« Domů | Čtyři roční období » | Mír tuleňům » | Sama sobě - revival » | Sama sobě věrná » | (nové) QR-Tetovaní Orson Welles ™ » | Pour féliciter, z_cesty » | Téma, ale jenom proto, že jsou mi ty prsy povědomé » | Weeeeeeeeeei, z_cesty » | Přeložen a ztracen v překladu » | Iluze jménem Český tučňák (2011 - ex post) »

(nové) QR-Tetovaní Orson Welles ™

Jenom úvodem. Při poslední poradě se pan majitel zasazoval o vznik jakéhosi inovačního inkubátoru – po vzoru všech důležitých center (ho ho ho). Dobře. Moje předpoklady. Hodně jsem cestoval, byl jsem v každé prdeli. Dovolím si tak tvrdit, že vím, odkud vítr fouká.

Po mém návratu do #ospalé díry jsem byl překvapen. Český trh se pomalu #snaží o transkódování pomocí QR čteček. Třeba pražský dopravní podnik si myslí, že někdo jako je Blue! (© Nasrat!) – průřez společnosti, je celej říčnej použít svůj telefon, když si jakože jednu vteřinu zasouvá #lístek pro označení. A přitom… marketingové studie mluví o třech a čeští šovinisté, dokonce o pěti vteřinách, po kterých přichází k uspokojení .

A v tento moment to na mne dýchlo (uf!). #QR kód je dnes digitální forma jinak pseudoastrálních tetování. Každý si myslí, že na to přišel. Tak proč to rovnou nespojit i s tím analogovým?

Částečně mě k tomuto nápadu přivedl můj vzor aplikované vědy. Pornoprůmysl. Nebýt jeho, nevíme co je internet, nevíme co s penězi, nemáme své sociální vazby, nelížeme si anál… mmm, anákonec… a na konec snad jen dodejme. Mezi lidmi a technologiemi musí být vždy oslí můstek v podobě intuitivnosti. Ne nadarmo Bible nepřímo vysvětluje náš kreténismus, Adamovým incestem s Evou.

Dalším lokálním trendem je product placement se šéfkuchařem. Já poprosil, jakjinak, #Jirku Babicu, aby nám dnes připravil Linguini s lanýži (…), to totiž nemáme. Co #máme, je telefon v ruce při nějaké fázi sexu, kterým /mimojiné/ nahráváme… i ty všemožné tetování analogových jednorožců, co blejou duhu – tam všude kolem, žejo.

Tomu nechť je konec! Teď je tu (nové) QR-Tetování #Orson Welles ™. Jedná se o vizuálně sjednocenou formu, ale s vysokokontrastním potenciálem. Může sloužit jako Tutoriál, když šukáte za prachy (teda pardón). Svůj web propojíte s QR tetováním, zakóduje akupresurní body, po jejichž načtení (multimedií samozřejmě) a stimulací partnerem, se Vám v hlavě vybaví nákup a vy zjistíte, kde a jestli vůbec máte v ledničce #máslo.

Ó ano, i takto může chutnat realita. Ostatně, možnosti jsou neomezené – vždyť už to znáte, stačí jen použít vaší chuť… pro věc.

 

JOLLY BOB

 

__________________________________________________

Disclaimer: jakákoliv konfrontace s reálnými lidmi, nebo se zatoulanými psy, je čistě náhodná