začínám nevýhodou, protože je to věru zásadní věc, je právě případ samotný. Předchozí věta vůbec nedává smysl, a právě proto o ní pohovořme šířeji. Osobně si myslím, že Obama si tímto krokem zajistil značnou díru do státní kasy, jelikož CIA, a to se mnou jistě všichni budete souhlasit, dostane své lidi po celém světě kdykoli, jakkoli, za jakoukoli cenu. Myslím, že již všichni vidíte ten problém. CIA je zestátněná organizace, a tudíž, pokud v ní budou moci pracovat především lidé z ameriky, utratí se při misích spousta peněz za dopravu. Ovšem tato nevýhoda má i své výhody (všichni chápeme, že...)! Je možné, že Obama, ač si to možná neuvědomoval, zajistil tímto krokem jakousi lehčí polapitelnost významných zločinců mimo ameriku. Tím, že informaci o rušení rozvědek zveřejnil, možná zajistil falešný pocit bezpečí zločincům po světě, kteří se vůbec nemusejí dozvědět, že agenti CIA i přesto, že již po světě žádné rozvědky nejsou, je mají pořád na očích, a sledují každý jejich pohyb od ilegálního obchodu se zbraněmi až po chvíli, kdy si na záchodě sundají kalhoty, aby mohli vykonat preventivní potřebu... Ovšem mě, jako evropana, Obama zklamal ještě jednou věcí. Tím, že teď existují pouze americké základny CIA, si zajistil, že u CIA budou v drtivé většině pracovat lidé s americkým občanstvím, což znamená, že se tím ještě více snižuje možnost, že bych pro CIA někdymohl začít pracovat. Tolik tedy k Obamovu kroku, a doufám, že jsem vás neunudil k smrti.
Zdraví 836351813252, budoucí agent CIA.
 
15.Listopad 2008,23:07

Pamatujete si ještě, jak jsem psal o tom, že vás někdo nenávidí, a nemá k tomu důvod??? Tak dnes bych se chtěl zaměřit na přesný opak- že vy začnete nenávidět někoho, a nemáte k tomu důvod. Totiž, říkám přesný opak, ale v pravém slovasmyslu to pravda není. půjde jen o opak částečný, protože se na celou věc budeme dívat jen z jednoho úhlu.

Tak naše neexistující situace se má tak, že vy někoho milujete a on vás ne. Zdá se, že je tostejné téma, jako minule, že?... ale není. Jde totiž o to, že vás to, že on/-a vás nemiluje, štve tolik, že potom vy začnete nenávidět toho vámi milovaného člověka... a nemáte k tomu důvod. Zamyslete se nad sebou. Vždyť on vám vlastně nic neudělal. Samozřejmě, jste smutní z toho, že dotyčný vás nemá rád. V tomto případě je ale možné, že on/-a proto má nějaký důvod. Samozřejmě, ten důvod vám pak nemusí chtít říct, ale alespoň to neřešte tak, že ho/ji budete nenávidět. Tak byste totiž mohli nenávidět každého, kdo proti vám něco má.

Čeho vlastně chcete dosáhnout tím, že budete milovanou osobu nenávidět za to, že vás ona nemá ráda? Vždyť vždycky bude lepší ji pořád milovat, a mít dobrý pocit z věrnosti, místo toho, že takhle budete ,,milované´´ často střídat, až si vysloužíte pověst děvkaře/(nevím, jak bych to nazval u holek...).

 
13.Listopad 2008,13:30

Včera večer, už v posteli, jsem přemýšlel o situaci, kdy by se mě někdo,... zeptal na to, koho bych volil v případě, že bych si měl vybrat mezi ČSSD a ODS. Došel jsem k závěru, že bych volil ODS. Ne z toho důvodu, že by tam byli lepší lidi, ale spíš z toho důvodu,... no, princip je prostě založen na Levici a Pravici.

Pravice se zajímá o jednostlivce, zatímco levice se stará o lidi, jako celek. Všichni samozřejmě víme, do čeho patří naše dvě jmenované strany. Já to beru tak, že každý má právo na to, co si vidělá, jelikož každý si vidělá to, co si zaslouží. Pokud se ale ČSSD bude snažit o to, aby finanční situace lidu byla vyrovnanější, stejně to má háček. Vždycky se najdou lidi, kteří na tom budou líp, než ti ostatní. A s rovnoprávnosti je to stejně. Ať budeme volit ODS, nebo ČSSD, práva budou mít všichni stejná, ale vždycky se najde někdo, kdo se nad ostatní bude vyvyšovat. V takto lajtském pojetí by šlo snad jen o tu finanční situaci (samozřejmě to tak ve skutečnosti není), ale v našem případě by tedy bylo, podle mě, lepší, volit ODS. Je to samozřejmě jen otázka názoru.

No, doufám, že jsem vás do mého názoru alespoň trochu zasvětil, a doufám, že to nebude tak, že mě za můj názor bude chtít někdo zabít... 

 

 
05.Listopad 2008,15:46

Napadla mě další pravda o SNÍ, tak ji tu máte...

Snad jen úvodem bych řekl, že o ní budu říkat jen pozitivní věci (ony u ní také žádně negativní nejsou...), takže nepřekvapí, když řeknu, že cokoli o ní řeknete pozitivního, je to pravda. Momentálně mě toho moc nenapadá, ale když mě napadne něco nového, tak článek upravím...

1. Kdo se do ní zamiluje, nemůže již přestat.

2. Kdo ji miluje a nezíská, nemůže být již nikdy šťasten.

3. Ať se děje cokoli, hlavně že SNÍ je dokonalá...

 (týká se normálních, klasicky citlivých lidí,... pro vymaštěný citový polena to samozřejmě neplatí...)